Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Igazából van rajta kívül is 3 TE-nk szóval gondolom kipróbáljuk. Vagy bejön vagy nem.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Zimmer válassza, arra, hogy mi lesz majd Bostick szerepe?
"Megpróbáljuk majd nem az onside kick csapatba betenni"
😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
AdamG88 Minnesota Vikings 52
Ti mit szóltok DeVante Parker combine press conf.-jához? Ezek után nagyon remélem, hogy nem kerül hozzánk...  www.vikings.com/media-vault/videos/Parker_Id_Love_To_Be_Reunited_With_Teddy/2a7081f1-d287-476a-862b-f0bdeb2fd636

SKOL VIKINGS!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000471264/article/vikings-claim-brandon-bostick-off-waivers
Mit szóltok hozzá?vsanyi132
Én érdekesnek tartom. Finley sajnálatos kidőlése után az össze TE-nek meg volt a lehetősége, hogy magához ragadja a kezdeményezést. Quarless finoman szólva sem robbant be tavaly, de Bostick így is csak az ő cseréje volt, amíg nem került IR-re ő is. 14-es szezonnak is úgy futottunk neki, hogy Quarless lesz az 1. számú TE azért nem beton a helye. Na most Quarless idén se volt épp ellenállhatatlan. De Bostick-nak a 2 év alatt egyszer se sikerült el kerülni a sorban, és kezdő posztot kiharcolni. Aztán idén robbantott Ricsi Rodgers, és a szezon második végétől átlépett 1. számú TE-nek.
Ha nem történt volna az ami, azt mondanám, hogy ST-tagként egész jó volt, de hát néha az se ment úgy ahogy kellett volna :-/


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nsjkpcxbgtei1bjdtxep
Vikings claim tight end Brandon Bostick off waivers
One month after his special teams gaffe helped Seattle back into the NFC Championship Game and ultimately into the Super Bowl, Brandon Bostick has found new employment with a former NFC North rival.

Mit szóltok hozzá?

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
Örülök, hogy újoncéve alapján úgy tűnik, jó helyre került Bridgewater. Kérdés, hogy Norv Turner mennyire tervez itt hosszútávra vagy inkább újabb HC lehetőségre vár. Mindenesetre Zimmer személyében a megfelelő edző került a Vikings élére. Pozitívan lehet a jövőre tekinteni Minnesotában.DoM
 www.startribune.com/sports/vikings/287180901.html
2016 után akar csak a jövőjével foglalkozni

Ezzel együtt nagyon tanulságos lehet sokak számára az ő draft előtti "szakik" általi megítélése.DoM
bennem végképp megerősítette, hogy a többségnél két pro day dobás többet ér a game tape-eknél, így pedig értelmetlen az egész procedúrával foglalkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Greg Cosell elemezte az újonc irányítók játékát 2014-ben. A Teddyre vonatkozó részben nincsen semmi eget rengető, inkább csak védi a draft előtti értékelését vele kapcsolatban. Ugyanakkor a leírásból az legalább kiderül, hogy miért kaphatott annyi negatív kritikát a pro-day után és a draft előtti értékelésekben. Lehet, hogy nem impozáns a fizikai megjelenése az elfogadott irányító standardhez képest és a dobása technikailag problémás, ami kihangsúlyozza gyengébb karját (bár erre még később lesz szó), de éles helyzetben mindezt könnyedén ellensúlyozza a döntésképességével, ahogy nyomás alatt sem pánikol és jól érti, mi miért történik körülötte.

Videó Bridgewater összes passzkísérletéről:  www.dailymotion.com/video/x2g3bjs_teddy-s-rookie-pass-attempts-all-of-them_sport

Két hozzászólásból álló elemzés az alapszakasz utolsó öt fordulója alapján a 15 yardnál távolabbi passzokról, amit Teddy dobott gif képekkel, statisztikával támogatva, ami meggyőzően cáfolja Cosell gyengekarú elméletét:  www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?p=19276236#19276236

Örülök, hogy újoncéve alapján úgy tűnik, jó helyre került Bridgewater. Kérdés, hogy Norv Turner mennyire tervez itt hosszútávra vagy inkább újabb HC lehetőségre vár. Mindenesetre Zimmer személyében a megfelelő edző került a Vikings élére. Pozitívan lehet a jövőre tekinteni Minnesotában.

Remélhetőleg már 2015 után olyan cikkek sora fog születni, és ráébrednek a kinti újságírók is, hogy hány még mindig irányító gonddal küzdő csapat oldhatta volna meg a problémát Teddy draftjával.

Ezzel együtt nagyon tanulságos lehet sokak számára az ő draft előtti "szakik" általi megítélése.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
5 meccs alatt Banyard fut 1000 yardot!
Amúgy szerintetek megtartjuk Asiatat? Én nagyon nem kedvelem, viszont goal line szitukban nem rossz. Ugyanakkor ha ő a 2.számú futó akkor Banyardnak McKinnonnak nem túl sok játékidő marad aki viszont jobb volt mint Asiata sokszor.Toca
Szerintem meg fogjuk tartani, a komplett edzői kar szerelmes belé és a goalline szituk mellett a rövid passzoknál is használható volt, bár néha neki is lyukas volt a keze(INT is jött miatta), blokkolni jól tud. Kérdés, hogy a rövid passz/blokkolás témában Banyard és McKinnon mit tudnak felmutatni. Lehet csak az emlékeim ködösek, de mintha az utolsó meccseken láttam volna fent blokkoló feladattal Banyardot és abban nem volt olyan jó. | Hát persze mert neki futni kéne a ***** életbe Zimmer/Turner 😀😀 |
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
5 meccs alatt Banyard fut 1000 yardot!
Amúgy szerintetek megtartjuk Asiatat? Én nagyon nem kedvelem, viszont goal line szitukban nem rossz. Ugyanakkor ha ő a 2.számú futó akkor Banyardnak McKinnonnak nem túl sok játékidő marad aki viszont jobb volt mint Asiata sokszor.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az igaz! :p
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Az sem ma lesz... 😊ZoliZoltán
Viszont így 5 premeccsünk lesz és a TC-t is hamarabb kezdhetjük ha akarjuk.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az sem ma lesz... 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Hall of Fame Game: Vikings-Steelers aug 9
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
AP jó évet fog futni ez biztos. teljesen egészségesen fog pályára lépni, és mind tudjuk, hogy az ő akarata mire képes ha bizonyítani akar. Állat lesz ez garantált.
Csak ne legyen már semmi gond vele, hogy úgy zárhassa le a karrierjét ahogy ez kijár neki, ne ez az év maradjon meg róla a történelem könyvekben.

Futó poszt pipa. Lehet másra koncentrálni.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Lezajlott a tragyalas!

Peterson marad Viking!!!!!!😀))))))ZoliZoltán
Nincs nagyon kapacitásom utánaolvasni, az eltiltással kapcsolatban nem jött ki valami?balazs799
Mire gondolsz?
Ha jól értettem annyi történt hogy kimondták, hogy Goodelnek semmi joga nem volt 2 meccsnel többre eltiltani őt.
Valamilyen szinten jobban jártunk, Teddyvel így sokkal több mindent kilehetett próbálni. Jövőre nagy előrelépést várok az O-tól.Toca
Én már akkor is nagy előrelépést várnék ha nem lenne AP, csak meg kell erősíteni a falat hogy megvédjék Teddy-t. AP-vel kifejezetten érdekes év elé nézünk, titokban azt remélem összerak még egy olyan évet mint a sérülése után 😊 Tudom ez korántsem valószínű, de extra motivált lesz az biztos 😊

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Lezajlott a tragyalas!

Peterson marad Viking!!!!!!😀))))))ZoliZoltán
Nincs nagyon kapacitásom utánaolvasni, az eltiltással kapcsolatban nem jött ki valami?balazs799
Mire gondolsz?
Ha jól értettem annyi történt hogy kimondták, hogy Goodelnek semmi joga nem volt 2 meccsnel többre eltiltani őt.
Valamilyen szinten jobban jártunk, Teddyvel így sokkal több mindent kilehetett próbálni. Jövőre nagy előrelépést várok az O-tól.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lezajlott a tragyalas!

Peterson marad Viking!!!!!!😀))))))ZoliZoltán
Nincs nagyon kapacitásom utánaolvasni, az eltiltással kapcsolatban nem jött ki valami?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lezajlott a tragyalas!

Peterson marad Viking!!!!!!😀))))))
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sok sikert neki, egy más rendszerben sokkal hasznosabb lesz megint. Egyébként nem blokkolt rosszul, szinte mindig megoldotta az emberét, de érezte ő is, hogy amit használva van az kevés.

Még mindig jó FB találja meg a csapatot ahol szükség lesz rá, és újra hozhat Pro Bowl szintet.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jól van,nem kell már egyből anyázni! 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Turner rendszereben nem igazan szerepel az FB. Ha lett volna AP se lett volna jelentos szerepe. Raadasul egy FB-re nem is szokas ennyi penzt költeni.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor okes...bennem a 2012-es Pro Bowl formaja maradt meg.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Miért? :/ZoliZoltán
AP eltiltása nyilván közre játszott, de hogy Turnernél mennyi van kihasználva az fb poszt nem tudom, de idén csak 175 snappet kapott. 2,5m cap space-t nyertetek ezzel.valakis
GM játékban én is komolyan elgondolkoztam a cutolásán. 2.5M-t nyerni nem rossz dolog.balazs799
AP-nek nagyon sokat blokkolt és főleg jól, így hogy idén nem volt AP kevesebb szerep jutott neki. Sajnálom hogy elment, remélem tudjuk pótolni.vsanyi132
Zach Line simán tudja azt a szintet hozni, ráadásul ő elkapásokban is jeleskedik.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Miért? :/ZoliZoltán
AP eltiltása nyilván közre játszott, de hogy Turnernél mennyi van kihasználva az fb poszt nem tudom, de idén csak 175 snappet kapott. 2,5m cap space-t nyertetek ezzel.valakis
GM játékban én is komolyan elgondolkoztam a cutolásán. 2.5M-t nyerni nem rossz dolog.balazs799
AP-nek nagyon sokat blokkolt és főleg jól, így hogy idén nem volt AP kevesebb szerep jutott neki. Sajnálom hogy elment, remélem tudjuk pótolni.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Miért? :/ZoliZoltán
AP eltiltása nyilván közre játszott, de hogy Turnernél mennyi van kihasználva az fb poszt nem tudom, de idén csak 175 snappet kapott. 2,5m cap space-t nyertetek ezzel.valakis
GM játékban én is komolyan elgondolkoztam a cutolásán. 2.5M-t nyerni nem rossz dolog.


Liverpool Fc fan