Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
MJ meg sem jon? 😕

Greget sajnalom... 😕
Sok szerencset neki! 😉

AP mwg azert menyjen ,mert ha ennyit szamit neki hol jatszik...akkor nyugodtan tavozhat...(orulnek ha maradna) de ha ennyire el akar menni, az srmmi jot nem jelent.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Greenwaynek csak a szerződését csökkenteném, mondjuk rohadtul bírom szóval elfogultság sokkal nagyobb 😀
Hodges nem volt rossz, de szerintem Greenway tapasztalata még fontos lenne, mondjuk Zimmer biztos jobban tudja, nekem kedvenc D játékosom szóval sajnálnám ha sima cut lenne.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért arra kellene törekedni, hogy előre is lépjünk. Amikor egy lukat betömünk, de ütünk is egy másikat egyből akkor még nem lesz kisebb az esély, hogy bejön a víz valahol.
Megy a tisztogatás, formázgatás, csak előrefelé is kellene haladni a cap space nem nyer semmit,de a rájátszásba sem jut be..
Imádom a draftot, csak ha van a kezünkben meghatározott cetli azzal nehéz több embert megoldani, mint amennyit húzhatunk, és bármennyire jól kever Spielman, azért a hátsó körös húzogatások nem szoktak óriási százalékban ülni.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Jenningsért nem hullajtok könnyeket, jó lett volna ha marad, de az elküldése talán AP maradását vetíti előre. Greenway cutnak is örülnék, Hodges tudná pótolni, az MLB viszont még érdekes kérdés, Audie Cole vajon megkapja a kezdő posztot?
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Mert még így is vezére az LB sornak.Toca
ennyiért lehet is a vezéreD11
Ha ez megnyugtat, én őt rúgtam volna ki először idén, nem is értem hogy nem lett belőle még egy paycut se...

Wallace meg nagy lutri, de hátha tudják valahogy motiválni.helmet
nem kell aggódni, mert olyan hírek vannak, hogy még a napokban Greenway is elhagyja a csapatot.
több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Mert még így is vezére az LB sornak.Toca
ennyiért lehet is a vezéreD11
Ha ez megnyugtat, én őt rúgtam volna ki először idén, nem is értem hogy nem lett belőle még egy paycut se...

Wallace meg nagy lutri, de hátha tudják valahogy motiválni.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Jennings elküldését sajnálom. Senki nem garantálja, hogy a Wallace-Jennings "csere" előrébb vitt minket. Szerintem Teddy egyre jobban megértette magát Jenningsel a bajnokság vége felé. Persze a pénz nagy úr, de ha Peterson sem marad,akkor ez teljesen felesleges volt. (Úgyhogy remélem AP marad minden további negatív hír ellenére is.)

A drafton azt hittem elöl a védelembe tárazunk, de most megint nem lehet tudni.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Na, akkor Jennings ment... így azért lesz némi harc az 5-6. WR roster helyért, de Thielen tuti elviszi onnan az egyiket. Azért sok szerencsét GJ-nek a kövi klubjában.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Mert még így is vezére az LB sornak.Toca
ennyiért lehet is a vezére
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Eldőlt, cut Jennings...

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Sztem is hülyeség lenne Jenningset kivágni és sztem nem is fogjátok. Greenwayen ellenben lehetne spórolni egy csomót sokat keres öreg is és nem pótolhatatlan. Mit keres még a rosteren ? 😊D11
Mert még így is vezére az LB sornak.

Peterson most mar huzzon el.ZoliZoltán
Már megint mi a gond ? 😀
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Wallace és Jennings két különböző tipusú elkapó, az egyik érkezésével nem vált feleslegessé a másik. Wallace elit mélységi célpot, Jennings meg elit útvonal futó aki tud még felvenni elkapás után is yardokat. Ráadásul egyre jobb volt az összhangja az irányítóval a szezon vége felé. Szerintem mindkettő kellene egy komplett passz játék felépítéséhez. Pattersont kell még a rendszerre szabni lés tényleg teljesen király kis WR sor ez, remélem Teddy érezni fogja Wallace-t is és akkor minden mélyésget tudunk támadni veszélyesen. AP pedig önmagában egy tényező lenne, rengeteg helyet csinálhatna a WR sornak..

Pénzügyileg kellene varázsolni inkább.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sztem is hülyeség lenne Jenningset kivágni és sztem nem is fogjátok. Greenwayen ellenben lehetne spórolni egy csomót sokat keres öreg is és nem pótolhatatlan. Mit keres még a rosteren ? 😊
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Jennings-nek kell egy kis fizetésátszabás, és ennyi. Wallace - C. Johnson - Jennings - Patterson - Jarius Wright - Thielen meg is van a WR sorunk, és nincs okunk szégyenkezni miattuk, jó kis banda lehet ez.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Pattersont butaság lenne tradelni. Töredékét kapnánk érte mint amiért szereztük. Fizetése nem sok van, és van benne lehetőség, nyugodtan lehet neki esélyt adni, hogy az első jó éve után megint mutathasson valamit.

Petersont meg akkor sem illik így leszólni ha esetleg tényleg el akar menni. (de remélem marad, mert úgy állat O lehet, ha afalat befoltozzuk) Hosszú éveken át okozott nekünk óriási örömöket.De ez csak az én véleményem.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Peterson most mar huzzon el.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Mike Wallace mostantól a Minnesota Vikings játékosa egy idei 5. körös pickért cserébe. Miami-ból még jön egy 7. kör is.KmetyG
Ennyiért simán megérte, végre egy valid mélységi target. Ha nem jön be jövőre kivághatjuk dead money nélkül.
Pattersont hülyeség lenne tradelni kicsi a szerződése és nem is ér sokat, de ő se lesz mégegyszer olyan szar mint idén. Jennings cut lehet a levegőben.
AP meg igazából kezd kifogyni a lehetőségekből, számomra egyre egyértelműbb hogy marad.

És egy kis őrült Vikes szurkoló:
 bleacherreport.com/articles/2394998-vikings-fan-pushes-hard-for-evan-mathis-to-come-to-minnesota-on-twitter
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Lehet,hogy Raiders fan leszek! XDZoliZoltán
:#


több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lehet,hogy Raiders fan leszek! XD
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Azonban a sok esemény ellenére nem mehetünk el a nap legfontosabb történése mellett úgy hogy meg sem említjük. Jöjjön egy mindent elmondó kép:
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Kíváncsi vagyok ebből mi lesz a következő lépés: tradeljük Pattersont vagy cutoljuk Jenningset?
Nálam a Jennings cut a nyerő.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Mike Wallace mostantól a Minnesota Vikings játékosa egy idei 5. körös pickért cserébe. Miami-ból még jön egy 7. kör is.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ponder és Musgrave Oakland-ben újra együtt. Vajon mit követtek el a Raiders szurkolók hogy ezt érdemelték... őszintén sajnálom őket 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tavaly nalam O volt number one FA!
Nagyon akartam hozzank!
Nem jott... 😕
Zimmer ha most idehozza tenyleg fillerekert.....elit lesz a srac!!!
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Tavaly is sokat pletykálták már a Zimmer kapcsolat miatt, most jöhet jóárasítva 😊