Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ez ellen a Lions D ellen a liga egyik legjobb irányítója is képes volt nem kevesebb, mint 7 szerzett pontra. Brutális az a védelem, nullázzák a futójátékot, s gyakorlatilag az első 4-essel képesek pillanatok alatt összenyomni a zsebet. Nálam simán SB kaliber az a csapat, főleg ha Megatron visszajön.

Ettől függetlenül szar döntéseket hozott többször is (pl 1. INT), s ezeket megkoronázta szar dobásokkal. Meglátjuk mi lesz belőle, de nem véletlenül csúszott 1/1 kandidáns szereptől az első kör végéig.tüsi91
Semmi se véletlen, pl. az sem hogy egyik rookie QB sem lesz világmegváltó. Ahol van egy kicsit jobb pass prot ott könnyebb alkalmazkodni a felgyorsult világhoz, ahol nincs ott nem. Nem egy isten ő fog még hibázni ahogy a falcons meccsen is nézett be dolgokat, de ez idén simán belefér, csak ne sérüljön meg.
Jövőre jobban összeszokik a WR-ekkel, jobban felveszi a tempót, akár még fala is lesz, vagy esetleg még AP-je is nah az fog számítani.
Ha már Staffordon megy az összehasonlítás ő az első meccsén szórt 3 intet. PM meg az első 4-en 11-et megannyi rossz döntéssel. Teddy nem véletlen nem lett rögtön kezdő, közel sem tökéletes még, de egyelőre biztató amit mutatott a két meccsen.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 956 — no es importante
Kövezzetek meg, de én aggasztónak találom, hogy Teddy már gyakorlatilag majdnem 3 teljes meccset végigjátszott, de még 1 passzolt TD-je sincs. Értem én, hogy újonc meg hogy a támadófal egy nagy nulla, de akkor is... Ráadásul nem is emlékszem ezen a meccsen, hogy egyáltalán megpróbált 15+ yardos dobással. Mindig csak a rövid passzok, és azok is általában a futóknak. Ennél azért én személy szerint többet vártam... Még Bortles és Carr is jobb ennél, pedig az ő csapataik valószínűleg a miénket is alulmúlják.AdamG88
Matthew Stafford was just 1-of-9 passing more than 10 yards downfield Sunday, and is now 5-of-18 this season on such throws when Calvin Johnson is off the field


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ez ellen a Lions D ellen a liga egyik legjobb irányítója is képes volt nem kevesebb, mint 7 szerzett pontra. Brutális az a védelem, nullázzák a futójátékot, s gyakorlatilag az első 4-essel képesek pillanatok alatt összenyomni a zsebet. Nálam simán SB kaliber az a csapat, főleg ha Megatron visszajön.

Ettől függetlenül szar döntéseket hozott többször is (pl 1. INT), s ezeket megkoronázta szar dobásokkal. Meglátjuk mi lesz belőle, de nem véletlenül csúszott 1/1 kandidáns szereptől az első kör végéig.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Kövezzetek meg, de én aggasztónak találom, hogy Teddy már gyakorlatilag majdnem 3 teljes meccset végigjátszott, de még 1 passzolt TD-je sincs. Értem én, hogy újonc meg hogy a támadófal egy nagy nulla, de akkor is... Ráadásul nem is emlékszem ezen a meccsen, hogy egyáltalán megpróbált 15+ yardos dobással. Mindig csak a rövid passzok, és azok is általában a futóknak. Ennél azért én személy szerint többet vártam... Még Bortles és Carr is jobb ennél, pedig az ő csapataik valószínűleg a miénket is alulmúlják.AdamG88
2,5 és nem hiszem hogy aggasztó,illetve hogy van rosszabb O egység most mint a mienk. Ezen a meccsen semmire nem volt ideje, és gyakorlatilag amikor eldobta is olyanokat droppoltak az embereink, hogy vicc... WReknek nincs ideje megfutni kb a routokat. Mellesleg Falcons ellen lehetett volna Asiata futott ehelyett 3 TD-t na puff...
2 kezdő meccse volt abból, ahol volt kis ideje is nyertünk, ahol nem ott nem. Mellesleg amúgy sem érzem túl relevánsnak 2 meccs után ilyenen aggódni.
Bortles + Carr győztes meccseinek száma még mindig 1-el kevesebb mint Teddyé pedig 7-tel több van nekik 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Azt már sokszor olvastam, hogy követelitek Banyardot a csapatba, de ki az a csávó? Valaki preseason hero?tüsi91
Csak én 😀 Amúgy ja, igazából PSből is csak AP elitltása miatt jött fel, de ha egyszer kezdő lesz ő lesz a császár 😀
több mint 10 éve
AdamG88 Minnesota Vikings 52
Kövezzetek meg, de én aggasztónak találom, hogy Teddy már gyakorlatilag majdnem 3 teljes meccset végigjátszott, de még 1 passzolt TD-je sincs. Értem én, hogy újonc meg hogy a támadófal egy nagy nulla, de akkor is... Ráadásul nem is emlékszem ezen a meccsen, hogy egyáltalán megpróbált 15+ yardos dobással. Mindig csak a rövid passzok, és azok is általában a futóknak. Ennél azért én személy szerint többet vártam... Még Bortles és Carr is jobb ennél, pedig az ő csapataik valószínűleg a miénket is alulmúlják.

SKOL VIKINGS!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azt már sokszor olvastam, hogy követelitek Banyardot a csapatba, de ki az a csávó? Valaki preseason hero?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
OL nelkul nehez lesz meccset nyerni....
Szegeny Teddy...7 sack...meg meg tucatnyi mas...😊
Csoda,hogy nem serult le...

Peterson sokat szabadit majd fel a capbol,erositeni kell!ZoliZoltán
Volt az 8 is ... Ilyen durva nyomást egy tapasztalt QBnak se kívánok, nem hogy egy 2.meccses rookienak...

Peterson én inkább megtartanám. Mert bár Banyard elit, az edzőink nem szeretik Asiata meg botrány, McKinnon meg nem all-round back.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
OL nelkul nehez lesz meccset nyerni....
Szegeny Teddy...7 sack...meg meg tucatnyi mas...😊
Csoda,hogy nem serult le...

Peterson sokat szabadit majd fel a capbol,erositeni kell!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Jók voltunk, ja nem. De legalább Locke jókat puntol, jah az sem, de legalább az O-Line nem fosta össze magát, jah de. A védelem legalább egész jó volt, nah azt hiszem ennyi pozitívumot találtam.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez nem normális már ez az ember!Ennyi volt!Mindjárt felgyújtom a mezem is.... :[]

Ma pedig nyerünk!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Nem volt szent, de eddig a játékát nem befolyásolta érdemben, inkább arról ismerte a liga és mi is azért szerettük. Érthetetlen számomra hogy került a fű szóba, amikor tudta hogy ellenőrizni fogják. Nem gondolom hogy leszaladt az utcára és vett egy spanglit, vélhetően valaki közreműködött a beszerzésben. Nem volt hozzá ész hogy ez mekkora gáz? Felfoghatatlan.vsanyi132
Ezt a fu kerdest nem kell tulporogni. Mo -n is rengetegen hasznaljak ellazulni nem hogy amcsiban. Igen ez most szarkor utott be,ettol meg nem kell tulspilazni.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem volt szent, de eddig a játékát nem befolyásolta érdemben, inkább arról ismerte a liga és mi is azért szerettük. Érthetetlen számomra hogy került a fű szóba, amikor tudta hogy ellenőrizni fogják. Nem gondolom hogy leszaladt az utcára és vett egy spanglit, vélhetően valaki közreműködött a beszerzésben. Nem volt hozzá ész hogy ez mekkora gáz? Felfoghatatlan.vsanyi132
Kicsit nagy stressz alatt van jelenleg, valószínűleg nem az első alkalom, hogy el akar lazulni és ez nála a bevett módszer. Pech, hogy kitudódott, lehet előtte 14 másikat elszívott és nem lett belőle semmi.

több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nem volt szent, de eddig a játékát nem befolyásolta érdemben, inkább arról ismerte a liga és mi is azért szerettük. Érthetetlen számomra hogy került a fű szóba, amikor tudta hogy ellenőrizni fogják. Nem gondolom hogy leszaladt az utcára és vett egy spanglit, vélhetően valaki közreműködött a beszerzésben. Nem volt hozzá ész hogy ez mekkora gáz? Felfoghatatlan.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
AP újra sitten lesz, mivel füvezett és meg is bukott a drogteszten. Ebből nehéz lesz kimásznia, mivel megszegte az óvadékkal szabadlábon védekezés feltételeit. Innentől már narancssárgában folytatja.KmetyG
Pont most akartam írni, ráadásul dec 1 elé se tudták hozni a tárgyalást, idén már 100% hogy nem játszik, de ha így folytatja lehet nem csak idén...Toca
igen, bár elvileg lett volna lehetőség valamikor novemberre áthelyezni, de mivel volt ez az újabb botlása esélyt sem hagyott senkinek, főleg magának nem.
Valahol egyébként olyat is olvastam, hogy lett volna lehetőség arra, hogy kérjen játékengedélyt, de elszúrta a lehetőséget.KmetyG
Nem akarom elhinni.... nekem bűzlik ez az egész, egyre jobban. Dühös vagyok mert ez nagyon nem volt rá jellemző eddigi karrierje alatt, most meg erőszak és drog... valami itt nincsen rendben kérem.vsanyi132
Ez azért nem teljesen igaz. Volt már perben gyorshajtás miatt, szórakozóhelyen verekedés miatt, sőt erőszak miatt is volt eljárás amiben végül nem történt vádemelés. Fantasztikus játékos, emberileg nem tudott felülemelkedni / kinőni azokból a dolgokból amit otthon kapott. Emberileg eléggé megkérdőjelezhető dolgai voltak.
 www.startribune.com/sports/vikings/278137431.html
Ez egy egész jó cikk erről.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
AP újra sitten lesz, mivel füvezett és meg is bukott a drogteszten. Ebből nehéz lesz kimásznia, mivel megszegte az óvadékkal szabadlábon védekezés feltételeit. Innentől már narancssárgában folytatja.KmetyG
Pont most akartam írni, ráadásul dec 1 elé se tudták hozni a tárgyalást, idén már 100% hogy nem játszik, de ha így folytatja lehet nem csak idén...Toca
igen, bár elvileg lett volna lehetőség valamikor novemberre áthelyezni, de mivel volt ez az újabb botlása esélyt sem hagyott senkinek, főleg magának nem.
Valahol egyébként olyat is olvastam, hogy lett volna lehetőség arra, hogy kérjen játékengedélyt, de elszúrta a lehetőséget.KmetyG
Nem akarom elhinni.... nekem bűzlik ez az egész, egyre jobban. Dühös vagyok mert ez nagyon nem volt rá jellemző eddigi karrierje alatt, most meg erőszak és drog... valami itt nincsen rendben kérem.

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
AP újra sitten lesz, mivel füvezett és meg is bukott a drogteszten. Ebből nehéz lesz kimásznia, mivel megszegte az óvadékkal szabadlábon védekezés feltételeit. Innentől már narancssárgában folytatja.KmetyG
Pont most akartam írni, ráadásul dec 1 elé se tudták hozni a tárgyalást, idén már 100% hogy nem játszik, de ha így folytatja lehet nem csak idén...Toca
igen, bár elvileg lett volna lehetőség valamikor novemberre áthelyezni, de mivel volt ez az újabb botlása esélyt sem hagyott senkinek, főleg magának nem.
Valahol egyébként olyat is olvastam, hogy lett volna lehetőség arra, hogy kérjen játékengedélyt, de elszúrta a lehetőséget.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
AP újra sitten lesz, mivel füvezett és meg is bukott a drogteszten. Ebből nehéz lesz kimásznia, mivel megszegte az óvadékkal szabadlábon védekezés feltételeit. Innentől már narancssárgában folytatja.KmetyG
Pont most akartam írni, ráadásul dec 1 elé se tudták hozni a tárgyalást, idén már 100% hogy nem játszik, de ha így folytatja lehet nem csak idén...
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
AP újra sitten lesz, mivel füvezett és meg is bukott a drogteszten. Ebből nehéz lesz kimásznia, mivel megszegte az óvadékkal szabadlábon védekezés feltételeit. Innentől már narancssárgában folytatja.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Bush sem játszik?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
És állítólag 99% hogy Teddy játszik.Go Vikings!
helyesbítenék...pontosabban megerősítést kérnék szépen.
Megatron nem fog ellenünk játszani?Pyrrus
nemoleewear
akkor van két jó hírünk! 😊
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Nagy a csend srácok? hol vannak az infók? szeretném, a Teddy-s hírt 100%ra bevinni és rettegésben tartani az oroszlánokat! 😀
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
És állítólag 99% hogy Teddy játszik.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
oleewear Detroit Lions 225
helyesbítenék...pontosabban megerősítést kérnék szépen.
Megatron nem fog ellenünk játszani?Pyrrus
nem
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
helyesbítenék...pontosabban megerősítést kérnék szépen.
Megatron nem fog ellenünk játszani?