New Orleans Saints

45 feliratkozó

1 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 324
Ez a Vikings érdeklődik Carr után csak kacsa?
Kájzerszóze
Én nem olvastam sehol erről, de nem hinném hogy bármi alapja lenne
kapitnono
Külföldi facebook bejegyzésben láttam.......
Kájzerszóze
Nem tudom megfontolja-e egyáltalán DA. Ő kérte Carrt, egy év után lemond róla, mögötte nincs jó qb (Hill se). Valami nagyot kellene adjon a Vikes, hogy feladjuk az évünket ... nem látom realitását, pláne úgy, hogy van egy felhájpolt Falcons, egy nem kész Panthers, meg egy közepes Bucs. Azért nem tűnik lehetetlennek a csoport győzelem. Persze most mind a 32 csapat ezt gondolja 😀
1 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Ez a Vikings érdeklődik Carr után csak kacsa?
Kájzerszóze
Én nem olvastam sehol erről, de nem hinném hogy bármi alapja lenne
kapitnono
Külföldi facebook bejegyzésben láttam.......



1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
Elvileg Kendre Millert ki fogjuk rakni mert nem képes úgy teljesíteni ahogy várják, és Kamara, Williams, Mims és Robinson is előzi a depth charton.

Komoly választás volt ő is tavaly a 3. körben😂
kapitnono
Jó, hát azt azért nehéz volt látni, hogy nem képes megtanulni egy playbookot...

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Ez a Vikings érdeklődik Carr után csak kacsa?
Kájzerszóze
Én nem olvastam sehol erről, de nem hinném hogy bármi alapja lenne


1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Elvileg Kendre Millert ki fogjuk rakni mert nem képes úgy teljesíteni ahogy várják, és Kamara, Williams, Mims és Robinson is előzi a depth charton.

Komoly választás volt ő is tavaly a 3. körben😂


1 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Ez a Vikings érdeklődik Carr után csak kacsa?



1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Penning viszont borzalmas volt, abban a 2 driveban volt egy holdingja, meg egy false startja.És kb minden playben megverték. A cardinals második soros védői...
kapitnono
A franchise top3 bustja lesz a csávó... de top5 biztos
atapapa
Draft előtt nagyon szerettem, azt írták kiváló futásblokkoló T.
Csalódott voltam amikor Hamiltont húztuk úgy, hogy akkor fizettük meg Marcus Williamst.
Az élet nem engem igazolt. 😃
KeyG
Draft előtt én is jókat olvastam,válogatókon is jól mozgott. Úgy látszik nem ez számít...


1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 085
Penning viszont borzalmas volt, abban a 2 driveban volt egy holdingja, meg egy false startja.És kb minden playben megverték. A cardinals második soros védői...
kapitnono
A franchise top3 bustja lesz a csávó... de top5 biztos
atapapa
Draft előtt nagyon szerettem, azt írták kiváló futásblokkoló T.
Csalódott voltam amikor Hamiltont húztuk úgy, hogy akkor fizettük meg Marcus Williamst.
Az élet nem engem igazolt. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Penning viszont borzalmas volt, abban a 2 driveban volt egy holdingja, meg egy false startja.És kb minden playben megverték. A cardinals második soros védői...
kapitnono
A franchise top3 bustja lesz a csávó... de top5 biztos

1 hónapja
kijo New Orleans Saints 351
mar most azok a hirek, hogy egesz offseasonben szornyen gyenge az O line, varhatoan bele kell nyulni es valtoztatni kell az eddigi elkepzelesen.
sajnos ide jutottunk, ami hosszu evekig a csapat legerosebb egysege volt, a tamadofal, ami gyakran a ligaban is top3 volt, most a liga leggyengebb fala.
johetnek az ujabb nezhetetlen meccsek es negativ szezon…
mate93
Fuaga nekem egész biztató volt, pass protben konkrétan kegmozdítani nem tudták, bár tudom hogy csak előszezon.
Penning viszont borzalmas volt, abban a 2 driveban volt egy holdingja, meg egy false startja.És kb minden playben megverték. A cardinals második soros védői...
LG az továbbra is rohadt nagy kérdőjel, elvileg Saldiveri a kezdő, de ő is sérült, szóval elvileg Mccoy az egyetlen biztos pont, meg talán Fuaga....
kapitnono
Ez a fal még nagyon nem állt össze. Volt egy időszak amikor a LG folyamatosan hibázott (büntetések) talán 74-es (Udoh) volt. Lesz még itt kukázás a csapat szűkítések után.

Szerkesztette: kijo
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
mar most azok a hirek, hogy egesz offseasonben szornyen gyenge az O line, varhatoan bele kell nyulni es valtoztatni kell az eddigi elkepzelesen.
sajnos ide jutottunk, ami hosszu evekig a csapat legerosebb egysege volt, a tamadofal, ami gyakran a ligaban is top3 volt, most a liga leggyengebb fala.
johetnek az ujabb nezhetetlen meccsek es negativ szezon…
mate93
Fuaga nekem egész biztató volt, pass protben konkrétan kegmozdítani nem tudták, bár tudom hogy csak előszezon.
Penning viszont borzalmas volt, abban a 2 driveban volt egy holdingja, meg egy false startja.És kb minden playben megverték. A cardinals második soros védői...
LG az továbbra is rohadt nagy kérdőjel, elvileg Saldiveri a kezdő, de ő is sérült, szóval elvileg Mccoy az egyetlen biztos pont, meg talán Fuaga....


1 hónapja
mate93 New Orleans Saints 302
mar most azok a hirek, hogy egesz offseasonben szornyen gyenge az O line, varhatoan bele kell nyulni es valtoztatni kell az eddigi elkepzelesen.
sajnos ide jutottunk, ami hosszu evekig a csapat legerosebb egysege volt, a tamadofal, ami gyakran a ligaban is top3 volt, most a liga leggyengebb fala.
johetnek az ujabb nezhetetlen meccsek es negativ szezon…
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 085
Saints LB Pete Werner signed a three-year contract extension worth over $25 million, including $17.5 million guaranteed, per sources. The deal ties Werner to the Saints through the 2027 season.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Justin Simmons S vizitál ma nálunk


2 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 324
Most meg jött 2 blokkoló TE
2 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 861
M.Callaway visszatért...
Főleg Wr és OL emberkék cserélődnek a roster-ben, ha jól látom.
Úgy néz ki a többi egység nagyjából összeállt.

2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 085
New Orleans Saints backup quarterback Jake Haener said he has been diagnosed with skin cancer.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 146
@Iktriad alszik? Nyaral? Nem figyel?!??

Nagy múltú, nagy hírű ex-jaguart igazoltunk Kevin Austin személyében egy éves időtartamra.

Szerkesztette: MC12

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Here's the last time each team finished last in their division.

Fura hogy az egyetlen SB-t rá egy évre nyertük.
atapapa
Ez ugye tavalyi lista, az előző szezonban a Patriots szép szériája is megszakadt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Here's the last time each team finished last in their division.

Fura hogy az egyetlen SB-t rá egy évre nyertük.

2 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 324
Saints placed right tackle Ryan Ramczyk was placed on the Reserve/Physically Unable to Perform list. Players on the Reserve/PUP list must sit out the first four weeks of the regular season. Teams then have a five-week window in which to allow the player to begin practicing, then a 21-day window to decide whether to activate him to the 53-man roster.
KeyG
Ennél rosszabb a helyzet:
Ramczyk is a vested veteran (someone who has earned three or more credited seasons), and those vested veterans who have been placed on the reserve/PUP list before roster cuts on Aug. 27 are ineligible to play this season. His year is over.
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 085
The Saints and exclusive rights free agent WR/returner Rashid Shaheed reached agreement on a one-year, $5.2 million contract extension, per source. Shaheed was an All-Pro and Pro-Bowl selection last season. The deal was negotiated by his agents Drew Rosenhaus and Robert Bailey.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 085
Saints placed right tackle Ryan Ramczyk was placed on the Reserve/Physically Unable to Perform list. Players on the Reserve/PUP list must sit out the first four weeks of the regular season. Teams then have a five-week window in which to allow the player to begin practicing, then a 21-day window to decide whether to activate him to the 53-man roster.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Saints szezonbeharangozója
 www.youtube.com/watch?v=7xylDUEgnWE
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 085
Former Raiders safety Roderic Teamer is signing today with the Saints, per sources. Teamer, who is from New Orleans and played at Tulane, now returns home.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers