Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
egonj Washington Commanders 149
Az elmúlt napokban nem nagyon olvastam a híreket, úgyhogy nem annyira vagyok képben: mi a helyzet Peterson-nal? Van már valami konkrét döntés a ligától, vagy egyelőre csak a Vikings rakta ki a keretből határozatlan időre?egonj
elküldtem emailben a sporttvnek hátha beolvassa mert ott is kérdezték, de leírom mert nem olvasták be

a Peterson ügyhöz: A játékos az első tárgyalását várja, ami október 8-án lesz helyi idő szerint reggel kilenc órakor Texas-ban.
Azt lehet tudni, hogy akár kettőtől tíz évig terjedő szabadságvesztést és 10.000$ -os pénzbüntetést is kaphat, amennyiben volt már büntetve.KmetyG

Értem, köszi a választ!

HTTR
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Az elmúlt napokban nem nagyon olvastam a híreket, úgyhogy nem annyira vagyok képben: mi a helyzet Peterson-nal? Van már valami konkrét döntés a ligától, vagy egyelőre csak a Vikings rakta ki a keretből határozatlan időre?egonj
elküldtem emailben a sporttvnek hátha beolvassa mert ott is kérdezték, de leírom mert nem olvasták be

a Peterson ügyhöz: A játékos az első tárgyalását várja, ami október 8-án lesz helyi idő szerint reggel kilenc órakor Texas-ban.
Azt lehet tudni, hogy akár kettőtől tíz évig terjedő szabadságvesztést és 10.000$ -os pénzbüntetést is kaphat, amennyiben volt már büntetve.
több mint 10 éve
egonj Washington Commanders 149
Az elmúlt napokban nem nagyon olvastam a híreket, úgyhogy nem annyira vagyok képben: mi a helyzet Peterson-nal? Van már valami konkrét döntés a ligától, vagy egyelőre csak a Vikings rakta ki a keretből határozatlan időre?

HTTR
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor csodas....
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Samantha csak jól bánt azokkal a voodoo babákkal, mert simán elérte, hogy Ponder legyen a kezdő.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
@RapSheet is reporting Teddy Bridgewater (ankle) is inactive and Christian Ponder will start tonight's game vs. GB.
nincs is miről beszélni, Ponder RULEZ!!
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 872
20 fős fantasy ligában vagyok... Cassel volt a QB-m, meg Locker, egyik IR másik sérült... el nem tudjátok képzelni, mi az találni egy QB-t FA-n egy 20 fős ligában... De behúztam Ponder-t!!😊Go Vikings!
😀 Az élet tényleg apró örömei! 😊ZoliZoltán
Ponder statjai mellett lehet jobb lett volna inkább QB nélkül kiállni. 😛 Viccet félretéve kíváncsi leszek mit fog alakítani ma este. Sok futást várok a Vikingektöl, mivel az nekünk is ment a GB ellen. Pár end around-ot Patterson-tól és passzokat csak akkor Pondertöl, ha netán hosszú yard-os szitukat kell valahogy megoldani. Na meg azért is gondolok sok futásra, hogy ARod minél kevesebbet legyen a pályán. A D sztem megfogja párszor állítani a GB támadásait, mivel sokkal masszívabb, a kérdés Ponder mit hoz ki belölük. A tavalyi döntetlennel idén is kiegyeznék. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Harnish lett aktiválva, ő lesz a csere ezek szerint

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
20 fős fantasy ligában vagyok... Cassel volt a QB-m, meg Locker, egyik IR másik sérült... el nem tudjátok képzelni, mi az találni egy QB-t FA-n egy 20 fős ligában... De behúztam Ponder-t!!😊Go Vikings!
😀 Az élet tényleg apró örömei! 😊
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Jelentések szerint ma mégsem fog játszani Teddy Bridgewater, így Christian Ponder lesz a kezdő irányító. A Vikings-nak ma délután 3-ig, (magyar idő szerint 22 óra) van ideje, hogy egy irányítót aktiváljon az edzőcsapatból. Szerintetek ki lesz az? McLeod Bethel-Thompson vagy Chandler Harnish?KmetyG
Kár.


több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
20 fős fantasy ligában vagyok... Cassel volt a QB-m, meg Locker, egyik IR másik sérült... el nem tudjátok képzelni, mi az találni egy QB-t FA-n egy 20 fős ligában... De behúztam Ponder-t!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Bridgewater a kezdő QB-tok, mert a Louisvilleben láttam egy-két meccsen és nagyon meggyőző volt.Ha igen tuti élőben megnézem a meccseteket úgy is rég láttam már Vikings mérkőzést.he7edik
élőben vagy élő adásban? 😀
Ha élőben akkor mázlsita, ha élő adásban akkor nem egyedül fogod nekem már be va állítva az ébresztés 2:20-ra és ha jól olvastama sport2 élő adásban adja 2:25 től!

SKOL VIKINGS!SKOL TEDDY!Pyrrus
Nekem is! 😀


Jelentések szerint ma mégsem fog játszani Teddy Bridgewater, így Christian Ponder lesz a kezdő irányító. A Vikings-nak ma délután 3-ig, (magyar idő szerint 22 óra) van ideje, hogy egy irányítót aktiváljon az edzőcsapatból. Szerintetek ki lesz az? McLeod Bethel-Thompson vagy Chandler Harnish?KmetyG
Lehet,hogy még sem....
(nem tudom elhinni...nem akarom azt a balfaszt látni többet....)
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Bridgewater a kezdő QB-tok, mert a Louisvilleben láttam egy-két meccsen és nagyon meggyőző volt.Ha igen tuti élőben megnézem a meccseteket úgy is rég láttam már Vikings mérkőzést.he7edik
élőben vagy élő adásban? 😀
Ha élőben akkor mázlsita, ha élő adásban akkor nem egyedül fogod. nekem már be va állítva az ébresztés 2:20-ra és ha jól olvastama sport2 élő adásban adja 2:25 től!

SKOL VIKINGS!SKOL TEDDY!Pyrrus
én ott voltam Louisville-ben az első kezdő meccsén (amit a Marshall ellen elvesztett, de ez már utólag kit érdekel) 😊baggio
baggio a Memphis Tigers ismertetőjét már elkezdtem megírni, de összejött pár dolog és félbehagytam, de még a héten elküldöm, hogy fabrikálhass.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 956 — no es importante
Bridgewater a kezdő QB-tok, mert a Louisvilleben láttam egy-két meccsen és nagyon meggyőző volt.Ha igen tuti élőben megnézem a meccseteket úgy is rég láttam már Vikings mérkőzést.he7edik
élőben vagy élő adásban? 😀
Ha élőben akkor mázlsita, ha élő adásban akkor nem egyedül fogod. nekem már be va állítva az ébresztés 2:20-ra és ha jól olvastama sport2 élő adásban adja 2:25 től!

SKOL VIKINGS!SKOL TEDDY!Pyrrus
én ott voltam Louisville-ben az első kezdő meccsén (amit a Marshall ellen elvesztett, de ez már utólag kit érdekel) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jelentések szerint ma mégsem fog játszani Teddy Bridgewater, így Christian Ponder lesz a kezdő irányító. A Vikings-nak ma délután 3-ig, (magyar idő szerint 22 óra) van ideje, hogy egy irányítót aktiváljon az edzőcsapatból. Szerintetek ki lesz az? McLeod Bethel-Thompson vagy Chandler Harnish?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Game time decision hogy ki kezd. Limitaltan edzett szoval remelem ő kezd. Mondjuk a futasai limitalva lesznek gondolom.
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Bridgewater a kezdő QB-tok, mert a Louisvilleben láttam egy-két meccsen és nagyon meggyőző volt.Ha igen tuti élőben megnézem a meccseteket úgy is rég láttam már Vikings mérkőzést.he7edik
élőben vagy élő adásban? 😀
Ha élőben akkor mázlsita, ha élő adásban akkor nem egyedül fogod. nekem már be va állítva az ébresztés 2:20-ra és ha jól olvastama sport2 élő adásban adja 2:25 től!

SKOL VIKINGS!SKOL TEDDY!
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Bridgewater a kezdő QB-tok, mert a Louisvilleben láttam egy-két meccsen és nagyon meggyőző volt.Ha igen tuti élőben megnézem a meccseteket úgy is rég láttam már Vikings mérkőzést.


több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ha Theodor jatszik meg akar nyerhetunk is!
Sok yardot nyeltek a sajtfejek a maciktol.:-p
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert egyszer megizlelnem az erzest en is.😀
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Azert jo lenne ha nem kene majd minden 3.playben futnia..ZoliZoltán
Persze jó lenne normális fal, AP meg még egy értelmes CB de hát akkor azon aggódnánk, hogy kinek van esélye megverni minket az meg milyen már ? 😀Toca
Nem tudom ki hogy van vele én el tudnám viselni 😀
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Huhh.Hála a jó istennek!!!-szikla esett le-ZoliZoltán
szintén 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Azert jo lenne ha nem kene majd minden 3.playben futnia..ZoliZoltán
Persze jó lenne normális fal, AP meg még egy értelmes CB de hát akkor azon aggódnánk, hogy kinek van esélye megverni minket az meg milyen már ? 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert jo lenne ha nem kene majd minden 3.playben futnia..
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A legfontosabb az egész meccsből, hogy Teddy egyilag teljesen érett az NFL-re. Magabiztosan vezette az O-t és az O hajlandó küzdeni érte is. Az Atlanta védelme pont jó volt nyitásnak. Higgadt volt, és a nyomásra sem hozott buta döntéseket. Jó volt látni. Persze most a futás tudta támogatni ebben, és ez fontos lenne a jövőben is.