Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Azért csak esett 72 pont a meccsen szóval jó kis meccs volt. persze ez sem maradt el a szívgyógyszerem szedése nélkül 😀
Na de viccet félretéve Zimmer éra első ez és szerintem egy igen nagyszerű csapat van összekovácsolóban. A védelmünk szenzációsat fejlődött és már csak csiszolni kell. Teddyben megvan az a QB akit kerestünk, minden játékával egyre jobbanés jobban tetszik. Az o ban vannak hiányosságaink és bár jó lenne ha AP visszajönne szerintem ha vissza is tér az nflben nem hozzánk fog visszatérni. Nekünk a drafton futóra,egy elkapóra, O falra kell főleg koncentrálni.
De óriási bizodalmam van a jelenlegi edzői stábban. jövőre még jobbak lehetünk velü és akkor bármi megtörténhet. :d
Végifosztogatjuk a keletpartól a nyugati partig az nfl tengerét és elvisszük a nagy kincset a végén! 😀 SKOL!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez az,hogy draft szempontbol jol jarunk ezekkel a meccsekkel!Kell egy ILB! 1. korben.2-ben johet a Safety! 😀
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nem volt ez már fontos meccs, csak lejátszottuk és majdnem nyertünk 😊 Teddy néha kifejezetten biztatóan játszott, a béna felpattanó labdákból kialakult interception-öktől meg kell szabadulni mert idén ez már sokadik volt. A D tegnap nem remekelt, ott van Tannehill statisztikája, nem is kell más magyarázat. A passrush volt amit erőltettünk, de nem jött be, sok utolsó pillanatban elengedett passz ült és nyeltük a yardokat. Jó lesz erre figyelni. A flag eső meg no comment, lejtett a hazai pálya de nem ezért kaptunk ki. Jobban kell figyelni hogy ne magunkat verjük meg.
A végjáték azt mutatta hogy nem akartunk mindenáron nyerni. Nem mondom hogy direkt kikapni akartunk, de az utolsó labdabirtoklásnál lehetett érezni hogy nem akarunk döntetlent. Az óra a kezünkben volt, le lehetett volna pörgetni. Ha bejön Teddy valamelyik passzkísérlete akkor mennybe megy, így meg jött a blokkolt punt amit nem sokan gondoltak volna.
Úgy vagyok vele, hogy idén ez is belefért, jövőre ezeket a hibákat nem szabad elkövetni. Verjük el a Bears-t valahogy, mert jó lenne győzelemmel búcsúzni az évtől, és kellene egy csoport becsületgyőzelem is. Aztán jöhet a draft, és AP a backfield-re, mert vele leszünk igazán félelmetes hódítók 😊 Skol!

több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Tény, hogy Banyardnak jobbak a horizontális képességei mint Assiatanak, illetve yard átlagban is rendszeresen felül múlja. De főleg egy ilyen hektikus fal mellett a blokkolásik képesség is sokat számít, és például a tegnapi meccs félig-meddig Banyard personal protector blokkján ment el.

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
D nagat olte meg az idiota flagekkel. Amint lett volna egy D stop repult a flag hol jogosan, hol nem.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Igazából Teddynkre megint lehozott egy jó meccset!Egyre jobb nézni,amit művel a pályán hát meg ha segítené a fal is.Kalil most tényleg nem volt oylan szerencsétlenség,mint kb 3 hónapon keresztül.
Az ,hogy mennyire szépen kombináljuk a Jennings,Wright,Johnson tróit!Szintén öröm nézni!
Néha van 1-1 Patteron vagy TE passzunk,TE azért jóval több is,csak most nem volt ugye Rudi. 😕
(Ellison is 2 catch 47 yard,Frod 1 catch 22 yard,ez azért szintén elég jó)
Szóval WR és TE posztok Teddyvel szárnyalni fognak!
Futások...Banyard 5! cipelésból 23 yard!Asiata 16-ból 58....volt 2 TDje az oké,de persze az 1-2 yardos bruszt volt megint.
Ha végre visszajön AP!Na az még egy giga faktor lesz!Csak jöjjön vissza!

Az Intünk megint egy balfaszkodásból jött össze....

Védelem tegnap pihent...amilyen jól kezdtek...úgy kinyúltak megint a végére....vagy inkább egy teljes 2. félidőre...
pedig nem sokkal volt többet a labda a Phins O-nál,mint nálunk.
Az ember azt gondolná,ezek emiatt vannak...de nem.
Az,hogy egy Tunnehill passzol 396!!! yardot....4 TD-t...na az orbitális égés,nincsenek rá szavak....pedig passz ellen jók vagyunk...hmmm.

Azt még azért hozzá kell tenni,hogy nem kicsit lejtett a hazai pálya....sorozatos flagek...mindig ránk....Emellett gyermeteg hibák védekezésben....bosszantó!Túlpörögnek vagy ki tudja?! 😕

A Ford catch az kérem TD volt!Bármiben lefogadnám,hogy nem lépett ki!
Aztán jött persze náluk is a hasonló,ami persze,hogy TD lett....kiakasztó volt,rendesen....

a végén meg a syfety....

Akkora balszerencsés csapat vagyunk idén...kb 11-4-el kéne állnunk....pont PO! 😀

(hetek óta meg van az új kedvenc WR-em is! JOHNSON!A semmiből....Barnáknál nem is játszott.Itt meg?! :-p Nagyon érzik egymást Teddyvel 8-))
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Nen is a PS a lenyeg,hanem amikor beszall mindig tesz valamit a meccshez ennek ellenere Asiata helye kikezdhetetlen pedig a screeneken kivul erofutni jo. Biztam benne hogy McK cipelesinek egy reszet megkaphatja,de nem. Az a gond,hogy igy jovore megint kiszorul PS keretbe.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Banyardot senki nem erti(legalabb is mi ketten tutira).
Egesz PS legjpbb futoja volt...messze jobb,mint Asiata,ennek ellenere nem kap cipelest...

Meccsrol majd talan kesobb...ZoliZoltán
Preseason meccsekből kiindulni nem szabad.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Banyardot senki nem erti(legalabb is mi ketten tutira).
Egesz PS legjpbb futoja volt...messze jobb,mint Asiata,ennek ellenere nem kap cipelest...

Meccsrol majd talan kesobb...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Továbbra is örülök, hogy idén már nem tud izgatni a meccs vége, mert így elbalfaszkodni amit a első félidőben, majd a 4.negyedben felépítettünk... Ilyen látványosan és mindig megújulva valami más módon csinálva csak mi tudunk elkúrni meccs végeket. Ha jövőre csak a felét visszakapjuk már remek idény fogunk zárni.
Kalilban láttam egy kis fényt, Josh-ba meg továbbra sem sikerül.
Banyardot amúgy nem értem mért nem vettük elő többször Asiata csak brusztol, de ész nincs a játékában. Nah majd eljön az idő...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
SKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Gameday!!!
Szerintem ma egy nagyon jo meccset fogunk jatszani!Remeljuk W-vel a vegen! :-pZoliZoltán
A hiányzókat elnézve nem lesz könnyű, és idegenbe is megyünk.... de kalandra fel, ma győzni kell 😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Gameday!!!
Szerintem ma egy nagyon jo meccset fogunk jatszani!Remeljuk W-vel a vegen! :-p
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Allandoan nezem a Mockokat...vagy ILBt huzunk vagy St vagy DEt...(hetente valtozik a sorrend).Szerintuk.Szoval D turbozas...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak Norvot ne vigyék el vhova tőletek HC-nak, bár talán annyira 2015-re még nincs rá esély inkább utána.
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Szeritnem is Teddy az akire vártunk. 😊
A védelmünk szerintem közel 1005os és ha jövőre rendbeteszik az offense-t akkor azt hiszem sokan fognak emglepődni rajtunk! SKOL Vikes
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
mondtam én, hogy jó helyre került Teddy



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sajnod igaz...de egy felido alatt is illo volna legalabb 1 TD-t csinalni. 😀
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
53-ról csarnokban egy NFL rúgónak azért be kellene tennie a lasztit, Walshnak van már ilyen távról rengeteg sikere. Valami tényleg nincs rendbe vele, mert nem teljesít megbízhatóan.

Annyira nem kár ezért a meccsért a jövőt tekintve, de abból a szempontból, hogy simán elkaphattuk volna a Lionst abból a szempontból kár.

Már csak egy lényeges meccsünk van a Bears ellen, ott kötelező a győzelem, mert nagyon csúnya így is a csoport mérlegünk de a 0-6 az magyarázhatatlan teljesítmény. .
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem tudom...az egyiket blokkoltak. :-/ Ez ilyenkor kicker hiba?Alacsony volt vagy nem tartott a fal,hamar ott voltak...nem lehetett mashogy rugni...50+ most mar nem annyira egyszeru nalunk.... sajnos. 😕

Meccs elott melegiteskor ha jol lattam 70-rol siman bevagta... 😕
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Vegre megneztem a meccsunket...basszus,,a ket Inten ment el...abbol szereztek 10 pontot...(eleg jo poziciokbol)HA azok nincsenek....
A masodik szerintem nem Teddyee volt.
Masodik felidoig volt 3! 1st downjuk,nekunk 13...ketszer annyi total yardunk...
A TO-k utan osszezuhantunk! :-/
Ezt bizony siman be kellett volna huzni...21-0 utan nem hiszem,hogy visszajonnek....(ott volt ugye az 1. Int...)

Azt jo volt latni,hogy milyen jol valtja a Jennings,Johnson,Wright,Rudolph sort es meg ha ugy volt Patterson es Ellison is ott volt....ZoliZoltán
2 pontos meccsen, kihagytunk egy 26 yardost , meg 53ről mellé lőtte Walsh ami benne van, viszont elé kéne kezdeni azzal is foglalkozni hogy folyamatosan esik vissza a rekord rookie szezon óta a teljesítménye.
Idén 71% al 30. a ligában ( 29. 75%al áll...) igen volt 2 full esélytelen de rúgjuk rá FGje de akkor is a liga legrosszabb rugói között áll.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Vegre megneztem a meccsunket...basszus,,a ket Inten ment el...abbol szereztek 10 pontot...(eleg jo poziciokbol)HA azok nincsenek....
A masodik szerintem nem Teddyee volt.
Masodik felidoig volt 3! 1st downjuk,nekunk 13...ketszer annyi total yardunk...
A TO-k utan osszezuhantunk! :-/
Ezt bizony siman be kellett volna huzni...21-0 utan nem hiszem,hogy visszajonnek....(ott volt ugye az 1. Int...)

Azt jo volt latni,hogy milyen jol valtja a Jennings,Johnson,Wright,Rudolph sort es meg ha ugy volt Patterson es Ellison is ott volt....
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Jó lett volna nyerni, de szerintem biztató volt a meccs. Sajnos a hibákkal visszahoztuk őket a találkozóba, de idén ez még belefér. Szerintem Teddy jó irányba halad. egyre jobban kezdi érezni az elkapóit, a Johnson gyerekkel meg teljesen egy hullámhosszon van. A hibák meg jöjjenek ha a fejlődését szolgálják, ez az év már arra van. Szerintem Patterson nem a játéka miatt nem kap elég lehetőséget, én mást gondolok mögötte, szerintem nevelő szándékkal tartják lent, de ez csak megérzés, és ha így van remélem beérik a hatás.

Az összetákolt OL nem is volt olyan vészes. Bár csodát sem tettek, de én rosszabbra számítottam összességében. A futást kellene valhogy feljebb hozni, mert az nem működik.

A Defense-el pedig nagyon jó munkát végeznek Zimmerék.

A Spec team idén vagy kurva jó, vagy képes elbukni meccseket, pedig ott inkább azt szoktuk meg, hogy a jó teljesítmény felé húztak eddig.

Mindegy. Ez az év az összeszokás éve, ha folytatódik a fejlődés akkor a Zimmer éra alatt lehet még jó pár szép évünk.

SKOL VIKES!Paulus
Banyardot is jegeljük jövőre , AP is jön majd szóval jövőre lesz futás.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem láttam a meccset... 😕
De megint ,hogy sikerült 14-0 után ,hogy nem szerzünk pontot egy egész félidő alatt? :/
Walsh?
Teddy egyre jobb! 😛
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Jó lett volna nyerni, de szerintem biztató volt a meccs. Sajnos a hibákkal visszahoztuk őket a találkozóba, de idén ez még belefér. Szerintem Teddy jó irányba halad. egyre jobban kezdi érezni az elkapóit, a Johnson gyerekkel meg teljesen egy hullámhosszon van. A hibák meg jöjjenek ha a fejlődését szolgálják, ez az év már arra van. Szerintem Patterson nem a játéka miatt nem kap elég lehetőséget, én mást gondolok mögötte, szerintem nevelő szándékkal tartják lent, de ez csak megérzés, és ha így van remélem beérik a hatás.

Az összetákolt OL nem is volt olyan vészes. Bár csodát sem tettek, de én rosszabbra számítottam összességében. A futást kellene valhogy feljebb hozni, mert az nem működik.

A Defense-el pedig nagyon jó munkát végeznek Zimmerék.

A Spec team idén vagy kurva jó, vagy képes elbukni meccseket, pedig ott inkább azt szoktuk meg, hogy a jó teljesítmény felé húztak eddig.

Mindegy. Ez az év az összeszokás éve, ha folytatódik a fejlődés akkor a Zimmer éra alatt lehet még jó pár szép évünk.

SKOL VIKES!