New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Mitől lennénk jobbak jövőre?
Tocy
Egy eros rookie classtol?
Szereztek egy erofutot Kamara melle, toltitek tovabb a vedelmet, hoztok egy 2. szamu elkapot es kesz. Amig a 2014-es Denveri Manning szintjen tud dobalni Brees, addig ott a recept.
undisputedly
Pontosan. G, WR, RB és LB kell, kezdő szintű. Nem kellenek sztárok, Allen rendszere Davisből All-Pro-t csinált. Tuttle/Brown elitnek néznek ki "szemre". Nem megoldhatatlan.

A meccse fénypontja egyébként Jenkins volt. Lattimore-nál meg valami eltört...

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mitől lennénk jobbak jövőre?
Tocy
Egy eros rookie classtol?
Szereztek egy erofutot Kamara melle, toltitek tovabb a vedelmet, hoztok egy 2. szamu elkapot es kesz. Amig a 2014-es Denveri Manning szintjen tud dobalni Brees, addig ott a recept.
több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én lehet, hogy most érzem legrosszabbul magam a három év közül, pedig persze alapvetően ez a vereség emészthető a legkönnyebben, mert egyszerűen bénák voltunk. A D még hagyján, sok labdabirtoklásból kapott 20 pontot a rendes játékidőben, meg szerzett egy labdát is, ez egy jó offense-zel elég lett volna, csak az offense most még az átlagostól is messze volt, igazából csak villanásokra futotta. Edzői fronton is megégtünk, a fal is szar volt, Brees is csinált hülyeségeket, semmi sem működött, nem részletezem.

És én pont emiatt érzem szarul magam. Mert két éve mondjuk a többévnyi szívás után úgy voltam vele, hogy jó, beszoptuk, de megvolt a PO, nem is voltunk rosszak, majd jövőre. Tavaly nem játszottunk jól a szezon végén, meg a PO-ban, de egy callra voltunk a Super Bowltól és még mindig ott volt, hogy ebből talán lehet plusz erőt meríteni. De most mi van, miben bízzunk? Ez a csapat kb. kész volt, ennél készebb nem nagyon lehet, persze kellene még egy WR2, egy jó LB, stb., de egyik csapat sem tökéletes, nekünk viszont kb. mindenünk megvolt most. Elit irányító elit fallal, jó futóval és a liga legjobb elkapójával, jó formában lévő, használható tight enddel, a védelemben egy nagy szezont futó DE, egy All-Pro LB, egy Jenkinsszel megerősített secondary, ST-ben pedig kiváló rúgó, kiváló punter és All-Pro returner, tényleg mindenhol megvoltunk nagyjából. És nincs mire, kire mutogatni, a lesajnált Minnesota lefutballozott minket a faszba.

Mitől lennénk jobbak jövőre? Thomasnak lesz még egy ilyen éve? Brees majd 41 évesen jobban játszik a PO-ban? Hozunk egy másik guardot Peat helyére és megoldottuk a helyzetet? Vagy találunk valahol egy másik jó elkapót és kész? Illetve ami már a meccs előtt is foglalkoztatott: hogyan megyünk neki fejben? Nem gondoltam, hogy már most kiesünk, de ha Green Bayben, vagy akár Friscóban estünk volna ki, az sem lett volna pozitív végkifejlet, ebben a keretben benne volt az SB és az előző két év után egy NFC-döntő nem okozott volna különösebben nagy örömet, megelégedést. De most ezek után hogyan tüzeljük fel az egész csapatot? Idén adott plusz motivációt Brees kidőlése, mindenki 110%-ot ment érte, de ha mondjuk ő bejelenti, hogy BIZTOSAN a következő szezon az utolsó, most vagy soha, az sem hiszem, hogy akkora pluszt ad ezek után. Ha most belegondol bármelyik játékos, hogy mit kellett melózni ezért a 13-3-ért és mennyire nem mentünk vele semmire sorozatban harmadszor...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Hill elkepeszto volt, en tobbet vartam tegnap a saintstol, foleg, hogy mult heten jo volt a meccsre a hangolas... Sajnalom.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Hillt ha elengedik, mondjon le mindenki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Grat a Saintsnek kemeny meccs volt. Hihetetlen a tartása a csapatnak és hogy feltudott állni a hátrányból. Nagy meccs volt.
Érdekes hogy Brees megvédése ennyire nem ment, 1 driveban éreztem hogy sajnos átálltatok a gyors passzos játékra rögtön jött is a TD mondjuk Hill emberfeletti játékai kellettek.
Brees egyszerűen nem érezte komfortosan magát és rögtön borult is minden.
Azért annyira nem tragikus a helyzet, de tényleg el kell gondolkozni a QBk forgatásán, hogy maradjon mojo a végére is.
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ugyanakkor azt is gondolom, hogy tényleg SP vette félvállról a mai meccset, és inkább hajtotta a csapatot az utolsó fordulókban, hátha sikerül megcsípni az 1. vagy 2. kiemelést, és nem foglalkozott eléggé a mai meccsel.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Kamara gyenge, a korábbi robbanékonysága idén sehol,
Rutin
Kövezzetek meg, de eddig is az volt a véleményem, hogy AK nem az az igazi workhorse back, aminek próbálták beállítani, pláne hogy na majd Ingram távozása után... Pont, hogy neki kell az a fajta megosztás, mint ami Ingrammel volt, és aminek idén nyoma se. Na meg ugye az ellenfélnek is sokkal nehezebb dolga van.

Amúgy minden szavaddal egyetértek.
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A tavalyi és az azelőtti kiesést könnyebb volt megemészteni azért, mert hagyott optimizmust a következő szezonra. 2 éve egy lemenedzselt meccset buktunk el 1 egyéni hiba miatt (M. Williams), míg tavaly a bírók voltak az okok. Mindkét esetben tudtam azt mondani, hogy benne van a potenciál a csapatban, és majd a következő szezonban odaérünk.
Most ilyet szerintem nem lehet mondani. Paytont lemeccselték, Brees pedig teljesen leolvadt ma attól, hogy a fal nem bírta megvédeni. Kamara gyenge, a korábbi robbanékonysága idén sehol, Thomas pedig egyedül kevés.

Szóval szerintem ebben az offseasonban mélyebbről kell majd a csapatnak építkeznie, mint tavaly vagy tavalyelőtt.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Andris10 37
Fájdalmas volt nézni a (nem létező) futójátékot, főleg a hajnali Tennessee meccs ismeretében.

Ráadásul nálad van a liga legjobb, egyben legjobb formában is lévő elkapója, erre teljes mértékben ignorálva van. Cook dettó.

Álláspontom szerint a stáb elszámolta magát, amikor úgy gondolta, h egy minimalista playbook is elég lesz mára, érthetetlen...
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A fiam Mahomes rajongó. Akkor nézzük, mit tud a Chiefs...! Legalább családi öröm legyen...😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Lehet szurkolni Ingramnek
EasyGhost
Nekem a Baltimore a "második" csapatom, így sokat nem kell gondolkodni.

több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Teljesen egyetértek.

Most szar, de legalább nem az igazságtalanság bassza a csőröm, hanem hogy mi kúrtuk el, ezt azért szerintem könyebb feldolgozni.

Lehet szurkolni Ingramnek és Sneednek.

Szerkesztette: EasyGhost
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Na ez van. Nem akartam előre károgni, de kb. erre az eredményre számítottam. Zimmer nagyon jól ismeri Paytont, és pontosan tudta miként kell tönkretenni a játékunkat.

Jó idény volt, örülök, hogy visszajöttem fórumozni.

Ki kell emelni, hogy egész jó volt a bíráskodás, ez így fair, ha ezt is leírjuk. Persze, lehet károgni egy-egy meg nem dobott holdingért vagy egy-egy egyéb szabálytalanságért, de az mindig van.

Sok franchise ölne ezért a 13 évért. Lehet sírni a kihagyott lehetőségeken, de ezen a meccsen nem tudok dühöngeni (ahogy a két évvel ezelőtti Vikes meccset is meg tudtam emészteni, gyorsabban, mint a tavalyit), ezt mi vesztettük el. Csalódott vagyok-e? Igen. Többet vártam? Igen. Ezt meg kellett volna nyerni? Igen. De nem sikerült.

Nem fogom playról playra, meg játékosról játékosra elemezni, hogy ki mit baszott el, aki látta a meccset, az tudja.

Na, WHO DAT.

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
De legalább nem engedtünk 100 yardos futót most sem, patent védelem.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Kár érte, de szarok voltunk. Nem csak a végén kellett volna elkezdeni játszani. Meg volt a lehetőség, nem éltünk vele, ez így nagy csalódás....


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én szerencsétlen csekkolni akarom, h hogy kaptunk ki, erre látom OT, mondom belenézek most már.

Na akkor marad a szlogen:majd jövőre. Talán. Minek akartunk hazai pályát, ha még wild cardon is kiszopunk, szégyen.

Szvsz mazochizmus Saints szurkolónak lenni. Sokkal több benne volt a Brees-érában, pláne az utóbbi harom évben, erre...
több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Hát ez szomorú!! Sajnos ez van!!😕
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Na akkor hajraaaaaaaa



több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
17-20.
Most hiányzik az a kihagyott field goal.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
rettenetesen szomoru

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
kinyomtam, majd jövőre...

Szerkesztette: Sztroga
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, én most elengedtem ezt a PO-t...
3. negyed, 10-13...

Ha ma vmi csoda folytán mégis továbbmegyünk, ez a csapat akkor sem fog elmenni a SB-ig.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
vegyen mar a fonoknek valaki egy rendes szemuveget

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nagyon kevés idáig ez a puritán playbook.
Andris10
Nincs O-line, úgy nehéz.