Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
A hétvégén a Minnesota Wild 7-2re lecsapta a Tampa Bay Lightningot, szóval a Vikingektől is valami hasonlót várok. (igen, igyekszem minden szalmaszálba megkapaszkodni 😀)
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Kíváncsi vagyok Frazier mit hoz ki a Tampa védelméből, ismeri a csapatot, tartok tőle hogy az amúgy is gyenge Oline betlizni fog ma is. A védelmünk kell meccset nyerjen a secondary ma próbára lesz téve, biztosan lesz néhány mély passz Vincent Jackson felé. Remélem jó meccset látunk és végül örülhetünk. Skol.vsanyi132
Az Oline folyamatosan betlizik 😀
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Kíváncsi vagyok Frazier mit hoz ki a Tampa védelméből, ismeri a csapatot, tartok tőle hogy az amúgy is gyenge Oline betlizni fog ma is. A védelmünk kell meccset nyerjen a secondary ma próbára lesz téve, biztosan lesz néhány mély passz Vincent Jackson felé. Remélem jó meccset látunk és végül örülhetünk. Skol.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tampa Bay Buccaneers – Minnesota Vikings
2014. október 26. 18:00 Raymond James Stadium, Tampa, Florida

Fájó kijelenteni egy csapatról, hogy a hetedik játékhét után már elszálltak a reményei a szezonnal kapcsolatban, azonban ezúttal erről kell beszélnünk mindkét alakulat esetében. A Vikings idényét alapvetően befolyásolta az Adrian Petersonnal kapcsolatos botrány és eltiltás, a Bucs pedig az irányítókérdés és egyéb kardinális problémák miatt villámgyorsan letehetett minden rájátszással kapcsolatos álmáról.
Fentiek tökérben megállapítható, hogy a fényesebb jövő érdekében lehet kísérletezni, keresni azokat a kirakós darabokat, amelyre a következő idényben leht majd építeni, szerves részei lehetnek majd egy már merészebb célokkal rendelkező csapatnak. A vendégek részéről ez a jövőkeresés egyértelműen Teddy Bridgewaterrel kezdődik, aki Matt Cassel sérülése miatt most már feltehetően végigjátssza a szezont és rengeteg tapasztalatot szerezhet, amennyiben a támadófala is úgy gondolja és nem azt veszik célba, hogy az ellenfél védőfala a fiatal irányító strapabíró képességét tesztelje, mint történt például a Detroit ellen. Persze a Bucs védőfala nem vetekszik a Lionséval, még akkor sem, ha nincs egy napja sem, hogy Gerald McCoy új szerződésével az NFL történek legjobban fizetett DT-jévé avanzsált. Azonban rajta kívül a többiek nem igazán tudnak konstans jó teljesítményt nyújtani, az idei offseasonban hatalmas összegért szerződtetett Michael Johnson például igencsak alulteljesít.
A Vikings futójátékát Adrian Peterson távollétében Matt Asiata és Jerick McKinnon duója próbálja feléleszteni, több-kevesebb sikerrel. Egéyrtelmű, hogy az újonc McKinnon az, akiben több fantázia van, egy-két alkalommal már meg is tudta mutatni, hogy mire lehet képes, azonban jó formáját stabilan még nem tudta hozni, neki is idén kéne bizonyítania, hogy hosszútávon is lehet vele komoly szerepkörben számolni. Persze arra senki sem számít, hogy AP pótlására egyedül alkalmas lesz, de megkönnyítené a vezetőség dolgát, hogy folyamatos jó teljesítménnyel tudná meghálálni a sorsnak a lehetőséget, amit az élet biztosított neki.
A hazaiak támadóinál elsősorban az idei elsőéves elkapó, Mike Evans az, akinek bizonyítanyi kéne, hogy megérte a magas draftcetlit, pláne, hogy Vincent Jackson elcseréléséről is pletykáltak az utóbbi időszakban (hogy ennek mennyi a valóságalapja, nem tudhatjuk, de nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél), tehát vele mindenképp első számú elkapóként számolnak Lovie Smithék hosszútávon, noha az eddigi teljesítményével erre nem mindenképpen szolgált rá. Irányítóposzton Mike Glennon egyértelműen jobb teljesítményt nyújt, mint a sérülésekkel is küszködő Josh McCown, azonban sok pénzt nem tennék rá, hogy hosszútávon is vele számolnak a Tampa vezetői, mint a franchise irányítója.
Nehéz jóslatokba bocsátkozni két ilyen csapat találkozóján. A hazai pálya a Bucs mellett szól, azonban a Vikings eleddig jobb csapat benyomását keltette, persze akkora különbség nincs a két gárda között, hogy ezt a különbséget egy jó gameplannel egy újonc irányító ellen ne lehessen áthidalni.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Gameday!
Jó az nekünk? 😀
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Az a csoda hogy Teddy a sok elszenvedett sack-ben még nem rokkant meg, azon tűnődtem hogy ha Cassel nem sérül le ilyen hamar most hogy állnánk. Nyilván ő gyártaná az int-eket tonnaszámra, és követelnénk pályára Teddy-t, de legalább nem lenne ilyen siralmas a pályafutásának kezdete. Nem bánnám ha Ponder zúzatná magát rommá amíg ennyire hurka az Oline, félek hogy ismét komoly QB gondjaink lehetnek ha ez így megy tovább.
A védelem megszerezte a labdát elég szép számmal, de kulcs játéknál hibáztak óriásit, amitől tartottam is a meccs vége felé. Ez is olyan dolog, ami nem engedhető meg, persze ha a turnover-ekből megvan legalább a FG akkor nincs miről beszélni, ez sima win.

A meccs utáni forró fejű megnyilatkozásokat meg ne értékeljük túl, én is anyázva álltam fel a meccs után, tényleg úgy érzi az ember hogy hiába minden, más stáb és más játékosok és mégis ugyanazt a hibát elkövetik évről évre. Bosszantó, de ez nem luxuscirkáló hanem csatahajó, vér, veríték és szenvedés kell a sikerhez. Meg szurkolói könnyek 😊 Skol!vsanyi132
Azért beszarok, hogy kb már most temeti itt mindenki Teddy-t. Attól hogy valaki gyenge fal mögött kezd vagy hogy első évében rengeteg intet dob, hibás döntéseket hoz stb. attól még nem lesz rossz QB. Mentálisan össze se hasonlítanám Ponderrel. Egyáltalán nem éreztem rajta, hogy belenne szarva egyszerűen a gyors célpontokat még nem találja (Patterson kurva szarul szakad el, Ford mégiscsak sokadik csere TE) látszik pl. ha Wright vagy Jennings megfutja normálisan a routját már kapják is a labdát. Össze kell még szoknia az elkapókkal illetve tanulni a hibáiból. Falba kell egy LT és egy Guard a többiek nem rosszak. Illetve kell egy futó mert alapból ez az Oline abban jó. McKinon egyre jobb, AP szerintem jövőre játszani fog és ott van még nem más mint BANYAAAAARRD is 😀Toca
Ne érts félre, én nem temetem Teddy-t, csak félek hogy olyan sérülést szenved ami miatt hónapokra kidőlhet. Ha meccsenként 4-5 alkalommal a hátán végzi 100+ kg-os védőkkel a mellkasán nem marad egészséges, és rossz belegondolni hogy mi van a kispadon.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
De most tenyleg,Banyard mit tett ,hogy sosem jatszhat???
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Az a csoda hogy Teddy a sok elszenvedett sack-ben még nem rokkant meg, azon tűnődtem hogy ha Cassel nem sérül le ilyen hamar most hogy állnánk. Nyilván ő gyártaná az int-eket tonnaszámra, és követelnénk pályára Teddy-t, de legalább nem lenne ilyen siralmas a pályafutásának kezdete. Nem bánnám ha Ponder zúzatná magát rommá amíg ennyire hurka az Oline, félek hogy ismét komoly QB gondjaink lehetnek ha ez így megy tovább.
A védelem megszerezte a labdát elég szép számmal, de kulcs játéknál hibáztak óriásit, amitől tartottam is a meccs vége felé. Ez is olyan dolog, ami nem engedhető meg, persze ha a turnover-ekből megvan legalább a FG akkor nincs miről beszélni, ez sima win.

A meccs utáni forró fejű megnyilatkozásokat meg ne értékeljük túl, én is anyázva álltam fel a meccs után, tényleg úgy érzi az ember hogy hiába minden, más stáb és más játékosok és mégis ugyanazt a hibát elkövetik évről évre. Bosszantó, de ez nem luxuscirkáló hanem csatahajó, vér, veríték és szenvedés kell a sikerhez. Meg szurkolói könnyek 😊 Skol!vsanyi132
Azért beszarok, hogy kb már most temeti itt mindenki Teddy-t. Attól hogy valaki gyenge fal mögött kezd vagy hogy első évében rengeteg intet dob, hibás döntéseket hoz stb. attól még nem lesz rossz QB. Mentálisan össze se hasonlítanám Ponderrel. Egyáltalán nem éreztem rajta, hogy belenne szarva egyszerűen a gyors célpontokat még nem találja (Patterson kurva szarul szakad el, Ford mégiscsak sokadik csere TE) látszik pl. ha Wright vagy Jennings megfutja normálisan a routját már kapják is a labdát. Össze kell még szoknia az elkapókkal illetve tanulni a hibáiból. Falba kell egy LT és egy Guard a többiek nem rosszak. Illetve kell egy futó mert alapból ez az Oline abban jó. McKinon egyre jobb, AP szerintem jövőre játszani fog és ott van még nem más mint BANYAAAAARRD is 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hetvegen nyerni fogunk! 😀
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Az a csoda hogy Teddy a sok elszenvedett sack-ben még nem rokkant meg, azon tűnődtem hogy ha Cassel nem sérül le ilyen hamar most hogy állnánk. Nyilván ő gyártaná az int-eket tonnaszámra, és követelnénk pályára Teddy-t, de legalább nem lenne ilyen siralmas a pályafutásának kezdete. Nem bánnám ha Ponder zúzatná magát rommá amíg ennyire hurka az Oline, félek hogy ismét komoly QB gondjaink lehetnek ha ez így megy tovább.
A védelem megszerezte a labdát elég szép számmal, de kulcs játéknál hibáztak óriásit, amitől tartottam is a meccs vége felé. Ez is olyan dolog, ami nem engedhető meg, persze ha a turnover-ekből megvan legalább a FG akkor nincs miről beszélni, ez sima win.

A meccs utáni forró fejű megnyilatkozásokat meg ne értékeljük túl, én is anyázva álltam fel a meccs után, tényleg úgy érzi az ember hogy hiába minden, más stáb és más játékosok és mégis ugyanazt a hibát elkövetik évről évre. Bosszantó, de ez nem luxuscirkáló hanem csatahajó, vér, veríték és szenvedés kell a sikerhez. Meg szurkolói könnyek 😊 Skol!

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
lassan minden kétségem eloszlik afelől így, hogy már 4 éve követem rendesen a College Football-t, hogy az igazi football szombaton van.KmetyG
Te is tartozol jj-nek? 😀😀😀gaben
nem 😊KmetyG
A csapataink formájából kiindulva, én is szívesebben nézem az egyetemi focit.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Azt hiszem a drafton futót kell majd keresnünk, nézi valaki a colelge footbalt van ott esélyes?Pyrrus
miért is kéne? Ott van Jerick McKinnonKmetyG
Meg Banyard!!!!!!!!!!
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
lassan minden kétségem eloszlik afelől így, hogy már 4 éve követem rendesen a College Football-t, hogy az igazi football szombaton van.KmetyG
Te is tartozol jj-nek? 😀😀😀gaben
nem 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
lassan minden kétségem eloszlik afelől így, hogy már 4 éve követem rendesen a College Football-t, hogy az igazi football szombaton van.KmetyG
Te is tartozol jj-nek? 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Azt hiszem a drafton futót kell majd keresnünk, nézi valaki a college footbalt van ott esélyes?Pyrrus
te miért nem nézed?baggio
Jerrick McKinnin nem rosz de a fizikuma miatt nem merem Őt lehetséges első számú futó pozicóba sorolni. A college foci nézése jogos. eddig nem szenteltem neki sok figyelmet de védelmemre váljék tavaly kezdtem el az nfl nézést is 😀Pyrrus
lassan minden kétségem eloszlik afelől így, hogy már 4 éve követem rendesen a College Football-t, hogy az igazi football szombaton van.
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Azt hiszem a drafton futót kell majd keresnünk, nézi valaki a college footbalt van ott esélyes?Pyrrus
te miért nem nézed?baggio
Jerrick McKinnin nem rosz de a fizikuma miatt nem merem Őt lehetséges első számú futó pozicóba sorolni. A college foci nézése jogos. eddig nem szenteltem neki sok figyelmet de védelmemre váljék tavaly kezdtem el az nfl nézést is 😀
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Azt hiszem a drafton futót kell majd keresnünk, nézi valaki a college footbalt van ott esélyes?Pyrrus
te miért nem nézed?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Azt hiszem a drafton futót kell majd keresnünk, nézi valaki a colelge footbalt van ott esélyes?Pyrrus
miért is kéne? Ott van Jerick McKinnon
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Azt hiszem a drafton futót kell majd keresnünk, nézi valaki a college footbalt van ott esélyes?
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
AP ugyben van valami?Okt. 8-i targyalasan mi volt?ZoliZoltán
semmi érdekes, december 1-jén folyt köv
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
AP ugyben van valami?Okt. 8-i targyalasan mi volt?
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Nyugi skacok majd minket elkaptok... nem is bánnám... Már kb lehúzhatjuk a szezont a klotyón szóval én inkább jó draftpozíciót tartanám fontosnak. Annyi meccset elbalfaszkodtunk idén, hogy a Lions/Packers párostól nagy leolvadás kéne, tőlünk meg valami nagy feltámadás. Elvileg kövi évben lesz lóvé a sapink alatt és ha még top 10- ben draftolhatnánk akkor újjá lehetne építeni a csapatot...

több mint 9 éve
AdamG88 Minnesota Vikings 52
Inkább nem reagálok arra, hogy mások meg akarják mondani, hogy hogyan illene drukkolnom a csapatomnak...

SKOL VIKINGS!
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
csak egyet tudok érteni veletek. Nem megy a hajó sok léket kaptunk. én is el vagyok kenődve mert nem ilyen idényre számítottam. De Zimmer bácsi így is jó munkát végez szerintem. mivel látjuka defense alakulását(véleményem szerint max cb hiányzik) az o ra kell koncentrálni jövőre (jó draftolás kell és lenyúlni máshonnan játékosokat 😀 )

Van még 9 meccs és azért bízom még pár győzelemben. Ami meg a divatszurkolást illeti az menjen európai focit nézni 😊
SKOl skol és mégegyszer SKOOOOOOl!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
A védelmen látszik előrelépés, az O viszont szét van esve teljesen. Az O-line közel teljesít a nullához, remélem Teddy túléli az idényt, mert ez nem normális amennyit ütik verik. (Egyébként Pondert is ugyanígy legyalulták, csak az sokaknak kevésbé volt fájó, de ő sem kapott igazi lehetőséget a játékra ettől a gárdától.)
Szerintem rossz helyen játszatják Pattersont. Sloton kellene bevetni, nem szélen sokszor izolálva, mert ott nem tud kibontakozni. Nyugodtan lehetne többet futtatni, meg screeneket játszani rá. ha a kezébe kerül a labda akkor nagy dolgokat tud csinálni, de nem első számú WR ez sajnos tény.

Na mindegy, azért mert nem megy a szekér attól nem kell a csapatot elhagyni, nem értem miért Viking szurkoló lett aki ilyen mentalitással bír, fel kellene pattanni a Sajtfej, Hazafi bandwagonra, ott kevesebb megrázkódtatás érheti az ember. Ez egy ilyen hajó, imádni kell akkor is ha viharok tépázzák.

SKOL Vikes!Paulus
Ezt a szezont kurva nehéz megítélni, mert az AP botrány olyan szinten tönkretett mindent, hogy csak na... O ráépült volna, D meg nem teljesít rosszul.
De ezt a meccset mi irányítottuk, mi kontroláltuk és mi vesztettük el.