Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
szégyen amit az Offense művelt tegnap.sírni tudtam volna. A védelem sem volt toppon és Teddy szánalmas játékot mutatott. Elhsizem hoyg csoprtcsapatok ellen nehezebb játszani sé valószínű hogy a Bears rendesen felkészült belőlünk de a pontjainkat megint a védelemnek és a spec teamnek köszönhetjük. Szeretem ezt a csapatot szép a fejlődés a védelemben de a támadásaink szánalmasak
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Az egy dolog, hogy nem erős a fal, az egy dolog, hogy Robinsonon több yardot nyaltunk kb. mint amennyit az O csinált... Az utóbbi két dolog egyaránt szánalmas...
De én most már Turner mellett nem tudok szó nélkül elmenni, értem hogy AP-re volt építve a játék meg Casselre és Teddy néha bizonytalan, de amit playhívás terén csinálunk az egy vicc... Ezek a screen / checkdown passzok rohadtul nem ülnek. A futás hívások is Bill Musgrave-i magaságokba emelkednek. Vezettünk 10-0ra és összesen a meccsen (Teddy és Sandejo futásokat kivettem) volt 11 db futás. 11. Ami nudli, főleg, hogy alapjába véve a fal is futásra jobb (nem nehéz a passznál jobb lenni 😀). A 3 és sokra hívott futás illetve checkdown / screenektől már agybajt kapok. És nem játszik jól Teddy, de azt érzem, hogy folyamatosan vissza van fogva, hogy ne hibázzon vagy egyszerűen Turner nem tudja mit kezdjen vele.
Nem hiszem el, hogy a Jennings, Wright, Patterson trióval nem lehet valami gyors passzos játékot játszani, főleg, hogy Wrighttal nagyon érzik egymás illetve a slantekből mindig jól tudtunk hozni.
468 vs 243 volt a yardok száma és úgy buktunk 8 ponttal és egy kihagyott FG-vel. Nem hiszem, hogy a D-re bármi panasz lehet. Pedig idén mennyire vártuk az O feltámadását.

Ráadásul AP-vel is baszakszik az NFL, kíváncsi vagyok mi lesz ma szerintem idén már nem nagyon fogják engedni játszani.
Mondjuk tehetne egy gesztust, hogy amit eltiltás alatt kapott pénzét visszaadja, így az NFL ezzel nem szőrözhetne.Toca
Azt azért megnézném, hogy a kapott 7 millió dollárt csak úgy visszaadja, még ha Peterson-ról is van szó.KmetyG
Jó mondjuk én lusta voltam utána nézni mennyi pénzről beszélünk (7 milla kicsit soknak tűnik). Illetve tekintettel arra hogy a szponzori pénzeitől elesik nincs is nagy ráció rá.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Az egy dolog, hogy nem erős a fal, az egy dolog, hogy Robinsonon több yardot nyaltunk kb. mint amennyit az O csinált... Az utóbbi két dolog egyaránt szánalmas...
De én most már Turner mellett nem tudok szó nélkül elmenni, értem hogy AP-re volt építve a játék meg Casselre és Teddy néha bizonytalan, de amit playhívás terén csinálunk az egy vicc... Ezek a screen / checkdown passzok rohadtul nem ülnek. A futás hívások is Bill Musgrave-i magaságokba emelkednek. Vezettünk 10-0ra és összesen a meccsen (Teddy és Sandejo futásokat kivettem) volt 11 db futás. 11. Ami nudli, főleg, hogy alapjába véve a fal is futásra jobb (nem nehéz a passznál jobb lenni 😀). A 3 és sokra hívott futás illetve checkdown / screenektől már agybajt kapok. És nem játszik jól Teddy, de azt érzem, hogy folyamatosan vissza van fogva, hogy ne hibázzon vagy egyszerűen Turner nem tudja mit kezdjen vele.
Nem hiszem el, hogy a Jennings, Wright, Patterson trióval nem lehet valami gyors passzos játékot játszani, főleg, hogy Wrighttal nagyon érzik egymás illetve a slantekből mindig jól tudtunk hozni.
468 vs 243 volt a yardok száma és úgy buktunk 8 ponttal és egy kihagyott FG-vel. Nem hiszem, hogy a D-re bármi panasz lehet. Pedig idén mennyire vártuk az O feltámadását.

Ráadásul AP-vel is baszakszik az NFL, kíváncsi vagyok mi lesz ma szerintem idén már nem nagyon fogják engedni játszani.
Mondjuk tehetne egy gesztust, hogy amit eltiltás alatt kapott pénzét visszaadja, így az NFL ezzel nem szőrözhetne.Toca
Azt azért megnézném, hogy a kapott 7 millió dollárt csak úgy visszaadja, még ha Peterson-ról is van szó.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Az egy dolog, hogy nem erős a fal, az egy dolog, hogy Robinsonon több yardot nyaltunk kb. mint amennyit az O csinált... Az utóbbi két dolog egyaránt szánalmas...
De én most már Turner mellett nem tudok szó nélkül elmenni, értem hogy AP-re volt építve a játék meg Casselre és Teddy néha bizonytalan, de amit playhívás terén csinálunk az egy vicc... Ezek a screen / checkdown passzok rohadtul nem ülnek. A futás hívások is Bill Musgrave-i magaságokba emelkednek. Vezettünk 10-0ra és összesen a meccsen (Teddy és Sandejo futásokat kivettem) volt 11 db futás. 11. Ami nudli, főleg, hogy alapjába véve a fal is futásra jobb (nem nehéz a passznál jobb lenni 😀). A 3 és sokra hívott futás illetve checkdown / screenektől már agybajt kapok. És nem játszik jól Teddy, de azt érzem, hogy folyamatosan vissza van fogva, hogy ne hibázzon vagy egyszerűen Turner nem tudja mit kezdjen vele.
Nem hiszem el, hogy a Jennings, Wright, Patterson trióval nem lehet valami gyors passzos játékot játszani, főleg, hogy Wrighttal nagyon érzik egymás illetve a slantekből mindig jól tudtunk hozni.
468 vs 243 volt a yardok száma és úgy buktunk 8 ponttal és egy kihagyott FG-vel. Nem hiszem, hogy a D-re bármi panasz lehet. Pedig idén mennyire vártuk az O feltámadását.

Ráadásul AP-vel is baszakszik az NFL, kíváncsi vagyok mi lesz ma szerintem idén már nem nagyon fogják engedni játszani.
Mondjuk tehetne egy gesztust, hogy amit eltiltás alatt kapott pénzét visszaadja, így az NFL ezzel nem szőrözhetne.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez mar megint a szanalom ne tovabbja volt....
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Mai meccs dióhéjban:
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na holnap ledaráljuk kóóóbinak a macikat? 😀

Ja és már 100%,hogy lesz RUDI is! 8) 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Azt gondoltam,hogy nem otthon szotyizgat...csak,hogy ilyenkor rendesen edzhet a csapattal meg minden!? 😀ZoliZoltán
Nem. Minden szinten elvan tiltva a csapattól. Velük nem edzhet.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azt gondoltam,hogy nem otthon szotyizgat...csak,hogy ilyenkor rendesen edzhet a csapattal meg minden!? 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ezt a rohadt szemetseget...

ilyenkor amugy O is edz?ZoliZoltán
Az Offense edz persze, nincs megállás 😛Toca
Te kis vicces! 😀ZoliZoltán
Amúgy nyilván edz külön. Azért elég érdekes lenne ha 8-10 hétig nem edzene majd megjelenne hogy jöttem játszani, csak felpakolok egy kis izmot gyorsan
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezt a rohadt szemetseget...

ilyenkor amugy O is edz?ZoliZoltán
Az Offense edz persze, nincs megállás 😛Toca
Te kis vicces! 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mi jott be tavaly?
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Az az igazság hogy nagy dilemában vagyok:
tavaly előre ittam a medve bőrére és bejött. Idén is bevállaljam? 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ezt a rohadt szemetseget...

ilyenkor amugy O is edz?ZoliZoltán
Az Offense edz persze, nincs megállás 😛
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezt a rohadt szemetseget...

ilyenkor amugy O is edz?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Hát a Macik széjjel vannak esve, úgyhogy itt az idő hogy bevegyük a medve barlangot.

Úgy tűnik az AP ügy végére is a héten pont kerülhet, az NFLPA nyomás alá helyezte, az NFL-t hogy reaktiválják AP-t azonnal. A héten kifog derülni, mit akar vele az NFL és mit akarunk vele mi.
Mondjuk addig tuti húzzák, hogy a Bears ellen véletlenül se játszhasson.Toca
Lottószámokat vágnám így, jövő hét hétfőn kiderül minden.
Aztán remélem jöhet vissza a Packers ellen otthon!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ugye alapjából onnan is indul ki a probléma, hogy az NFL-nek azért nem tetszik, hogy ezt a 8 meccset úgymond büntetésként beszámítsa, mert AP kapott fizut. Igazából alapjába véve utólag elég hülyén jött ki, hogy nem lett rögzítve, hogy akkor mikor jöhet le a listáról.
Vikings részéről én kétlem, hogy nem fogadnák vissza, az egész öltöző és a szurkolók nagy része mögötte áll, illetve ha nagyon szabadulni akarnának már kidobhattuk volna.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az NFL nem sokat húzhatja az időt, mert a játékos szakszervezet a lábukra lép, elvégre nem hobbyról van szó. Ha nincs eszköz, hogy tovább tartsák eltiltás alatt AP-t akkor annak komoly anyagi vonzata lehet a ligára nézve.Persze biztos jogászok ásták bele magukat mindkét oldalon a számukra megfelelő kapukat keresve.

Miuátna liga aktiválja Ap-t akkor jön a csapat. Bármelyik Vikings-os fórumot nézem a szurkolók jelentős többsége AP-t akarja a pályán, akár szankciókat is kilátásba helyeznek ha más döntés születik, a vezetőség nem állhat ellen, mert abból népharag lesz.

Persze a harmadik oldalról jöhetnek a szponzorok akik pénzügyi nyomást rakhatnak a csapatra, kérdés, hogy ilyenkor merre billen a vezetőség mérlegének tányérja. Mekkora pénzről lenne szó, és mekkora szurkolói nyomás. A Politika is tényező lehet, de mivel a politikusok az emberek véleményéből szavazatából élnek, túl nagy AP követelésre kussba maradnak, nehogy a választásokon rajtuk csattanjon az ostor.

Összességében AP játszani fog szerintem de nagy kérdés mennyi hetet húzhat el az NFL.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Hát a Macik széjjel vannak esve, úgyhogy itt az idő hogy bevegyük a medve barlangot.

Úgy tűnik az AP ügy végére is a héten pont kerülhet, az NFLPA nyomás alá helyezte, az NFL-t hogy reaktiválják AP-t azonnal. A héten kifog derülni, mit akar vele az NFL és mit akarunk vele mi.
Mondjuk addig tuti húzzák, hogy a Bears ellen véletlenül se játszhasson.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
R.I.P. Orlando Thomas.

Csak 42 éves volt...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Reg volt ilyen nyugodt vasarnap estenk! 😀
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Vicc az egesz!
Goodell meg monnyon le!ZoliZoltán
Dettó és vigye a flag fociját isPyrrus
Ebben egyetértünk, francba ezzel a flag focival. Lassan már simogatni fogják egymást.

több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Vicc az egesz!
Goodell meg monnyon le!ZoliZoltán
Dettó és vigye a flag fociját is
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Vicc az egesz!
Goodell meg monnyon le!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Egyszerűen szerintem fingjuk sincs mit kéne csinálni.
Szerintem dolgoznak elég keményen a lobbik a háttérben. Igazából ha csak meghagynák a 8 meccset akkor félnek, hogy rájuk ugranának mert nem voltak elég kemények. +meccs büntetést meg nagyon nincs mire adniuk mert 6 meccset tudtak volna, de az már lement. Végleg kiölni a ligából szerintem nem akarják. Így marad az addig húzzuk amíg akarjuk dolog és kvázi büntetünk de mégsem.