New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Sosem szabad lebecsülni Zimmer felé védelmet. Idén lehet nem annyira élesek mint két éve voltak, de így is 48 sacket kiosztottak, és egyébként is nem rossz azaz egység. A Packers ellen nem játszott Cook, így teljesen 1D-s volt a játékuk, most fog. Alapvetően tény, hogy a leggyengébbnek kinéző NFC PO csapat, de én elég élénken emlékszem 2010-es szezon utáni PO-ra...

több mint 4 éve
beceee New Orleans Saints 10
Sziasztok nemzet a nemzetben!Kb 10 éve vagyok Saints szurkoló még a Superbowl győzelem előttről!😊
Ma végre megtaláltam ezt a fórumot!Ami azért nem olyan nehéz,de jobb későn mint soha...
Hétvégén örülünk,mert szétverjük a Vikings-et.De semmi harag.😊Kb olyan meccs lesz mint a Panthers ellen!
A Packers ellen szerintem a Defense-en fog múlni.A Baltimore ellen már más a helyzet.Meglepődnék ha a Ravenst idén megverik a döntőbe,de bármi lehetséges...
GO SAINTS!

Szerkesztette: beceee
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
A nap jó híre: Úgy tűnik, hogy jövő vasárnap délután Green Bayben csak 0 fok körüli hideg lesz. Mondjuk mint másfél hete Nashville-ben...

Persze, tudom én, hogy először a Vikes ellen kell győzni, de az nehogymár ne legyen meg... A fogadóirodáknál nagyobb favoritok vagyunk jelenleg, mint a Pats a Titans ellen.
Rutin
Igen, de az odsokkal nem nyerünk, és nem a fogadó irodák játsszák le a meccset.
Én továbbra sem vagyok hajlandó mással foglalkozni mint a Viks meccs. Előbb azt kell abszolválni. És nem hiszem, hogy veszíteni szeretnének. Jó csapat,

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
A jelenlegi csapat a 2011-esre emlékeztet, az O nem annyira penge mint az abban a szezonban rekordokat halmozó egység, viszont eladott labdákban konkrétan most állítottunk fel NFL-rekordot, mindössze 8 labdavesztéssel,
A plusz 15-ös turnover differential jobb mint a 2009-es bajnokcsapaté volt.
Egy nagyon jó formában lévő Brees-szel megyünk a rájátszásnak, sorban 4 meccsen dobott legalább három TD-t int nélkül, amire korábban összesen 3 irányító volt képes (abból kettő az adott évben MVP lett), az ST közel hibátlan. a D is tud meccseket nyerni, ám képes a nagy leolvadásokra is.

Hosszú az út pihi nélkül az SB-ig, de ha valamelyik Saints a Payton-korszakból képes lehet 3 kört akár idegenben is nyerni, az ez.
atapapa
Ha elhozzátok "a három pontot" GB-ből, akkor meg is érdemlitek a döntőt, ott meg bármi lehet.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
A 10. Hét óta 36.5 pontot szerzett az O, eléggé jó formában vannak 😁
Remélem a sérültek is felépülnek majd a sec. Ben, és a Teddy alatt lévő védelmet látjuk majd a PO ban.


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A nap jó híre: Úgy tűnik, hogy jövő vasárnap délután Green Bayben csak 0 fok körüli hideg lesz. Mondjuk mint másfél hete Nashville-ben...

Persze, tudom én, hogy először a Vikes ellen kell győzni, de az nehogymár ne legyen meg... A fogadóirodáknál nagyobb favoritok vagyunk jelenleg, mint a Pats a Titans ellen.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
AB Saint se lesz.
Amadeus
Mondom hogy egy idióta...

A sztori csak hogy mindenkinek világos legyen annyi, hogy a Saints megkérte AB-t hogy ne hozza a sleppjét. Nyilván hozta. Payton annyit válaszolt amikor kérdezték, hogy "most nem". Nyílván újságírói értelmezésre bízva hogy AB nem vagy a válasz most nem 😊

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
AB Saint se lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/80809330_464773007747658_1730152844384997114_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=111&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=L5WYAUNq09EQ7kNvgEYGL1i&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDPH6Nb-GGuuEOx-7IGn6JaRSEz3yHw13duCim-BOLuCA&oe=66F0BB89
NFL on Instagram: "Nobody could really guard Mike in 2019. 😏 @cantguardmike"
407K likes, 2,062 comments - nfl on December 30, 2019: "Nobody could really guard Mike in 2019. 😏 @cantguardmike".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A jelenlegi csapat a 2011-esre emlékeztet, az O nem annyira penge mint az abban a szezonban rekordokat halmozó egység, viszont eladott labdákban konkrétan most állítottunk fel NFL-rekordot, mindössze 8 labdavesztéssel,
A plusz 15-ös turnover differential jobb mint a 2009-es bajnokcsapaté volt.
Egy nagyon jó formában lévő Brees-szel megyünk a rájátszásnak, sorban 4 meccsen dobott legalább három TD-t int nélkül, amire korábban összesen 3 irányító volt képes (abból kettő az adott évben MVP lett), az ST közel hibátlan. a D is tud meccseket nyerni, ám képes a nagy leolvadásokra is.

Hosszú az út pihi nélkül az SB-ig, de ha valamelyik Saints a Payton-korszakból képes lehet 3 kört akár idegenben is nyerni, az ez.

Szerkesztette: atapapa

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Ja, én is úgy vagyok vele, hogy most sokkal erősebbnek érzem magunkat a PO előtt, mint korábban a legtöbb alkalommal. Igen, kell plusz meccset játszani, ami plusz esély sérülésre, bármire, igen, ha az megvan, akkor Green Bayben kell nyerni, de ez a csapat képes lehet rá. Hát ha meg nem lesz az, akkor nem lesz, csalódott leszek, de egyébként ebben a szezonban jó volt Saints-drukkernek lenni, nagyon jó csapatunk volt, Brees sérülése és az az alatt mutatott játék abszolút pluszt tett hozzá nekem.

Az meg, hogy a PO-ban mi lesz... egy elrontott szerelés, vagy egy kicentizett akármi eldöntheti bármelyik irányban. A lényeg az, hogy most jól néz ki mindegyik csapatrészünk, nyilván az nem ártana azért, ha a secondary felépülne, de ahogy írtam is korábban, nem kell tartanunk senkitől, semmitől, sehol, ha a saját magunk 100%-át hozzuk, vagy erősen megközelítjük, akkor bárkit bárhol meg tudunk verni.
Tocy
Szerintem ha valakinek egy lába van akkor már játszani fog 😀


több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja, én is úgy vagyok vele, hogy most sokkal erősebbnek érzem magunkat a PO előtt, mint korábban a legtöbb alkalommal. Igen, kell plusz meccset játszani, ami plusz esély sérülésre, bármire, igen, ha az megvan, akkor Green Bayben kell nyerni, de ez a csapat képes lehet rá. Hát ha meg nem lesz az, akkor nem lesz, csalódott leszek, de egyébként ebben a szezonban jó volt Saints-drukkernek lenni, nagyon jó csapatunk volt, Brees sérülése és az az alatt mutatott játék abszolút pluszt tett hozzá nekem.

Az meg, hogy a PO-ban mi lesz... egy elrontott szerelés, vagy egy kicentizett akármi eldöntheti bármelyik irányban. A lényeg az, hogy most jól néz ki mindegyik csapatrészünk, nyilván az nem ártana azért, ha a secondary felépülne, de ahogy írtam is korábban, nem kell tartanunk senkitől, semmitől, sehol, ha a saját magunk 100%-át hozzuk, vagy erősen megközelítjük, akkor bárkit bárhol meg tudunk verni.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Én azt gondolom, hogy 2009 óta először érzem úgy, hogy erősebben megyünk a PO-ba, mint ahogy az év elején játszottunk. Sőt szerintem a kiemeléstől függetlenül jelenleg talán legjobb formában vagyunk az NFC-ben.

több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
A Vikings meccs jövő héten nyerhető, de egyáltalán nem lehet őket lebecsülni, de ha tovább megyünk akkor, hogy a Lambo-n mi lesz azt nem tudom. A tegnapi Green Bay eléggé vérszegény volt szóval verhető csapat csak nekik tényleg nagyon kedvezni fog a hazai pálya. De reméljük a legjobbakat. Az konferencia döntő akár már lehet otthon is, mert ha papírforma szerint a Seahawks játszik a 49ers-el, ott meg igazából mivel divízió ellenfelek ezért bármi lehet.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 918 — SuperBowl Champions 2013/2014
 pbs.twimg.com/media/EMRUmtuXkAEcPeY.jpg

 pbs.twimg.com/media/EMRSGiKXUAAEQf_.jpg
EasyGhost
Ha a Green Bay nem lenne ennyire kedvezo helyen mindketto grafikonon, meg azt is elhinnem, hogy veletlen 😛
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, mehetünk a tundrára 2 hét múlva... Remélhetőleg.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Bosszú!

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Hát akkor egy hazai meccs jut csak. Jöhet a Vikings.
EasyGhost
Nem feltétlen bár vszínű. Ha a Seahawks-szal vagy az Eagles-szel játszátok az NFC-döntőt, az hazai pályán lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Hát akkor egy hazai meccs jut csak. Jöhet a Vikings.
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az a tervem, hogy ma éjjel nyer a SEA, így GB, NO, SEA, PHI/DAL, SF, MIN lesz az NFC sorrendje.
...Aztán a SEA és a SF nyeri a WC-meccseket...
...és utána a GB is kikap otthon a SF-tól 😀, míg mi megverjük a SEA-t.
...És máris jöhet az NFC-döntő a Superdome-ban. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
13-3, grat a csapatnak, ezt a mérleget szezon előtt is aláírtam volna az előzetes ellenfelek tudtában, hát még azután, hogy Brees megsérült.Most annyival bizakodóbb vagyok, hogy az utóbbi években, az alapszakasz utolsó heteiben leengedett az O, most pedig azért elég jól pörgünk. Reméljük a legjobbakat!
WHO DAT, GEAUX Saints!!


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Elvileg Brown meggyőzött minket, le is akarjuk igazolni ha idén engedi a liga játszani a PO ban


több mint 4 éve
AteszV2SP2 New Orleans Saints 7
Mivel nem voltál itt kénytelenek voltunk csontokkal beérni🤮
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ennyi hozzászólást. Pedig azt hittem történt is valami fontos és lemaradtam. 😀