Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Parkerre van bármi sansz, hogy második körös lesz? Vagy jön még ki a Cardinalsból épkézláb elkapó, hátsó körökre?spiczi
nem és nem
Parker 5 mérkőzés alatt csinált több yardot, mint a többiek 12-n, szerinted? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
WR/RB/TE: nagyon sok változtatást nem igényel, ahogy írtátok egy-két emberrel kicsit foglalkozni kell. Mondjuk én nem hiszem hogy draftolnék elől futót, McKinnon/Banyard kombó jó lehet jövőre, Asiata meg mehetne FB-nek, Felton helyett. Őt ki lehetne így tenni, spórolnánk vele kicsit. Chase Fordot remélem megtartjuk 3. TE-nek.
spiczi
Mondjuk első számú elkapó eddig nem volt, ami igen nagy hiány. Devonte Parkerral ráadásul együtt játszott Teddy az egyetemen szóval ha már WR ő jó pick lehetne. De luxusnak érzem WR-be ölni az 1.kört.Toca
Hát igen, első számú célpontunk csak a fizetési listán van (jövőre 11 milkó üti Jennings markát!!! ak€r@äéletbe). 742 yd, 6 TD, jövőre sok egyéb más mellett neki is javulni kellene. Parkerre van bármi sansz, hogy második körös lesz? Vagy jön még ki a Cardinalsból épkézláb elkapó, hátsó körökre?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
WR/RB/TE: nagyon sok változtatást nem igényel, ahogy írtátok egy-két emberrel kicsit foglalkozni kell. Mondjuk én nem hiszem hogy draftolnék elől futót, McKinnon/Banyard kombó jó lehet jövőre, Asiata meg mehetne FB-nek, Felton helyett. Őt ki lehetne így tenni, spórolnánk vele kicsit. Chase Fordot remélem megtartjuk 3. TE-nek.
spiczi
Mondjuk első számú elkapó eddig nem volt, ami igen nagy hiány. Devante Parkerral ráadásul együtt játszott Teddy az egyetemen szóval ha már WR ő jó pick lehetne. De luxusnak érzem WR-be ölni az 1.kört.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
OL: Kalilnak a 4. éve jön, most az a kérdés, hogy az 5. éves opciót lehívjuk-e rá. Bár rengeteget anyáztam miatta, de perpill nem is nagyon van jobb opció annál, amit elvileg kihozhatna magából. Ami bíztató, hogy a fal jobb oldala a halom sérülés ellenére se volt nagyon gázos, persze megroggyant (és szerintem Kalil utolsó néhány meccses kisebb javulása betudható annak, hogy nem ömlött minden szar az ő oldalára), de legalább a kiegészítő emberek korrektek (Berger RG, Harris RT).

WR/RB/TE: nagyon sok változtatást nem igényel, ahogy írtátok egy-két emberrel kicsit foglalkozni kell. Mondjuk én nem hiszem hogy draftolnék elől futót, McKinnon/Banyard kombó jó lehet jövőre, Asiata meg mehetne FB-nek, Felton helyett. Őt ki lehetne így tenni, spórolnánk vele kicsit. Chase Fordot remélem megtartjuk 3. TE-nek.

DL: Mindenkit megtartani, kivétel nélkül! 😀 Külön örültem, hogy a kiegészítő emberek is tudtak hozzátenni a játékhoz (Johnson; Stephen).

LB: Na ez érdekesebb, szerintem ide fog jönni az 1. körös pick megint, rá is fér a sorra. Greenway se lesz már fiatalabb, Brinkley bár jobb volt mint vártam, de kukázható nyugodtan. Itt is örülök a fiataloknak, Barr/Hodges/Cole is jók voltak, Mauti remélem nem sérült meg súlyosan.

SEC: Munnerlyn mehet nyugodtan, Robika vele kézen fogva. Azt olvastam, hogy a CB poszt nem tűnik túl erősnek a mostani drafton (javítsatok ha hülyeség), szóval FA-n kell alakítani valamit. Safetykkel egész jól állunk, én meglepődtem Blantonon, rosszabbat vártam tőle.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
@baggio Itt nézz szét, hátha:  www.vikingsfanshop.com/vikings-merchandise.php

A WR draftra kitérve, nem tudom, hogy tényleg feltétlenül szükséges-e. Jó elkapónk vannak, sőt olyanok is vannak akiket kicsit többet is lehetne/lehetett volna használni. Gondolok itt Thielen-re (személyes kedvenc) vagy épp a PS-ból Kain Colter-re.
Patterson rettentő idényt futott. Nem is volt visszahordott TD-je, igaz a csapatból ez senkinek sem jött össze. Cordarrelle sokat hibázott idén és nem is volt igazán aktív, az meg, hogy két DIVII-es elkapó is megelőzte a rangsorban az mindent elárul. Johnson viszont nagyon nagy meglátás volt. Ugye mondogattuk, hogy mi nem tudunk mást csak a Browns tartalékcsapatából játékost szerezni. CJ teljesítménye pedig kellemes csalódás volt. Eleinte azért neki sem ment, elég lassúnak bizonyul némely játékok során, de belendült és a harmadik legeredményesebb WR lett a csapatnál, Jennings és Wright után.
Mondom én Thielen-nek és a PS-ból Colter-nek adtam volna kicsit több lehetőséget.

Más poszt:
Munnerlyn cut - nem igazán láttam benne azt a megoldást, amit vártunk. Tavaly a 11. legjobb CB lett a ligában, igaz ehhez kellett a Panthers remek védelme, idén viszont az első 50-ben sem volt benne. Ennyi pénzért kicsit keveslem a mutatott játékot.

Cole akár kezdő is lehetne - tegnap 14 tackle-t csinált. Mikor kezdő, akkor nagyot tud alkotni. Tavaly a GB elleni meccsen először volt kezdő, az első playben sackelt az irányítót, majd még 13 alkalommal szerelt azon a meccsen.

Kalil mehet a piacra - Matt Kalil-al nem kell hosszabbítani, teljesen felesleges. Az év talán legrosszabb játékosa a Vikings-ban. Mint kés a vajon úgy jöttek át rajta, persze igaz ez az O-line többi részére is, de rá fokozottan. Egy undrafted rookie is jobb lett volna nála.

Robinson sem feltétlenül szükséges - A csere CB idén csak árnyéka volt önmagának és persze ellenfelének is, mert bár ott volt rajta, számolatlanul születtek mellett elkapások és TD-k. Kéne még vagy két Rhodes a csapatba 😊

ha még eszembe jut valami majd írok 😊KmetyG
De neki még van szerződése vagy nem? Jövő év a contract yearje ezért is tartanám meg. Nah jó pontosítok én kurvára nem tartanám meg, de eddig a csapat kiállt mögötte és ha ez nem változik mi tökmindegy mit akarunk.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
@baggio Itt nézz szét, hátha:  www.vikingsfanshop.com/vikings-merchandise.php

A WR draftra kitérve, nem tudom, hogy tényleg feltétlenül szükséges-e. Jó elkapónk vannak, sőt olyanok is vannak akiket kicsit többet is lehetne/lehetett volna használni. Gondolok itt Thielen-re (személyes kedvenc) vagy épp a PS-ból Kain Colter-re.
Patterson rettentő idényt futott. Nem is volt visszahordott TD-je, igaz a csapatból ez senkinek sem jött össze. Cordarrelle sokat hibázott idén és nem is volt igazán aktív, az meg, hogy két DIVII-es elkapó is megelőzte a rangsorban az mindent elárul. Johnson viszont nagyon nagy meglátás volt. Ugye mondogattuk, hogy mi nem tudunk mást csak a Browns tartalékcsapatából játékost szerezni. CJ teljesítménye pedig kellemes csalódás volt. Eleinte azért neki sem ment, elég lassúnak bizonyul némely játékok során, de belendült és a harmadik legeredményesebb WR lett a csapatnál, Jennings és Wright után.
Mondom én Thielen-nek és a PS-ból Colter-nek adtam volna kicsit több lehetőséget.

Más poszt:
Munnerlyn cut - nem igazán láttam benne azt a megoldást, amit vártunk. Tavaly a 11. legjobb CB lett a ligában, igaz ehhez kellett a Panthers remek védelme, idén viszont az első 50-ben sem volt benne. Ennyi pénzért kicsit keveslem a mutatott játékot.

Cole akár kezdő is lehetne - tegnap 14 tackle-t csinált. Mikor kezdő, akkor nagyot tud alkotni. Tavaly a GB elleni meccsen először volt kezdő, az első playben sackelt az irányítót, majd még 13 alkalommal szerelt azon a meccsen.

Kalil mehet a piacra - Matt Kalil-al nem kell hosszabbítani, teljesen felesleges. Az év talán legrosszabb játékosa a Vikings-ban. Mint kés a vajon úgy jöttek át rajta, persze igaz ez az O-line többi részére is, de rá fokozottan. Egy undrafted rookie is jobb lett volna nála.

Robinson sem feltétlenül szükséges - A csere CB idén csak árnyéka volt önmagának és persze ellenfelének is, mert bár ott volt rajta, számolatlanul születtek mellett elkapások és TD-k. Kéne még vagy két Rhodes a csapatba 😊

ha még eszembe jut valami majd írok 😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szerintem nagyon szepek,igy ahogy vannak! :-p
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
nem mezt akarok, a szebb cuccok meg csak lilában vannak sajnos, ugyanez a probléma az LSU-nál is 😊baggio
mikre gondolsz egész pontosan?KmetyG
pl.







de off vége, vissza Toca vitaindító kommentjére! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Írtak pár helyen WR draftot, nagyobb baromságot kétlem, hogy elkövethetnénk 😀Toca
kivéve ha ő érkezik:
 www.youtube.com/watch?v=R50EyvDw24Y

kár, hogy lila a csapat színe, mert így nem igazán fűlik a fogam betárazni Vikings cuccokból, de ez határozottan segítene bennebaggio
vegyél fehér mezt és már meg is oldódott a probléma 😀KmetyG
nem mezt akarok, a szebb cuccok meg csak lilában vannak sajnos, ugyanez a probléma az LSU-nál is 😊baggio
mikre gondolsz egész pontosan?
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Írtak pár helyen WR draftot, nagyobb baromságot kétlem, hogy elkövethetnénk 😀Toca
kivéve ha ő érkezik:
 www.youtube.com/watch?v=R50EyvDw24Y

kár, hogy lila a csapat színe, mert így nem igazán fűlik a fogam betárazni Vikings cuccokból, de ez határozottan segítene bennebaggio
vegyél fehér mezt és már meg is oldódott a probléma 😀KmetyG
nem mezt akarok, a szebb cuccok meg csak lilában vannak sajnos, ugyanez a probléma az LSU-nál is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Írtak pár helyen WR draftot, nagyobb baromságot kétlem, hogy elkövethetnénk 😀Toca
kivéve ha ő érkezik:
 www.youtube.com/watch?v=R50EyvDw24Y

kár, hogy lila a csapat színe, mert így nem igazán fűlik a fogam betárazni Vikings cuccokból, de ez határozottan segítene bennebaggio
vegyél fehér mezt és már meg is oldódott a probléma 😀
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Írtak pár helyen WR draftot, nagyobb baromságot kétlem, hogy elkövethetnénk 😀Toca
kivéve ha ő érkezik:
 www.youtube.com/watch?v=R50EyvDw24Y

kár, hogy lila a csapat színe, mert így nem igazán fűlik a fogam betárazni Vikings cuccokból, de ez határozottan segítene benne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Fontos kérdések az offseasonra.
1. Banyard beépítése CB begyűjtés. Igen kurva nagy gond van O-Lineban és a SS poszt se megoldott, de Robinson alkalmatlan CB 2-nek ő egy jó / hasznos csere semmi több. Amíg ő kezdő yard nyelés garantált.
2. Banyard beépítése Safety. Kell egy safety aki jobban betud segíteni a CB-nek ha annyira vakon vannak mint Rhodes szezon elején (különösen Bills ellen) vagy Robinson a szezon elején,közben meg a végén 😀.
Bár Blanton nem volt rossz, sőt, de ha Collins pl. lecsúszna hozzánk lendületből vinném. (Valószínűleg egyébként itt túl sok változás nem lesz).
3. Banyard beépítése O-Line . Prioritási listában amennyiben Kalil-lal nem tudnak mit kezdeni és a bizalom is elfogy ( eddig nem úgy tűnt) akkor ez a legfontosabb, de szerintem ha kicsit rendbeteszik az önbizalmát nem lesz rossz, 1.körben húzhatunk OT-t jobb prospect mint ő nem lesz ezért én botrányos szezonja ellenére is adnék még egy esélyt. Viszont Guard posztra húznék valakit mert az öreg Charlie baszottul nem győzött meg. Ha a Fusco-Loadholt duó egészséges lesz akkor az az oldal megoldott.
4. RB poszt megoldása. AP marad vagy megy. Ha marad nincs kérdés, ha megy akár elnéznék egy RB draftot, de nem a 9.helyen és ma Gordont vagy Gurleyt. Persze egyszerűbb lenne kinevezni Banyardot nr 1. RB-nek, de ez túl egyszerű lenne
5. MLB. Ez is lehet, hogy előrébb kéne, hogy szerepeljen, de Audi Szén szépen fejlődik, Bears ellen pl. a csapat legjobbja volt. Azért persze nem lepődnék meg ha ide húznánk 1.körben valakit.
6. Fejekben való rendrakás. Azért úgy hoztunk értelmes szezon, hogy az utóbbi évek igéretes dolgai után többen terített betlit toltak idén. Kalilről már esett szó, de Corda bitang fos volt, Rudi láthatatlan, Walsh meg csak szimplán indiszponáltan fos. Oké Rudi sérült volt, de akkor is, itt nem tehetség szinten van a gond hanem fejben.
7. Teddy és elkapói. Azért nagyon hiányzott az offseason nekik. Corda - Rudi - Jennings trió nem nagyon találta a helyét. Fiatalok viszont jók voltak. Írtak pár helyen WR draftot, nagyobb baromságot kétlem, hogy elkövethetnénk 😀
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
@Toca csináltam egyet, majd eldöntöd, hogy kell-e:
KmetyG
Sírok annyira szép 😍 (L) (Y) 🏈
KösziToca
nincs mit, használd egészséggel.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
@Toca csináltam egyet, majd eldöntöd, hogy kell-e:
KmetyG
Sírok annyira szép 😍 (L) (Y) 🏈
Köszi
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Faszajó! 😀
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
@Toca csináltam egyet, majd eldöntöd, hogy kell-e:
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Ez volt a második szezonom mint Vikigns-es. Nagyon örülök hogy ezt a csapatot vállasztottam,
_igaz elfogoytt pár doboz szívgyógyszer a meccsek alatt, de még több játékost ismertem meg a saját csapatomból és a csoportból is.(talán ez az oka hogy a fantasyban is főleg a csoportból draftoltam) 😊
Na de Zimmer éra első év szerintem jónak mondható. A védelmünk szépen felépült és csak pár kisebb lyukat kell betöni jövőre. A támadó oldalon már nagyobb foltokat kell betömni de ez az edzői gárda képes lesz rá és TEddy nos Ő az akire vártunk. 😀
Jövőre javítunk 😀
SKol!
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Osszessegeben nem volt egy rossz szezon!Epitkezes folyik ezerrel...Zimmer alatt mar most kevesebb engedett pont/meccs ,kevesebb engedett yard/mecc,mint 2013-ban.
Voltak nagyon bosszanto dolgok,a vegere elfaradtunk parszor...stb.
De ennel Remelem csak jobb jon mostantol!
....es igen!Meg van a franchise QB;nk!!! 😀

Drafton 13. pick a mienk!

Most jon az igazi foci! :-p ( a meg igazibb😀)


SKOL!!!ZoliZoltán
11.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ui.: Ha valaki tud jó minőségű képet Banyardról amiből tudok siget készíttetni szóljon 😀Toca
jó szórakozást 😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Osszessegeben nem volt egy rossz szezon!Epitkezes folyik ezerrel...Zimmer alatt mar most kevesebb engedett pont/meccs ,kevesebb engedett yard/mecc,mint 2013-ban.
Voltak nagyon bosszanto dolgok,a vegere elfaradtunk parszor...stb.
De ennel Remelem csak jobb jon mostantol!
....es igen!Meg van a franchise QB;nk!!! 😀

Drafton 13. pick a mienk!

Most jon az igazi foci! :-p ( a meg igazibb😀)


SKOL!!!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gratulálok a szezonhoz. Úgy gondolom, hogy ebből a 7-9ből csak építkezni lehet. AP nélkül nyerni 7 meccset az megsüvegelendő!
Tavaly a Bearsal csatáztunk a PO-ért, idén ugyan nem a PO ténye volt a tét, de kiemelés szempontjából fontos meccs volt a Lionsal.
Remélem jövőre ti lesztek akikkel esetleg együtt képviselhetjük az NFC North-ot a POban. Nem utálom egyik csop. rivális csapatomat se, de a legszimpatikusabb gárda nálam a nyugat szomszédaink. 😊
D-nagyon jól összeállt, Bridgewater pedig egy teljes, ráépülő előszezonnal a háta mögött jövőre robbanthat.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Egyébként ha végig nézzük a szezont kiktől kaptunk ki, ez AP nélkül teljesen vállalható.
Csoport 3.hely. Ráadásul nagyon tetszik, hogy belátták időbe, hogy ennek a szezonnak annyi és Teddy-t és a D-t kezdték el izomból építeni, jövőre ebből profitálhatunk.
Thielent én hamarabb próbálgattam volna, mert Corda egy FOS ráadásul Teddy eléggé érezte őt korábban.
Egy ember hanyagolását viszont nem értem és a sok jó teljesítmény mellett az edzők óriási hibát követtek el azzal ( kivétel ha jövőre tartogatják mint lethal weopon)hogy nem engedték kibontakozni az isteni: BANYARD-ot.
A vereségeink is azért közel mind vállalhatóak voltak.
A 9 L:
Lions/GB 2x (összesen van 9 L-uk) október két meccshez képest, később már éppen hogy kikaptunk.
Pats: Amúgy is jobbak és akkor még sehol nem voltunk, ahogy Teddy sem.
Saints: Idegenben Cassellel, jó akkor még nem voltak ilyen fosok sem.
Bills: Ez a meccs fáj, de ők is egy majdnem playoff csapat, de amit Rhodes mutatott botrány volt, viszont azóta szárnyal.
Bears: Soldieren kikapni nem lenne para, ha nem 10-0 után nyaltunk volna. De itt is már inkább Teddy építése mintsem a W-ről szólt a fáma.
Dolphins: Show meccs, Teddy sokat tanulthatott ebből is, mondjuk 23 pontot nyalni egy negyedben nem illik. De itt se a W-ről szólt már az egész.

Ui.: Ha valaki tud jó minőségű képet Banyardról amiből tudok siget készíttetni szóljon 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
igaz! :d
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
7-9...volt egy fogadalmam még október elején.Ha 8 győzelmünk lesz legalább,akkor veszek egy Bridgewater mezt.... 😕ZoliZoltán
Szerencsére azt nem fogadtad meg, hogy ha nem lesz 8, nem veszel 😉