NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy látjátok, Audie Cole megcsípheti a kezdő helyet Brinkley előtt?

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezert vartam ,hogy Teddy jatszik sokat..mivel nem O kezdonk(meg).
De igy Pöndör-trade tukreben vilagos.Ez nem jutott eszembe.Nem ezt vartam,ennyi.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Tobb passzkiserlet/tobb komplett.Szoval azert tobb yardot is pl.
De miert csak 1,5 negyedet jatszott?ZoliZoltán
Pont azért amiért Cassel illetve a kezdők se.
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Tobb passzkiserlet/tobb komplett.Szoval azert tobb yardot is pl.
De miert csak 1,5 negyedet jatszott?ZoliZoltán
Nyílt titok, hogy Pondert el akarja trade-lni a csapat, azt úgy meg nehéz, ha még pre-seasonben sem nagyon engedjük pályára, más részről Bridgewatertől valószínűleg már látták amit akartak, teljesen felesleges a második harmadik soros Titans védelem ellen játszatni.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Tobb passzkiserlet/tobb komplett.Szoval azert tobb yardot is pl.
De miert csak 1,5 negyedet jatszott?ZoliZoltán
bizonyított már az eddig meccseken, nem kockáztattak egy esetleges sérülést. + Ponder is hagy dobáljon egy kicsit címszó volt érvényben.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tobb passzkiserlet/tobb komplett.Szoval azert tobb yardot is pl.
De miert csak 1,5 negyedet jatszott?
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az eredmény tényleg nem számít már, az igazi értékmérő most kezdődik.

Nem láttam a meccset, az összefoglalóból semmi nem látható, de ez tényleg csak a keretszűkítés segítésére lehetett jó az edzőknek. Ha még volt kérdés a fejükben.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Reméljük hasonlóan folytatjátok, mint a 2008-as Lions. 😊tüsi91
Már rettegnek a Macik!! 😀

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/08/28/adrian-peterson-i-would-love-to-retire-as-a-viking/?utm_source=FB%20-%20SNF%20on%20NBC&utm_network=facebook&utm_post=2971278&utm_tags=
Ennyi!
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Köszi tüsi91 a "jókívánságot", de a medvebőrnyúzást nem hagyhatjuk ki a szezonban. 😀 😉
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Reméljük hasonlóan folytatjátok, mint a 2008-as Lions. 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Teddytől azért többet vártam volna ma! :/
De meg van a 4-0! 😊 8-)ZoliZoltán
Mégis mit vártál 9 passzból 9 TD-t dob?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Teddytől azért többet vártam volna ma! :/
De meg van a 4-0! 😊 8-)
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
😊😊😀 WIN tudom hogy nem számít, de a D dominált, és veretlenek vagyunk a preseasonban 😊 SKOOOOOL 😊

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Bezony!A serulesek keruljenek el Minket!!! 8-)

Hajrà Vikingek!!!
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos ma éjszaka dolgozom, így nem látom a meccset, (az első félidőt megnéztem volna mindenképp) de a legfontosabb, hogy ne legyen sérülés, és Teddy jól nyomja.

Ha eza kettő megvan akkor, számomra már pozitív ez az előszezon, és jöhet az igazi mókázás. 😊

Skol Vikes! Go Teddy!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
 www.vikings.com/news/article-1/Vikings-Announce-Roster-Moves/cd09dba6-5816-46e6-bdf9-b7affa96e0d3
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ponderert tenyleg max. egy csomag szotyit kapunk...

Hol lehet megtalalni,hogy ki az a 15 emberke akiket mar elkuldtunk???
Nem talalom sehol(telefonrol)....
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Már gondolom az alapszakaszban lesz kezdő Cassel erre írtad. Mert a Titans ellen Teddy kezd, Cassel meg gondolom sok más kezdő nem fog játszani. Hasonló lehet a helyzet majd a Titansnél is, mégis fontos lesz mit játszik ellenük az 5-ösünk, mert több első számú fegyvere lesz, és több első számú ellenfél ellen produkálhat valamit egy félidőn keresztül mint eddig.

Ponder megkapja a második félidőt a tartalék, és roster helyért küzdő játékosokkal, és játékosok ellen, de valamit itt is produkálni kell majd, hogy bárhol is Trade alap lehessen. Egyébként én bírom emberileg Pondert, nálunk már nem fog tudni újra éledni ez biztos, de azt kívánom máshol kapjon rá esélyt. Lehet nem egy franchise QB, de sajnos a nálunk lévő régi edzői stáb sem tudta rendesen használni a lehetőségeit. Szerintem még egy lehetőség máshol kijárna neki.Paulus
Csoda lenne ha Pondert barki elvinne.En mar 7.korert is adnam. Akarmennyire rossz volt Musgrave gyakorlatilag ot minuszbol kene ujjaepiteni.Amugy se volt egy sztar, gyenge QB manager utanzat aki mar magaban sem hisz.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ja igen. 😊

 vikingscountry.wordpress.com/2014/08/27/matt-cassel-lett-a-vikings-kezdo-iranyitoja/
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Már gondolom az alapszakaszban lesz kezdő Cassel erre írtad. Mert a Titans ellen Teddy kezd, Cassel meg gondolom sok más kezdő nem fog játszani. Hasonló lehet a helyzet majd a Titansnél is, mégis fontos lesz mit játszik ellenük az 5-ösünk, mert több első számú fegyvere lesz, és több első számú ellenfél ellen produkálhat valamit egy félidőn keresztül mint eddig.

Ponder megkapja a második félidőt a tartalék, és roster helyért küzdő játékosokkal, és játékosok ellen, de valamit itt is produkálni kell majd, hogy bárhol is Trade alap lehessen. Egyébként én bírom emberileg Pondert, nálunk már nem fog tudni újra éledni ez biztos, de azt kívánom máshol kapjon rá esélyt. Lehet nem egy franchise QB, de sajnos a nálunk lévő régi edzői stáb sem tudta rendesen használni a lehetőségeit. Szerintem még egy lehetőség máshol kijárna neki.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Cassel lesz a kezdő!!

Ponder traderől mit gondoltok???Rams vagy Bills.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
....és tényleg. XD Az bizony jogos!
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért Musgrave védelmében had jegyezzem meg, hogy nem használt fel ekkora papírt a play-hívójához... 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezen tavaly sem tudtam nevetni,csak majdnem sírni...:/
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Hát nem fogom visszasírni ezt a playbookot tavalyról 😀


Tavaly a védelem azért attól függetlenül, hogy foglalkoztatva volt bottom3 volt rengeteg statban. Kezdve a yardok nyelésétől, a 3rd/4th down százalékokon át, a 37 benyelt passz TD-n keresztül minden. És ennek az egésznek az alapja a D-fal. Mert előtte amikor még értelmes pressure volt és a futókat is visszanyomtuk (jó pár évig top5 rush D-nk volt a Williams Wallal és utána is éppen csak kicsúsztunk belőle) addig a hátsósornak is jóval könnyebb a dolga volt. Láthattuk preseasonben is, hogy ahogy van nyomás könnyebben jön a hiba is. A védő is közelebb tud maradni a támadóhoz etc. etc. Zimmer mivel azért az alapanyag még mindig a D-falban a messze legjobb nálunk biztos, hogy erre koncentrál. Illetve rengeteg blitz package lesz.