Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Minnesota Vikings

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
No ring to it: Best NFL players with no Super Bowl wins --->

 www.foxsports.com/nfl/photos/no-super-bowls-dan-marino-fran-tarkenton-jim-kelly-tony-gonzalez-barry-sanders-randy-moss-111014?cmpid=tsmfb%3Afscom%3Anflonfox#img_2

Frank Tarkenton QB
Randy Moss WR
Alan Page DL (Purple People Eater)


A szomorú pillanatok, a történelmünk részletei (összeollózva röviden):
"1968-ra a munka be is érett, hiszen a Minnesota 8-6-os mérleggel megnyerte a divíziót és csak az NFL-döntőben kapott ki a Colts-tól. 1969-ben dupláztak, és az NFL-AFL összeolvadás előtti utolsó NFL bajnoki cím is az övék lett, ám a Super Bowl IV-en hatalmas meglepetésre vereséget szenvedtek a jóval esélytelenebbnek tartott Chiefs-től (7-23)...
1975-ben a konferenciadöntőn véreztek el drámai körülmények között; a Dallas az utolsó másodpercekben Roger Staubach TD-t érő Haily Mary átadásával nyerte meg a meccset. Hiába tűnt szinte egyértelműnek, hogy a passz előtt az ellenfél egyik falembere szabálytalankodott, a bírók megadták a TD-t. Azonban ez sem vetette vissza a Lilákat, 1976-ban megint a Super Bowlig verekedték magukat, hogy újabb tőrt döfve a szurkolók szívébe újfent az álmok kapujában bukjanak el..."

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Szerintem ,akkor is Ő a legjobb RB!!!
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
 goingdeep.reblog.hu/meg-mindig-adrian-peterson-a-legjobb

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Hát igen Hulk Lacy valóban az, de APvel egy csoportban max második legjobb RB lehet a divben.balazs799
Valami ilyesmire gondoltam én is. 😊
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?Zoli
Én annyit olvastam, hogy nincs összefüggésben a csúszását okozó lábsérüléssel, és alapvetően egy kis sérülést írnak.balazs799
Köszönöm az információt. Bízok a legjobbakban, hogy minden rendben lesz...

Nagyon jó a profilképed... Majdnem Louie miatt én is sajtfejű lettem 😀 😛 Na meg Lacy az atyaúristen - talán ezt itt is ki lehet nyilvánítani!... 😊Zoli
Imádtam anno a sorozatot, és igen emiatt lettem Packerses is miután 3-4 meccs után láttam végre egy GB meccset, és beugrott, hogy honnan is ismerős ez a csapat.

Hát igen Hulk Lacy valóban az, de APvel egy csoportban max második legjobb RB lehet a divben.


Liverpool Fc
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Igenis, uram!

SKOL VIKINGS! SKOL! 😀😀😀
😀 😛 xD 😀


SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Milyen atyauristen?Maradj mar...nem lehet!

Szegyent hozol a Zoltanokra...
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?Zoli
Én annyit olvastam, hogy nincs összefüggésben a csúszását okozó lábsérüléssel, és alapvetően egy kis sérülést írnak.balazs799
Köszönöm az információt. Bízok a legjobbakban, hogy minden rendben lesz...

Nagyon jó a profilképed... Majdnem Louie miatt én is sajtfejű lettem 😀 😛 Na meg Lacy az atyaúristen - talán ezt itt is ki lehet nyilvánítani!... 😊

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?Zoli
Én annyit olvastam, hogy nincs összefüggésben a csúszását okozó lábsérüléssel, és alapvetően egy kis sérülést írnak.


Liverpool Fc
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
A színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊Zoli
Persze hogy az, mondjuk túl sokban nem tudok vitatkozni velük.Toca
Nálam Rhodes HQ, és posztokon azon csodálkoztam, hogy nem a kapitány mögé/mellé/elé tették Waynes-t. Továbbá Wallace-t azért goodra értékelném.
A Greenway, Matthews poor értékelés is durva nekem, de ők valóban nem sokkal jobbat érdemeltek volna, de a poor nekem erős.
De igen ez a színskálás módszer amibe a legkönnyebb belekötni, és nem lehet kizárni a szubjektivitást.balazs799
Rhodesnak azért tavaly voltak elég vak meccsei. Pl. Dolphins ellen. Ez szezonbeli teljesítményre adják és igen év vége felé HQ szintet hozott, de összeségében nem volt az.
Wallacenál igen lehet kötekedni igazából Tanehill nem tudta kihasználni.
Greenway nagyon gyenge volt én imádom, de sajna nagyon nem érezte a ritmus. Matthews meg nem csinál semmi olyat amiért jobb értéket kaphatott volna, nem véletlenül került szinte ingyen hozzánk.
Robison below avg-e nem tetszik nekem csak.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
A színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊Zoli
Persze hogy az, mondjuk túl sokban nem tudok vitatkozni velük.Toca
Nálam Rhodes HQ, és posztokon azon csodálkoztam, hogy nem a kapitány mögé/mellé/elé tették Waynes-t. Továbbá Wallace-t azért goodra értékelném.
A Greenway, Matthews poor értékelés is durva nekem, de ők valóban nem sokkal jobbat érdemeltek volna, de a poor nekem erős.
De igen ez a színskálás módszer amibe a legkönnyebb belekötni, és nem lehet kizárni a szubjektivitást.


Liverpool Fc
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
A színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊Zoli
Persze hogy az, mondjuk túl sokban nem tudok vitatkozni velük.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Behaltam a csákeszen!... 😀 😛

 www.vikings.com/media-vault/videos/Mike-Wallace-Helmet-Cam--Wired-For-Sound/5041a164-57d1-486f-a46c-d1ca3f2b3810?campaign=social_20150603_46923726&adbid=10153334761752836&adbpl=fb&adbpr=64444137835Zoli
k...a jó !!! 😀
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
A színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
skarface Minnesota Vikings 35
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Behaltam a csákeszen!... 😀 😛

 www.vikings.com/media-vault/videos/Mike-Wallace-Helmet-Cam--Wired-For-Sound/5041a164-57d1-486f-a46c-d1ca3f2b3810?campaign=social_20150603_46923726&adbid=10153334761752836&adbpl=fb&adbpr=64444137835

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Végre van egy jó QB-nk is! 😛
Nem kis örömmel tölt el....
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Egy 50 fős lista az irányítókról!

46. Ponder
44. Manziel
35. Cassel
24. Hill
13. Stafford
---> 12. Teddy Bridgewater !
1. Rodgers

Bővebb leírás a linkben (angolul):
 bleacherreport.com/articles/2330912-br-nfl-1000-ranking-the-top-50-quarterbacks-from-2014

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Azert Felton se volna rossz...ZoliZoltán
Felesleges Norv nem szeret FB-t használni.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Azert Felton se volna rossz...
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 601 — Bowl Winner
Ha az OL egészséges marad, akkor futáshoz még mindig elit szinten tudnak blokkolni, és AP újra komoly számokat érhet el.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0