Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Lattatok mar a kovi FA piac listat??? :-o
Van par emberke akit nagyon szivesen latnek nalunk.ZoliZoltán
Pl. ?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lattatok mar a kovi FA piac listat??? :-o
Van par emberke akit nagyon szivesen latnek nalunk.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
baggio
Ennél jobban nem nagyon lehet összefoglalni a dolgot...spiczi
Lényeget bedobnád magyarul! 😊
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
baggio
Ennél jobban nem nagyon lehet összefoglalni a dolgot...spiczi
Na igen! Sajnos! és ez mint a hülye MR G miatt
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Egyre jobb...Loadholt szezonjanak vege! 😕ZoliZoltán
Ez a sok szar a nyakunkba szakadt, én tudom, hogy jövőre visszafogjuk ezt kapni.Toca
Csak Teddy elje tul a szezon hatralevo reszet! :-/
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
baggio
Ennél jobban nem nagyon lehet összefoglalni a dolgot...
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zimmerrel a legjobban jártatok szvsz, az elmúlt évben állást kapó HC-k közül, ez már most látszik, de ha az elmúlt két idényt nézzük akkor is csak Kelly és McCoy aki jobb lehet, vagy hasonló, úgyhogy türelem, TB megfelelő felépítésével hamar előrébb léphettek.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Egyre jobb...Loadholt szezonjanak vege! 😕ZoliZoltán
Ez a sok szar a nyakunkba szakadt, én tudom, hogy jövőre visszafogjuk ezt kapni.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Egyre jobb...Loadholt szezonjanak vege! 😕
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kalil is jo volt!
Face mask,Holding,False start...ilyen mar a meseben nincs...
2 TE-s felallasok meg tetszettek! 😀
A Jennings TD se volt semmi...tok uresen...erre a 2 pontos detto ugyan az...XD
Errol jut eszembe a Rogers to Rogers TD...na az is "gyonxoru" volt.Igy,hogy lehet elvaltani magunkat? :-/

Sajnaltam,hogy a vegen nem.jott ossze... 😕
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert inkabb nyerjunk,jo? 😀
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Na az ilyen szép hozzászólások miatt és amit a meccseken látok hogy a GreenBay szurkoló és a Vikings szurkoló egymás melett buzdítják a csapatot szerettem meg ezt a sportágat. Tavaly óta lettem NFL szurkoló és a vikingset választottam amit a mai napig sem bánok. Zimmer hatalmas változásokat hozott idénre ami főleg a D látszik, de lehet csak a rokkie szemem mondja meg a szívem reméli de látok ebben a csapatban potenciált.
Szóval sok ilyen meccset,mert ha ki is kaptunk emelt fővel távozhattunk
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 239 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Srácok, le a kalappal a védelmetek előtt. Megizzadtunk rendesen. TB-nek volt vagy 3-4 rövid, nagyon gyors és pontos passza. Dolgozni kell még rajta nyilván, én most láttam először. Jövőre a LF-en nem lesz az ideihez hasonló blowout.Old Green Bay
Köszi. Elkezdték ekézni, az eredménykövetőbe is pedig kb. én először láttam benne a fényt. Igen sokat hibázott, igen túldobált 1-2 embert, dobott intet, de most csak azért mert megváltóként lett beharangozva ő még egy egy rookie, ráadásul talán a liga legrosszabb LTjével rendelkező rookie. Hozzáteszem, tiszta elkapásokat ejtettek egy a WRek is többször. Futójátékunk sincs meg, hogy segítsen neki. Nálam egy tipikus rookie QB akinek a nyakába bas*ták a teljes O terhét gyakorlatilag 0 help-el és Turner is most kezdte el talán érezni mit kéne hívni... Lehet osztani , lehet baszogatni a jövő év lesz nála vízválasztó. Az utóbbi 3-4-5 nálunk megfordult QBnál határozottan jobbnak tűnik.Toca
Immár 6-7 éve látom a Vikings-t minden évben ellenünk, és a Farve após időszak óta most láttam először, hogy van igazi potenciál az irányítóban (de ugye Brett apóra se lehetett felépíteni hosszútávra a csatot). Hídvíz egy rookie, akinek mint írtad te is nincs 1 olyan rész az O-ban ami segítséget nyújtana. Igazán nincs mély elkapógárdája, nincs megbízható futójáték, az OL nem védi meg, sőt!
DE, mobilis irányító, akinek a karja nem annyira rossz mint itt sokan beállítottátok. Ez idén a 4. Minnesota meccsem volt, a 2 Green Bay ellenin túl láttam a győzelmet a redskins ellen és még volt 1, de most hirtelen nem tudom ki ellen lehetett. Amikor játszott Teddy volt játéka a támadósornak, AP-re nem térnék ki, de ha visszatér és ide tér vissza mögötte egy Bridgewater remek játékot tudna hozni a readoptionnal, és a dobásai is sokat fognak javulni jövőre amikor a training camp alatt is már ő lesz az első számú QB.

És csak 1 a világon semmit sem jelentő adat, amiből azért kiderül, hogy az 1 labdaeladásán kívül nem volt rossz meccse(mint írtam a több rossz átadásban ugyan úgy benne van az OL, elkapósor:
Passing CP/AT YDS TD INT Rushing YDS
Bridgewater 21/37 210 2 1 5 32
A. Rodgers 19/29 209 2 0 6 34


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Srácok, le a kalappal a védelmetek előtt. Megizzadtunk rendesen. TB-nek volt vagy 3-4 rövid, nagyon gyors és pontos passza. Dolgozni kell még rajta nyilván, én most láttam először. Jövőre a LF-en nem lesz az ideihez hasonló blowout.Old Green Bay
Köszi. Elkezdték ekézni, az eredménykövetőbe is pedig kb. én először láttam benne a fényt. Igen sokat hibázott, igen túldobált 1-2 embert, dobott intet, de most csak azért mert megváltóként lett beharangozva ő még egy egy rookie, ráadásul talán a liga legrosszabb LTjével rendelkező rookie. Hozzáteszem, tiszta elkapásokat ejtettek egy a WRek is többször. Futójátékunk sincs meg, hogy segítsen neki. Nálam egy tipikus rookie QB akinek a nyakába bas*ták a teljes O terhét gyakorlatilag 0 help-el és Turner is most kezdte el talán érezni mit kéne hívni... Lehet osztani , lehet baszogatni a jövő év lesz nála vízválasztó. Az utóbbi 3-4-5 nálunk megfordult QBnál határozottan jobbnak tűnik.
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Srácok, le a kalappal a védelmetek előtt. Megizzadtunk rendesen. TB-nek volt vagy 3-4 rövid, nagyon gyors és pontos passza. Dolgozni kell még rajta nyilván, én most láttam először. Jövőre a LF-en nem lesz az ideihez hasonló blowout.Old Green Bay
Köszi. Szerintem is nagy meccs volt! 😀
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Srácok, le a kalappal a védelmetek előtt. Megizzadtunk rendesen. TB-nek volt vagy 3-4 rövid, nagyon gyors és pontos passza. Dolgozni kell még rajta nyilván, én most láttam először. Jövőre a LF-en nem lesz az ideihez hasonló blowout.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Banyard 5 futás 26 yard, 3 elkapás 19 yard. Már csak többet kéne játszatni. 😊
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nem lett akkora verés mint vártam, sőt meccsben voltunk, kár hogy hiányzik még az O-ból a nyeréshez szükséges átütő erő. A D nagyot játszott, de nem sikerült labdát szerezni, így az egy turnover elég volt hogy kikapjunk. Azért most nem vagyok annyira szomorú, ez a Packers másokat sokkal jobban elvert és messzire juthat. Skol.

több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Gameday! Sima vereségre számítok, akár nagy arányúra is. Múlt héten csak pár percet láttam a Bears elleni szenvedésből, de a bye-week sem segített, sőt. Remélem a tisztes helytállás azért meglesz, hazai pályán ne égjünk nagyot. Skol!

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Dallasba most aztan pont futo kell...
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Peterson azt mondta, hogy neki és a csapatnak is az lenne a legjobb ha távozna a Minnesota VIkings-tól. Szerinte egy friss kezdet lenne a helyénvaló számára.

Szoval menne is...😥ZoliZoltán
Szerintem maradni fog, ha van egy kis tartás a vezetőkben.Toca
Ez fog menni áprilisig, vagy még tovább is, végig kóstolgatják majd őt is a témával meg a csapatot is, ajánlatok és cáfolatok, vélt vagy valós információk alapján menni fog a találgatás. Ha Dallasban köt ki akkor nagyon mérges leszek, mert idén ősszel már ez a pletyka járta.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Peterson azt mondta, hogy neki és a csapatnak is az lenne a legjobb ha távozna a Minnesota VIkings-tól. Szerinte egy friss kezdet lenne a helyénvaló számára.

Szoval menne is...😥ZoliZoltán
Szerintem maradni fog, ha van egy kis tartás a vezetőkben.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Peterson azt mondta, hogy neki és a csapatnak is az lenne a legjobb ha távozna a Minnesota VIkings-tól. Szerinte egy friss kezdet lenne a helyénvaló számára.

Szoval menne is...😥
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Minnesotában nagyon várták már vissza Adrian Petersont, de ahogy azt korábban írtuk
, a kiváló futót erre az évre elmeszelte a liga. Most, hogy ez biztossá vált, a Browns pedigkirúgta Ben Tate-et
, a csapat úgy döntött, hogy ideje egy kicsit feldobni a running back állományt, így a Vikings be is jelentkezett a futóért a waiver időszak alatt. Azt nem lehet tudni, hogy még hány együttes szerette volna megszerezni Tate-et, de az biztos, hogy az RB Minnesotában folytatja pályafutását.
A Vikingeknek nem is árt az erősítés a Matt Asiata – Jerick McKinnon páros mellé. Előbbi idén 279 yardot és 6 TD-t szerzett a földön, és még 211 yardot és egy hatpontost passzjátékok után, utóbbi pedig 484 egységet futásokkal és 126-ot elkapással, de touchdown nem került a neve mellé. Az igazi gondot velük kapcsolatban az jelenti, hogy McKinnon hátsérülés, míg Asiata agyrázkódás miatt hagyta ki a szerdai edzést, játékuk pedig így kérdéses a hétvégén, szóval nem elképzelhetetlen, hogy Tate azonnal a mélyvízben találja magát a Packers elleni találkozón. Az biztos, hogy a Vikings így egész olcsón szerzett egy viszonylag jó futót, az már egy másik kérdés, hogy Tate mennyire lesz boldog attól, ha a másik két RB-vel itt is osztoznia kell majd a futásokon, mint Clevelandben.