Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Lions ellen persze jó lenne nyerni de azért ne feledjétek hogy ott van Megatron és a védelmünk eddigi legnagyobb gyengesége a CB poszt. Szóval a ligal legjobb elkapója lesz az ellenfél soraiban.ráadásul a Lions védelme nem szar.

Ha Teddyvel állunk fel van esélyünk a győzelemre, ha Ponderrel akkor nem.
Én is eléggé el vagyok kenődve a csütörtök miatt és az interjúkban is látszik hogy megviseli a csapatot.
Bízzunk bennük. tavaly ilyenkor 1:4 volt és a Steelerset vertük meg 4 vereség után.
Nem idén nyerünk superbowlt de ez a csapat össze fog szokni! Van remény! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Igen, de mint Vikes fan vannak minimális elvárásaim a csapattal szemben. Green Bay-ben vereség elfogadható bármikor (a hogyan az más lapra tartozik), de otthon egy Lions-t ütni kell és pont. Mint anno a Régi idők focijában, pisztoly bekészít, és vagy győzelem, vagy halál. Még egy ilyen tutyimutyizás nálam nem fér bele, főleg nem hazai pályán, aki nem fog vért izzadni, azt kiutáljuk.😊Go Vikings!
Ha Ponder kezd akkor tök 8 mit vársz el, szopás lesz 😀
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Igen, de mint Vikes fan vannak minimális elvárásaim a csapattal szemben. Green Bay-ben vereség elfogadható bármikor (a hogyan az más lapra tartozik), de otthon egy Lions-t ütni kell és pont. Mint anno a Régi idők focijában, pisztoly bekészít, és vagy győzelem, vagy halál. Még egy ilyen tutyimutyizás nálam nem fér bele, főleg nem hazai pályán, aki nem fog vért izzadni, azt kiutáljuk.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Nem tudom miért kellene már a rendszert szídni?

Kiesett AP, Rudolph, nem tudott pályára lépni Teddy, ellenben Ponderrel álltunk fel, akiben nem hisznek a társai sem. Az Oline lyukas. A játék szar volt, és a védelem végig pályán volt, az INT return TD nekik is egyértelművé tette a meccset. Ezt nagyon nehéz menedzselni, ennél jobb állapotban lévő csapattal is ki szoktunk kapni a sajtfejeknél.

Szar helyzetbe kerültünk, de nem kell a vészharangot egyből félreverni, nézzük meg mit tudnak kihozni ebből, nem egy vagy két meccsen, hanem összességében.Paulus
Egyetértek, alapjába véve azért ez egy átmeneti szezon, annak indult, lehetett volna jobb de a sok sérülés / eltiltás után maradt az. Zimmer rendszere a védelemben jövőre érhet be, látszik a javulás, de pl. MLB nélkül azért még mindig nehéz és a hátsó sor is hol kurva jó , hol kurva szar. Teddyben megtaláltunk végre egy jó irányítót, ő is felveszi a tempót, jobban összeszokik a fallal / elkapókkal , remélem AP is visszatér (bár erre kicsi az esély de akkor meg ott van Banyaaaarrrdd 😀 ), aztán jövőre hasítunk.
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem tudom miért kellene már a rendszert szídni?

Kiesett AP, Rudolph, nem tudott pályára lépni Teddy, ellenben Ponderrel álltunk fel, akiben nem hisznek a társai sem. Az Oline lyukas. A játék szar volt, és a védelem végig pályán volt, az INT return TD nekik is egyértelművé tette a meccset. Ezt nagyon nehéz menedzselni, ennél jobb állapotban lévő csapattal is ki szoktunk kapni a sajtfejeknél.

Szar helyzetbe kerültünk, de nem kell a vészharangot egyből félreverni, nézzük meg mit tudnak kihozni ebből, nem egy vagy két meccsen, hanem összességében.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ha ezt a szart ismételjük meg vasárnap, valszeg nem nézek idén több Vikes meccset, és a stáb legnagyobb szidója leszek!😊

A Lions ellen csak a győzelem elfogadható, és punktum. Minden más gyalázat lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
csütörtöki meccsre visszatérve, életem legszörnyűbb meccse volt 😕
Felkeltem,szabit vettem ki de az a közöny amivel visszafeküdtem aludni.....
Egy szurkolónak nem kívánok ilyen "élményt". Nagyon szeretném remélni nem látok idén többet ilyet.Pyrrus
Onnantól hogy Ponder kezdett pontosan lehetett tudni, hogy botrány szar meccs lesz. Nem is néztem meg, csak utólag...
Bízzunk benne hogy Teddy marad és akkor ennél azért stabilabb lesz a csapat bár a sok sérült / eltiltott okán belenézhetünk még ilyenekbe idén.Toca
Hát ezzel csak egyet tudok érteni. Amiért megnéztem az a remény volt amit 0:42 adtam fel
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
csütörtöki meccsre visszatérve, életem legszörnyűbb meccse volt 😕
Felkeltem,szabit vettem ki de az a közöny amivel visszafeküdtem aludni.....
Egy szurkolónak nem kívánok ilyen "élményt". Nagyon szeretném remélni nem látok idén többet ilyet.Pyrrus
Onnantól hogy Ponder kezdett pontosan lehetett tudni, hogy botrány szar meccs lesz. Nem is néztem meg, csak utólag...
Bízzunk benne hogy Teddy marad és akkor ennél azért stabilabb lesz a csapat bár a sok sérült / eltiltott okán belenézhetünk még ilyenekbe idén.
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
csütörtöki meccsre visszatérve, életem legszörnyűbb meccse volt 😕
Felkeltem,szabit vettem ki de az a közöny amivel visszafeküdtem aludni.....
Egy szurkolónak nem kívánok ilyen "élményt". Nagyon szeretném remélni nem látok idén többet ilyet.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Az a kérdés, hogy ha nem csütörtökön van a meccs hanem mondjuk vasárnap, akkor Teddy játszott volna-e. Gyalázatos vereség lett ez így, és azt gondolom hogy Ponder kezdőbe állításával a csapat fejben már tutira el is bukta a meccset. Kár volt elutazni... Nagyon bosszant, mert nem vagyunk ennyire gyengék, a múlt héten már egész lelkes lettem, túl nagy pofon ez így egy héten belül. Főleg a csoportban.vsanyi132
Ha vasárnap van valószínűleg játszik.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Az a kérdés, hogy ha nem csütörtökön van a meccs hanem mondjuk vasárnap, akkor Teddy játszott volna-e. Gyalázatos vereség lett ez így, és azt gondolom hogy Ponder kezdőbe állításával a csapat fejben már tutira el is bukta a meccset. Kár volt elutazni... Nagyon bosszant, mert nem vagyunk ennyire gyengék, a múlt héten már egész lelkes lettem, túl nagy pofon ez így egy héten belül. Főleg a csoportban.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Szerdan mar itt is a targyalasa...ha ott semmi,akkor akar mar a Lions ellen jatszhatna is?ZoliZoltán
Ez egy előzetes tárgyalás, ezt még sok fogja követni. Mellesleg ha lefolyik az ügy, még NFL büntire is lehet számítani, kétlem, hogy idén látjuk AP-t
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szerdan mar itt is a targyalasa...ha ott semmi,akkor akar mar a Lions ellen jatszhatna is?
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
AP képességeit kétségbe vonni több mint botorság. Úgy gondolom ezt nem törölheti el az sem, ha egyébként hibázott. Nagyon hiányzik a játéka.

Tegnap sikerült egy előszezon feelinget varázsolni egy országos tv-s meccsből, a végén már mindenki játszott lazán. Az ilyen meccseket gyűlölöm, de megnéztem végig. Szarok voltunk sajnos, lesz majd jobb is, talán rosszabb nem...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Igazad van...de a tavalyi szezon egy rakás kula volt,nem is emlékszem rá.... 😕 (inkább elfelejtettem gyorsan)
De nagyon haragszom rá...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Furcsa de nekem is hasonlo.a velemenyem...2012-ben volt egy hibetetlen szezonja!(ami igy legutobb)
Aztan tavaly?

(Szeretem nagyon de most csalodtam benne.:-/)ZoliZoltán
Aztan tavaly? Ezt te komolyan leirtad? Vagy te azt hitted vilageleteben 2000 yardokat fog futni? Tavaly liga masodik RB volt ,masodik legtobb yarddal,masodik legtobb TD-vel ugy,hogy 2 meccsen serult volt.
Maganeletben elkovetett hibakat amik ha bebizonyosodnak bunhodni is fog, viszont a teljesitmenye ami legrosszabb esetben is top3-as RB kurvara hianyoznak. Foleg hogy ilyen Asiatak normalisan tudnak futni mi lenne ha...
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Van esetleg még valami bullshit amit nem lőttél el vagy számítsunk még rá?

Meg azért engedd már meg hogy a saját csapat topicban kicsit kiakadjak mikor azt látom, hogy QB1.-QB2- OUT, RB1 OUT, TE1 OUT, egyetlen értelmes Guard OUT, amúgyis lyukas LB sorban Greenway OUT... Toca
Sorry. Nem volt hátsó szándékom ezzel. Elnézést kérek, ha félre értettél és trollkodásnak vetted. Nem az volt.

Egy különbség van közöttünk: Petersont én nem venném hiányzónak.tüsi91
Nekem es a csapatnak kurvara hianyzik, amig nem jon Banyard tuti.Toca
Banyard-nak tegnap volt két elkapása egy 10 és egy 1 yardos
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Van esetleg még valami bullshit amit nem lőttél el vagy számítsunk még rá?

Meg azért engedd már meg hogy a saját csapat topicban kicsit kiakadjak mikor azt látom, hogy QB1.-QB2- OUT, RB1 OUT, TE1 OUT, egyetlen értelmes Guard OUT, amúgyis lyukas LB sorban Greenway OUT... Toca
Sorry. Nem volt hátsó szándékom ezzel. Elnézést kérek, ha félre értettél és trollkodásnak vetted. Nem az volt.

Egy különbség van közöttünk: Petersont én nem venném hiányzónak.tüsi91
Nekem es a csapatnak kurvara hianyzik, amig nem jon Banyard tuti.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Furcsa de nekem is hasonlo.a velemenyem...2012-ben volt egy hibetetlen szezonja!(ami igy legutobb)
Aztan tavaly?

(Szeretem nagyon de most csalodtam benne.:-/)
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Van esetleg még valami bullshit amit nem lőttél el vagy számítsunk még rá?

Meg azért engedd már meg hogy a saját csapat topicban kicsit kiakadjak mikor azt látom, hogy QB1.-QB2- OUT, RB1 OUT, TE1 OUT, egyetlen értelmes Guard OUT, amúgyis lyukas LB sorban Greenway OUT... Toca
Sorry. Nem volt hátsó szándékom ezzel. Elnézést kérek, ha félre értettél és trollkodásnak vetted. Nem az volt.

Egy különbség van közöttünk: Petersont én nem venném hiányzónak.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Azért nem hiszem el már, hogy idén ennyire szívatva vagyunk mindennel... Remélem ez azt jelenti hogy jövőre full garmadával fogunk hasítani.Toca
Másik 15 csapat is ezt mondja. S vannak olyan helyek, ahol évek óta a sérülések herélik ki a szezont. Valahol elég egy ember kiesése, valahol pedig egy fél csapat kidől. Igazából ez az NFL. Ha sikerül összerakni egy olyan rostert, ami nem a liga alja, s még ha a csillagok is úgy állnak össze, hogy kevés a sérülés (vagy azok is peremembereket sújtanak), akkor az a csapat az adott évben nagyon messzire juthat.

Kár, hogy nem játszott Bridgewater, kár, hogy a Packersnek volt ilyen szerencséje, de úgy alleszusammen negyedgőzzel nyertek.tüsi91
Van esetleg még valami bullshit amit nem lőttél el vagy számítsunk még rá?
Nem a vereség miatt írtam, oda ritkán megyünk nyerni, főleg nem egy felpörgött GB ellen.
Igazából az idegesít, hogy végre valami támadójátékot vártam, mert Zimmer ide vagy oda 1 offseason alatt csodát nem lehet tenni.
Meg azért engedd már meg hogy a saját csapat topicban kicsit kiakadjak mikor azt látom, hogy QB1.-QB2- OUT, RB1 OUT, TE1 OUT, egyetlen értelmes Guard OUT, amúgyis lyukas LB sorban Greenway OUT...
Jövőhéten visszajön Teddy meg talán még 1-2 ember és akkor szoros meccsen kaphatunk ki a Lionstól.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Elkeserito...minden teren...(nem lattam en sem...pedig ugy volt megnezem de mikor kiderult,hogy nem lesz Teddy...picit vacillaltam a dolgon,vegul nem neztem meg es nem is fogom)

3 negyeden keresztul 2-2-2 TD-t kapni....
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért nem hiszem el már, hogy idén ennyire szívatva vagyunk mindennel... Remélem ez azt jelenti hogy jövőre full garmadával fogunk hasítani.Toca
Másik 15 csapat is ezt mondja. S vannak olyan helyek, ahol évek óta a sérülések herélik ki a szezont. Valahol elég egy ember kiesése, valahol pedig egy fél csapat kidől. Igazából ez az NFL. Ha sikerül összerakni egy olyan rostert, ami nem a liga alja, s még ha a csillagok is úgy állnak össze, hogy kevés a sérülés (vagy azok is peremembereket sújtanak), akkor az a csapat az adott évben nagyon messzire juthat.

Kár, hogy nem játszott Bridgewater, kár, hogy a Packersnek volt ilyen szerencséje, de úgy alleszusammen negyedgőzzel nyertek.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Nem láttam, nem is akartam és nem is fogom.
Azért nem hiszem el már, hogy idén ennyire szívatva vagyunk mindennel... Remélem ez azt jelenti hogy jövőre full garmadával fogunk hasítani.
Ponderről nem mondok semmit tudtuk, hogy szar...
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Az elmúlt napokban nem nagyon olvastam a híreket, úgyhogy nem annyira vagyok képben: mi a helyzet Peterson-nal? Van már valami konkrét döntés a ligától, vagy egyelőre csak a Vikings rakta ki a keretből határozatlan időre?egonj
elküldtem emailben a sporttvnek hátha beolvassa mert ott is kérdezték, de leírom mert nem olvasták be

a Peterson ügyhöz: A játékos az első tárgyalását várja, ami október 8-án lesz helyi idő szerint reggel kilenc órakor Texas-ban.
Azt lehet tudni, hogy akár kettőtől tíz évig terjedő szabadságvesztést és 10.000$ -os pénzbüntetést is kaphat, amennyiben volt már büntetve.KmetyG

Értem, köszi a választ!egonj
nincsmit