Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Miért? :/ZoliZoltán
AP eltiltása nyilván közre játszott, de hogy Turnernél mennyi van kihasználva az fb poszt nem tudom, de idén csak 175 snappet kapott. 2,5m cap space-t nyertetek ezzel.valakis
Az idei éven nem sok mindent csinált. Nem játszott kifejezetten rosszul, de ennyit Zach Line is fog hozni. Turner papánál lehet nincs is szükség többre.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Miért? :/ZoliZoltán
AP eltiltása nyilván közre játszott, de hogy Turnernél mennyi van kihasználva az fb poszt nem tudom, de idén csak 175 snappet kapott. 2,5m cap space-t nyertetek ezzel.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Miért? :/
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Felton kilépett a szerződéséből.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A közönségszavazás pontosan annyit ér, mint a régi Pro Bowl rendszer, ahol egy tucat játékost olvasva lefordult a székről az ember. Ha az nfl.com véletlenül berakta volna Justin Biebert is a OROY esélyesek közé, megnyerte volna a szavazást kb.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Ez csak egy kozonsegszavazas volt. Beckham nyert.Stez
Csak? Két külön díj, amit nem kevernék össze. Főleg nem mondanám egyikre hogy "csak". Ez a sportág üzlet, ahol nagyon is számít a közönség, a szurkolók szimpátiája, szeretete. Nyilván nem csak Vikings szurkolók szavaztak, ezért még értékesebb a díj. Amit Beckham nyert nyilván szintén fontos, és értékes díj. Minket viszont Teddy érdekel... 😊 Skol!vsanyi132
A közönség szavazások nem sokat érnek. Te mint Vikings szurkoló ha választanod kéne kire szavaznál OBJ-re vagy Teddy-re? A mostani NHL-es allstar szavazás pontosan megmutatta mennyit ér, ahol Zemgus Girgensons lett az első, mert a lettek annyira ráizgultak a szavazása. Nem akarom elvitatni Teddy érdemeit látványos volt a fejlődése az első és a második Lions elleni meccse között.valakis
Engem lehet megköveznek itt, de én OBJre szavaztam volna simán 😀
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
Szerintem sokkal nevetségesebb, hogy Teddy egyetlen szavazatot nem kapott az AP-től... Mondjuk ilyen vékony térdekkel, kicsi tenyérrel és borzalmas pro day-jel meg se érdemelte volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez csak egy kozonsegszavazas volt. Beckham nyert.Stez
Csak? Két külön díj, amit nem kevernék össze. Főleg nem mondanám egyikre hogy "csak". Ez a sportág üzlet, ahol nagyon is számít a közönség, a szurkolók szimpátiája, szeretete. Nyilván nem csak Vikings szurkolók szavaztak, ezért még értékesebb a díj. Amit Beckham nyert nyilván szintén fontos, és értékes díj. Minket viszont Teddy érdekel... 😊 Skol!vsanyi132
A közönség szavazások nem sokat érnek. Te mint Vikings szurkoló ha választanod kéne kire szavaznál OBJ-re vagy Teddy-re? A mostani NHL-es allstar szavazás pontosan megmutatta mennyit ér, ahol Zemgus Girgensons lett az első, mert a lettek annyira ráizgultak a szavazása. Nem akarom elvitatni Teddy érdemeit látványos volt a fejlődése az első és a második Lions elleni meccse között.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ez csak egy kozonsegszavazas volt. Beckham nyert.Stez
Csak? Két külön díj, amit nem kevernék össze. Főleg nem mondanám egyikre hogy "csak". Ez a sportág üzlet, ahol nagyon is számít a közönség, a szurkolók szimpátiája, szeretete. Nyilván nem csak Vikings szurkolók szavaztak, ezért még értékesebb a díj. Amit Beckham nyert nyilván szintén fontos, és értékes díj. Minket viszont Teddy érdekel... 😊 Skol!

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez csak egy kozonsegszavazas volt. Beckham nyert.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
hogy-hogy nem beckham, pedig neki victori(a)ja is van 😛
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Igazuk i van,de még mennyire,hogy igen! 😊
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Petersonnal mi van, mikor lesz valami ítélet?sorozatjunkie
A liga eltiltotta április 1-i azt hiszem még csak nem is tárgyalhatunk vele, a csapat közelébe se jöhet. Egyébként élő szerződése van, a mi játékosunk. Ítéletre már nem várunk, az már megvan. Pénzbüntetést és próbaidőt kapott. Kb erre emlékszem 😊

több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
Petersonnal mi van, mikor lesz valami ítélet?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Zsííír! 8-) 😀
több mint 9 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Újpesten:
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Van aki nincs annyira kibékülve a Packers fanokkal mint mi
 twitter.com/RandBall/status/557350159185891329/photo/1
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Spiellmen elmondta, hogy igazából most minden AP-től függ. 2 scenarion dolgoznak, amikor marad AP és amikor nem.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az 1/11-et? :-/
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Megint várok Spielman-től valami váratlant. Szerintem hátrébb is cserélhetünk drafton több Pick érdekében. A FA piac után meglátjuk mit keresgélünk ott, és melyik lyukakat akarjuk majd draftról betömni. Bízok a stábban.Paulus
igen, olyan forgatókönyv van, hogy hátracserélünk, mert több pick-re vágyunk
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Megint várok Spielman-től valami váratlant. Szerintem hátrébb is cserélhetünk drafton több Pick érdekében. A FA piac után meglátjuk mit keresgélünk ott, és melyik lyukakat akarjuk majd draftról betömni. Bízok a stábban.Paulus
Valahogy úgy érzem most nincs szükség nagy bravúrra, egy okos draftot várok. Persze jó lenne ha sikerülne egy nagy tehetséget begyűjteni, de én inkább olyan játékosokat szeretnék akik jól illenek a csapat hiányos részeibe, vagy színvonalas cserék lehetnek a rookie évükben hogy aztán kezdővé léphessenek elő. Nem kell kapkodni, van csapatunk, építkezzünk és zúzzunk le mindenkit 😊 Skol!

több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Megint várok Spielman-től valami váratlant. Szerintem hátrébb is cserélhetünk drafton több Pick érdekében. A FA piac után meglátjuk mit keresgélünk ott, és melyik lyukakat akarjuk majd draftról betömni. Bízok a stábban.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
csoportgyőzelem? elég meredek álmok. 😊
Hát a korábbi hozzászólóval tudok egyetéerteni várjuk meg a vezetés mit hoz az Fa ról és a draftról,de szerintem a következő szezon nagyon kemény lessz. A csoprtunkban mindenki erős és kemény ellenfél és a soroslás alapján nfc westet kaptunk ahol szintén írtó erős csapatok vannak. Szóval ha tudnánk a csoprt emcsek legalább felét hozni és kellően helytállni a többi meccsen playoff lehet belőle. Akárhogy is nekem tuti extra mennyiségű szívgyógyszert kell rendelnem jövőre 😀Pyrrus
Ugyan AP/Banyard esetleg Gurley vagy Gordon rommá fut mindenkit, Kalil és Walsh rájön, hogy ha értelmes szerződést akarnak játszani is kell. Patterson realizálja, hogy 3 olyan ember van előtte a DC-n akik összesen keresnek annyit mint ő, és közel nincsenek olyan adottságai/tehetsége egyiknek sem mint neki... (Mellesleg igen mély a WR corp nem lepődnék meg ha valakit behúznánk) Hodges várhatóan kifogja szorítani Greenwayt szerintem esetleg MLB-be áll be ide még jön egy draft 1.körbe és a Barr-Greenway-Hodges-draftolt ember 4-es megoldja az LB posztot. Hátulra pedig kéne még egy CB Rhodes mellé FA-ról esetleg Draftról, ráadásul Zimmer mégegy teljes offseason alatt még jobb D-t fog csinálni.
Én mindenképpen csoportgyőzelmet várok, persze ha még most nem jön össze egy ilyen Packers/Lions duó mellett sincs gond, de kicsire ne madunk 😉
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
csoportgyőzelem? elég meredek álmok. 😊
Hát a korábbi hozzászólóval tudok egyetéerteni várjuk meg a vezetés mit hoz az Fa ról és a draftról,de szerintem a következő szezon nagyon kemény lessz. A csoprtunkban mindenki erős és kemény ellenfél és a soroslás alapján nfc westet kaptunk ahol szintén írtó erős csapatok vannak. Szóval ha tudnánk a csoprt emcsek legalább felét hozni és kellően helytállni a többi meccsen playoff lehet belőle. Akárhogy is nekem tuti extra mennyiségű szívgyógyszert kell rendelnem jövőre 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 238 — Vikings fan
Bazz..ez kemény!

ZoliZoltán
Szerintem nem vészes.Toca
A csoport kemény, ez vitán felül áll, ez adott minden évben. Viszont új HC van a 49ers-nél, Raiders-nél és a Falcons-nál is, sőt a csoporton belül a Bearsnél is, ezek a csapatok jövőre építkezni fognak, hogy épp hol tartanak majd azt meglátjuk amikor szembe jönnek. Nekünk előrébb kell tartani, nincs mese. A hazai pályát idén már ki kell használni, ne legyen könnyű kirándulás senkinek ha hozzánk látogat, idegenben pedig hozzuk a hozhatót. Én bízom a vezetésben hogy jól igazolunk FA-ről és a draft is megfelelő erősítéseket hozhat, jövőre irány a PO még ha csak WildCard-on is. 😊 Skol!vsanyi132
Én csoportgyőzelmet várok! Mondjuk a Packers-Lions duó bitang kemény lesz.