New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
Azért 1 éves felhozós ösztönzős szerződéssel megkínálnám olyan 5 misi-ig bezárólag. Annyit simán megér. Aztán Sheltont is visszacsábítanám.Tate se lenne rossz opció aztán jöhet a draft. ( Flot esélyünk sincs visszaszerezni)
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Ez azert a Brownsnak es Collinsnak sem volt egy sikertörténet...Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
gordon
Burkus
gordon
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
mekkora arc ez az ember. "Szarsz a playbookra? 3 év letöltendő Clevelandben."Azért ezen meglepődnék, Belichick nem arról híres, hogy fegyelmezetlen játékosokat visszahoz. Ha jól emlékszem, azért tradelte el, mert önfejűen játszott a pályán, nem tartotta be a playbookot.Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
gordon
Burkus
gordon
Burkus
több mint 7 éve
3 SB, 2 gyűrű ami mínusz neki, bár HT-val együtt nem fért volna bele a Capbe... HT mellette nyugdíjas mozgású volt, így vissza tekintve megmosolyogtató, hogy mi lett belőlük! Gyere Jamie vissza, én nem haragszom! 😊 sportige.com/funny-memes-surprise-trade-new-england-patriots-cleveland-browns-jamie-collins-bill-belichick-103536/von-miller-money/
több mint 7 éve
Azért ezen meglepődnék, Belichick nem arról híres, hogy fegyelmezetlen játékosokat visszahoz. Ha jól emlékszem, azért tradelte el, mert önfejűen játszott a pályán, nem tartotta be a playbookot.Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
gordon
Burkus
gordon
több mint 7 éve
azta....Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
gordon
Burkus
gordon
több mint 7 éve
Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
gordon
Burkus
több mint 7 éve
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
gordon
több mint 7 éve
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.
több mint 7 éve
Ennyi erővel akkor jöjjön vissza Dola apróért, ha van még kedve egy kicsit taposni a malombanUhh ez viszont nem rossz ötlet, ő legalább minden fontos elkapást megcsinál 😊
ZERO_L

több mint 7 éve
Ennyi erővel akkor jöjjön vissza Dola apróért, ha van még kedve egy kicsit taposni a malombanHa nekünk Dola nem ért évi 6-ot, tehát gondolom nekünk évi 4-5 körül érte volna meg maximum, akkor ennél Hogan egyértelműen kevesebb. Hoganról kiderült az első meccseken, hogy nem alkalmas 1-2 WR-nek, míg Dola fel tudott lépni, ő nem.
ZERO_L
Szóval én egy évi 2-3-ban maximálnám a fizuját.
több mint 7 éve
Ennyi erővel akkor jöjjön vissza Dola apróért, ha van még kedve egy kicsit taposni a malomban

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Én eléggé beálltam a Hogan ellenesek táborába, de azt is elég könnyen el tudom képzelni, hogy volt valami jó ok arra, hogy miért volt gyengébb éve. Esetleg az edzői tudhatják, hogy érdemes marasztalni. Volt már ilyen, Gostkowski például elég szépen meghálálta a bizalmat egy gyengébb év után.Azzal mindenképp egyetértek, hogy 4-5. elkapóként tud hasznos lenni.
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Hogan akkor jó, ha legfeljebb a negyedik opció a támadásban (Edelman, Gronk, talán Gordon), úgyhogy ilyen összegért maradhatna nálam.

több mint 7 éve
Hogannal semmi baj nem lenne ha lenne meg egy jo elkaponk aki ill. meg egy TE. Bar utobbi nem is feltetlenul, de nem lenne rossz.Flowers jó lenne ha maradna, de valahogy nem tudom elhinni hogy megfizetnénkAzért azt 3. köröst, ami Flowersért jönne, nagyon szívesen skipelnémez kihat a capspace-re is, szóval bőven kellenek az újoncok a keretbe és ha top100-ban növelni tudod a draft capitalt, akkor arra érdemes rámenniBrown, Flowers, Hogan, Dorsett, 2 DT => lesz bőven jövőre is extra draft cédula
(+ szerintem BB 1-2 cetlit megint át akar majd vinni a jövőévi draftra)
ZERO_L
Sinisa
Wyatt
a hétvégén valahol azt olvastam hogy Hogan maradna nálunk, tudom az idei éve után majd mindenki elkergetné Bostonból, de én örülnék ha egy olcsó szerződéssel maradna, láttam tőle jó évet /'16/ is rossz évet /'18/ is, ha kevés pénzzel beéri szerintem még egy esély megérdemel
Cuchulain82
Azert egy JE11, egy potens elkapo, mondjuk Flash vagy Tate es Gronk levedekezese mar komoly problemat jelent, mellettuk Hogan/Dorsett kepes lenne ficankolni.
Ha meg Allen helyett lenne egy blokkolni es elkapni is tudo TE (hello Izzo), akkor az durva lenne.
több mint 7 éve
Flowers jó lenne ha maradna, de valahogy nem tudom elhinni hogy megfizetnénkAzért azt 3. köröst, ami Flowersért jönne, nagyon szívesen skipelnémez kihat a capspace-re is, szóval bőven kellenek az újoncok a keretbe és ha top100-ban növelni tudod a draft capitalt, akkor arra érdemes rámenniBrown, Flowers, Hogan, Dorsett, 2 DT => lesz bőven jövőre is extra draft cédula
(+ szerintem BB 1-2 cetlit megint át akar majd vinni a jövőévi draftra)
ZERO_L
Sinisa
Wyatt
a hétvégén valahol azt olvastam hogy Hogan maradna nálunk, tudom az idei éve után majd mindenki elkergetné Bostonból, de én örülnék ha egy olcsó szerződéssel maradna, láttam tőle jó évet /'16/ is rossz évet /'18/ is, ha kevés pénzzel beéri szerintem még egy esély megérdemel
több mint 7 éve
Azért azt 3. köröst, ami Flowersért jönne, nagyon szívesen skipelnémez kihat a capspace-re is, szóval bőven kellenek az újoncok a keretbe és ha top100-ban növelni tudod a draft capitalt, akkor arra érdemes rámenniBrown, Flowers, Hogan, Dorsett, 2 DT => lesz bőven jövőre is extra draft cédula
(+ szerintem BB 1-2 cetlit megint át akar majd vinni a jövőévi draftra)
ZERO_L
Sinisa

több mint 7 éve
ez kihat a capspace-re is, szóval bőven kellenek az újoncok a keretbe és ha top100-ban növelni tudod a draft capitalt, akkor arra érdemes rámenniBrown, Flowers, Hogan, Dorsett, 2 DT => lesz bőven jövőre is extra draft cédula
(+ szerintem BB 1-2 cetlit megint át akar majd vinni a jövőévi draftra)
ZERO_L
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Mondjuk a mocknak nem is az a lényege, hogy megjósolja azt, hogy mi lesz a drafton, hanem hogy kicsit bemutassa az újoncokat és a csapatok hiányposztjait

több mint 7 éve
Nem is tippelek BB draftjára... Hamarabb lesz 5-söm a lottón 😂Egyetértek. Évek óta mock draftot max. szórakozás céljából olvasok, úgyis mindegyik fényévekben mérhető távolságban lesz attól, ami történik.
ThundersNFL
több mint 7 éve
Nem is tippelek BB draftjára... Hamarabb lesz 5-söm a lottón 😂
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
két Iowa TE nem lesz bent 1/32-re, feltradelni nem tudom mennyire akar BB, jó rég volt már rá példaaz igaz hogy a két Iowa TE, már amikor mi jönnénk nem lenne bent (feltradeben nem hiszek valamiért). Mondjuk a Bamáról Irv Smith jr. első kör végén az már reach lenne (legkésőbb 2. kör elején őt is elviszik tuti)?
más TE meg nem ér első kört
ZERO_L
Szerkesztette: manuszka86
több mint 7 éve
viszont az elmúlt évek draftclassából nem sok segítséget tudtunk szerezni, az utolsó három draftról aki megüti a kezdő szintet az Michel és Thuney(ez nagyon gyatra arány) backupnak, szituációs játékosnak itt van Wise-Roberts-(Karras?)Tudom-tudom baromi messze van a draft, addig nagyon sok minden fog történni, de jelenleg két opciót látok magam előtt:Én a letradet nem tartom valószínűleg, mert semmi szükség rá.
-kivisszük Jeffery Simmons-t
-ha nem lesz bent akkor letrade
ZERO_L
Van 2db 2. körös választásunk és 3db 3. körös
ervinator
és idén is arra várunk majd, hogy a tavalyi rookie sérültekből ki lesz használható
ez kihat a capspace-re is, szóval bőven kellenek az újoncok a keretbe és ha top100-ban növelni tudod a draft capitalt, akkor arra érdemes rámenni
(+ szerintem BB 1-2 cetlit megint át akar majd vinni a jövőévi draftra)
meg egyébként is egy letrade elfogadása nem attól függ, hogy kinek hány megmaradt draftpickje van, hanem hogy a big boardon van-e olyan kihagyhatatlan játékos aki már ezer százelék nem lesz bent a csapat következő választásánál
korai TE picket el tudok képzelni azért DT helyett, függetlenül attól hogy Gronk baby marad vagy sem, első körben az öreg úgy sem választ elkapót 😊két Iowa TE nem lesz bent 1/32-re, feltradelni nem tudom mennyire akar BB, jó rég volt már rá példa
manuszka86
más TE meg nem ér első kört

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
korai TE picket el tudok képzelni azért DT helyett, függetlenül attól hogy Gronk baby marad vagy sem, első körben az öreg úgy sem választ elkapót 😊
több mint 7 éve
Tudom-tudom baromi messze van a draft, addig nagyon sok minden fog történni, de jelenleg két opciót látok magam előtt:Én a letradet nem tartom valószínűleg, mert semmi szükség rá.
-kivisszük Jeffery Simmons-t
-ha nem lesz bent akkor letrade
ZERO_L
Van 2db 2. körös választásunk és 3db 3. körös
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"