New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A PFF-nél Thomas, Ramczyk, Davis és Harris is All-Pro lett (illetve a második csapatba Marcus Williams is befért) az újoncsapatba pedig Harris mellett McCoy és Gardner-Johnson is bekerült. Tudom, hogy nem minden a PFF, de ezt azért jó látni.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sam Mills finalista, hogy bekerüljön Cantonba.
 twitter.com/ProFootballHOF/status/1212882513753886720
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Kedves Saint drukkerek!
Vége a szezonnak, jó lett az alapszakasz, a gyűrű idén se jön össze, a kettő közti meccs(ekk)el meg a saját érdeketekben nem szabad foglalkozni, mert úgyis csak elfajulnak a dolgok, jön a topicelhagyás, NFL-gyűlölet, focisohatöbbetnemnézés, és még zebrafóbia is kialakulhat. Egy biztos, szeptemberig több Saints meccset ne nézzetek. Egyet se.
Én szóltam.
Sobri Jóska
Csalódtam. Azt hittem ennyi év után értelmesebb trollkodás is megy. Tudsz te ennél kifinomultabb is lenni.
Gyurma Pappa
...és még rövid is volt....
zemanla
Gondolom miután tegnap fényesen "bevált" a darts világbajnok jóslata is (irónia), csak erre futja. Szóval abból kiindulva jót jelent az, h beírt ide.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Line és Apple kivételével mindenki fullon edzett szerencsére


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Kedves Saint drukkerek!
Vége a szezonnak, jó lett az alapszakasz, a gyűrű idén se jön össze, a kettő közti meccs(ekk)el meg a saját érdeketekben nem szabad foglalkozni, mert úgyis csak elfajulnak a dolgok, jön a topicelhagyás, NFL-gyűlölet, focisohatöbbetnemnézés, és még zebrafóbia is kialakulhat. Egy biztos, szeptemberig több Saints meccset ne nézzetek. Egyet se.
Én szóltam.
Sobri Jóska
Csalódtam. Azt hittem ennyi év után értelmesebb trollkodás is megy. Tudsz te ennél kifinomultabb is lenni.
Gyurma Pappa
...és még rövid is volt....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Kedves Saint drukkerek!
Vége a szezonnak, jó lett az alapszakasz, a gyűrű idén se jön össze, a kettő közti meccs(ekk)el meg a saját érdeketekben nem szabad foglalkozni, mert úgyis csak elfajulnak a dolgok, jön a topicelhagyás, NFL-gyűlölet, focisohatöbbetnemnézés, és még zebrafóbia is kialakulhat. Egy biztos, szeptemberig több Saints meccset ne nézzetek. Egyet se.
Én szóltam.
Sobri Jóska
Csalódtam. Azt hittem ennyi év után értelmesebb trollkodás is megy. Tudsz te ennél kifinomultabb is lenni.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Kedves Saint drukkerek!
Vége a szezonnak, jó lett az alapszakasz, a gyűrű idén se jön össze, a kettő közti meccs(ekk)el meg a saját érdeketekben nem szabad foglalkozni, mert úgyis csak elfajulnak a dolgok, jön a topicelhagyás, NFL-gyűlölet, focisohatöbbetnemnézés, és még zebrafóbia is kialakulhat. Egy biztos, szeptemberig több Saints meccset ne nézzetek. Egyet se.
Én szóltam.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Bocs, hogy belepofázok, ahogy nézem a játékot egy pár éve már, egyre inkább az-az érzésem, főleg mondjuk, ha a magunk csapatát figyelem, hogy ez fordítva igaz. A Sec kell tartani hátul, hogy a pass rushnak legyen ideje odaérni. Persze minden, mindennel összefügg, de ha sec gyengesége miatt az irányító 2 sec alatt talál elkapót, akkor a legjobb DLnek sinxs ideje nyomás gyakorolni, bárhogy igyekszik. Mi gyakran ettől szenvedtünk, hogy hiába egy elit képességű játékosokból álló DL a sec annyit hibázott, hogy mintha pályán se lennének. Lehet tévedek, de így látom. 3 másodperc felett már más a helyzet.
dande
Szerintem is, de ez oda vissza igaz. Ez attól függ melyik csapatrész erősebb/gyengébb. De mint olvastad én is a secondary formájától várom a meccs kimenetelét, de mivel a Vikings OL nem a legerősebb most, ezért írtam, hogy a pass rushnak lehet keresnivalója és mellette még a blitzekre gondoltam, persze ha nem szopunk be minden quick slantet vagy bármilyen gyors passzt.

Amúgy a ligában idén Cousinsnak kellett átlagban a legtöbb idő eldobni a labdát.
 nextgenstats.nfl.com/stats/passing#average-time-to-throw
EasyGhost
Illetve rohadtul nem mind1 h a nyomás kívülről vagy belülről érkezik, ha az interior rush dominál az sokkal többet jelent a secnek szvsz, mint az edge.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Bocs, hogy belepofázok, ahogy nézem a játékot egy pár éve már, egyre inkább az-az érzésem, főleg mondjuk, ha a magunk csapatát figyelem, hogy ez fordítva igaz. A Sec kell tartani hátul, hogy a pass rushnak legyen ideje odaérni. Persze minden, mindennel összefügg, de ha sec gyengesége miatt az irányító 2 sec alatt talál elkapót, akkor a legjobb DLnek sinxs ideje nyomás gyakorolni, bárhogy igyekszik. Mi gyakran ettől szenvedtünk, hogy hiába egy elit képességű játékosokból álló DL a sec annyit hibázott, hogy mintha pályán se lennének. Lehet tévedek, de így látom. 3 másodperc felett már más a helyzet.
dande
Szerintem is, de ez oda vissza igaz. Ez attól függ melyik csapatrész erősebb/gyengébb. De mint olvastad én is a secondary formájától várom a meccs kimenetelét, de mivel a Vikings OL nem a legerősebb most, ezért írtam, hogy a pass rushnak lehet keresnivalója és mellette még a blitzekre gondoltam, persze ha nem szopunk be minden quick slantet vagy bármilyen gyors passzt.

Amúgy a ligában idén Cousinsnak kellett átlagban a legtöbb idő eldobni a labdát.
 nextgenstats.nfl.com/stats/passing#average-time-to-throw
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, ez már sokkal inkább ide való hozzászólás (szerintem), ugyanazt a véleményt írtad le, de mégsem egy 'szétverjük őket' mondattal tudtad le.

Van amiben egyetértek, de szerintem a Vikings erősebb mint amit mutatott a Packers ellen, és nem azt jelenti hogy becsinálva várom a meccset, csak szerintem nem lesz ez olyan sétagalopp, mint a Panthers ellen. Valószínűleg a secondaryn fog múlni a meccs menete, de a pass rush megkönnyíti majd a dolgukat remélhetőleg.
EasyGhost
[/b]

Bocs, hogy belepofázok, ahogy nézem a játékot egy pár éve már, egyre inkább az-az érzésem, főleg mondjuk, ha a magunk csapatát figyelem, hogy ez fordítva igaz. A Sec kell tartani hátul, hogy a pass rushnak legyen ideje odaérni. Persze minden, mindennel összefügg, de ha sec gyengesége miatt az irányító 2 sec alatt talál elkapót, akkor a legjobb DLnek sinxs ideje nyomás gyakorolni, bárhogy igyekszik. Mi gyakran ettől szenvedtünk, hogy hiába egy elit képességű játékosokból álló DL a sec annyit hibázott, hogy mintha pályán se lennének. Lehet tévedek, de így látom. 3 másodperc felett már más a helyzet.
több mint 4 éve
Andris10 37
Nem tudom. Én azérr tartok a Vikings elleni meccstől. Cousins keze el szokott sülni, a passz védekezésünk meg nem az igazi. Az O-nak is voltak gyenge meccsei igaz utóbb klappoltak a dolgok. Csak lennénk már túl rajta.....
Gézu
Amúgy szerintem Thomas játtszani fog!Legalábbis a hivatalos oldalon úgy láttam.Bár ott van a sérült listán,de nem Out,még csak nem is questionable.Bár Jared Cook lesz a meccs embere szerintem!
beceee
Így van, Cook lehet az egyik nyerőember az egész po relációjában.
Illetve bízom abban, h a trükkös játékok tudatosan voltak mellőzve ezidáig, és a stáb a rájátszásra tartogatta.
több mint 4 éve
beceee New Orleans Saints 10
Nem tudom. Én azérr tartok a Vikings elleni meccstől. Cousins keze el szokott sülni, a passz védekezésünk meg nem az igazi. Az O-nak is voltak gyenge meccsei igaz utóbb klappoltak a dolgok. Csak lennénk már túl rajta.....
Gézu
Amúgy szerintem Thomas játtszani fog!Legalábbis a hivatalos oldalon úgy láttam.Bár ott van a sérült listán,de nem Out,még csak nem is questionable.Bár Jared Cook lesz a meccs embere szerintem!
több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Nem tudom. Én azérr tartok a Vikings elleni meccstől. Cousins keze el szokott sülni, a passz védekezésünk meg nem az igazi. Az O-nak is voltak gyenge meccsei igaz utóbb klappoltak a dolgok. Csak lennénk már túl rajta.....
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Na, ez már sokkal inkább ide való hozzászólás (szerintem), ugyanazt a véleményt írtad le, de mégsem egy 'szétverjük őket' mondattal tudtad le.

Van amiben egyetértek, de szerintem a Vikings erősebb mint amit mutatott a Packers ellen, és nem azt jelenti hogy becsinálva várom a meccset, csak szerintem nem lesz ez olyan sétagalopp, mint a Panthers ellen. Valószínűleg a secondaryn fog múlni a meccs menete, de a pass rush megkönnyíti majd a dolgukat remélhetőleg.
több mint 4 éve
beceee New Orleans Saints 10
Nemhogy a Vikings ,de még a Packers se lenne gond.A
Ennek semmi köze a magas lóhoz!Aki soha életében nem sportolt ,csak az nem érti amit kiírtam.Soha egyetlen meccsre se mentem ki úgy, akárki volt az ellenfél,(még ha maga az ördög is) ,hogy ezt elveszíthetjük.Ez max. Magyarországon divat!Nem pedig az Nfl-ben!A 100 százalék meg legyen inkább 70%😊De az tény,hogy mindig a következő meccsre koncentrálnak.De én nem vagyok az edző ,hanem egy szurkoló.ÉS bizony reménykedek a döntőbe,ahogy te is!😊
beceee
Nem akarok vitázni erről, csak korai még a Packers ellen tervezni.

Az meg, hogy ki mit sportolt hagyjuk, nem a magabiztossággal van a baj, csak nekem úgy jött le, hogy a magabiztosság mellé járt a nagy arc is, de ha nem ez volt a cél akkor mind1 is. Csak az ilyen hozzászólásokon mosolygok mindig jókat, ha találok más csapat topikjában hasonlót.

De lehet csak maga a fórum miatt van, és nagyon facebookos hozzászólás íze lett a számba ahogy olvastam. : )

Ennél többet nem is akarok karakter pazarolni erre, örülök hogy 1-el többen lettünk itt.
EasyGhost
Nemhogy a Vikings ,de még a Packers ellen se lesz,lenne gond.Rogers formája miatt legfőként.A két irányító között most ég és föld a különbség.Bár tény,a rájátszás egy külön történet.Egy fumble megpecsételhet egy meccset,de kettő már biztos.Bárki felszívhatja magát,akár a Phili is.Simán kikaphat a Seattle is!Az offense-el nincs gondunk,gondolom ezt te is így látod?!A defense-nek a hullámzó teljesítménye a kérdés.De ha a defense jó,akkor azért lásd be,brutál jók vagyunk.Ha a defense nem enged pontokat,most ez közhelyes,de hát ez van a playoffba,ahol a defense-ek döntik el nagyon sokszor a meccseket,akkor kb. olyan eredmény születhet mint a Panthers ellen.Ja,meg persze ha a kedves nyugdíjas bácsik nem szólnak közbe.😊GO SAINTS!!!

Szerkesztette: beceee
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ennek semmi köze a magas lóhoz!Aki soha életében nem sportolt ,csak az nem érti amit kiírtam.Soha egyetlen meccsre se mentem ki úgy, akárki volt az ellenfél,(még ha maga az ördög is) ,hogy ezt elveszíthetjük.Ez max. Magyarországon divat!Nem pedig az Nfl-ben!A 100 százalék meg legyen inkább 70%😊De az tény,hogy mindig a következő meccsre koncentrálnak.De én nem vagyok az edző ,hanem egy szurkoló.ÉS bizony reménykedek a döntőbe,ahogy te is!😊
beceee
Nem akarok vitázni erről, csak korai még a Packers ellen tervezni.

Az meg, hogy ki mit sportolt hagyjuk, nem a magabiztossággal van a baj, csak nekem úgy jött le, hogy a magabiztosság mellé járt a nagy arc is, de ha nem ez volt a cél akkor mind1 is. Csak az ilyen hozzászólásokon mosolygok mindig jókat, ha találok más csapat topikjában hasonlót.

De lehet csak maga a fórum miatt van, és nagyon facebookos hozzászólás íze lett a számba ahogy olvastam. : )

Ennél többet nem is akarok karakter pazarolni erre, örülök hogy 1-el többen lettünk itt.
több mint 4 éve
beceee New Orleans Saints 10
Hétvégén örülünk,mert szétverjük a Vikings-et.De semmi harag.😊Kb olyan meccs lesz mint a Panthers ellen!
A Packers ellen szerintem a Defense-en fog múlni.A Baltimore ellen már más a helyzet.Meglepődnék ha a Ravenst idén megverik a döntőbe,de bármi lehetséges...
GO SAINTS!
beceee
Magas lóról lehet igazán nagyot esni, szerintem egyelőre mindenki foglalkozzon a hétvégi meccsel. Számomra eléggé unszimpatkius hozzáállás ez, főleg úgy, hogy nem mi vagyunk ott a pályán, hanem szimplán szurkolunk, mert abban 100%-ig biztos vagyok, hogy a csapat tagjai a Vikingsot videózzák, és nem a Packerst. 😊
EasyGhost
Ennek semmi köze a magas lóhoz!Aki soha életében nem sportolt ,csak az nem érti amit kiírtam.Soha egyetlen meccsre se mentem ki úgy, akárki volt az ellenfél,(még ha maga az ördög is) ,hogy ezt elveszíthetjük.Ez max. Magyarországon divat!Nem pedig az Nfl-ben!A 100 százalék meg legyen inkább 70%😊De az tény,hogy mindig a következő meccsre koncentrálnak.De én nem vagyok az edző ,hanem egy szurkoló.ÉS bizony reménykedek a döntőbe,ahogy te is!😊

Szerkesztette: beceee
több mint 4 éve
beceee New Orleans Saints 10
Beceee! Örülünk, h itt vagy, de az ellenfél fikázása itt nem divat...😉
Van mire szerénynek lennünk.
zemanla
AMúgy meg szerintem van mire büszkének lennünk!MAx a bíróknak van miért szégyenkezniük!😊
több mint 4 éve
beceee New Orleans Saints 10
Beceee! Örülünk, h itt vagy, de az ellenfél fikázása itt nem divat...😉
Van mire szerénynek lennünk.
zemanla
Azért a fikázástól messze volt!Hívjuk inkább önbizalomnak.RESPECT minden csapatnak!De ezek a fiúk is úgy mennek ki a pályára az biztos ,hogy most széttépjük őket,nem pedig fejlehajtva.ELnézést ,ha félreérthető volt a megnyilvánulás.De abszolút a sportszerűség határán belül volt.Legalább is remélem.Szuper a blog!Jók az infók.GO SAINTS.(Szép volt a "belépő")😊😊😊
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 623 — a new hope (again)
Beceee! Örülünk, h itt vagy, de az ellenfél fikázása itt nem divat...😉
Van mire szerénynek lennünk.
zemanla
Sztem nem fikázott senkit csak magabiztos győzelmet vár... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Beceee! Örülünk, h itt vagy, de az ellenfél fikázása itt nem divat...😉
Van mire szerénynek lennünk.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Hétvégén örülünk,mert szétverjük a Vikings-et.De semmi harag.😊Kb olyan meccs lesz mint a Panthers ellen!
A Packers ellen szerintem a Defense-en fog múlni.A Baltimore ellen már más a helyzet.Meglepődnék ha a Ravenst idén megverik a döntőbe,de bármi lehetséges...
GO SAINTS!
beceee
Magas lóról lehet igazán nagyot esni, szerintem egyelőre mindenki foglalkozzon a hétvégi meccsel. Számomra eléggé unszimpatkius hozzáállás ez, főleg úgy, hogy nem mi vagyunk ott a pályán, hanem szimplán szurkolunk, mert abban 100%-ig biztos vagyok, hogy a csapat tagjai a Vikingsot videózzák, és nem a Packerst. 😊
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Úgy látom Thomas játéka kérdéses. Na ez nagyon nem hiányzik.
Gézu
Az csak beetetés szerintem, nem hinném hogy van olyan scenario hogy Thomas ne játszon, max kapott egy kis pihit. De legalább Bell meg Williams visszatértek.Apple meg Line nem edzett csak.


több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Úgy látom Thomas játéka kérdéses. Na ez nagyon nem hiányzik.
több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyáltalán nem rossz csapat a Vikes, a védelmüktől érdemes tartani és az offense-üknél is azt lehet leginkább felhozni, hogy Cousins kiemelt meccsen milyen mérleget hoz. Nyilván otthon, az utóbbi hetek formája alapján esélyesebbek vagyunk és nem is feltétlenül 51-49%-ban, de hát ez a rájátszás, nincs könnyű meccs. Hülye hívások, elnézett nagy játékok, elejtett TD-k, ilyesmik nem fognak beleférni ellenük sem, persze ha megközelítjük a magunk 100%-át, akkor elvileg nyernünk kell. Én arra számítok, hogy szoros meccs lesz, de 7-10 ponttal nyerni tudunk végül.

A Packersre egyelőre felesleges ennyit gondolni, majd ha esetleg megvan ez a meccs, akkor érdemes megnézni, hogy velük mi a helyzet - amúgy náluk is jobbak vagyunk szerintem, viszont ott már a pihenőhetük és a hazai pályájuk miatt 50-50-re adnám inkább az esélyeket. De addig ugye még itt van egy meccs, amit elveszthetünk és ha meg is nyerjük, lehetnek újabb sérülések...

Egyébként attól azért tartok, hogy kicsit a csapat és a stáb is átnéz a Minnesota-meccsen, nagyon remélem, hogy a fejekben nem a Green Bay lesz, hanem a két évvel ez előtti PO-kiesés.