Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
A Jets ellen is magunkat szopattuk első sorban, csak ellenük még az is elég volt. Itt se volt sok szerencsénk, de mindegy is, szerintem a jövőkép pozitív. (Kalil is mintha javulna, már tuti a 30 legjobb LT között van 😀😀)
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Nem értem 14-0nál minek kell kockáztatni és mért nem lehet kicsit többet futni illetve nem értem INT után mért kell mégegy kockázatosat dobatni vele. Persze mindkettő az ő hibája és nem az edzői karé, de ez a játék felépítés nekem érdekes. Toca
Vagy nézheted úgy is, hogy mikor teszteljék, ha nem ilyenkor? A PO már elment, nyilván a Lions-t szép dolog lett volna megverni, de a biztonsági játéknak mennyi értelme van ilyen helyzetben? Szerintem sokkal többet tanul belőle, mint pár handoffból vagy akár checkdown passzból, jövőre talán épp ezen múlik, hogy mit mer bevállalni és már mit nem.baggio
Igen ebben egyetértünk, jobb ha most követi el ezeket a hibákat mint jövőre.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Nem értem 14-0nál minek kell kockáztatni és mért nem lehet kicsit többet futni illetve nem értem INT után mért kell mégegy kockázatosat dobatni vele. Persze mindkettő az ő hibája és nem az edzői karé, de ez a játék felépítés nekem érdekes. Toca
Vagy nézheted úgy is, hogy mikor teszteljék, ha nem ilyenkor? A PO már elment, nyilván a Lions-t szép dolog lett volna megverni, de a biztonsági játéknak mennyi értelme van ilyen helyzetben? Szerintem sokkal többet tanul belőle, mint pár handoffból vagy akár checkdown passzból, jövőre talán épp ezen múlik, hogy mit mer bevállalni és már mit nem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Teddy hibázgatott és igen akár hozhatta is volna a mérkőzést, de mikor 315 yardot passzol és 30-at fut nem feltétlenül tudom hibáztatni, főleg hogy 3 FG-t kihagytunk a meccsen...
Nem értem 14-0nál minek kell kockáztatni és mért nem lehet kicsit többet futni illetve nem értem INT után mért kell mégegy kockázatosat dobatni vele. Persze mindkettő az ő hibája és nem az edzői karé, de ez a játék felépítés nekem érdekes.
Walsht valaki meg bassza tarkón mert a rekordszezonja után idén FOS, ami most belefér mert úgyis szopórolleren haladunk a draft pick felé, de jövőre már nem fog.

Patterson ha meg így tud játszani akkor faszért csak az utolsó driveban teszi vagy miért nem keressük labdával?
Tavalyi leaderekből AP, Patterson, Walsh senki nincs, jó lenne ha jövőre összeraknánk ezt meg a tavalyi évet gyurmázva és akkor akár még playoffért is küzdhetnénk.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
És ehhez mit szóltok?

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-gyermekbantalmazasert-eltiltott-futo-megsertodott-elindulna-az-olimpian-2382385skarface
30 évesen sportot vált... Nem hiszem. Felvan most cseszve, majd lenyugszik. Igazából az egészben a Vikings töketlensége idegesítő csak.Toca
Nincs jelentősége, a pénz az egyedüli amiért ez elhangzott. Üzenet a Vikings vezetőinek hogy igényt tart a pénzére, nem megy bele fizetéscsökkentésbe vagy lelép. Nagyjából ennyi is amit érdemes foglalkozni vele.

A Lions meccs előtt pedig csak bízni tudok abban, hogy a Defense tudja hozni amire most már az ellenfelek többségénél képes volt, és meccsben maradunk ameddig csak lehet. Félek hogy ez nem lesz több 3 negyednél, de majd meglátjuk. Teddy-től elvárom hogy ne dobáljon interception-öket, be kell vállalni inkább a sack-eket, csak ne döngöljék a földbe labdástul. Az O-line biztosan nem fogja meg a Lions védőit, erre az esetre kellene legyen Turner-nek valamilyen taktika a fejében, gondolom az NFL történetében nem ez az első ilyen szitu és volt már "csoda". A lényeg hogy ne legyen sérülés, és jó meccset játsszunk. Ne adjuk könnyen a bőrünket 😊 Skol! 😊

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
És ehhez mit szóltok?

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-gyermekbantalmazasert-eltiltott-futo-megsertodott-elindulna-az-olimpian-2382385skarface
30 évesen sportot vált... Nem hiszem. Felvan most cseszve, majd lenyugszik. Igazából az egészben a Vikings töketlensége idegesítő csak.
több mint 9 éve
skarface Minnesota Vikings 35
És ehhez mit szóltok?

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-gyermekbantalmazasert-eltiltott-futo-megsertodott-elindulna-az-olimpian-2382385
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Csoda kell,az is teny. :-/
Csak serules ne legyen!
Meg azert ha ugy alakul ne legyen oriasi zacsi...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Azert Smith is rendesen apritotta eddig mindig Megatront! :-p
Rhodesal ketten allatok ott hatul!
Barr viszont megint hianyozni fog... 😕

A mi Tateunknek legyen nagy napja! :-p Meg persze az egesz O-nak vegre!Tedddyyyyy!!!! 😀ZoliZoltán
Ezt a Lions DLinet nem látom hogy fogja meg a falunk, de hátha történik csoda.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert Smith is rendesen apritotta eddig mindig Megatront! :-p
Rhodesal ketten allatok ott hatul!
Barr viszont megint hianyozni fog... 😕

A mi Tateunknek legyen nagy napja! :-p Meg persze az egesz O-nak vegre!Tedddyyyyy!!!! 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Szerintetek Robinson kit fog védeni vasárnap ellenünk?? Vagy melyik elkapónk mellett lesz jó napja? Rhodes- Megatron?Johnnyblaze
Senkin nem lesz jó napja, ha nyomás nem lesz elégséges, akkor szomorú napja lesz. (De ne legyen igazam, és hozza élete meccsét 😊 ) Rhodes már többször fogta Megatront, most is ő lesz rajta valószínűleg.Paulus
Akkor Tate-nek jó napja lesz remélhetőleg vasárnap, vagy Ebronnak 😊 na de ezért sok sikert nektek is,de azért ne nyerrjetek 😊Johnnyblaze
Nem hiszem, hogy bárkinek jó napja lesz nálatok az O-ban. Mondjuk biztos Robira lesznek dobva a labdák, kérdés mennyi ideje lesz Staffordnak.
több mint 9 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Szerintetek Robinson kit fog védeni vasárnap ellenünk?? Vagy melyik elkapónk mellett lesz jó napja? Rhodes- Megatron?Johnnyblaze
Senkin nem lesz jó napja, ha nyomás nem lesz elégséges, akkor szomorú napja lesz. (De ne legyen igazam, és hozza élete meccsét 😊 ) Rhodes már többször fogta Megatront, most is ő lesz rajta valószínűleg.Paulus
Akkor Tate-nek jó napja lesz remélhetőleg vasárnap, vagy Ebronnak 😊 na de ezért sok sikert nektek is,de azért ne nyerrjetek 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintetek Robinson kit fog védeni vasárnap ellenünk?? Vagy melyik elkapónk mellett lesz jó napja? Rhodes- Megatron?Johnnyblaze
Senkin nem lesz jó napja, ha nyomás nem lesz elégséges, akkor szomorú napja lesz. (De ne legyen igazam, és hozza élete meccsét 😊 ) Rhodes már többször fogta Megatront, most is ő lesz rajta valószínűleg.
több mint 9 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Szerintetek Robinson kit fog védeni vasárnap ellenünk?? Vagy melyik elkapónk mellett lesz jó napja? Rhodes- Megatron?

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Igen, ott sebességből ott, volt, csak rövidre lett dobva a labda, a WR tudta hova várja ő meg nem. Így elszállt, de általában nem ilyenekkel verik meg. Meg valljuk meg őszintén Harvin nem az ő súlycsoportja.
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Robinson egyszerűen kicsi. A feldobott labdákra nincs esélye felérni a nála jóval magasabb WR-ek ellen hiába van ott. A kezdő szintet ezért nem üti meg, de cserének teljesen működtethető lenne. A Sloton nem tudott védekezni, egyáltalán nem érezte, nem is szerette nyilatkozata szerint.

Azért most hétvégén a high-ligjtos elkapás tényleg nem rajta múlott. A Jets elkapó kezébe hullott pont le a laszti, pedig kiváló agresszív védekezést mutatott be. Sajnáltam, pedig ott tanítani valóan dolgozott Odaütött amikor a WR elkapta volna, ki is esett a laszti tőle, kihúzta a lábát, még ki is rántotta az eredeti helye alól, erre pont oda hullott le a labda..Paulus
Emlékem szerint a Harvin TD is rajta volt, ott is szépen végigment vele, amikor a labda odaért Percy sokkal jobb helyzetbe keverte magát annak ellenére, hogy ő sem egy túl nagy darab játékos.

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Robinson egyszerűen kicsi. A feldobott labdákra nincs esélye felérni a nála jóval magasabb WR-ek ellen hiába van ott. A kezdő szintet ezért nem üti meg, de cserének teljesen működtethető lenne. A Sloton nem tudott védekezni, egyáltalán nem érezte, nem is szerette nyilatkozata szerint.

Azért most hétvégén a high-ligjtos elkapás tényleg nem rajta múlott. A Jets elkapó kezébe hullott pont le a laszti, pedig kiváló agresszív védekezést mutatott be. Sajnáltam, pedig ott tanítani valóan dolgozott Odaütött amikor a WR elkapta volna, ki is esett a laszti tőle, kihúzta a lábát, még ki is rántotta az eredeti helye alól, erre pont oda hullott le a labda..
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Ajánlott olvasmány, Xavier Rhodes elmúlt hónapban nyújtott játéka a PFF által elemezve
 www.profootballfocus.com/blog/2014/12/10/analysis-notebook-week-14-4/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&utm_campaign=analysis-notebook-week-14-4Tred
"Josh Robinson has gone from a player with a target on his back at corner to playing pretty well this season. "

? 😀 Azt elhiszem hogy javult, de szerintem túl sokszor égetik meg, ráadásul rendszeresen. Rhodes viszont tényleg jó, egyedül a Bills (Watkins) elleni bénázás maradt meg bennem mint negatív momentum.spiczi
Elég feltünően az a trend, hogy dobálják fel Josh Robinson-ra a labdát, mert hiába nagyon gyors, meg tapad, egyszerűen rossz a test kontrollja és a helyezkedése a levegőben.Tred
Igen az a baj Robinsonnal, hogy hiába csinál mindent jól majdnem végig, de a playt mindig könnyen megcsinálják rajta. Egyszerűen nem érzi vagy nincs meg, hogy a playt megcsinálja. Zimmer lát benne valamit, szerintem slotba még használható is lehet, de CB2nek nem jó.
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ajánlott olvasmány, Xavier Rhodes elmúlt hónapban nyújtott játéka a PFF által elemezve
 www.profootballfocus.com/blog/2014/12/10/analysis-notebook-week-14-4/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&utm_campaign=analysis-notebook-week-14-4Tred
"Josh Robinson has gone from a player with a target on his back at corner to playing pretty well this season. "

? 😀 Azt elhiszem hogy javult, de szerintem túl sokszor égetik meg, ráadásul rendszeresen. Rhodes viszont tényleg jó, egyedül a Bills (Watkins) elleni bénázás maradt meg bennem mint negatív momentum.spiczi
Elég feltünően az a trend, hogy dobálják fel Josh Robinson-ra a labdát, mert hiába nagyon gyors, meg tapad, egyszerűen rossz a test kontrollja és a helyezkedése a levegőben.

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Ajánlott olvasmány, Xavier Rhodes elmúlt hónapban nyújtott játéka a PFF által elemezve
 www.profootballfocus.com/blog/2014/12/10/analysis-notebook-week-14-4/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&utm_campaign=analysis-notebook-week-14-4Tred
"Josh Robinson has gone from a player with a target on his back at corner to playing pretty well this season. "

? 😀 Azt elhiszem hogy javult, de szerintem túl sokszor égetik meg, ráadásul rendszeresen. Rhodes viszont tényleg jó, egyedül a Bills (Watkins) elleni bénázás maradt meg bennem mint negatív momentum.
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ajánlott olvasmány, Xavier Rhodes elmúlt hónapban nyújtott játéka a PFF által elemezve
 www.profootballfocus.com/blog/2014/12/10/analysis-notebook-week-14-4/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&utm_campaign=analysis-notebook-week-14-4

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Urak!
hogy látjátok, van esély a sérülés után Mautinak itt játékra.... valaha?Collapo
Nem volt nagy műtét és nem volt köze az eddigi sérüléseihez szóval nagy gond nincs.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Urak!
hogy látjátok, van esély a sérülés után Mautinak itt játékra.... valaha?Collapo
Passz... az elmúlt 2 évben ahogy én láttam fokozatosan kezdtük ST-ben játszatni, az éven szinte mindig fent volt. Nem tudom hogy pontosan mi sérült a térdében, remélem nem reszeltek neki...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Urak!
hogy látjátok, van esély a sérülés után Mautinak itt játékra.... valaha?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Eleg erdekes egy meccs volt az tuti!Teddy kezd veziiiir lenni!Hihetetlen nyugodt a srac mindig.
Jol kezdtunk! 😀

Asiata millio cipelesbol csinal 50 yardot...vicc.Meg Tate is jobb volt nala ,ahogy vegre bejott...