NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Stanley megkapta a nagy pénzt Baltimore-ban, gondolom Ramczyk most örül, mert ő is minimum ennyit fog kapni. Remélem mi fizetjük meg, mert elég nehéz ilyen OL játékost találni
kapitnono
RT-ként Ramczyk szvsz vmivel kevesebbet fog kapni, persze ha kikerül a piacra és vki mint vakoldali tackle szerződtetné, akkor lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Stanley megkapta a nagy pénzt Baltimore-ban, gondolom Ramczyk most örül, mert ő is minimum ennyit fog kapni. Remélem mi fizetjük meg, mert elég nehéz ilyen OL játékost találni


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Csak szerintem volt hiba elküldeni Teddyt? Nagyon jól indult a karrierje a sérülésig. Bőven látok benne még annyit hogy 1-2 év alatt feltornázzák Carolinaban egy franchise QB-nak, főleg Rhule rendszerében. Ezt lehetett volna nálatok is szerintem. Mit gondoltok erről?
aranytöküJimmy
- Ha lett volna hely a sapka alatt
- Ha nem kellene évek óta SB runt tartani

akkor sem tartottam volna meg személy szerint ennyiért (én mondjuk 20 milliós szerződést se adtam volna Tysom Hillnek de ő inkább talizmán mint játékos 😀) . Nagyon szimpatikus karakter Teddy de én egy Derek Carr-i karriernél többet nem látok bele. (közepes QB jobb-rosszabb szezonokkal, ha kap egy elit védelmet meg jó offense-t akkor kisülhet a PO vagy akármi, de önmagában nem lesz faktor márpedig 2020-ban egy QB-nak annak kell lennie ha nagy célokat akarsz)

Ha már jövő akkor vessetek rám követ de a Jamies Winston dologba látok fantáziát, szerintem passzol a stílusa Payton támadó szelleméhez és ha még meg is tanítják neki, hogyan nem kell 30 intet dobni egy szezonban, akkor benne látom a potenciált. Inkább mint Teddyben, mert Winston nem lesz - ha egyáltalán lesz kezdő Saints qb - közpes, vagy rohadt szar lesz vagy kurva jó 😀 de valószínűleg nem fog évekig hitegetni minket a játéka, hogy lesz majd ez jobb.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Csak szerintem volt hiba elküldeni Teddyt? Nagyon jól indult a karrierje a sérülésig. Bőven látok benne még annyit hogy 1-2 év alatt feltornázzák Carolinaban egy franchise QB-nak, főleg Rhule rendszerében. Ezt lehetett volna nálatok is szerintem. Mit gondoltok erről?
aranytöküJimmy
Nézd meg Teddyt egy jó védelem ellen - a Bears és a Bucs ellen hozta is az L-t.
A Saints-nek idén kell nyerni, nem férhetett bele nekik egy csere QB-nak 20 misit odaadni, így is caphell jön jövőre hát még ha Teddy-t is megtartották volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Csak szerintem volt hiba elküldeni Teddyt? Nagyon jól indult a karrierje a sérülésig. Bőven látok benne még annyit hogy 1-2 év alatt feltornázzák Carolinaban egy franchise QB-nak, főleg Rhule rendszerében. Ezt lehetett volna nálatok is szerintem. Mit gondoltok erről?
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Egy hónapja a Pacers elleni meccs után (3. meccsünk) írtam egy ilyet a büntetések kapcsán:

"A játék kedvéért megnéztem a 2. helyzett Arizona adatait, hogy az összes büntetésük közül hány volt PI/Holding --- 50%.
3. helyzett Jets - 55%
4. helyzett Colts - 45%
és így továb.

A miénk 67% (nem 75%, elnézést ,azt első ránézésre mondtam)."

Azóta eltelt újabb három meccs, ezeken vajon hány %-a volt a büntetéseinknek OPI/DPI - OH/DH?

- 67% 😊

Jóval kevesebb büntetésből (24/15) arányaiban ugyanannyi ilyen típusú büntit kapunk.

A meccsről:

- Jó volt a Panthers, benne volt, hogy szoros meccsen nyernek
- Nem bontanám ketté védelemre és támadókra, az egész csapat inkonzisztens továbbra is. A védelem gyengébb mint tavaly, ami baj, mert az idei támadójáték nem biztos, hogy ezt tudja ellensúlyozni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Ritkán csinál negyedik negyedes TD-t az Atlanta.... De pont akkor kurvára nem kéne.
atapapa
Gurleyt hanyszor mutattak a Ramsben amikor direkt megallt az endzone elott. Tegnap keson kapcsolt a vedok meg rohogtek..😂😂😂



több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ritkán csinál negyedik negyedes TD-t az Atlanta.... De pont akkor kurvára nem kéne.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Nyertunk es kikapott a Panthers.
Ja es a Failcons is😂😂😂😂😂 nezzetek meg az utolso 65 masodpercet, megeri.
... Az uj choker mar biztosan megvan



több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Úristen, az Atlanta megint... Biztos, hogy nem direkt csinálják...???

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Én nem értem a védelmet, 8.-ak a ligában, de hogy minden meccsen megölnek egy falatot belőlem, az biztos... ez egyre jobb inkább a 2011-es Saints nem a 2009-es... akkor is az utolsó meccsen a TB szopatott meg minket 4 sérüléssel...

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Eleg atlatszo ez a Thomas serules nekem is... Elkapok nelkul egy ujabb konnyu meccs var rank. Sok pont nem lesz...



több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan

empty taxi
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Hát hova menne AB ha nem....a Tampába 😊 és az első meccse várhatóan ellenünk lesz. Azért az Evans-Goodwin-AB elkapó trió elég brutálisnak néz ki. Kérdés persze, hogy kibírja -e fegyelmi vétség nèlkül, de hogy az első meccsén baromi motivált lesz az biztos 😊)))

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Sanders a COVID-listán, fasza. Thomas se játszik nagy valószínűséggel, szóval a Kamara —TreQuan - Harris - Callaway - Cook meg az apró lesz bevethető ha minden így marad...
MC12
Igen Thomas Out.
Easton is!

A többiek visszatérnek, Harris, Jankins...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Sanders a COVID-listán, fasza. Thomas se játszik nagy valószínűséggel, szóval a Kamara —TreQuan - Harris - Callaway - Cook meg az apró lesz bevethető ha minden így marad...
MC12
Fasza lesz, pedig legalább Sanders kezdett belejönni. Remélem legalább Cookot sikerül Kamarán kívül játékba hozni, mert az hogy Smith lesz a no1 elkapó nem túl hízelgő


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Sanders a COVID-listán, fasza. Thomas se játszik nagy valószínűséggel, szóval a Kamara —TreQuan - Harris - Callaway - Cook meg az apró lesz bevethető ha minden így marad...

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
JJ Watt pletyka:

 saintswire.usatoday.com/2020/10/21/nfl-trade-speculation-saints-jj-watt-texans/?fbclid=IwAR1lP6372mbwTmY8w1P5oWVP5TgVwIwIQeuExp5q9ukKPKrPFL8DTo_xjIU

Én örülnék kedvelem a csávót 😊 de a Taxansban azért ő egy intézmény, kétlem, hogy elengednék.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
A polgármester engedélyezte a nézőket bizonyos számban a hátralévő hazai meccsekre:
- 3000 fő most a Carolina ellen
- 6000 fő a 49 ers és a Falcons ellen
- 15.000 fő a Chiefs és a Vikings ellen

 bleacherreport.com/articles/2914336-saints-new-orleans-mayor-agree-to-plan-to-start-allowing-fans-at-superdome


több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Breest kivinni a dome-ból? Ebbű more baj lesz...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
haha



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Hát csoda, hogy sikerült megnyerni a meccset sajnos. Meccs előtt 2 td különbséggel éreztem, hogy nyerhetünk. Az első félidőben nagyon bealudt az O, meg magunkat is sikerült a zászlókkal megverni/ roughing the punter/
Mi tartottuk életben a Chargerst, szerencsére ők sem tudtak egyenletesen haladni a pályán, első félidőben asszem 5 driveból 4 3 and out volt nekik. De az inttel meg zászlókkal jó helyzetbe hoztuk őket.
Félidő végén nagyon kellett a td drive, úgy hogy mi kezdtük a második félidőt, ahol szerencsére elkapta a fonalat valamelyest a támadósor.
Védelem részéről Hendrickson nagyot játszott, jó volt végre hogy Davenport is visszatért.
Secben azért rossz volt nézni a nagy engedett playeket, főleg patrob 64 yardos engedett td-ét, sok rossz régi emlék jutott eszembe 😀 meg Lattimore williamsnek engedett elkapását a rendes játékidő végén, ahol majdnem sikerült kikapni a FG-al, mondjuk ő legalább javított és megynerte a meccset azzal a szereléssel.
Most jön egy bye, addigra remélem a kisebb sérültek helyre jönnek, és Thomas nem csinál nagyobb hüyeséget, és ő is játszhat már végre, mert sokszor kellett volna.


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Ha a secondary tudna konzekvensen, legalább átlagos szinten játszani, akkor egyetlen meccsen sem lenne gondunk.

Nézzük a jó oldalát: Lattimore erősen lefelé alkudja az árát ezzel az évvel, még akkor is, ha a meccset ma megnyerte. Bár ugye a 4. negyedben már megnyerhette volna 3&ésigensoknál...
Gyurma Pappa
Épp ezt akartam írni, hogy nagyon kedves tőle, hogy figyel a cap helyzetre és ezért gyengébben játszik nehogy túl kelljen majd fizetni 😀😀 de azért nem Ő volt a Sec-ben a legnagyobb probléma... Amúgy ezt a meccset valahol a Chargers veszette el / a szünetben Peyton jól coach-olt, de azért szenvedős volt, továbbra is sokszor látom esetlegesnek a játékot.

Ami jó:
- Sanders megtanulta a playbookot
- Kamara még mindig kurvajó
- az O-fal és a D-fal is parádé

Azért a sérülések miatt jól jön most a bye week. Utána egy Panthers - Bears kettős, ha akarunk valamit a szezontól azért ezeket be kell húzni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Ha a secondary tudna konzekvensen, legalább átlagos szinten játszani, akkor egyetlen meccsen sem lenne gondunk.

Nézzük a jó oldalát: Lattimore erősen lefelé alkudja az árát ezzel az évvel, még akkor is, ha a meccset ma megnyerte. Bár ugye a 4. negyedben már megnyerhette volna 3&ésigensoknál...