New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ket meccsunk is bekerult, nem feltetlenul szep emlekek, mondjuk most sem jobb a hangulat:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cykppdh6wdzomxemnpcw
Top 10 NFL games of the 2010s: Super Bowl XLIX leads decade
Adam Rank lists the 10 best NFL regular-season and playoff games of the 2010s. Where does Super Bowl XLIX sit? How many times do Tom Brady and Peyton Manning appear?

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Többször és most nemrég is lenyolatkozta, h imádja a csapatot, a stábot, a várost, és úgy érzi, ez a legmegfelelőbb hely neki. Sablonnak hangozhat, de úgy tűnik tényleg komolyan gondolja. Azon kevés sportolók egyike, aki nem a pénz szerint dönt, tavaly is elmehetett volna máhosva, nem tette.
PEEtör
Lehet, de tavaly azért nem volt ilyen jó pozícióben mint most.Akkor azért a sérülése óta nem nagyon játszott, és nálunk is csak az az 1 Panthers elleni meccse volt, ahol nem volt valami fényes. Most ha elment volna a Dolphinsba, a jelenlegi körülmények mellett lehet a karrierje is oda lett volna. Maradni akart gondolom remélte, hogy szóhoz juthat a szezonban, és ha esetleg Brees visszavonul az év végén akkor övé lehet a kezdő. Idén játszott 5 meccset, és azért megmutatta, hogy ha úgy van el tud vinni egy támadósort, és lehet jobb ajánlatai is lesznek mint mondjuk a Miami, és lehet most meggondolja hogy távozik.De lehet a végén tényleg marad, csak azért luxus lenne 6-7 vagy több milliót kidobni az ablakon, hogy vannak hiányposztok, és vannak jó játékosaink akiket vissza lehetne hozni, és lehet ebből a pénzből mondjuk 1-2 játékos első éves fizuja ki is jönne.


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
nemethbence55
Burrow-n kívül nem húznék más qb-t a drafton, a többi szerintem nagy lutri, pláne az ilyen herbert-love félék, akiket felhypeoltak, mint anno Trubiskyt vagy Paxtont pl. Szerintem ameddig Brees itt van nem húzunk QB-t. Én WR,OL,LB re tippelek az első körben
kapitnono
De egyébként ott van Teddy ott van Hill - Brees mögé ide mi értelme van amúgy QBt húzni ?
Brees mentorálja dolog meg szép és jó de azért most a win mode van még nálatok jövőre addig kétlem, hogy QBra érdemes bármit lőni.
( igazából nem neked szól csak téged idéztelek).
Toca
Nem lesz rá pénzünk szerintem. Jelenleg kb 10 millió van a Cap space-ben, és nincs irányító a rosteren. Brees is szerintem ha visszajön, legjobb esetben is 20 milliót minimum el fog kérni, és Teddy is tudja hogy kaphat bőven többet a 6-7 milliónál.
kapitnono
Többször és most nemrég is lenyolatkozta, h imádja a csapatot, a stábot, a várost, és úgy érzi, ez a legmegfelelőbb hely neki. Sablonnak hangozhat, de úgy tűnik tényleg komolyan gondolja. Azon kevés sportolók egyike, aki nem a pénz szerint dönt, tavaly is elmehetett volna máhosva, nem tette.
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
nemethbence55
Burrow-n kívül nem húznék más qb-t a drafton, a többi szerintem nagy lutri, pláne az ilyen herbert-love félék, akiket felhypeoltak, mint anno Trubiskyt vagy Paxtont pl. Szerintem ameddig Brees itt van nem húzunk QB-t. Én WR,OL,LB re tippelek az első körben
kapitnono
De egyébként ott van Teddy ott van Hill - Brees mögé ide mi értelme van amúgy QBt húzni ?
Brees mentorálja dolog meg szép és jó de azért most a win mode van még nálatok jövőre addig kétlem, hogy QBra érdemes bármit lőni.
( igazából nem neked szól csak téged idéztelek).
Toca
Nem lesz rá pénzünk szerintem. Jelenleg kb 10 millió van a Cap space-ben, és nincs irányító a rosteren. Brees is szerintem ha visszajön, legjobb esetben is 20 milliót minimum el fog kérni, és Teddy is tudja hogy kaphat bőven többet a 6-7 milliónál.
kapitnono
Ezért gondoltam én is arra hogy valakit ki kéne húzni, mert Brees biztos visszajön, Hill az szerintem 80%, de Teddy nem fog egyrészt a pénz miatt másrészt amiatt is amit ez előbb küldtetek hogy Brees még 3-4 évig játszana nyilván ez lehet 1 év is de Tedd szerintem jövőre már kezdeni akar, de ha nem is akkor nagyon megkéne fizetni, szóval ő nem marad valószínűleg, de ha valakit draftolnánk Brees mögé akkor kellemest a hasznossal mert akkor meg lenne az utánpótlás is.
Egyébként én Mariotára is gondoltam, róla sok helyen olvastam hogy egy elit OC kezei alatt teljesen más lehet mint idén és még nem is kerülne sokba azért.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
nemethbence55
Burrow-n kívül nem húznék más qb-t a drafton, a többi szerintem nagy lutri, pláne az ilyen herbert-love félék, akiket felhypeoltak, mint anno Trubiskyt vagy Paxtont pl. Szerintem ameddig Brees itt van nem húzunk QB-t. Én WR,OL,LB re tippelek az első körben
kapitnono
De egyébként ott van Teddy ott van Hill - Brees mögé ide mi értelme van amúgy QBt húzni ?
Brees mentorálja dolog meg szép és jó de azért most a win mode van még nálatok jövőre addig kétlem, hogy QBra érdemes bármit lőni.
( igazából nem neked szól csak téged idéztelek).
Toca
Nem lesz rá pénzünk szerintem. Jelenleg kb 10 millió van a Cap space-ben, és nincs irányító a rosteren. Brees is szerintem ha visszajön, legjobb esetben is 20 milliót minimum el fog kérni, és Teddy is tudja hogy kaphat bőven többet a 6-7 milliónál.


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/80056439_178792456569040_1739418597594588169_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=gT9Bfk52pYcQ7kNvgGP53xg&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCuTqCNOZtooPXVjjCb2HNKXUcKvE9I3OofLUDx6MbCiw&oe=66F6DA3E
NFL on ESPN on Instagram: "Drew Brees wants to make sure he's still at the top of his game when he walks away from football 💪"
63K likes, 412 comments - espnnfl on January 8, 2020: "Drew Brees wants to make sure he's still at the top of his game when he walks away from football 💪".

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
nemethbence55
Burrow-n kívül nem húznék más qb-t a drafton, a többi szerintem nagy lutri, pláne az ilyen herbert-love félék, akiket felhypeoltak, mint anno Trubiskyt vagy Paxtont pl. Szerintem ameddig Brees itt van nem húzunk QB-t. Én WR,OL,LB re tippelek az első körben
kapitnono
De egyébként ott van Teddy ott van Hill - Brees mögé ide mi értelme van amúgy QBt húzni ?
Brees mentorálja dolog meg szép és jó de azért most a win mode van még nálatok jövőre addig kétlem, hogy QBra érdemes bármit lőni.
( igazából nem neked szól csak téged idéztelek).
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
nemethbence55
Burrow-n kívül nem húznék más qb-t a drafton, a többi szerintem nagy lutri, pláne az ilyen herbert-love félék, akiket felhypeoltak, mint anno Trubiskyt vagy Paxtont pl. Szerintem ameddig Brees itt van nem húzunk QB-t. Én WR,OL,LB re tippelek az első körben


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nincs véletlenül a Chargersnek egy 24-25 éves váll- sérült irányítója? El kéne hozni... Talán beválna 10-15 évre...😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Food for thought: hallgattam egy podcastet a minap, és arról volt szó, hogy PJ Williamsnek reklamálnia kellett volna ezerrel az OPI után, de ő ehelyett konkrétan semmi nem csinált, csak lehajtotta a fejét és elsétált csendben.

Tavaly ugyanez volt a Rams DPI után, amikor Lewis ugyanígy csak elsétált.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/79602224_154967215793656_4194681344456469028_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=RB7EQbvN5ygQ7kNvgFmuful&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDuJUFLwlhn-2H7EMbL3ctwS49ZFTPeDX2ChKsxPGezag&oe=66F75409
NFL on Instagram: "There's no one like @saints QB Taysom Hill. 🙌"
414K likes, 3,163 comments - nfl on January 7, 2020: "There's no one like @saints QB Taysom Hill. 🙌".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Eddig nem volt időm, de most én is leírom hogyan láttam a a vereséget. Szerintem sok esélyt elszalasztottunk, de egy szokásos rájátszásos, hibákkal és nagy játékokkal tarkított meccs volt. Megnyerhettük volna többször is. Lutz kihagyott mezőnygólja, Brees elejtett labdája. De nem jött össze. Kicsit olyan volt ez mint a vízilabda válogatott meccsei, szorosak aztán a vége szopás. Szeretném ha jövőre ezeken a ki-ki meccseken az ellenfél szopna. És mindezt a Kapitánnyal a kormánynál, mert szeretném jövőre élőben megnézni. Hát ennyi.
Gézu
Egyetértek, és kívánom hogy sikerüljön. 😊


több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Eddig nem volt időm, de most én is leírom hogyan láttam a a vereséget. Szerintem sok esélyt elszalasztottunk, de egy szokásos rájátszásos, hibákkal és nagy játékokkal tarkított meccs volt. Megnyerhettük volna többször is. Lutz kihagyott mezőnygólja, Brees elejtett labdája. De nem jött össze. Kicsit olyan volt ez mint a vízilabda válogatott meccsei, szorosak aztán a vége szopás. Szeretném ha jövőre ezeken a ki-ki meccseken az ellenfél szopna. És mindezt a Kapitánnyal a kormánynál, mert szeretném jövőre élőben megnézni. Hát ennyi.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az eredménykövető mind a 4 meccs közben átváltozott online Playboy-já, vagy csak a miénk közben?
Félidőben 1x benéztem, láttam, hogy éppen elég más a tematika, úgyhogy leléptem... 😀
Rutin
A mi meccsünkre jutva már jeleztük néhányan, hogy sok a jóból, 😊, és hatott is, így van esély rá, hogy a div. round tán más lesz és mindenki megerőlteti magát, hogy valóban poénost posztoljon, ha mindenképp unja a meccet és likekokat akar gyűjteni 😊
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az eredménykövető mind a 4 meccs közben átváltozott online Playboy-já, vagy csak a miénk közben?
Félidőben 1x benéztem, láttam, hogy éppen elég más a tematika, úgyhogy leléptem... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Nem is tudom hol néznék akkor csöcsöket, ha nem lenne eredmény követő. Amúgy itt szerintem senki nem lesz ettől itt vérig sértve, a komoly arcokból. Egy kis élcelődés mindig belefér csoporton belül.
TSzabi
Vérig vagyok sértve. Sobrin is vérig sértődtem. Sosem látott vérig sértődések áldozata vagyok.

Egyébként jó volt, ez elsőre átjött, Sobriét még sem értem 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/
ackrisz17
Neki ez már a harmadik, lehet meggondolja a folytatást
kapitnono
Nektek is a tervezett SB runból, de nem hiszem hogy elengeditek.
TSzabi
Látom te is akarsz egy Sobri féle bant 😉 😛
dande
Nem is tudom hol néznék akkor csöcsöket, ha nem lenne eredmény követő. Amúgy itt szerintem senki nem lesz ettől itt vérig sértve, a komoly arcokból. Egy kis élcelődés mindig belefér csoporton belül.
TSzabi
Én sem komolyan írtam nyugi 😊
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 682
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/
ackrisz17
Neki ez már a harmadik, lehet meggondolja a folytatást
kapitnono
Nektek is a tervezett SB runból, de nem hiszem hogy elengeditek.
TSzabi
Látom te is akarsz egy Sobri féle bant 😉 😛
dande
Nem is tudom hol néznék akkor csöcsöket, ha nem lenne eredmény követő. Amúgy itt szerintem senki nem lesz ettől itt vérig sértve, a komoly arcokból. Egy kis élcelődés mindig belefér csoporton belül.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/
ackrisz17
Neki ez már a harmadik, lehet meggondolja a folytatást
kapitnono
Nektek is a tervezett SB runból, de nem hiszem hogy elengeditek.
TSzabi
Látom te is akarsz egy Sobri féle bant 😉 😛
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 682
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/
ackrisz17
Neki ez már a harmadik, lehet meggondolja a folytatást
kapitnono
Nektek is a tervezett SB runból, de nem hiszem hogy elengeditek.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/
ackrisz17
Neki ez már a harmadik, lehet meggondolja a folytatást


több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
SAINTS - OFFSEASON 2020

UNRESTRICTED FREE AGENTS

QB, Drew Brees (Age: 41)
QB, Teddy Bridgewater (Age: 28)
RB, Dwayne Washington (Age: 26)
FB, Zach Line (Age: 30)
OG, Andrus Peat (Age: 26)
RT, Patrick Omameh (Age: 30)
ILB, Stephone Anthony (Age: 28)
CB, Eli Apple (Age: 25)
CB, Johnson Bademosi (Age: 30)
SS, Von Bell (Age: 25)
OLB, A.J. Klein (Age: 29)

OLB, Josh Martin (Age: 28)
DT, David Onyemata (Age: 27)
DE, Noah Spence (Age: 26)
FS, D.J. Swearinger (Age: 29)
ILB, Manti Te’o (Age: 29)
CB, P.J. Williams (Age: 27)

RESTRICTED FREE AGENTS
QB, Taysom Hill (Age: 30)

WR, Austin Carr (Age: 26)
LS, Zach Wood (Age: 27)
CB, Justin Hardee (Age: 26)
OG, Cameron Tom (Age: 25)

EXCLUSIVE RIGHTS FREE AGENTS
WR, Keith Kirkwood (Age: 26)
SS, J.T. Gray (Age: 24)
WR, Lil’jordan Humphrey (Age: 22)

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Na fasza Mike Nolan LB coach a Dallashoz ment D kordinátornak. Pedig ő igen jó egységet csinált ezekből a játékosokból