Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
7-9...volt egy fogadalmam még október elején.Ha 8 győzelmünk lesz legalább,akkor veszek egy Bridgewater mezt.... 😕
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Legyunk gecik kapjunk ki es maradjon Trestman a nyakukon
#gecivagyokToca
Már el vannak döntve a sorsok, bármi is legyen.tüsi91
Egyedül a draft pozíciót fogja befolyásolni a mai meccs. Ezért reménykedek, hogy kikapunk...Tomcsik
meg azt, hogy jövőre melyik csapat fog játszani az NFC South (New Orleans Saints) és az NFC East (New York Giants) harmadik helyezettjével. A mai vesztes pedig majd a Washington Redskins-t és a Tampa Bay Buccaneers-t kapja meg jövőre ellenfélnek.KmetyG
Hát nyertünk, az meg hogy jövőre mi lesz tök8 ütni kell mindenkit.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Legyunk gecik kapjunk ki es maradjon Trestman a nyakukon
#gecivagyokToca
Már el vannak döntve a sorsok, bármi is legyen.tüsi91
Egyedül a draft pozíciót fogja befolyásolni a mai meccs. Ezért reménykedek, hogy kikapunk...Tomcsik
meg azt, hogy jövőre melyik csapat fog játszani az NFC South (New Orleans Saints) és az NFC East (New York Giants) harmadik helyezettjével. A mai vesztes pedig majd a Washington Redskins-t és a Tampa Bay Buccaneers-t kapja meg jövőre ellenfélnek.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Legyunk gecik kapjunk ki es maradjon Trestman a nyakukon
#gecivagyokToca
Már el vannak döntve a sorsok, bármi is legyen.tüsi91
Egyedül a draft poziciót fogja befolyásolni a mai meccs. Ezért reménykedek, hogy kikapunk...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Legyunk gecik kapjunk ki es maradjon Trestman a nyakukon
#gecivagyokToca
Már el vannak döntve a sorsok, bármi is legyen.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Legyunk gecik kapjunk ki es maradjon Trestman a nyakukon
#gecivagyok
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tudom nem ujdonsag,hogy lesz nyalgep Cutler de en azert megneztem volna mit alkotunk a nelkule felallo Macik ellen! :-/

Divizio miatt jo lenne nyerni ,draft miatt viszont nem lennek nagyon elkenodve ha L lesz a vege!
Azert csak nyerjunk! :-p

SKOL !!!
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nem vagyunk szar emberek mert visszavárunk egy játékost. Akik szerint azok vagyunk azok ne írjanak ide, utálkozzanak és gyűlölködjenek máshol. Unom a provokációkat, olvastam más topikban is, egyrészt megdöbbenve másrészt elkeseredve olyan hozzászólást hogy milyen ember aki visszavárja a gyerekverő szadistát. Ezekre nem reagálok többet, egyszerűen leszarom.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Két dolgot külön vennék.
1. aki doppingol, drogozik, füvezik, iszik, lop stb.
2. másokat. NŐKET, GYEREKEKET ver, erőszakol.

Nyilván bűn, bűn. Szerintem van különbség azért a kettő csoport közt. Ray Ricet épp úgy elítélem, a Ravens azért úgy járt el, ahogy szerintem egy komoly klubnak kell...

Látom az utolsó mondatodból azért felhúztad magad.tüsi91
Vicces dolog ez, ha a híradóban mutatnának ilyet, 10 ből 10 ember azt mondaná verjék meg őt is, de minimum börtönt kapjon. Ha híres ember a delikvens.. nos akkor látjuk mi a helyzet.hpeter93
Az a probléma hogy megint sarkítasz... Én nem mondom hogy ne verjék meg vagy ne kapjon börtönt. Amit csinált senki nem védte sőt mindenki elítélte itt is , kint is. Elítélni (mármint bíróságon) nem ítélték el, szerintem mint játékos igenis meg kell kapja a 2.esélyt ahogy Vick is megkapta.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 403 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Két dolgot külön vennék.
1. aki doppingol, drogozik, füvezik, iszik, lop stb.
2. másokat. NŐKET, GYEREKEKET ver, erőszakol.

Nyilván bűn, bűn. Szerintem van különbség azért a kettő csoport közt. Ray Ricet épp úgy elítélem, a Ravens azért úgy járt el, ahogy szerintem egy komoly klubnak kell...

Látom az utolsó mondatodból azért felhúztad magad.tüsi91
Vicces dolog ez, ha a híradóban mutatnának ilyet, 10 ből 10 ember azt mondaná verjék meg őt is, de minimum börtönt kapjon. Ha híres ember a delikvens.. nos akkor látjuk mi a helyzet.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tate-et el is küldtük?!
Nem sok mindent csinált nálunk....
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Minden basztatás nélkül (s nem kell elküldeni a pi**ába, mondjuk megtehettek, mert nem érdekel) számomra hihetetlen, hogy egy olyan embert, aki megverte a kisgyerekét, hogyan várhatnak vissza imádott Messiásként...tüsi91
Egyszerűen,amíg a bíróság el nem ítéli olyan szinten,hogY ne játszhasson engem nem érdekel a játék szempontjából.
Ikonként már nem akkora ikon, viszont amíg a csapat hasznára van én várom vissza. A liga történelem top5 ha nem top3-as futójáról beszélünk.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kellemes Ünnepeket Vikingek!!!

...és a leendő vikingeknek! :-p
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Békés, boldog karácsonyt kívánok minden szurkolótársamnak! 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már RBk, leigazoltátok a practice squadunkból Henry Joseyt, aki az előszezonban nagyon jól játszott az Eaglesben(a Phily fanok többsége szomorkodott, hogy elhoztuk onnan). Nálunk nem került bevetésre, itt talán igen.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ostobaság kirakni egy jó játékost aki a csapat hasznára válhat, csak azért, hogy egy másik klub szerződtesse azzal a lendülettel. Ezzel a játékos nem veszít semmit, ellenben az egyesület elég sokat, sokszor még pénzt is.

AP-t szeretik a városban, visszavárják, és a büntetését megkapta, mi értelme a csapatnak extrán kiszúrni magával, hiszen a játékos nem fog bűnhődni amikor egy másik csapat visszaveszi játszani. A fizetése egy részét meg a Vikings fizetheti mint a katonatiszt.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Elitelendo az teny.Meg gusztustalan dolog gyermeket bantalmazni...
De szerintem tutira talalnank a ligaban nem egy olyan embert,aki jol elpicsazta mar a gyereket ,mert valami olyat tett...Ket eves gyereket foleg NEM!!! de ott szerintem nagyon elgurult valami APnal...aztan kiderult....mennyi ilyen lehet meg,amibol aztan nem lett semmi...es mar nem is lesz.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Két dolgot külön vennék.
1. aki doppingol, drogozik, füvezik, iszik, lop stb.
2. másokat. NŐKET, GYEREKEKET ver, erőszakol.

Nyilván bűn, bűn. Szerintem van különbség azért a kettő csoport közt. Ray Ricet épp úgy elítélem, a Ravens azért úgy járt el, ahogy szerintem egy komoly klubnak kell...

Látom az utolsó mondatodból azért felhúztad magad.tüsi91
Igen, írtam is egy rakás dolgot amit aztán ki is töröltem azzal a lendülettel. Nincs értelme azon vitázni mi a bűn és bűn közötti különbség szerintem és szerinted. A szabályok megvannak, azokat be kell tartani mindenkinek. A törvény dolga hogy bűnhődjön aki olyan mértékben vétett a szabályok ellen, ez az eljárás ott lezajlott. A liga is lefolytatta a magáét, sokkal jobban és többet tudnak a dolgokról mint mi valaha is fogunk. Döntöttek, és jövőre AP játszhat. Ha ezt megkérdőjelezem akkor a törvény és a liga eljárását, döntésének legitimációját kérdőjelezem meg. Én nem teszem ezt, de mindenkinek szíve joga megtenni.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Két dolgot külön vennék.
1. aki doppingol, drogozik, füvezik, iszik, lop stb.
2. másokat. NŐKET, GYEREKEKET ver, erőszakol.

Nyilván bűn, bűn. Szerintem van különbség azért a kettő csoport közt. Ray Ricet épp úgy elítélem, a Ravens azért úgy járt el, ahogy szerintem egy komoly klubnak kell...

Látom az utolsó mondatodból azért felhúztad magad.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Minden basztatás nélkül (s nem kell elküldeni a pi**ába, mondjuk megtehettek, mert nem érdekel) számomra hihetetlen, hogy egy olyan embert, aki megverte a kisgyerekét, hogyan várhatnak vissza imádott Messiásként...tüsi91
Ebbe a vitába nem megyek bele, leírtam már ide mi a véleményem, olvass vissza. Nem Messiásként várom vissza, hanem a liga legjobb futója, akire a csapatnak nagy szüksége van. Álszent dolognak tartom hogy a dopping, drog, nemi erőszak és számtalan köztörvényes bűncselekményt elkövető játékos felmentést kap az erkölcsi prédikációk alól, és játszhat, őt pedig a világból is kikergetnétek. Aki valaha valamilyen módon vétett a szabályok ellen soha ne játszhasson, és akkor őt sem várom vissza. Különben is nem kell beszarni, ha nem ő akkor más fog benneteket szétfutni évente 2x. Kerítünk rá embert.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Minden basztatás nélkül (s nem kell elküldeni a pi**ába, mondjuk megtehettek, mert nem érdekel) számomra hihetetlen, hogy egy olyan embert, aki megverte a kisgyerekét, hogyan várhatnak vissza imádott Messiásként...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mire kesz az uj arena?! :-p
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Azért csak esett 72 pont a meccsen szóval jó kis meccs volt. persze ez sem maradt el a szívgyógyszerem szedése nélkül 😀
Na de viccet félretéve Zimmer éra első ez és szerintem egy igen nagyszerű csapat van összekovácsolóban. A védelmünk szenzációsat fejlődött és már csak csiszolni kell. Teddyben megvan az a QB akit kerestünk, minden játékával egyre jobbanés jobban tetszik. Az o ban vannak hiányosságaink és bár jó lenne ha AP visszajönne szerintem ha vissza is tér az nflben nem hozzánk fog visszatérni. Nekünk a drafton futóra,egy elkapóra, O falra kell főleg koncentrálni.
De óriási bizodalmam van a jelenlegi edzői stábban. jövőre még jobbak lehetünk velü és akkor bármi megtörténhet. :d
Végifosztogatjuk a keletpartól a nyugati partig az nfl tengerét és elvisszük a nagy kincset a végén! 😀 SKOL!Pyrrus
Nem hiszem, hogy cutolnánk, látszik, hogy a RB állomány nem tudja még pótolni (kivétel Banyard de hát no 😀 ). Jövőre még 2,4 milla dead moneyt is nyelni kéne ha cutolnánk / tradelnénk. Város és a szurkolók kiálltak mellette. Látja ő is hogy végre jó a csapat, Turner személyében kedvére való OC is van és tuti fűti a bizonyítási vágy. Ha meg nem sérül hihetetlen jó szezonja lehet jövőre.Toca
Volt már egy visszatérő éve, és tudjuk mi történt. Akkor ráadásul sérülésből, ami hátrányt jelent, most pedig nagyon motivált lehet. Egy egészséges Peterson és Teddy superbowl esélyessé teheti az Offense-t 2 éven belül, a Defenseről most nem beszélek, az nyilvánvaló hogy ott jó munka folyik már most is.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kalilrol talalni valamit,hogy megmutteti-e a terdet vagy sem?
+ennyit szamitana ,hogy nincs ott Fusco?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Azért csak esett 72 pont a meccsen szóval jó kis meccs volt. persze ez sem maradt el a szívgyógyszerem szedése nélkül 😀
Na de viccet félretéve Zimmer éra első ez és szerintem egy igen nagyszerű csapat van összekovácsolóban. A védelmünk szenzációsat fejlődött és már csak csiszolni kell. Teddyben megvan az a QB akit kerestünk, minden játékával egyre jobbanés jobban tetszik. Az o ban vannak hiányosságaink és bár jó lenne ha AP visszajönne szerintem ha vissza is tér az nflben nem hozzánk fog visszatérni. Nekünk a drafton futóra,egy elkapóra, O falra kell főleg koncentrálni.
De óriási bizodalmam van a jelenlegi edzői stábban. jövőre még jobbak lehetünk velü és akkor bármi megtörténhet. :d
Végifosztogatjuk a keletpartól a nyugati partig az nfl tengerét és elvisszük a nagy kincset a végén! 😀 SKOL!Pyrrus
Nem hiszem, hogy cutolnánk, látszik, hogy a RB állomány nem tudja még pótolni (kivétel Banyard de hát no 😀 ). Jövőre még 2,4 milla dead moneyt is nyelni kéne ha cutolnánk / tradelnénk. Város és a szurkolók kiálltak mellette. Látja ő is hogy végre jó a csapat, Turner személyében kedvére való OC is van és tuti fűti a bizonyítási vágy. Ha meg nem sérül hihetetlen jó szezonja lehet jövőre.