New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Úgy látom, h mi ezt a fórumon 7-8 órája "elengedtük"...
Köszönjük a részvét nyilvánításokat...!😀😀😀😀
De azért jó látni, h a riválisok is elismerik az idei teljesítményt!
Tényleg jó olvasni, h vki nem trollkodni jön ide, hanem a foci szertetéért.
(Tudom, h mások is olvassák, akik nem nagyon irnak - már - ide... Gyakran. (Sajnos 😉)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 045
Hill az elkapott TD-nél volt bántóan üresen, Smith ott nem tudta mitévő legyen.
gabokocka
Hill az elkapott TD-nél volt bántóan üresen, Smith ott nem tudta mitévő legyen.
gabokocka
Elkanyarodtunk, az volt a mondas hogy az oldalvonalak mellett dolt el es a Vikings ott ( is ) nyert, majd jott hogy a Vikings detto rossz volt.

Hill elkapot TD-je sem rossz hivas volt hanem komunikacios hiba es Smith dontott Hill es a futo kozott, harman voltak 3 tamadora Smith megis "erezhette" ugy hogy kettot fog. A Vikings reszerol nem volt rossz hivas, de Kamara mozgasa a nyomasra viszont zsenialis lett es ha nem is TD de sok yard lett a reagalasabol.

De nem akarom ujranezni. 😕
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Hill az elkapott TD-nél volt bántóan üresen, Smith ott nem tudta mitévő legyen.
gabokocka
Igen ott az volt az lehet coaching hiba vagy csak simán elváltás, amikor Rhodest megégették is benezte Smith a zóna / emberezésben segítséget.
De a többi Hill playban ott voltunk rajta de egyszerűen LB / Safety / CB pattogott le róla / fordult ki belőle hihetetlen nagyot ment.
Egyébként érdekes hogy ennyire hot volt Hill akkor miért kellett levenni, ezen szerintem Payton is gondolkozik azóta is.
Viszont ha Hill több akar lenni mint beugró akkor úgy tűnik az nem itt lesz.
Bár a dobása az bántóan rossz volt.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Hill az elkapott TD-nél volt bántóan üresen, Smith ott nem tudta mitévő legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 045
Nem akarok okoskodni, de sztem ez az oldalvonalokon ment el. Egy rakat olyan elbaszott play volt, ami szarul volt megtervezve, TE blokkolja Huntert, vagy a túloldali guard húz és nem ér oda Griffenhez és hasonlók. Illetve a félidő végén mi a faszért kellett rohanni ész nélkül dobni a mély passzokat, jött is a pick (bár azt nem tudom, hogy ez Brees, vagy Payton döntése volt). Illetve Peat qrva szar volt, sok play ment el rajta.
gabokocka
Szerintem meg nem, illetve a Zimmer/Stefanski duónak legalább annyi megkérdőjelezhető döntése volt, ha nem több - ott Thielennek kellett DE-t blokkolnia egyszer 😊, a Diggs passz, de leginkább ahogy 20-10 után en bloc ráültek az eredményre óriási baklövés volt. Arra meg jól érzett rá SP, hogy Hillre nem igazán voltak felkészülve, ami Zimmer sara.

Jó a Vikes DL, de azt nem gondolta senki, hogy ennyire dominálni fogják a Saints falát, igazából ez volt a döntő különbség, plusz a Saintsnél több volt a kisebb-nagyobb egyéni hiba: Brees fumblija a legrosszabbkor, a kihagyott FG, a fake puntnál (ami kimondottan nagy húzás volt amúgy) a false start, illetve a második félidőben a Vikes jött ki szerencsésebben egy-két broken playből, ennyi egy szoros meccsen pont elég.
Jakehomer
A 2. bekezdessel teljesen egyetertek.

Az elso az meg kanya banya. Thielen 3-4 jatekkal elotte megcsinalta a DL playa ellen a kulcsblokkot es nagy jatek jott belole. Folyamatosan elvarni hulyeseg, de egyszer egyszer bejohet es be is jott. A felidonel altalanos a puha jatek, egy hulyeseg es soha nem fogom megerteni, de szerencsejuk volt.
Hill az szerintem nem felkeszules kerdese. Tudtak hogy futni fog es ezt megt igy is megettek ami Hill erdeme is, ketszer egymas utan meg tudta tenni igy lejott a S a boxba es rogton meg is dobta a nagyot ( mellesleg nem jol, de meg igy is jo volt a megterules-riziko ). Hill ellen a hivasok jok voltak, de egyenileg elrontottak vagy o egyenileg hozta a pluszt es ez a donto de nem keszules kerdese.
no
Biztos készültek Hillre, nyilván nem meglepetés, hogy be lett vetve, de hogy _folyamatosan_ ennyire ült mindenféle play vele, az felveti a gyanút, hogy több mint egyéni hibákról van szó. Harrison Smith többször is tanácstalannak tűnt (az elkapott TD-nél volt a leglátványosabb persze), nem tudta, hol kéne lennie/mit is kéne csinálnia ezekben a playekben, ami pedig inkább coaching kérdés, miközben egy elit játékos valszeg ösztönből tudta volna, mit kell csinálnia. Nem feltételezem, hogy a felkészülés során fel sem merült, hogy neki kell majd fognia Hillt, de azt igen, hogy ilyen dózisban nem számítottak rá. Szerintem egyébként nem is volt tervezve, de Payton jó edző és ütötte a vasat, amíg meleg volt.
Jakehomer
Hat Hill eseteben a TD drive-ot nezve egyszeru a helyzet. A 1 and 10 a NO fut 5 yardot, 2 and 5 Hill a QB es zone-read a Vikings cover1, de Weatherly -3 yardon foghatta volna meg Hill-t ha meg tudja csinalni a tackle-t, de Hill onnan hozott 14 yardot es nettoban is 11-t. A kovetkezo felallas ugyanez csak lejott Brees es HSmith lejott a boxba, Hill ezt lattva odadobta Harris-nek aki Rhodes-al szemben oriasi missmatch S segitseg nelkul. A dobas nem igazan sikerult, de osszejott igy is hogy be kelllett varni a labdat. Jogos volt a futas varasa ettol lehet rossz hivasnak hivni, de legalabb magyarazhato.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Nem akarok okoskodni, de sztem ez az oldalvonalokon ment el. Egy rakat olyan elbaszott play volt, ami szarul volt megtervezve, TE blokkolja Huntert, vagy a túloldali guard húz és nem ér oda Griffenhez és hasonlók. Illetve a félidő végén mi a faszért kellett rohanni ész nélkül dobni a mély passzokat, jött is a pick (bár azt nem tudom, hogy ez Brees, vagy Payton döntése volt). Illetve Peat qrva szar volt, sok play ment el rajta.
gabokocka
Szerintem meg nem, illetve a Zimmer/Stefanski duónak legalább annyi megkérdőjelezhető döntése volt, ha nem több - ott Thielennek kellett DE-t blokkolnia egyszer 😊, a Diggs passz, de leginkább ahogy 20-10 után en bloc ráültek az eredményre óriási baklövés volt. Arra meg jól érzett rá SP, hogy Hillre nem igazán voltak felkészülve, ami Zimmer sara.

Jó a Vikes DL, de azt nem gondolta senki, hogy ennyire dominálni fogják a Saints falát, igazából ez volt a döntő különbség, plusz a Saintsnél több volt a kisebb-nagyobb egyéni hiba: Brees fumblija a legrosszabbkor, a kihagyott FG, a fake puntnál (ami kimondottan nagy húzás volt amúgy) a false start, illetve a második félidőben a Vikes jött ki szerencsésebben egy-két broken playből, ennyi egy szoros meccsen pont elég.
Jakehomer
A 2. bekezdessel teljesen egyetertek.

Az elso az meg kanya banya. Thielen 3-4 jatekkal elotte megcsinalta a DL playa ellen a kulcsblokkot es nagy jatek jott belole. Folyamatosan elvarni hulyeseg, de egyszer egyszer bejohet es be is jott. A felidonel altalanos a puha jatek, egy hulyeseg es soha nem fogom megerteni, de szerencsejuk volt.
Hill az szerintem nem felkeszules kerdese. Tudtak hogy futni fog es ezt megt igy is megettek ami Hill erdeme is, ketszer egymas utan meg tudta tenni igy lejott a S a boxba es rogton meg is dobta a nagyot ( mellesleg nem jol, de meg igy is jo volt a megterules-riziko ). Hill ellen a hivasok jok voltak, de egyenileg elrontottak vagy o egyenileg hozta a pluszt es ez a donto de nem keszules kerdese.
no
Biztos készültek Hillre, nyilván nem meglepetés, hogy be lett vetve, de hogy _folyamatosan_ ennyire ült mindenféle play vele, az felveti a gyanút, hogy több mint egyéni hibákról van szó. Harrison Smith többször is tanácstalannak tűnt (az elkapott TD-nél volt a leglátványosabb persze), nem tudta, hol kéne lennie/mit is kéne csinálnia ezekben a playekben, ami pedig inkább coaching kérdés, miközben egy elit játékos valszeg ösztönből tudta volna, mit kell csinálnia. Nem feltételezem, hogy a felkészülés során fel sem merült, hogy neki kell majd fognia Hillt, de azt igen, hogy ilyen dózisban nem számítottak rá. Szerintem egyébként nem is volt tervezve, de Payton jó edző és ütötte a vasat, amíg meleg volt.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Minden évben 2 csapat nyerhet konferenciát és egy csapat nyerhet Superbowlt.
Nüanszokon múlik és kb Patsen kívül az utóbbi években ezek a nuanszok eltolódtak.
Toca
Évek óta erről beszélek (kissé általánosabban), de többször le lettem emiatt oltva más topikokban: a foci, mint minden az életben, több "fogadás" sorozata. Itt is esélyek vannak, várható értékek. Főleg azért szoktam kapni, ha a focit a pókerhez hasonlítom, de ez csak szemléltetés. A fociban sokkal nehezebb számosítani az esélyeket és a várható értékeket, de teljesen hasonlóan működik minden. Itt is egy csomó információt csak sejtünk, illetve próbálunk kitalálni, persze SOKKAL nagyobb számú lehetséges kimenet mellet.

A helyzet az, hogy annyira kicsi különbség van a top 10 csapat között, hogy 50-50-es döntések vannak sorozatosan. És mivel viszonylag kevés meccset játszanak a csapatok, ezért a szórás sokkal jobban kijön. Ezért lehetséges az, hogy folyamatosan a rossz oldalon érezzük magunkat, mert az ilyen kulcs 50-50-es szituációkban kerülünk rossz oldalra.

Azért voltam nagyon ideges a Rams ellen vereség után, mert ott konkrétan "csalás" történt. És most nem bírózni akarok, hanem arról van szó, hogy egy magas bizonyosságú kimenetelt egyszerűen elvettek tőlünk. Azért nem vagyok ideges, mert most mi nem tudtuk rendesen megoldani a 50-50 szitukat, és ez meg olyan, hogy benne van.

Egyébként a Pats sikere azon múlik, hogy az öreg Bill nagyon jól tudja a fentieket, és sorozatosan képes volt az 50-50-es szitukat 60-40, 70-30-as szitukra alakítani. Amikor "kockázatott", akkor is tudta, hogy mit csinál. Annyira jól csinálja ezt, hogy Annie Duke: Thinking in Bets: Making Smarter Decisions When You Don't Have All the Facts című könyvében is szerepel szemléltető példaként (egyébként jó könyv, ajánlom mindenkinek).

Összefoglalva: jelenleg annyira kiegyensúlyozott az NFL, főleg az NFC, hogy sok ilyen szoros meccs lesz, ahol nüanszok fognak dönteni (ha nem ér le Cook lába, ha mi nyerjük a pénzfeldobást, ha nincs a két hülye false start, meg az idióta blind side block, ha Lutz nem hagyja ki a FG-t... sorolhatnám). Nem fog végtelenségig kitartani a rossz szerencsénk. Vagy a másik megoldás, hogy jövőre szarrá kell dominálni mindenkit, de ez lényegesen bonyolultabb. 😊

több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mához egy hétre azért még lesz egy nagy meccs a Superdomeban.
LSU - Clemson, NCAAF döntő...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 045
Nem akarok okoskodni, de sztem ez az oldalvonalokon ment el. Egy rakat olyan elbaszott play volt, ami szarul volt megtervezve, TE blokkolja Huntert, vagy a túloldali guard húz és nem ér oda Griffenhez és hasonlók. Illetve a félidő végén mi a faszért kellett rohanni ész nélkül dobni a mély passzokat, jött is a pick (bár azt nem tudom, hogy ez Brees, vagy Payton döntése volt). Illetve Peat qrva szar volt, sok play ment el rajta.
gabokocka
Szerintem meg nem, illetve a Zimmer/Stefanski duónak legalább annyi megkérdőjelezhető döntése volt, ha nem több - ott Thielennek kellett DE-t blokkolnia egyszer 😊, a Diggs passz, de leginkább ahogy 20-10 után en bloc ráültek az eredményre óriási baklövés volt. Arra meg jól érzett rá SP, hogy Hillre nem igazán voltak felkészülve, ami Zimmer sara.

Jó a Vikes DL, de azt nem gondolta senki, hogy ennyire dominálni fogják a Saints falát, igazából ez volt a döntő különbség, plusz a Saintsnél több volt a kisebb-nagyobb egyéni hiba: Brees fumblija a legrosszabbkor, a kihagyott FG, a fake puntnál (ami kimondottan nagy húzás volt amúgy) a false start, illetve a második félidőben a Vikes jött ki szerencsésebben egy-két broken playből, ennyi egy szoros meccsen pont elég.
Jakehomer
A 2. bekezdessel teljesen egyetertek.

Az elso az meg kanya banya. Thielen 3-4 jatekkal elotte megcsinalta a DL playa ellen a kulcsblokkot es nagy jatek jott belole. Folyamatosan elvarni hulyeseg, de egyszer egyszer bejohet es be is jott. A felidonel altalanos a puha jatek, egy hulyeseg es soha nem fogom megerteni, de szerencsejuk volt.
Hill az szerintem nem felkeszules kerdese. Tudtak hogy futni fog es ezt megt igy is megettek ami Hill erdeme is, ketszer egymas utan meg tudta tenni igy lejott a S a boxba es rogton meg is dobta a nagyot ( mellesleg nem jol, de meg igy is jo volt a megterules-riziko ). Hill ellen a hivasok jok voltak, de egyenileg elrontottak vagy o egyenileg hozta a pluszt es ez a donto de nem keszules kerdese.
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Nehez meg akkor is ha ez a PO es nuanszok szamitanak.

Tavalyi ev vege is eleg erzelemdus volt, iden is ittuk a fekete levest.
Azert sokan mar eleztuk az asot amikor a Kapitany megserult az utanalevo meccsek meg orasi meglepetest okoztak amitol extra remenyt kapott szerintem mindenki.
En abban biztam hogy a pihenohet kimaradasa nem is lesz rossz hiszen elkaptuk a fonalat ev vegen.

Mindegy, maradt kinek szurkolni, asszony is Ravenses, Ingram is ott jatszik, de maradt meg szimpatikus csapat boven.

Ilyen a foci.

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Nem akarok okoskodni, de sztem ez az oldalvonalokon ment el. Egy rakat olyan elbaszott play volt, ami szarul volt megtervezve, TE blokkolja Huntert, vagy a túloldali guard húz és nem ér oda Griffenhez és hasonlók. Illetve a félidő végén mi a faszért kellett rohanni ész nélkül dobni a mély passzokat, jött is a pick (bár azt nem tudom, hogy ez Brees, vagy Payton döntése volt). Illetve Peat qrva szar volt, sok play ment el rajta.
gabokocka
Szerintem meg nem, illetve a Zimmer/Stefanski duónak legalább annyi megkérdőjelezhető döntése volt, ha nem több - ott Thielennek kellett DE-t blokkolnia egyszer 😊, a Diggs passz, de leginkább ahogy 20-10 után en bloc ráültek az eredményre óriási baklövés volt. Arra meg jól érzett rá SP, hogy Hillre nem igazán voltak felkészülve, ami Zimmer sara.

Jó a Vikes DL, de azt nem gondolta senki, hogy ennyire dominálni fogják a Saints falát, igazából ez volt a döntő különbség, plusz a Saintsnél több volt a kisebb-nagyobb egyéni hiba: Brees fumblija a legrosszabbkor, a kihagyott FG, a fake puntnál (ami kimondottan nagy húzás volt amúgy) a false start, illetve a második félidőben a Vikes jött ki szerencsésebben egy-két broken playből, ennyi egy szoros meccsen pont elég.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 045
Egyetlen megoldas egy olcso rookie, de egy rookie miatt sporolt penzen nem tudnank erositeni annyit amennyivel Brees jobb lenne QB pozicioban es ez igaz Teddy-re is.no
Tegyuk fel epitenek egy monstre csapatot megint a Kapitany kore - mi a garancia hogy POban nem zuhanunk ki az elso korben megint? Nem sok.
Ha realisztikus akarok lenni akkor becsereljuk a kapitanyt egy utazougynokre es elkezdunk egy massziv tank szezont, jovore meg hozunk valami klassz QB-t a draftrol.
Ja varjal ez nem a Delfin topic...fogalmam sincs, nincs kiralyi ut.

ujraolvastam a jovo evi schedule-t, nem kellett volna.

ki hitte volna hogy 13-3-as szezon utan szarabb mint barmikor, de magas lorol lehet nagyot esni.
diceman
Garancia nincs semmire.

Az egesz az oruletes elfogultsagombol jon.

A csapat gerince kesz, de vannak hianyok es megoldando feladatok QB kerdes nelkul is. Itt nincs ertelme tankolni ahhoz tul jo a keret. A dontes inkabb a jovo hangsulyozasan lehet aminek a kiindulopontja lehet a QB. De egesz egyszeruen ar/ertek viszonylataban Brees magasan jobb minden opcional. Egy optimalis megoldas ha Hill lesz a kezdo QB egy evig es egy rookie aki a 2. evere atveszi a palcat. Ha bejon. Ha nem akkor a jelent is odaadtuk. Mint mindenhol egy ket kivalo draft rendbe tenne mindent, de valoszinuleg lesz egy atmenet.
En Brees-ben bizok nem egy draftclass nem legjobb rookie-jaban. Ha belenyulunk a joba akkor kell egy Brees-nel jobb mentor az elso evere?
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Egyetlen megoldas egy olcso rookie, de egy rookie miatt sporolt penzen nem tudnank erositeni annyit amennyivel Brees jobb lenne QB pozicioban es ez igaz Teddy-re is.no
Tegyuk fel epitenek egy monstre csapatot megint a Kapitany kore - mi a garancia hogy POban nem zuhanunk ki az elso korben megint? Nem sok.
Ha realisztikus akarok lenni akkor becsereljuk a kapitanyt egy utazougynokre es elkezdunk egy massziv tank szezont, jovore meg hozunk valami klassz QB-t a draftrol.
Ja varjal ez nem a Delfin topic...fogalmam sincs, nincs kiralyi ut.

ujraolvastam a jovo evi schedule-t, nem kellett volna.

ki hitte volna hogy 13-3-as szezon utan szarabb mint barmikor, de magas lorol lehet nagyot esni.
diceman
Figyelj, dőlj kicsit hátra és nyugodj meg.
Minden évben 2 csapat nyerhet konferenciát és egy csapat nyerhet Superbowlt.
Nüanszokon múlik és kb Patsen kívül az utóbbi években ezek a nuanszok eltolódtak.
Persze lehet mondani hogy az elmúlt 3 évben szar a rossz oldalon lenni, de azért mikor SBt nyertetek meg ti voltatok a jó oldalon.
Bitang erős az NFC - nekünk is ez meg a jövő évi a primetime évünk. Green Bay megint erős , Frisco - Seahawks is kemény.
Eagles is erős ha a Dallasban meg normális edzői kar lesz ...
Jövőre bármi lehet, leolvadás is, de az is, hogy 2 lyuk betönésével olyan szintű offense lesz megint, hogy öröm nézni.
Azt se felejtsd el, hogy ahhoz képest milyen volt a csapat összképé, volt esélyetek, picin múlt (Cook lába leért fumbinál,false startot befújták, FG-t rontottatok, eltaláltuk a coin tosst) most ez így alakult, venni kell egy levegőt , motivációval nem lesz gond amiatt ne aggódj.
QB helyzet - Hill megtartása - erőfutó jobb használata - fal betoldás - mégegy WR és az offense gyalulni fog a védelemre meg nem lehetett most rossz szó.
Lesz még PO menetelésetek az SB run meg majd elválik.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Nem akarok okoskodni, de sztem ez az oldalvonalokon ment el. Egy rakat olyan elbaszott play volt, ami szarul volt megtervezve, TE blokkolja Huntert, vagy a túloldali guard húz és nem ér oda Griffenhez és hasonlók. Illetve a félidő végén mi a faszért kellett rohanni ész nélkül dobni a mély passzokat, jött is a pick (bár azt nem tudom, hogy ez Brees, vagy Payton döntése volt). Illetve Peat qrva szar volt, sok play ment el rajta.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Egyetlen megoldas egy olcso rookie, de egy rookie miatt sporolt penzen nem tudnank erositeni annyit amennyivel Brees jobb lenne QB pozicioban es ez igaz Teddy-re is.no
Tegyuk fel epitenek egy monstre csapatot megint a Kapitany kore - mi a garancia hogy POban nem zuhanunk ki az elso korben megint? Nem sok.
Ha realisztikus akarok lenni akkor becsereljuk a kapitanyt egy utazougynokre es elkezdunk egy massziv tank szezont, jovore meg hozunk valami klassz QB-t a draftrol.
Ja varjal ez nem a Delfin topic...fogalmam sincs, nincs kiralyi ut.

ujraolvastam a jovo evi schedule-t, nem kellett volna.

ki hitte volna hogy 13-3-as szezon utan szarabb mint barmikor, de magas lorol lehet nagyot esni.

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 045
Szerintem ez nem Brees-en ment el, de hozzatette a magaet.
A futas - az OL- es a D rovidzarlatai Brees-el nem volt eleg egy Mahomes-Wilson labon kihordta volna, de ennyi. Hill-t lehetett volna tolni, de OL nelkul egy darabig huzta volna o is.

A jovo meg meg nehezebb. Teddy-vel nem lenne jobb a csapat, egy D sem kepes egy evadot es egy PO-t teljes egeszeben 100%-on porogve tolni es penzt se nagyon sporolnank (kb 5m ). Hill egy mindenki kedvence, de QB-nak erosen korlatozva lenne a csapat egy ( ket ) szezonon keresztul es valljuk be hogy o a legtobb csapatban soha nem latott volna O snap-et. O Payton zsenialitasanak a termeke. Nagyon jo nezni, de nem egy frQB.
Egyetlen megoldas egy olcso rookie, de egy rookie miatt sporolt penzen nem tudnank erositeni annyit amennyivel Brees jobb lenne QB pozicioban es ez igaz Teddy-re is.
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Még egy dolog, nem vélemény, csak statisztika, mindenki értékelje, ahogy szeretnéTocy
A szamokkal nehez vitatkozni - nyilvan behoztam volna Teddy-t ha van ertekelheto fal. De ez nyilvan keso banat, kemeny evek jonnek.
Azert ha megnezzuk kik vannak bent most a PO-ban keves a regi vagasu QB, talan Tannehill es Cousins maradt Rodgers melle a tobbiek mind jobban hasznaljak a labukat es nyujtjak el a playeket.

több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Még egy dolog, nem vélemény, csak statisztika, mindenki értékelje, ahogy szeretné:

Brees az utóbbi három év PO-meccsein (öt meccs): 10 TD, 7 eladott labda (6 INT, meg ez a mostani fumble), kétszer érte el a 300 passzolt yardot és a három kiesésnél 89,0, 88,4, illetve 90,4 lett a passer ratingje.

Ha kicsit továbbmegyünk, a két évvel ezelőtti, Panthers elleni győzelem (69,7%-os pontosság, 376 yard, 2 TD, 1 INT, 115,2-es rating) volt az utolsó, amikor jól játszott a PO-ban, a tavalyi Philly-meccs sem volt éppen rossz, de hát Drew Breesről beszélünk. Előtte a 2013-as PO-ban két meccsen 60%-os pontosság, 2 TD, 2 INT, 75-ös és 86-os rating, jó, ez már régen volt.

Amúgy pedig ugye az SB-évben három PO-meccsen 9 TD, 0 INT, 125-ös, 106-os és 114-es rating.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 682
Egyébként a LB sort öröm volt nézni. Így kell játszani ott ahogy azt tette Davis Klein és Robertson. Az egység többi része ennyire nem volt topon.

Meccs elején még meg is voltam lepődve hogy mind2 frontot dominálja a Vikes mégis kifog kapni. Aztán valahogy ez az “ódivatú” örök igazság végülis beigazolódott. Végig azt vártam elfogy a Vikes D, aztán utána DCook nem fogja bírni és a tehetség bedarálja a felkészültséget és a fizikális focit. Vikes O csak akkor vett elő nagy játékot mikor nagyon kellet és 3/2 öt megcsinált, amit nem néztem ki belőlük, szerintem Payton se, hiába a tapasztalat.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Bassza meg
Saints are now the first team in NFL history to have six straight playoff eliminations by one score and the second team since the Packers from 2013-15 to be eliminated in three straight postseasons on the final play of the game.
atapapa
Ez egy nagyon érdekes dolog egyébként. Remélem Payton egyszer ír egy könyvet a 2010 utáni időszakról is, eszméletlenül kíváncsi lennék arra, hogy mik mennek végig a fejében.

Persze nyilván, a "bassza meg" teljesen legit vélemény

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mitől lennénk jobbak jövőre?
Tocy
Egy eros rookie classtol?
Szereztek egy erofutot Kamara melle, toltitek tovabb a vedelmet, hoztok egy 2. szamu elkapot es kesz. Amig a 2014-es Denveri Manning szintjen tud dobalni Brees, addig ott a recept.
undisputedly
Pontosan. G, WR, RB és LB kell, kezdő szintű. Nem kellenek sztárok, Allen rendszere Davisből All-Pro-t csinált. Tuttle/Brown elitnek néznek ki "szemre". Nem megoldhatatlan.

A meccse fénypontja egyébként Jenkins volt. Lattimore-nál meg valami eltört...
Gyurma Pappa
Lattimore amikor húzott egy "Breaux-t" Thielen egy nagy elkapásánál, az a meccs egyik fénypontja volt. A testbeszéde is árulkodó volt:nem érti ő sem mi van.

A Kapitánnyal kapcsolatban:tény, hogy szerencsére még messze van a Manningj lejtőtől. DE:tavaly is a Rams ellenit nyerhettük volna, ha jól játszik, de oké, hosszú szezont volt.
Idén lepihenhette a szezon első harmadát, úgy tűnt jó formában van, jó védelmet kapott. Most jött a nyomás, és a dadogó labdák még hagyján, de még igy is elég lett volna, ha nem vét rookie hibákat a 41 éves hof irányító. Jövőre pedig még egy évvel idősebb lesz, ez sem bíztató...
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Bassza meg
Saints are now the first team in NFL history to have six straight playoff eliminations by one score and the second team since the Packers from 2013-15 to be eliminated in three straight postseasons on the final play of the game.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Azt álmodtam h SP megy Dallasba, a kapitány abbahagyja és Teddyt meg Hillt elviszik.
diceman
SP most hosszabbított, mindhárom irányítót tuti nem viszik el 😁


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Azt álmodtam h SP megy Dallasba, a kapitány abbahagyja és Teddyt meg Hillt elviszik.

több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Óriási a csalódás idén is, bíztam benne hogy odaállunk 100% koncentrációval mindenki és lefocizzuk a Vikings-t. Erre mintha meglepett volna minket a játékuk, egyszerűen a védelmük lefocizta a mi offensünket. Már az is csoda volt hogy a végén hosszabításra tudtuk menteni.

Nagy a csalódás, mert idén éreztem úgy hogy hogy minden adott a SB győzelemhez, Brees is nagyon jó formában ment bele a playoffba erre így elbaszunk mindent. A viking D line megette a mi O lineunkat, rossz volt nézni hogy egész meccsen milyen nyomás jött a Kapitányra. Semmi nem működött, egyedül a védelem és T.Hill tartotta a csapatban a lelket.

Nem tudom mi lesz jövőre, az biztos hogy amíg a kapitány magas szinten tud játszani addig én szeretném látni a csapatban és bízok benne hogy lesz még egy gyűrűje , de ha jövőre sem sikerül akkor már végképp nem tudom hogy fog e egyáltalán. Ez van. Jó szezon volt de sokkal jobb lehetett volna. Várjuk az Offseasont és remélhetőleg még jobban erősödik majd a csapat. WHO DAT!