Minnesota Vikings
40 feliratkozó
több mint 11 éve
No ring to it: Best NFL players with no Super Bowl wins --->www.foxsports.com/nfl/photos/no-super-bowls-dan-marino-fran-tarkenton-jim-kelly-tony-gonzalez-barry-sanders-randy-moss-111014?cmpid=tsmfb%3Afscom%3Anflonfox#img_2
Frank Tarkenton QB
Randy Moss WR
Alan Page DL (Purple People Eater)
A szomorú pillanatok, a történelmünk részletei (összeollózva röviden):
"1968-ra a munka be is érett, hiszen a Minnesota 8-6-os mérleggel megnyerte a divíziót és csak az NFL-döntőben kapott ki a Colts-tól. 1969-ben dupláztak, és az NFL-AFL összeolvadás előtti utolsó NFL bajnoki cím is az övék lett, ám a Super Bowl IV-en hatalmas meglepetésre vereséget szenvedtek a jóval esélytelenebbnek tartott Chiefs-től (7-23)...
1975-ben a konferenciadöntőn véreztek el drámai körülmények között; a Dallas az utolsó másodpercekben Roger Staubach TD-t érő Haily Mary átadásával nyerte meg a meccset. Hiába tűnt szinte egyértelműnek, hogy a passz előtt az ellenfél egyik falembere szabálytalankodott, a bírók megadták a TD-t. Azonban ez sem vetette vissza a Lilákat, 1976-ban megint a Super Bowlig verekedték magukat, hogy újabb tőrt döfve a szurkolók szívébe újfent az álmok kapujában bukjanak el..."
SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Szerintem ,akkor is Ő a legjobb RB!!!
több mint 11 éve
goingdeep.reblog.hu/meg-mindig-adrian-peterson-a-legjobb
SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Hát igen Hulk Lacy valóban az, de APvel egy csoportban max második legjobb RB lehet a divben.balazs799Valami ilyesmire gondoltam én is. 😊
több mint 11 éve
Imádtam anno a sorozatot, és igen emiatt lettem Packerses is miután 3-4 meccs után láttam végre egy GB meccset, és beugrott, hogy honnan is ismerős ez a csapat.Köszönöm az információt. Bízok a legjobbakban, hogy minden rendben lesz...Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?ZoliÉn annyit olvastam, hogy nincs összefüggésben a csúszását okozó lábsérüléssel, és alapvetően egy kis sérülést írnak.balazs799
Nagyon jó a profilképed... Majdnem Louie miatt én is sajtfejű lettem 😀 😛 Na meg Lacy az atyaúristen - talán ezt itt is ki lehet nyilvánítani!... 😊Zoli
Hát igen Hulk Lacy valóban az, de APvel egy csoportban max második legjobb RB lehet a divben.

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Igenis, uram!SKOL VIKINGS! SKOL! 😀😀😀
😀 😛 xD 😀
SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Milyen atyauristen?Maradj mar...nem lehet!Szegyent hozol a Zoltanokra...
több mint 11 éve
Köszönöm az információt. Bízok a legjobbakban, hogy minden rendben lesz...Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?ZoliÉn annyit olvastam, hogy nincs összefüggésben a csúszását okozó lábsérüléssel, és alapvetően egy kis sérülést írnak.balazs799
Nagyon jó a profilképed... Majdnem Louie miatt én is sajtfejű lettem 😀 😛 Na meg Lacy az atyaúristen - talán ezt itt is ki lehet nyilvánítani!... 😊
SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?ZoliÉn annyit olvastam, hogy nincs összefüggésben a csúszását okozó lábsérüléssel, és alapvetően egy kis sérülést írnak.

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?
SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Rhodesnak azért tavaly voltak elég vak meccsei. Pl. Dolphins ellen. Ez szezonbeli teljesítményre adják és igen év vége felé HQ szintet hozott, de összeségében nem volt az.Nálam Rhodes HQ, és posztokon azon csodálkoztam, hogy nem a kapitány mögé/mellé/elé tették Waynes-t. Továbbá Wallace-t azért goodra értékelném.Persze hogy az, mondjuk túl sokban nem tudok vitatkozni velük.TocaA színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊ZoliMért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarfaceÉrdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
A Greenway, Matthews poor értékelés is durva nekem, de ők valóban nem sokkal jobbat érdemeltek volna, de a poor nekem erős.
De igen ez a színskálás módszer amibe a legkönnyebb belekötni, és nem lehet kizárni a szubjektivitást.balazs799
Wallacenál igen lehet kötekedni igazából Tanehill nem tudta kihasználni.
Greenway nagyon gyenge volt én imádom, de sajna nagyon nem érezte a ritmus. Matthews meg nem csinál semmi olyat amiért jobb értéket kaphatott volna, nem véletlenül került szinte ingyen hozzánk.
Robison below avg-e nem tetszik nekem csak.
több mint 11 éve
Nálam Rhodes HQ, és posztokon azon csodálkoztam, hogy nem a kapitány mögé/mellé/elé tették Waynes-t. Továbbá Wallace-t azért goodra értékelném.Persze hogy az, mondjuk túl sokban nem tudok vitatkozni velük.TocaA színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊ZoliMért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarfaceÉrdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
A Greenway, Matthews poor értékelés is durva nekem, de ők valóban nem sokkal jobbat érdemeltek volna, de a poor nekem erős.
De igen ez a színskálás módszer amibe a legkönnyebb belekötni, és nem lehet kizárni a szubjektivitást.

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Persze hogy az, mondjuk túl sokban nem tudok vitatkozni velük.A színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊ZoliMért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarfaceÉrdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
több mint 11 éve
Behaltam a csákeszen!... 😀 😛k...a jó !!! 😀
www.vikings.com/media-vault/videos/Mike-Wallace-Helmet-Cam--Wired-For-Sound/5041a164-57d1-486f-a46c-d1ca3f2b3810?campaign=social_20150603_46923726&adbid=10153334761752836&adbpl=fb&adbpr=64444137835Zoli
több mint 11 éve
A színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarfaceÉrdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarfaceÉrdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.
több mint 11 éve
www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarfaceÉrdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...
SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Behaltam a csákeszen!... 😀 😛www.vikings.com/media-vault/videos/Mike-Wallace-Helmet-Cam--Wired-For-Sound/5041a164-57d1-486f-a46c-d1ca3f2b3810?campaign=social_20150603_46923726&adbid=10153334761752836&adbpl=fb&adbpr=64444137835
SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Egy 50 fős lista az irányítókról!46. Ponder
44. Manziel
35. Cassel
24. Hill
13. Stafford
---> 12. Teddy Bridgewater !
1. Rodgers
Bővebb leírás a linkben (angolul):
bleacherreport.com/articles/2330912-br-nfl-1000-ranking-the-top-50-quarterbacks-from-2014
SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Azert Felton se volna rossz...ZoliZoltánFelesleges Norv nem szeret FB-t használni.
több mint 11 éve
Azert Felton se volna rossz...
több mint 11 éve
Ha az OL egészséges marad, akkor futáshoz még mindig elit szinten tudnak blokkolni, és AP újra komoly számokat érhet el.