Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Alakulgat ez. Van még mit tenni, de a mostani kerettől csak az építkezés várható el. ha AP visszakerülne a rendszerbe az új dimenziókat nyithatna, egy olyan támadó gépezettel amire egész nyáron készült a gárda, és egy meccsen volt lehetőség használni.Paulus
Igazából Teddyvel egyet se.Toca
Így van, de vele nem lett rosszabb a rendszer az biztos 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Alakulgat ez. Van még mit tenni, de a mostani kerettől csak az építkezés várható el. ha AP visszakerülne a rendszerbe az új dimenziókat nyithatna, egy olyan támadó gépezettel amire egész nyáron készült a gárda, és egy meccsen volt lehetőség használni.Paulus
Igazából Teddyvel egyet se.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Alakulgat ez. Van még mit tenni, de a mostani kerettől csak az építkezés várható el. ha AP visszakerülne a rendszerbe az új dimenziókat nyithatna, egy olyan támadó gépezettel amire egész nyáron készült a gárda, és egy meccsen volt lehetőség használni.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
vsanyi132
Az komoly, hogy 4000 dolcsit kell csengetnie és szevasz? :#gaben
van ott még 2 év próbaidő és 80 óra közmunka. És ugye tudjuk, hogy a próbaidő alatt elég akár egy kis gyorshajtás is és vége.KmetyG
A közmunkáról nem olvastam. Ha meg ezek után is baromságot csinál megérdemli a sittet.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez azert nem.olyan rossz hir!
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Úgy tűnik AP sorsa rendeződik, a börtönt elkerüli és megússza pénzbüntetéssel és közmunkával, illetve próbaidőre bocsátják. Kérdés, hogy a liga milyen büntetést szab ki még rá ezen felül, elkezdődött a találgatás hogy idén pályára léphet-e vajon. Tény hogy 8 fordulót már ki kellett hagynia, szerintem ez is elég büntetés a csapatnak, remélem kapunk még lehetőséget rá hogy Teddy-vel kipróbálhassák magukat együtt a pályán. Kíváncsi vagyok milyen lenne, és nem szabad elfelejteni hogy a csoportmeccsekből 4 még hátra van. Skol!vsanyi132
Az komoly, hogy 4000 dolcsit kell csengetnie és szevasz? :#gaben
van ott még 2 év próbaidő és 80 óra közmunka. És ugye tudjuk, hogy a próbaidő alatt elég akár egy kis gyorshajtás is és vége.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
Úgy tűnik AP sorsa rendeződik, a börtönt elkerüli és megússza pénzbüntetéssel és közmunkával, illetve próbaidőre bocsátják. Kérdés, hogy a liga milyen büntetést szab ki még rá ezen felül, elkezdődött a találgatás hogy idén pályára léphet-e vajon. Tény hogy 8 fordulót már ki kellett hagynia, szerintem ez is elég büntetés a csapatnak, remélem kapunk még lehetőséget rá hogy Teddy-vel kipróbálhassák magukat együtt a pályán. Kíváncsi vagyok milyen lenne, és nem szabad elfelejteni hogy a csoportmeccsekből 4 még hátra van. Skol!vsanyi132
Az komoly, hogy 4000 dolcsit kell csengetnie és szevasz? :#

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Úgy tűnik AP sorsa rendeződik, a börtönt elkerüli és megússza pénzbüntetéssel és közmunkával, illetve próbaidőre bocsátják. Kérdés, hogy a liga milyen büntetést szab ki még rá ezen felül, elkezdődött a találgatás hogy idén pályára léphet-e vajon. Tény hogy 8 fordulót már ki kellett hagynia, szerintem ez is elég büntetés a csapatnak, remélem kapunk még lehetőséget rá hogy Teddy-vel kipróbálhassák magukat együtt a pályán. Kíváncsi vagyok milyen lenne, és nem szabad elfelejteni hogy a csoportmeccsekből 4 még hátra van. Skol!

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert szerintem Teddy bebizonyitotta,hogy van benne rendesen potencial.Meccs kozben is irtam,hogy kegyetlen higgadt a nagyon necces helyzetekben!
Jo lesz O nekunk!
Meg ha egy OL is lenne elotte!?Vagy legalabb egy allat LT! :-/

Ket het mulva mar remelem lesz egy Rudolphja is! 😀
Azett O sem kis faktor!
Es mar kezd Jennings is alkotni valamit!Csak kellett neki is egy QB...es elobb-utobb osszeall a massza! 😀

Corda miatt kicsit el vagyok mondjuk kenodve...1 rec,9 yard...
A kisemberek meg jol muzsikalnak Wright hetrol-hetre egyre jobb!Most Ford!Van,hogy Ellison!
Jon meg majd Smith! :-p

D meg szerintem tok jo!Csak kicsit almodan kezdenek...

ST se rossz ,PR-ben azett talan kiprobalhatnank mar vki mast is!

SKOL!!!
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Jó mecs volt persze szívgyógyszer nélkül ezt elviselni... 😀 de ez az NFL!
Az elején volt némi misscommunication, de a védelem helytállt és így az offense-nek is muszály volt talpraállnia.de azért sok a hiba még mindig Teddy 42 szer passzolt a 29 pontért míg Griffin III 28 szor a 26 pontért. szóval defense pipa nálam az O nak meg fel kell fejlődni de gyorsan 😀
De minden elvárás és csalódás ellenére szép emccs volt és SKOL VIKING!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagy W volt, nem csalódtam a meccsben, azt kaptam amire számítottam, egy szoros a végéig kiélezett meccset. Nem lesz egyszerű dolgunk 3 hét múlva a TCF Bank Stadium-ban.
Idén most láttam először egy teljes meccsen Bridgewatert, és rookie-ként nagyon meggyőző volt. Az elején pár hosszú nem volt a helyén, de azok javíthatók, viszont baromi higgadt, nem kapkod, és ha marad mellé, vagy akár még bővül is az elkapógárda RB-sorral együtt, biztos hogy szebb évek jönnek Minnesotába.
(nfl.com-on 1 sack van Greenway neve mellett, én emlékszem rosszul, hogy mind két félidő első játékaiban ő vitte földre Griffint? 2. ban közvetlenül egy Griffen sack után)
Tetszett a csapat játéka.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ennyire azert ne oruljunk! 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lesz RGIII....

OL meg minek kapna ossze magat...szeptember ota nem kepesek ra...
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Gameday! Remélem az Oline összeszedi magát, nem szeretném ha Teddy úgy járna mint múlt héten Romo. A Defense hazai pályán remélem megfogja RGIII-éket, és fusson McKinnon egy 100+-os meccset pár Td-vel. Skol!

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1


Halloween.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na akko faca...
köszi.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Lesz már Rudi?
Mert úgy rémlik,hogy week 9!ZoliZoltán
Bye week előtt tuti nem.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lesz már Rudi?
Mert úgy rémlik,hogy week 9!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na fiatalok!
Mi lesz a Skins ellen?Ki mit var a meccstol?
Eleg jok.voltak a boys ellen...
Egyik oraban W-t erzek...talan nagyot is...a masikban meg egy L betut...akar nagyot is...hmm. 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az iylen nehéz időszakokban őket nézegetem;



Hihetetlen amit műveltek akkor!!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szegeny Teddyn hatalmas volt megint a nyomas...csoda,hogy ennyit kihozott belole!
Ennyi dropot amit mostanaban osszehozunk...
BARR nagyon jo pick,eddig!
De kell egy uj LT...Kalil alszik rengetegszer...olyan,mintha fejben nem lenne ott...van vmi maganeleti problemaja vagy mi a mano lett vele???Ideny akkora bust,mint az atom!

W meg van!Ennyi a lenyeg!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ettől nem lettünk jobb csapat mint eddig. De szépségtapasznak jól jött. Tedyt nem verték agyba főbe egyből jobb teljesítményt hozott. Majd egy jobban működő csapat ellen kiderül van e fejlődés. Munka még bőven van.

Skol Vikes!Paulus
Hát mondjuk sokszor nem az Ofalon múlt, hogy Teddy éppen kimozdult vagy eldobta a labdát... Tetszett viszont amit 2 min warning után láttam, egyébként számomra totál érthetetlen, hogy ilyen szar fal mellett mért nem ezt a játékot játszuk. McKinnon és Asiata is jó kezű RB, Wrightot és Jenningset is lehet keresni a gyors passzokkal. Patterson se kicsi WR még ha elszakadni néha nehezen tud, de a gyors passzoknál a fizikai fölényét kihasználhatnánk simán. Ezzel lehetne haladni, közbe meg jöhetnének a futások a rövid passzokkal. McKinnon 5,3as átlagga futott, tehát ott sincs baj.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ettől nem lettünk jobb csapat mint eddig. De szépségtapasznak jól jött. Tedyt nem verték agyba főbe egyből jobb teljesítményt hozott. Majd egy jobban működő csapat ellen kiderül van e fejlődés. Munka még bőven van.

Skol Vikes!
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
hát a simán azért..... de öröm volt látni hogy az 1/6 os pickünk ilyen jó!
Szép győúzelem volt és ennyi! 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Simán nyertünk nem kell aggódni 😀