Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
QB kérdés van, Teddy mögé kell valaki mert Pondert nem tudom elképzelni még egyszer lilában.... FA, esetleg késői - mondjuk 5. körös - draft pick? Mit gondoltok?vsanyi132
Tarvaris FA, kevés jobb backup QB van nála
és elit fej v írás választó
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
QB kérdés van, Teddy mögé kell valaki mert Pondert nem tudom elképzelni még egyszer lilában.... FA, esetleg késői - mondjuk 5. körös - draft pick? Mit gondoltok?vsanyi132
Ponder lesz a 3. számú kjúbí?
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
QB kérdés van, Teddy mögé kell valaki mert Pondert nem tudom elképzelni még egyszer lilában.... FA, esetleg késői - mondjuk 5. körös - draft pick? Mit gondoltok?

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem piskota....

Sok szerencset Matty! 😉
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Alex Marvez ‏@alexmarvez 1 min1 minute ago Fordítás megtekintése
. @buffalobills swap their 1st 2015 5th-round pick for @Vikings 2015 6th-rounder and give Min a 2016 7th-rounder for Matt Cassel @NFLonFOX
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Mondtam én, hogy Christian Wonder megússza a csapatváltást.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
A Buffalo Bills nagyon belehúzott, van irányítójuk is Matt Cassellt személyében, akit a Vikingstól kaptak meg csere keretein belül. A pontos ellenérték még ismeretlen, de draft cetlikről van szó.

WOOOOOOOOOOOO 😀

Megelőztek, na mindegy 😊 örülök, Cassel jól jár, a Billsben el fog ő karistolni, nekünk meg jön pár plusz pick. Mindenki jól járt.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 40 s40 másodperccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Bills announced they will acquire QB Matt Cassel from Vikings and an undisclosed draft choice in exchange for undisclosed draft choices.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag ma találkozik a csapat vezetése AP-vel:  sports.yahoo.com/news/ap-source-vikings-meet-adrian-peterson-wednesday-041014445--nfl.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Na ez nekem 100%-os meglepetes! :-oZoliZoltán
Örülök mert a falban voltak gondok és bár Kalil volt a leglátványosabb, a 2 Guardunk is gyengén teljesített. Ennyi pénzt ő már nem ért, valszeg valamelyik fiatalban látnak perspektívát vagy drafton jön valaki.
Mondjuk így szerintem egyértelmű hogy Kalillal számolnak valahol.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ponder tag?! XDZoliZoltán
Hogy kapna már tag-et? A Vikes idén senkinek nem adott franchise tag-et, olyan jó a felhozatal a szabadügynökeink közt.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ponder tag?! XD
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na ez nekem 100%-os meglepetes! :-o
több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Charlie Johnson ki lett vágva, 2,5 milliót spórolt ezzel a csapat.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van egy sanda gyanúm, hogy az NFL szándékosan erre játszott, de ma egy szövetségi bíró eltörölte AP eltiltásátbaggio
Első körben örülök, hogy újra a pályán lehet egy ilyen jó játékos, de ha maradna itt akkor azért megkezdem majd az aggódást is. D-nagyon jó, Teddy szvsz Luck érkezése óta a legjobb fiatal QB a ligában, ha még AP is visszatér, fel kell kötni a gatyót...


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 952 — no es importante
Van egy sanda gyanúm, hogy az NFL szándékosan erre játszott, de ma egy szövetségi bíró eltörölte AP eltiltását


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Peterson back to business!!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Ha már felmerült a kérdés, szinte biztos hogy a Dallas lehet a befutó, tehát azt kell megvizsgálni hogy tőlük mit kaphatunk. Szerintem AP megér egy első kört, és akár még többet is. Legalább kérjük meg az árát, és ha már így alakult éljünk a lehetőséggel és erősítsük meg az offense falat. Ha elmegy AP legalább bánja meg....vsanyi132
30 éves játékos akit 1 éve nem láttunk játszani és giga nagy szerződéssel rendelkezik amit nem akar átstruktúrálni ( nem is nagyon fog hisz kurva sok pénztől esett el a balhéi miatt ) nem fog kelleni a Dallasnak aki Murray 8-10 millás szerződését nem igazán tudja kicsengetni.
AP egyetlen esélye a cut lenne, hogy Dallasba menjen. Mellesleg leginkább a managere akarja hogy odamenjen én úgy látom, AP továbbra se kérte elcserélését csak muszáj pletykaszinten bedobni mindig. Spielmen nem fogja cutolni mert pontosan látja, hogy az offenseben rohadtul kéne ő.
Én még mindig nem látom azt a scenariot amiben AP csapatot cserél.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Rég volt már AP-s hír. Mivel a legutolsó olyan volt hogy maradni akar ezért most nyilván jött a nem akar maradni cikk.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Addig még sok víz lefolyik....
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ha már felmerült a kérdés, szinte biztos hogy a Dallas lehet a befutó, tehát azt kell megvizsgálni hogy tőlük mit kaphatunk. Szerintem AP megér egy első kört, és akár még többet is. Legalább kérjük meg az árát, és ha már így alakult éljünk a lehetőséggel és erősítsük meg az offense falat. Ha elmegy AP legalább bánja meg....

több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Spielman kezdhet gondolkodni azon, hogy kinek passzolja el és aztán mit kezd az utána maradt 13 millióval. A felszabaduló cap space és az érte kapott pickel együtt ebből még viszonylag jól is kijöhetünk. Szerintetek mennyit lehetne érte kapni, a múltjával és a kihagyás miatti lutrifaktorral együtt és érhet legalább egy első kört? Egyúttal ti mire költenétek az ezzel együtt 30-35 milliós helyet? Egy nevesebb CB vagy LB jöhetne, esetleg H. Smith-t meg lehetne kínálni egy hosszabb távú szerződéssel.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ebből nem lesz visszatérés
 thebiglead.com/2015/02/23/adrian-peterson-agent-heated-exchange-with-vikings-vice-president-says-its-over/baggio
Várható volt. Ő is menni akar csak nem mondta ki nyíltan.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 952 — no es importante
ebből nem lesz visszatérés
 thebiglead.com/2015/02/23/adrian-peterson-agent-heated-exchange-with-vikings-vice-president-says-its-over/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Igazából van rajta kívül is 3 TE-nk szóval gondolom kipróbáljuk. Vagy bejön vagy nem.