NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 204 — playoffs???
Sziasztok!
Linket tudtok adni a mai meccshez? A robosports.ir oldal nem megy már.....



több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 212
Sziasztok! Michael Thomasról van valami fejlemény?
Ledraftoltam fantasyben, és érdekelne, h van-e vmi infó, mikor fog játszani?
Lucifer
Bye után várható
Gyurma Pappa
Köszi

GO JETS!!!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Sziasztok! Michael Thomasról van valami fejlemény?
Ledraftoltam fantasyben, és érdekelne, h van-e vmi infó, mikor fog játszani?
Lucifer
Bye után várható

több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 212
Sziasztok! Michael Thomasról van valami fejlemény?
Ledraftoltam fantasyben, és érdekelne, h van-e vmi infó, mikor fog játszani?

GO JETS!!!
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 204 — playoffs???
 saintswire.usatoday.com/2021/09/30/pff-player-grades-saints-marshon-lattimore-stats/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook&fbclid=IwAR2pSJDqdG0cUSXMdNuTcP0E99C0jVZbJVaHwiMF4susOV6g83vZpiGnjbY



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Nagy a csend, ennyire sima lenne a meccs a Giants ellen? Az eddigiek alapján ki tudja melyik arcát látjuk a csapatnak..... Ian Book végre pályára léphetne....
Kájzerszóze
Nagyon nincs mit írni szerencsére, nincs új sérült, csak Armstead meg Mccoy nem edzett azok közül akik nincsenek IR en.


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 204 — playoffs???
Nagy a csend, ennyire sima lenne a meccs a Giants ellen? Az eddigiek alapján ki tudja melyik arcát látjuk a csapatnak..... Ian Book végre pályára léphetne....



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ennyire még nem temetném az O t,Winston szerintem ennél bőven többet tud. Azért tegnap is első félidőben szinte mindig elmentünk FG tàvolságig, ha Rosas berúgja, akkor 20 pontot raktunk volna fel 1 félidőben, ami annyira nem tragikus. Második félidőben a pick six után annyira látszódott a hívásokon hogy azt hittük meg van a meccs, és csak konzervatívan futottunk, a védelem meg nyelte a yardokat, hogy pörögjön az óra.
kapitnono
Annyira nem tragikus? 😀

17 pontokkal meccseket lehet nyerni, 20 pont egy félidőben kiváló lett volna
Gyurma Pappa
Azért mondtam hogy a pontokkal nem volt gond, csak a passzolt yard volt kevés, de a győzelem a lényeg 😀


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Ennyire még nem temetném az O t,Winston szerintem ennél bőven többet tud. Azért tegnap is első félidőben szinte mindig elmentünk FG tàvolságig, ha Rosas berúgja, akkor 20 pontot raktunk volna fel 1 félidőben, ami annyira nem tragikus. Második félidőben a pick six után annyira látszódott a hívásokon hogy azt hittük meg van a meccs, és csak konzervatívan futottunk, a védelem meg nyelte a yardokat, hogy pörögjön az óra.
kapitnono
Annyira nem tragikus? 😀

17 pontokkal meccseket lehet nyerni, 20 pont egy félidőben kiváló lett volna

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ennyire még nem temetném az O t,Winston szerintem ennél bőven többet tud. Azért tegnap is első félidőben szinte mindig elmentünk FG tàvolságig, ha Rosas berúgja, akkor 20 pontot raktunk volna fel 1 félidőben, ami annyira nem tragikus. Második félidőben a pick six után annyira látszódott a hívásokon hogy azt hittük meg van a meccs, és csak konzervatívan futottunk, a védelem meg nyelte a yardokat, hogy pörögjön az óra.


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 082
Nem JW-nal fogunk SB-t nyerni.
De ez kellett a múlt heti után nagyon.
atapapa
Hát ugye a védelem nyeri a bajnokságot szóval viszonylag jól állunk 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 341
Van egy FB-nk QB áron meg egy JW akit 200 yard megválaszt, de nyerünk.
Majd jobb lesz....
Főleg ezek tükrében még mindig nem értem miért nem hoztunk elkapót a drafról.

Szerkesztette: kijo
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Nem JW-nal fogunk SB-t nyerni.
De ez kellett a múlt heti után nagyon.
atapapa
Várjuk meg, míg visszatér MT, és nem (jószándékkal) 3.-4. vonalas elkapók futkosnak a pályán.

Payton sem találja igazán a ritmust a playhívásban, Winston sem találja a ritmust a passzokban. Szerintem egyszerűen túl korai még bármit levonni.

Ha ennyire halovány lesz az O a bye után, akkor már én is azt mondom, hogy ezt el kell engedni.

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 204 — playoffs???
Nem JW-nal fogunk SB-t nyerni.
De ez kellett a múlt heti után nagyon.
atapapa
Hill meg pont annyit tud, amennyit lattunk ma tole....



több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 204 — playoffs???
Well done!



több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nem JW-nal fogunk SB-t nyerni.
De ez kellett a múlt heti után nagyon.

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Kenny Stills aktív rosteren
Gyurma Pappa
Sokat várok tőle, hiányzik azért jelenleg Wintson célpontjai közül a nagy játék képes mélységi célpont, hátha így utat nyit Callawaynek meg a többieknek is.
MC12
Harris says hello 😊
Szerintem eddig se a mélységi nyitás hiányzott, ellenben ember nincs roster-en aki egy értelmes slant-et, cross-t normálisan végigvinne. A mélységi játék megnyílásához vagy értelmezhető futójáték, vagy stabil 5 yard-os passzjáték dukálna a számok közé.
Múlt héten ezek hiányoztak…
Szvsz Stills ide is upgrade! Én ezt várnám tőle 😉
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Kenny Stills aktív rosteren
Gyurma Pappa
Sokat várok tőle, hiányzik azért jelenleg Wintson célpontjai közül a nagy játék képes mélységi célpont, hátha így utat nyit Callawaynek meg a többieknek is.
MC12
Remélem értelmes game plannel akarunk majd játszani és, próbálunk is majd passzolni, és nem megint ilyen 100 yardon áll meg Winston


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 082
Kenny Stills aktív rosteren
Gyurma Pappa
Sokat várok tőle, hiányzik azért jelenleg Wintson célpontjai közül a nagy játék képes mélységi célpont, hátha így utat nyit Callawaynek meg a többieknek is.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Kenny Stills aktív rosteren

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Állítólag nagynyomású mosóval tisztították a tetőt, mert festés lesz rajta, és az gyulladt ki.

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Odabasztak egy molotov koktélt vagy mi a pöcs gyújtotta be? Bennem is ez a kérdés merült fel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 337
Itt aztán mi tudott meggyulladni és hogy? Zárlatos lett a kültéri hőmérsékletmérő vagy mi? Első képen emberünk se semmi...
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Egyre jobb: most a Dome teteje gyulladt ki egy darabon... Az üzemeltető cég szerint nem marad el a Giants elleni hazai, de őszintén szólva ez az év...
Gyurma Pappa
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Egyre jobb: most a Dome teteje gyulladt ki egy darabon... Az üzemeltető cég szerint nem marad el a Giants elleni hazai, de őszintén szólva ez az év...