Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Bazz..ez kemény!

ZoliZoltán
Szerintem nem vészes.Toca
A csoport kemény, ez vitán felül áll, ez adott minden évben. Viszont új HC van a 49ers-nél, Raiders-nél és a Falcons-nál is, sőt a csoporton belül a Bearsnél is, ezek a csapatok jövőre építkezni fognak, hogy épp hol tartanak majd azt meglátjuk amikor szembe jönnek. Nekünk előrébb kell tartani, nincs mese. A hazai pályát idén már ki kell használni, ne legyen könnyű kirándulás senkinek ha hozzánk látogat, idegenben pedig hozzuk a hozhatót. Én bízom a vezetésben hogy jól igazolunk FA-ről és a draft is megfelelő erősítéseket hozhat, jövőre irány a PO még ha csak WildCard-on is. 😊 Skol!

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Bazz..ez kemény!

ZoliZoltán
Szerintem nem vészes.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Koszi!

Skooool Tedddyyyyyyy!!! 8-)
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Bazz..ez kemény!

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hat ha nem kell neki gyuru....
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
mondjuk én nehezen értettem meg és ezért elnézést a bears szurkolóktól de miért éppen csoporton belül váltott. ha elfogadta volna a seahawks ajánlatátt akkor most lehet megint a superbowlért harcolnaPyrrus
Nem tudjuk mi van a háttérben. Nem tudjuk mi állt a Seahawks ajánlatában. Valószínűleg sokkal kevesebb volt, mint amit mi adtunk.
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
mondjuk én nehezen értettem meg és ezért elnézést a bears szurkolóktól de miért éppen csoporton belül váltott. ha elfogadta volna a seahawks ajánlatátt akkor most lehet megint a superbowlért harcolna
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kejárt de februárban osztogatjak ezeket ha jol emlekszem. Szerinten 4.kör várható bár nem tudom hogy Chicagoban vegig szar volt-e.
De emlekszem mennyien puffogtak hogy elengedtük aztán az év egyik legjobb döntése volt.Toca
Függ attól még kik jöttek és kik mentek milyen szerződésekkel. Allennek voltak jó meccsei, de az összkép, hát nem túl veretes.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Ebben a draft szezonban nekünk nem fog járni extra pick?Pyrrus
Jared Allen-ért szerintem idén kell hogy megkapjuk, de nem értek hozzá úgyhogy lehet hogy nem. Csak mintha emlékeznék ilyesmire 😊vsanyi132
Cutoltátok vagy lejárt a szerződése? Mert ha utóbbi, akkor valamiféle kompenzáció járna (függően a szerződésétől, a teljesítményétől, illetve, hogy még hányan mentek el tőletek FA ként, és hányat igazoltatok a piacról)

Ha cutoltátok akkor semmi.tüsi91
Kejárt de februárban osztogatjak ezeket ha jol emlekszem. Szerinten 4.kör várható bár nem tudom hogy Chicagoban vegig szar volt-e.
De emlekszem mennyien puffogtak hogy elengedtük aztán az év egyik legjobb döntése volt.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ebben a draft szezonban nekünk nem fog járni extra pick?Pyrrus
Jared Allen-ért szerintem idén kell hogy megkapjuk, de nem értek hozzá úgyhogy lehet hogy nem. Csak mintha emlékeznék ilyesmire 😊vsanyi132
Cutoltátok vagy lejárt a szerződése? Mert ha utóbbi, akkor valamiféle kompenzáció járna (függően a szerződésétől, a teljesítményétől, illetve, hogy még hányan mentek el tőletek FA ként, és hányat igazoltatok a piacról)

Ha cutoltátok akkor semmi.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ebben a draft szezonban nekünk nem fog járni extra pick?Pyrrus
Jared Allen-ért szerintem idén kell hogy megkapjuk, de nem értek hozzá úgyhogy lehet hogy nem. Csak mintha emlékeznék ilyesmire 😊

több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Ebben a draft szezonban nekünk nem fog járni extra pick?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Most már majd mindenhol OT a Mockunk 1.körben....egy helyen van RB,Melvin Gordon.
OT kell,hogy jöjjön.Másodikban jöhet Safety,3-ban CB,aztán jöhet annyi WR ,amennyi belefér! 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Én elkapót biztos nem draftolnék (az elején), akik vannak, azok elég jók, csak fejlődniük kell, és Norv playbookja sem egy oldalas, mint anno az előző OC-é volt, eltart egy ideig, míg mindenki profin vágja. Támadó oldalon egyértelműen a fal bal oldala az, ami renoválásra szorul (Kalil-t még megtartanám, sztem mentális okai vannak a rossz szezonjának), illetve az AP marad-e kérdés az, ami válaszra szorul.Go Vikings!
Vagy olcsón hozzuk el majd Fitzet ha már hazai srác, bár már nincs top formában, de végre egy number uno célpont Teddynek sokat nem veszthetnénk.
Mondjuk lehet inkább elmegy a Patshez vagy valami bajnokesélyes csapathoz.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én elkapót biztos nem draftolnék (az elején), akik vannak, azok elég jók, csak fejlődniük kell, és Norv playbookja sem egy oldalas, mint anno az előző OC-é volt, eltart egy ideig, míg mindenki profin vágja. Támadó oldalon egyértelműen a fal bal oldala az, ami renoválásra szorul (Kalil-t még megtartanám, sztem mentális okai vannak a rossz szezonjának), illetve az AP marad-e kérdés az, ami válaszra szorul.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ha már így a rookie-kért aggódtok. Jabari Price (CB) kicsit túlzásba a szezon megünneplését. Hétfőn (12/29) helyi idő szerint reggel 04:41-kor letartóztatták őt ittas vezetés miatt, de óvadék ellenében 06:52-kor már elengedték. Február 9-én áll bíróság elé. Egy újabb rövid életű NFL karriernek lehetünk szemtanúi? Egy biztos, Price ezért még nagy árat fizethet.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Mar elore felek ,hogy ha ez a sok rookie szerzodes lejar kit sikerul majd megtartani....mokuskerek....ZoliZoltán
Így 2015 január 3.án én is előre aggódom a 2018ért. Várj nem, mert minek ? 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mar elore felek ,hogy ha ez a sok rookie szerzodes lejar kit sikerul majd megtartani....mokuskerek....
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Norv Turner is azt nyilatkozta, hogy ha rajta múlik, két szezonig még biztosan maradbaggio
Még szép hogy marad, építhet egy fiatal tehetséges QB-val egy remek offense-t, láthatóan a defense és a spec team is rendben van, és lesz itt stadionavatás meg SB a városban, szóval bőven van miért maradni. Szerintem egy komoly lehetőség az ami most nálunk van, igaz kőkemény a csoport ami minden körülmények között óriási kihívás, és az elvárás is magas aminek meg kell felelni. Remélem ez inspirálóan hat, és eredményekben is viszont látjuk majd ezt. Skol 😊

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Norv Turner is azt nyilatkozta, hogy ha rajta múlik, két szezonig még biztosan marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor egye fene maradhat! 😊
több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Hát igen, első számú célpontunk csak a fizetési listán van (jövőre 11 milkó üti Jennings markát!!! ak€r@äéletbe). 742 yd, 6 TD, jövőre sok egyéb más mellett neki is javulni kellenespiczi
Jennings szerződéséből első 2 évében kiment a garantált fizetés, innen ha minden igaz, a sapka alatt ragadó dead money nélkül lehet csökkenteni a fizetésén, vagy cutolni.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
OT-t várok 1. körben!
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Parkerre van bármi sansz, hogy második körös lesz? Vagy jön még ki a Cardinalsból épkézláb elkapó, hátsó körökre?spiczi
nem és nem
Parker 5 mérkőzés alatt csinált több yardot, mint a többiek 12-n, szerinted? 😊baggio
Lila gőzöm nincs arról, hogy mit csinált sajnos. 😀😀 De értem, akkor ez a vonal kihúzva. Szerintem is kár lenne az 1. köröst WR-be ölni, tehetség van a meglévő emberekbe, csak ki kellene használni. Van nagyobb baj is.