Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Legyunk ott AP-vel!
pont. 😀ZoliZoltán
Hidd el nem rajtam all 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Legyunk ott AP-vel!
pont. 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Gondolom Tate lesz a starter,Meki a backup,Asiata 1-2 yardos brusztfuto es ha osszejon ebbol valami,akkor ki tudja mi lesz AP-vel...😕
30 eves.ZoliZoltán
Tate-t kibaszták mi felvettük és ebből kifolyólag szerinted hagyjuk a franchise RB-nket, mikor már nem tudom hány hete az egész város rá ácsingózik? 😀
Tate volt már starternek kikiáltva idén, befürdőtt, itt sem hiszem, hogy világ megváltó lenne.Toca
Mindenki várja!De látod,hogy nem látjuk meccsen min. augusztusig.
Addig meg ha most valami nagyot alkotnak a futóink,(6 meccs)ki tudja mi lesz AP-vel?ZoliZoltán
És? Szerinted erre nem volt felkeszulve a csapat? Mar eltiltasakor gyanus volt hogy nem latjuk iden.
Persze elkepzelheto,hogy a 3.1 yardos atlaggal futo Tate tol 120 yardos atlagot nalunk csak kb porcelanbaba serulekenysegu es nem azert dobtak ki / vettuk fel hogy franchise RB legyen. Egy probat meger Asiatanal jobb Mckinnon meg meg rookie. Banyardtol fenyevekre van, de o jovobeli titkos fegyver.
Persze lehet nem AP lesz a kezdofutonk jovore az 1.meccsen de ennek Tatehez vajnyi koze lesz.

Azt meg ertem,hogy keresik a franchise arcat , de perpill egy HS-t tudunk felmutatni ezen a teren. Teddy / Patterson meg ettol messze van.

Egyebkent egyaltalan nem allunk rosszul AP ide vagy oda. Az elmult ket drafton eleg jol hoztunk. Ha iden is okosan epitkezunk akkor 1-2 ev es ott leszunk,perze AP gyorsitana a folyamatot
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Gondolom Tate lesz a starter,Meki a backup,Asiata 1-2 yardos brusztfuto es ha osszejon ebbol valami,akkor ki tudja mi lesz AP-vel...😕
30 eves.ZoliZoltán
Tate-t kibaszták mi felvettük és ebből kifolyólag szerinted hagyjuk a franchise RB-nket, mikor már nem tudom hány hete az egész város rá ácsingózik? 😀
Tate volt már starternek kikiáltva idén, befürdőtt, itt sem hiszem, hogy világ megváltó lenne.Toca
Mindenki várja!De látod,hogy nem látjuk meccsen min. augusztusig.
Addig meg ha most valami nagyot alkotnak a futóink,(6 meccs)ki tudja mi lesz AP-vel?ZoliZoltán
mi lenne, több szabadideje van mint tervezte, plusz nálunk már amúgy is a franchise új arcát keresik
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Gondolom Tate lesz a starter,Meki a backup,Asiata 1-2 yardos brusztfuto es ha osszejon ebbol valami,akkor ki tudja mi lesz AP-vel...😕
30 eves.ZoliZoltán
Tate-t kibaszták mi felvettük és ebből kifolyólag szerinted hagyjuk a franchise RB-nket, mikor már nem tudom hány hete az egész város rá ácsingózik? 😀
Tate volt már starternek kikiáltva idén, befürdőtt, itt sem hiszem, hogy világ megváltó lenne.Toca
Mindenki várja!De látod,hogy nem látjuk meccsen min. augusztusig.
Addig meg ha most valami nagyot alkotnak a futóink,(6 meccs)ki tudja mi lesz AP-vel?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis érdekesség, így áll a stadionotok:

 www.earthcam.net/projects/minnesotavikings/?cam=cchdpano
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Gondolom Tate lesz a starter,Meki a backup,Asiata 1-2 yardos brusztfuto es ha osszejon ebbol valami,akkor ki tudja mi lesz AP-vel...😕
30 eves.ZoliZoltán
Tate-t kibaszták mi felvettük és ebből kifolyólag szerinted hagyjuk a franchise RB-nket, mikor már nem tudom hány hete az egész város rá ácsingózik? 😀
Tate volt már starternek kikiáltva idén, befürdőtt, itt sem hiszem, hogy világ megváltó lenne.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Gondolom Tate lesz a starter,Meki a backup,Asiata 1-2 yardos brusztfuto es ha osszejon ebbol valami,akkor ki tudja mi lesz AP-vel...😕
30 eves.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
De ugy latszik Petersonnak is lefott a kv.😕ZoliZoltán
Ben Tate kiszorítja ? Akkor fosok be 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
De ugy latszik Petersonnak is lefott a kv.😕
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ben Tate-et claimeltétek, jó lesz Asaita mögé :pDexxter Tailor
Banyard sose kerül pályára 😥 😥 😥
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ben Tate-et claimeltétek, jó lesz Asaita mögé :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Kéne hozni egy szabályt, hogy milyen bűncselekmény/szabálysértés után hány meccs eltiltás jár, akkor, ha van az ügyben jogerős ítélet. Amíg nincs, addig meg játszatni kéne az illetőt, hiszen mi van ha ártatlan...
gabokocka
Tudom, hogy nagyon más volt a szituáció, de a példádból kiindulva elég kemény lett volna, ha Aaron Hernandezt addig hagyják játszani, míg nincs jogerős ítélet a gyilkossági ügyeibenKampman
Azért ne keverjük ide, azt, hogy valaki előzetesben csücsül a sitten. Ott volt ítélet rögtön, hogy nem akarják, hogy szükjön és berakták a dutyiba.
De ez a csapattal szemben előnytelen elsősorban, hogy nem sérült listára kerül először olyan kitétellel, hogy oldja meg a jogi problémáit, majd mikor megoldja elmeszelik még X meccsre...
Nem mintha a Vikings olyan kurva erősen kampányolna érte pedig ennek az O-nak mint egy falat kenyér úgy kéne...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nyilván a sittről nem tud ellógni meccsre...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Kéne hozni egy szabályt, hogy milyen bűncselekmény/szabálysértés után hány meccs eltiltás jár, akkor, ha van az ügyben jogerős ítélet. Amíg nincs, addig meg játszatni kéne az illetőt, hiszen mi van ha ártatlan...
gabokocka
Tudom, hogy nagyon más volt a szituáció, de a példádból kiindulva elég kemény lett volna, ha Aaron Hernandezt addig hagyják játszani, míg nincs jogerős ítélet a gyilkossági ügyeiben
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Szánalmas az egész történet.
Kéne hozni egy szabályt, hogy milyen bűncselekmény/szabálysértés után hány meccs eltiltás jár, akkor, ha van az ügyben jogerős ítélet. Amíg nincs, addig meg játszatni kéne az illetőt, hiszen mi van ha ártatlan...
Amíg ez nincs meg, pofára lehet eltiltani embereket.
Ray McDonald végigjátssza a szezont, miután elgyepálta a terhes feleségét, Rice, AP és Hardy viszont kihagyja az egész évet kb ugyanazért.
Nonszensz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ez télleg vicc
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Menyjenek a budos picsaba!!!

Komisszar gyoker szar meg takarodjon nyugdijba!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Nem maga a büntetés csesz fel, hanem ahogy az egészet az NFL kezeli. Tojtak az egészbe és nem foglalkoztak vele egészen addig még AP-re kedvezőbb döntést hozott a bíróság. Azóta pedig baszakodnak 3 hete és hoznak egy ilyen ítéletet.
14 meccses eltiltás elmennek a faszba...
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Peterson ügy: ez már nevetséges,no comment
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
és legkorábban csak 2015.04.15-én térhet vissza a csapathoz, persze addig nincs fizetés
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Peterson-ugyrol van mar valami???ZoliZoltán
Legkésőbb péntekig lesz döntés. Állítólag már akár ma... Szerintem húzzák mint a rétestésztát...
Jah és a legvalószínűbb hogy kap még pár meccs eltiltást.Toca
elcsapták a szezonra. fellebbez.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Peterson-ugyrol van mar valami???ZoliZoltán
Legkésőbb péntekig lesz döntés. Állítólag már akár ma... Szerintem húzzák mint a rétestésztát...
Jah és a legvalószínűbb hogy kap még pár meccs eltiltást.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Peterson-ugyrol van mar valami???
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Fusco visszater van G!
Kell egy LT!
Kell 2 CB!
Kell 1 LB!

Peterson is visszater!Nem lesz rossz ez!

De a tegnapot felejtsuk el gyorsan...