Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A védelmen látszik előrelépés, az O viszont szét van esve teljesen. Az O-line közel teljesít a nullához, remélem Teddy túléli az idényt, mert ez nem normális amennyit ütik verik. (Egyébként Pondert is ugyanígy legyalulták, csak az sokaknak kevésbé volt fájó, de ő sem kapott igazi lehetőséget a játékra ettől a gárdától.)
Szerintem rossz helyen játszatják Pattersont. Sloton kellene bevetni, nem szélen sokszor izolálva, mert ott nem tud kibontakozni. Nyugodtan lehetne többet futtatni, meg screeneket játszani rá. ha a kezébe kerül a labda akkor nagy dolgokat tud csinálni, de nem első számú WR ez sajnos tény.

Na mindegy, azért mert nem megy a szekér attól nem kell a csapatot elhagyni, nem értem miért Viking szurkoló lett aki ilyen mentalitással bír, fel kellene pattanni a Sajtfej, Hazafi bandwagonra, ott kevesebb megrázkódtatás érheti az ember. Ez egy ilyen hajó, imádni kell akkor is ha viharok tépázzák.

SKOL Vikes!
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Hát én pár szívgyógyszert beszedtem a meccs alatt.
A védelem szerintem nagyon jól játszott de sikeres támadások nélkül nem lehet meccset nyerni.
Az O fal tényleg botrány volt. Ezért még mindig nem tudom megítélni menynire is jó Teddy vagy mennyire nem az, mert arra hoyg bármit is mutasson kevés esély volt. Bills utolsó driveja meg ügyes volt. 4 és 20 nál azt hittem megállítottuk őket és végre győzünk, de siettették a driveot és mi nem készültünk gyors támadásra onnan meg már nyeregben voltak.
Nem mondom hogy nem vagyok elkeseredve de az idei Lions és Packers melett esélytelenek vagyunk a play offra
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Akkor azt hiszem nem banom,hogy nem lattam a meccset...
Teddyt is tonkre vagjak?ZoliZoltán
Kalil nagyobb bust mint Ponder...
O-fal botrány
Teddy hibázgat, de tényleg ilyen nyomás alatt nem csodálom. Többször is voltunk félpályánál, de egyszerűen buta playhívásokat csináltunk illetve nem 1,de még csak nem is 2 védő ért oda sokszor gyakorlatilag érintetlenül Teddyhez...
Egy rohadt FG-t kellett volna feltenni.
Az meg hogy az utolsó driveban, már az összes csecsemő is úgy sírt fel Minnesotában, hogy csak Watkinsra figyeljen már valaki, ennek ellenére ott hagytuk egy az egybe Rhodessal akin gyakorlatilag ekkor az csinált playt akit akart, remek döntés volt.
Rhodes megint botrány gyenge volt, persze a védelem tartott mecsbe minket, de ilyen amatőr módon védekezni ahogy az utolsó driveban ... Orton vezetett ellenünk GW drivot... sírok...
Pozitívumnak talán McKinnon, Wright és a D-Line játékát mondanám, Griffen nagyon tolta az ipart.

Patterson meg egyszerűen nem képes magát üresre játszani... Ki kéne ráis találni 1-2 figurát mert nagyon beszürkült.

Idén nem tudom kit fogunk elverni, de lesz még W azt érzem.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor azt hiszem nem banom,hogy nem lattam a meccset...
Teddyt is tonkre vagjak?
több mint 9 éve
AdamG88 Minnesota Vikings 52
Nekem ennyi elég volt ebből a szarból erre az idényre. Több viking meccset nem nézek. Szánalom az egész, és csak felidegesítem rajta magam. Sok sikert a csapatnak, nélkülem.

SKOL VIKINGS!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ha Teddyt ma is folyamatosan kergetni fogjak,meg pufolni,akkor nem tudom mit csinalok....
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Gameday! Nem tudom mit várjak a mai meccstől, kíváncsi vagyok mit mutat az offense a múlt hét után. A defense az első pillanattól legyen éles, tőlük az is fejlődés lenne.... Akárhogy is de SKOL VIKINGS!!! 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
jah?!Azt vági.Csak a spoilert nem ertem mi is akar lenni. 😊
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Kalil cut! 😊

Ez mi akar lenni ez az atemeles?ZoliZoltán
Semmi különös, csak szimplán odaírtam, hogy onnan van, ott írta Bazzani.
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
nem tudom ki hogy van vele de a viikins hungary posztere nagyon állat! 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
 www.qprism.com/images/NFL-crime-statistics.jpg
Legalább valamiben vezetjük a ligát...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kalil cut! 😊

Ez mi akar lenni ez az atemeles?
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Ansah lett a hét védője az NFC-ben.
Idén ő a második DE aki Matt Kalil ellen játszva nyerte el a címet. Az első Chandler Jones volt.Bazzani
Lions topicból átemelve.... | akif, faf |
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
két nap, két meccs, 192 másodpercben



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
According to @PFF, Bridgewater was pressured on 51.1% of his drop-backs.
Gratulálok a falnak...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A talán utánitól félek nagyon.... 😕ZoliZoltán
Múltkor még a mezét akartad égetni 😛 😀

Hit és remény nálam max a következő szezonhoz van. Egyszerűen ezt a szezont már csak Teddy felépítésével kéne eltölteni, csak ilyen fallal nehéz.Toca
El voltam kenodve...nem erre keszultem vasarnap este... :/
Pats ellen volt ugyan ez....

Szegeny Teddy le ne seruljon annyi a lenyeg!!!
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
hozzátenném hogy még nincs elveszve semmi. Nem azt mondom hogy bejutunk a rájátszásba, de még mindig tartom hogy Teddy jó választás és sok jó játékosunk van. Zimmernek fel van adva a lecke.
van még 10 meccs, szóval...GO VIKINGS
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
A talán utánitól félek nagyon.... 😕ZoliZoltán
Múltkor még a mezét akartad égetni 😛 😀

Hit és remény nálam max a következő szezonhoz van. Egyszerűen ezt a szezont már csak Teddy felépítésével kéne eltölteni, csak ilyen fallal nehéz.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nekunk iden is csak az marad.

az a kurrva nagy szeretet. 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
szerettem volna valamit hozzáfűzni a gondolatokhoz, de képtelen vagyok rá.
marad a hit és a reményPyrrus
meg a legnagyobb: a szeretet 😀

"Most azért megmarad a hit, remény, szeretet e három, s közülük legnagyobb a szeretet" (Pál 1. levele Korinthusiakhoz 13. rész 13. vers)
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
szerettem volna valamit hozzáfűzni a gondolatokhoz, de képtelen vagyok rá.
marad a hit és a remény
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A talán utánitól félek nagyon.... 😕
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Csak jönne vissza AP !!! :/ZoliZoltán
ebben a szezonban már biztosan nem fog és talán már ...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Csak jönne vissza AP !!! :/
több mint 9 éve
AdamG88 Minnesota Vikings 52
Nektek legyen igazatok! 😊

SKOL VIKINGS!