Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Túl jók lennénk AP-vel a fedélzeten, a végén még PO esélyesek lennénk...
Persze ez csak vicc, de kicsit fura és nem is tűnik korrektnek amit csinálnak a ligánál jelen pillanatban. Ha el akarják tiltani akkor tegyék, megtehetik. Ha nem, akkor feleslegesen nem tudom miért húzzák az időt. A hivatalos magyarázat valami olyan, mint amikor a kurva az első randin szüzet játszik.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Hát a liga egyelőre nem szeretné, hogy AP visszatérjen.Toca
és a Nike is felmondta vele a szponzori szerződést.KmetyG
Az ugymond termeszetes volt.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Hát a liga egyelőre nem szeretné, hogy AP visszatérjen.Toca
és a Nike is felmondta vele a szponzori szerződést.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Hát a liga egyelőre nem szeretné, hogy AP visszatérjen.
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
hétvégén nincs meccsünk, sebaj így legalább kitart a szívgyógyszerem erre a hónapra 😀
SKOL
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
ProPeterson! 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt mondta Peterson ügyvédje, hogy a Bears ellen már beállna az ügyfele 😀 nem macskáznak
https://nbcsports.brightspotcdn.com/dims4/default/8786072/2147483647/strip/true/crop/3414x1922+0+177/resize/1000x563%21/quality/90/?url=https%3A%2F%2Fnbc-sports-production-nbc-sports.s3.us-east-1.amazonaws.com%2Fbrightspot%2Fc7%2Fa6%2F8e1221a84c3f9dfcb193c12ffa71%2Fhttps-api-imagn.com%2Frest%2Fdownload%2FimageID%3D24244712
Fantasy Sports
Find all the latest Rotoworld fantasy sports news, live coverage, videos, highlights, stats, predictions, and results right here on NBC Sports.

több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Annyit, hogy amikor kiderült a baj szeptemberben mind kifejtettük hogy mi a véleményünk a dologról. Személyesen lezártnak tekintem azt a vitát, hogy el kell-e ítélnem valakit valami miatt vagy sem, ez abszolút magánügyem. Szurkoló vagyok, van egy szeretett csapatom és azt szeretném ha a lehető legjobb történne vele. Egy játékos ebből a csapatból kiemelkedőt nyújt a pályán, azt látom azt tudom minősíteni. A pálya mellett, azon kívüli viselkedésre nincs rálátásom, ami van az egy elég torz szűrőn keresztül jut el hozzám, ez a média. Hiszek abban, hogy az igazságszolgáltatás végzi a dolgát, és azt a büntetést mérte AP-re amit megérdemel. Részemről nem érdekel tovább, a jelen az hogy egyelőre ő a liga legjobb RB-je. Akkor is ha 8 fordulón keresztül nem láttuk. Ja, és VIKING!!! Skol!

több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
ehhez se elvenni se hozátteni nem tudok. Teljes mértékben egyetértek az előbb leírtakkal
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A Viking szurkolókból nagyon sok várja vissza, sokkal több mint aki nem ez biztos.Elég csak Viking fórumokat olvasni. Számtalanszor elhangzott, hogy abban a környezetben amiből a fekete játékosok jönnek nem ritka ez a fegyelmezés, ahogy a Viking játékosok is egyértelműen kijelentették, hogy várják vissza Petersont.

Az, hogy a Nike visszavonta mezeket a polcról az nem jelent semmit, ahogy AP megkapja a játéklehetőséget, és bizonyít a pályán, az emberek keresni fogják a mezt a Nike meg szépen visszarakja pár hónap után a polcokra.

AP megbűnhódött, nem a 4000 dollár miatt, hanem azért mert majdnem elvesztette az életét, mellesleg több millió dollár szponzori pénzt is ez biztos. Megérdemelte. A Vikings hülye lenne, ha kirakná, mert jó pár csapat alig várná, hogy ezt tegye és máris a soraiba húzná.

Mellesleg aki a játékosokat a magánélete szerint imádja az maximum a közvetlen barátok lehetnek, mert talán ők azok akik láthatnak ebből valamit. A többiek a média által felépített világot látják, és semmit nem tudnak igazából. Ezeket a játékosokat a pályán nyújtott teljesítményért kell imádni, és botorság elhinni, hogy ismered őket. Persze mindenki szeretné, ha a pozitív példák igazak lennének, de jön egy botrány és az újságok simán leborítják ezeket a bálványokat.

AP-nek jár még egy esély, és ha olyan hülye lesz, hogy nem él vele akkor vége. De talán megmarad az benne, hogy hónapokat volt távol a pályától ami az élete, és megtanulta a leckét.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azt amit tett elitelem!
Hagyta mar el emiatt a szamat,hogy "Na most O is bebizonyitotta,hogy egy idiota nigger fasz!" Pedig imadom...de amit tett az gusztustalan.Egy kis ido kell ,meg mire ez valamennyire kimegy a fejembol...de sosem fogok valoszinuleg ugy tekinteni ra,mint az ugye elott.😕Sajnos igy alakult.
Remeljuk a palyan bizonyit meg...az valamit enyhit majd.Nalam. :-/

Mindenesetre annak ha visszaterne a palyara ,annak nagyon orulnek!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez egy nagy butaság, már ne haragudj, nyilván számít a közvélemény is, de attól mert utálnak valakit, az sok hatással nincs a játékidejére. Az NFL sem tilthatja el hosszabb időre már, mert a jogerős ítélet szerint nem szándékos, "csak" hirtelen felindulásból elkövetett bántalmazásról van szó, és nem börtönviselt ember AP. Amerikában pedig pont a kutyakínzás az elkövethető legnagyobb bűnök egyike, simán egy lapon van a gyerekabúzussal náluk.baggio
Ezt egy picit elhamarkodott véleménynek gondolom, annak tükrében, hogy éppen most épít ez a csapat a jóég tudja hány száz millió dollár közpénz felhasználásával stadiont. Így nagyon hamar/könnyen össze lehet kapcsolni Peterson ügyét (aki ráadásul a franchise arca) politikusi döntésekkel. Azon a területen meg már a közvélemény ütős érv.tomi-tomi
Én itt az NFL eltiltásra gondoltam, aminek a mostani ítélettel szerintem sok jogalapja nincs már. A Vikings ettől függetlenül persze még lemondhat róla, de hogy aztán mind a 32 csapat összezárna, hogy ne igazolja le senki, arra tényleg semmi esélyt nem látok.baggio
Én arra se hogy a Vikings kirakja. Ha alapból gondolkoztak volna már akkor nem várják meg az egész végét. Így meg hogy a csapat profitálhat belőle, illetve jogilag is azért elég enyhe büntetés született.
Itt esetleg az üzlet szólhat bele szponzori nyomás szintjén, de mondom ezt az ügyet rengeteg "jó" célre fogja inkább felhasználni a klub (és az NFL is) minthogy örökre eltiltaná az emberét.Toca
Ez egy elképzelhető forgatókönyv. Szerintem hiányzik az elejéről a hiteles megtért bárány effektus, vagy tisztítótűz katarzis. Valóban vevő a közönség a második esélyt kapjon történetre, ha megvolt a bűnhődés. (Vick-nél kézzelfogható volt a néhány év szabadságvesztéssel.) Peterson-nál ez hiányos a vádalku megkötése után. Lehet, jobban járt volna, ha pár hónapra börtönbe megy.

Abban biztos vagyok, hogy a sorsát sokkal kevésbé fogják befolyásolni sportszakmai érvek, mint gazdasági szempontok.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ez egy nagy butaság, már ne haragudj, nyilván számít a közvélemény is, de attól mert utálnak valakit, az sok hatással nincs a játékidejére. Az NFL sem tilthatja el hosszabb időre már, mert a jogerős ítélet szerint nem szándékos, "csak" hirtelen felindulásból elkövetett bántalmazásról van szó, és nem börtönviselt ember AP. Amerikában pedig pont a kutyakínzás az elkövethető legnagyobb bűnök egyike, simán egy lapon van a gyerekabúzussal náluk.baggio
Ezt egy picit elhamarkodott véleménynek gondolom, annak tükrében, hogy éppen most épít ez a csapat a jóég tudja hány száz millió dollár közpénz felhasználásával stadiont. Így nagyon hamar/könnyen össze lehet kapcsolni Peterson ügyét (aki ráadásul a franchise arca) politikusi döntésekkel. Azon a területen meg már a közvélemény ütős érv.tomi-tomi
Én itt az NFL eltiltásra gondoltam, aminek a mostani ítélettel szerintem sok jogalapja nincs már. A Vikings ettől függetlenül persze még lemondhat róla, de hogy aztán mind a 32 csapat összezárna, hogy ne igazolja le senki, arra tényleg semmi esélyt nem látok.baggio
Én arra se hogy a Vikings kirakja. Ha alapból gondolkoztak volna már akkor nem várják meg az egész végét. Így meg hogy a csapat profitálhat belőle, illetve jogilag is azért elég enyhe büntetés született.
Itt esetleg az üzlet szólhat bele szponzori nyomás szintjén, de mondom ezt az ügyet rengeteg "jó" célre fogja inkább felhasználni a klub (és az NFL is) minthogy örökre eltiltaná az emberét.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ez egy nagy butaság, már ne haragudj, nyilván számít a közvélemény is, de attól mert utálnak valakit, az sok hatással nincs a játékidejére. Az NFL sem tilthatja el hosszabb időre már, mert a jogerős ítélet szerint nem szándékos, "csak" hirtelen felindulásból elkövetett bántalmazásról van szó, és nem börtönviselt ember AP. Amerikában pedig pont a kutyakínzás az elkövethető legnagyobb bűnök egyike, simán egy lapon van a gyerekabúzussal náluk.baggio
Ezt egy picit elhamarkodott véleménynek gondolom, annak tükrében, hogy éppen most épít ez a csapat a jóég tudja hány száz millió dollár közpénz felhasználásával stadiont. Így nagyon hamar/könnyen össze lehet kapcsolni Peterson ügyét (aki ráadásul a franchise arca) politikusi döntésekkel. Azon a területen meg már a közvélemény ütős érv.tomi-tomi
pláne, hogy a a drága Wisconsin állam kormányzója "GO PACKERS" felirattal dedikálta az egyik acélgerendát, amit a Vikings stadionba szántak. Persze ez még a kampány ideje alatt tett üzemlátogatás alatt történt és bár honnan is tudhatta volna, hogy az az acélgerenda épp az újonnan épülő Vikings Stadium-ba kerül. Mindegy, megy itt az egymás húzása, a feliratot azóta már eltüntették, legalábbis ezt mondják. Ezt csak úgy megemlítettem. Egyébként Minnesota állam 348.000.000$, míg Minneapolis városa kerek 150.000.000$-t fordít a stadion építésére.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Ez egy nagy butaság, már ne haragudj, nyilván számít a közvélemény is, de attól mert utálnak valakit, az sok hatással nincs a játékidejére. Az NFL sem tilthatja el hosszabb időre már, mert a jogerős ítélet szerint nem szándékos, "csak" hirtelen felindulásból elkövetett bántalmazásról van szó, és nem börtönviselt ember AP. Amerikában pedig pont a kutyakínzás az elkövethető legnagyobb bűnök egyike, simán egy lapon van a gyerekabúzussal náluk.baggio
Ezt egy picit elhamarkodott véleménynek gondolom, annak tükrében, hogy éppen most épít ez a csapat a jóég tudja hány száz millió dollár közpénz felhasználásával stadiont. Így nagyon hamar/könnyen össze lehet kapcsolni Peterson ügyét (aki ráadásul a franchise arca) politikusi döntésekkel. Azon a területen meg már a közvélemény ütős érv.tomi-tomi
Én itt az NFL eltiltásra gondoltam (tehát a makro-, nem a mikrokörnyezetre), aminek a mostani ítélettel szerintem sok jogalapja nincs már. A Vikings ettől függetlenül persze még lemondhat róla, de hogy aztán mind a 32 csapat összezárna, hogy ne igazolja le senki, arra tényleg semmi esélyt nem látok.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez egy nagy butaság, már ne haragudj, nyilván számít a közvélemény is, de attól mert utálnak valakit, az sok hatással nincs a játékidejére. Az NFL sem tilthatja el hosszabb időre már, mert a jogerős ítélet szerint nem szándékos, "csak" hirtelen felindulásból elkövetett bántalmazásról van szó, és nem börtönviselt ember AP. Amerikában pedig pont a kutyakínzás az elkövethető legnagyobb bűnök egyike, simán egy lapon van a gyerekabúzussal náluk.baggio
Ezt egy picit elhamarkodott véleménynek gondolom, annak tükrében, hogy éppen most épít ez a csapat a jóég tudja hány száz millió dollár közpénz felhasználásával stadiont. Így nagyon hamar/könnyen össze lehet kapcsolni Peterson ügyét (aki ráadásul a franchise arca) politikusi döntésekkel. Azon a területen meg már a közvélemény ütős érv.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Nagyon képlékenynek érzem én ezt még. Egyrészt ott kinn, ha van egy ítélet és letöltötted/megfizetted a kiszabott büntit, nem szoktak az üggyel tovább foglalkozni (lásd Vick). Másrészt a "no contest" magában foglalja, hogy nem tagadja a vádakat, szal most az NFLnek/Vikingsnak fel kell vállalnia, hogy egy gyermekbántalmazót alkalmaz. Nagyon pörögnek a családon belüli erőszak témán mostanában, Goodellnek meg észnél kell lennie, mit mond. Vick esetéből kiindulva nem kéne, hogy bármi gond legyen, Rice ügye viszont nem kecsegtet jóval.pluhi
Vikings ha eddig nem rakta ki szerintem nem fogja. Nyilván azért nem aktív mért mert ők és az NFL is körbejárja a dolgot. Kicsit más mint Rice ügye illetve inkább a Vick féle, "megbűnhődött kapjon második esélyt/utolsó esélyt" mantra zajlik inkább itt mindenki részéről szerintem. Gyakorlatilag 8 meccse el van tiltva emiatt sem hiszem, hogy tovább pörgetnék ezt bár Goodelnél nem lehet tudni. Vikings részről én meglepődnék ha nem kapná meg a bizalmat esetleg szponzori oldalról fúrhatják aktívan, de meglepődnék ha cut-olnánk, így a hírek alapján.Toca
szerintem idén már ne számítsatok Petersonra sőt lehet amúgy se. Amerikában (meg úgy sehol máshol a világon) a gyerekbántalmazást nem a kutyaviadallal veszik ám egy kalap alá. Nem jogilag, hanem a közvélemény megítélését tekintve. Peterson mezeket égettek a Vikings szurkolók, kapásból bevonták az összes mezt a boltból is és gyakorlatilag senki sem megy utcára 28-as mezben. szerintem ez ennyi volt Petersonnak, a Vikings mint franchise nem vállalhatja be, hogy egy gyerekbántalmazó legyen az egyik arca. de előbb az kéne, hogy Goodel ne meszelje el, pedig el fogja és valószínűleg meghatározatlan időre, úgy mint Ricet. én nagyon sajnálom ezt az egész történetet, egyértelműen HoF kaliberű játékos tette tönkre a karrierjét saját ostoba korlátozottsága miatt.
egyébként nekem kicsit meghökkentő, hogy ti azt várjátok, hogy visszatérjen és nem határolódtok el tőle teljes mértékben. ez az ember megvesszőzte a gyerekét könyörgöm..brk
Ez egy nagy butaság, már ne haragudj, nyilván számít a közvélemény is, de attól mert utálnak valakit, az sok hatással nincs a játékidejére. Az NFL sem tilthatja el hosszabb időre már, mert a jogerős ítélet szerint nem szándékos, "csak" hirtelen felindulásból elkövetett bántalmazásról van szó, és nem börtönviselt ember AP. Amerikában pedig pont a kutyakínzás az elkövethető legnagyobb bűnök egyike, simán egy lapon van a gyerekabúzussal náluk.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Nagyon képlékenynek érzem én ezt még. Egyrészt ott kinn, ha van egy ítélet és letöltötted/megfizetted a kiszabott büntit, nem szoktak az üggyel tovább foglalkozni (lásd Vick). Másrészt a "no contest" magában foglalja, hogy nem tagadja a vádakat, szal most az NFLnek/Vikingsnak fel kell vállalnia, hogy egy gyermekbántalmazót alkalmaz. Nagyon pörögnek a családon belüli erőszak témán mostanában, Goodellnek meg észnél kell lennie, mit mond. Vick esetéből kiindulva nem kéne, hogy bármi gond legyen, Rice ügye viszont nem kecsegtet jóval.pluhi
Vikings ha eddig nem rakta ki szerintem nem fogja. Nyilván azért nem aktív mért mert ők és az NFL is körbejárja a dolgot. Kicsit más mint Rice ügye illetve inkább a Vick féle, "megbűnhődött kapjon második esélyt/utolsó esélyt" mantra zajlik inkább itt mindenki részéről szerintem. Gyakorlatilag 8 meccse el van tiltva emiatt sem hiszem, hogy tovább pörgetnék ezt bár Goodelnél nem lehet tudni. Vikings részről én meglepődnék ha nem kapná meg a bizalmat esetleg szponzori oldalról fúrhatják aktívan, de meglepődnék ha cut-olnánk, így a hírek alapján.Toca
szerintem idén már ne számítsatok Petersonra sőt lehet amúgy se. Amerikában (meg úgy sehol máshol a világon) a gyerekbántalmazást nem a kutyaviadallal veszik ám egy kalap alá. Nem jogilag, hanem a közvélemény megítélését tekintve. Peterson mezeket égettek a Vikings szurkolók, kapásból bevonták az összes mezt a boltból is és gyakorlatilag senki sem megy utcára 28-as mezben. szerintem ez ennyi volt Petersonnak, a Vikings mint franchise nem vállalhatja be, hogy egy gyerekbántalmazó legyen az egyik arca. de előbb az kéne, hogy Goodel ne meszelje el, pedig el fogja és valószínűleg meghatározatlan időre, úgy mint Ricet. én nagyon sajnálom ezt az egész történetet, egyértelműen HoF kaliberű játékos tette tönkre a karrierjét saját ostoba korlátozottsága miatt.
egyébként nekem kicsit meghökkentő, hogy ti azt várjátok, hogy visszatérjen és nem határolódtok el tőle teljes mértékben. ez az ember megvesszőzte a gyerekét könyörgöm..brk
Meglátjuk. Valószínűbb a te verziód, bár inkább valahol a kettő között tudom elképzelni az igazságot. James mezeket is égettek mikor Miamiba ment... Én mondjuk nem 1 és nem is 2 #28-ast láttam a lelátókon mostanában.
Itt az a kérdés az NFL / Vikings és a média hogy akarja lekezelni és AP ebben mennyire segítőkész akármennyire is borzasztó amit művelt és mint embert szerintem mindenki elítéli mi is itt a fórumon, közel sem vagyok biztos hogy elásni fogják, nem pedig más célra használni.
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Nagyon képlékenynek érzem én ezt még. Egyrészt ott kinn, ha van egy ítélet és letöltötted/megfizetted a kiszabott büntit, nem szoktak az üggyel tovább foglalkozni (lásd Vick). Másrészt a "no contest" magában foglalja, hogy nem tagadja a vádakat, szal most az NFLnek/Vikingsnak fel kell vállalnia, hogy egy gyermekbántalmazót alkalmaz. Nagyon pörögnek a családon belüli erőszak témán mostanában, Goodellnek meg észnél kell lennie, mit mond. Vick esetéből kiindulva nem kéne, hogy bármi gond legyen, Rice ügye viszont nem kecsegtet jóval.pluhi
Vikings ha eddig nem rakta ki szerintem nem fogja. Nyilván azért nem aktív mért mert ők és az NFL is körbejárja a dolgot. Kicsit más mint Rice ügye illetve inkább a Vick féle, "megbűnhődött kapjon második esélyt/utolsó esélyt" mantra zajlik inkább itt mindenki részéről szerintem. Gyakorlatilag 8 meccse el van tiltva emiatt sem hiszem, hogy tovább pörgetnék ezt bár Goodelnél nem lehet tudni. Vikings részről én meglepődnék ha nem kapná meg a bizalmat esetleg szponzori oldalról fúrhatják aktívan, de meglepődnék ha cut-olnánk, így a hírek alapján.Toca
szerintem idén már ne számítsatok Petersonra sőt lehet amúgy se. Amerikában (meg úgy sehol máshol a világon) a gyerekbántalmazást nem a kutyaviadallal veszik ám egy kalap alá. Nem jogilag, hanem a közvélemény megítélését tekintve. Peterson mezeket égettek a Vikings szurkolók, kapásból bevonták az összes mezt a boltból is és gyakorlatilag senki sem megy utcára 28-as mezben. szerintem ez ennyi volt Petersonnak, a Vikings mint franchise nem vállalhatja be, hogy egy gyerekbántalmazó legyen az egyik arca. de előbb az kéne, hogy Goodel ne meszelje el, pedig el fogja és valószínűleg meghatározatlan időre, úgy mint Ricet. én nagyon sajnálom ezt az egész történetet, egyértelműen HoF kaliberű játékos tette tönkre a karrierjét saját ostoba korlátozottsága miatt.
egyébként nekem kicsit meghökkentő, hogy ti azt várjátok, hogy visszatérjen és nem határolódtok el tőle teljes mértékben. ez az ember megvesszőzte a gyerekét könyörgöm.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Nagyon képlékenynek érzem én ezt még. Egyrészt ott kinn, ha van egy ítélet és letöltötted/megfizetted a kiszabott büntit, nem szoktak az üggyel tovább foglalkozni (lásd Vick). Másrészt a "no contest" magában foglalja, hogy nem tagadja a vádakat, szal most az NFLnek/Vikingsnak fel kell vállalnia, hogy egy gyermekbántalmazót alkalmaz. Nagyon pörögnek a családon belüli erőszak témán mostanában, Goodellnek meg észnél kell lennie, mit mond. Vick esetéből kiindulva nem kéne, hogy bármi gond legyen, Rice ügye viszont nem kecsegtet jóval.pluhi
Vikings ha eddig nem rakta ki szerintem nem fogja. Nyilván azért nem aktív mért mert ők és az NFL is körbejárja a dolgot. Kicsit más mint Rice ügye illetve inkább a Vick féle, "megbűnhődött kapjon második esélyt/utolsó esélyt" mantra zajlik inkább itt mindenki részéről szerintem. Gyakorlatilag 8 meccse el van tiltva emiatt sem hiszem, hogy tovább pörgetnék ezt bár Goodelnél nem lehet tudni. Vikings részről én meglepődnék ha nem kapná meg a bizalmat esetleg szponzori oldalról fúrhatják aktívan, de meglepődnék ha cut-olnánk, így a hírek alapján.
több mint 9 éve
pluhi Minnesota Vikings 25
Nagyon képlékenynek érzem én ezt még. Egyrészt ott kinn, ha van egy ítélet és letöltötted/megfizetted a kiszabott büntit, nem szoktak az üggyel tovább foglalkozni (lásd Vick). Másrészt a "no contest" magában foglalja, hogy nem tagadja a vádakat, szal most az NFLnek/Vikingsnak fel kell vállalnia, hogy egy gyermekbántalmazót alkalmaz. Nagyon pörögnek a családon belüli erőszak témán mostanában, Goodellnek meg észnél kell lennie, mit mond. Vick esetéből kiindulva nem kéne, hogy bármi gond legyen, Rice ügye viszont nem kecsegtet jóval.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Adna az eg tenyleg!
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
akárhogy is jó lenne ha visszatérhetne. akkor mondjuk a drafton nem feltétlenül futót kéne választanunkPyrrus
Amúgysem kell... Nem a futó helyzeten múlt eddig se a dolog.
Amúgy ha bye után AP + Rudi is visszajönne még lehet az O is értelmes lenne O_OToca
Ámen! 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
akárhogy is jó lenne ha visszatérhetne. akkor mondjuk a drafton nem feltétlenül futót kéne választanunkPyrrus
Amúgysem kell... Nem a futó helyzeten múlt eddig se a dolog.
Amúgy ha bye után AP + Rudi is visszajönne még lehet az O is értelmes lenne O_O
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
akárhogy is jó lenne ha visszatérhetne. akkor mondjuk a drafton nem feltétlenül futót kéne választanunk