New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 647
Idén nem fog játszani.
Amadeus
Magyar jogászként, az NFL-nél állást betölteni, nagyon szép dolog. Máshonnan hogy tudnád, ugye.

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/12/03/antonio-brown-still-waits-for-the-nfls-decision/

"Whatever the case may be, Brown wants to play football again, but no one will touch him until the NFL resolves its investigation. Nine days ago, Jay Glazer of FOX Sports reported that a decision remains a few weeks away, because the information that Brown provided to the league sparked follow-up investigative steps."

Szóval akár még játszhat is idén, nyilván a PO-ban.
Gyurma Pappa
Valóban az. Azért etikai téren ezügyben sem okozol csalódást, ennek külön örülök.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Idén nem fog játszani.
Amadeus
Magyar jogászként, az NFL-nél állást betölteni, nagyon szép dolog. Máshonnan hogy tudnád, ugye.

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/12/03/antonio-brown-still-waits-for-the-nfls-decision/

"Whatever the case may be, Brown wants to play football again, but no one will touch him until the NFL resolves its investigation. Nine days ago, Jay Glazer of FOX Sports reported that a decision remains a few weeks away, because the information that Brown provided to the league sparked follow-up investigative steps."

Szóval akár még játszhat is idén, nyilván a PO-ban.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Tudom sok mindenki mondta már ezt korábban, de AB folyamatosan azt tolja hogy mennyire megbánt már mindent és vissza akar térni. Szerintem az idei évre nagyon megérné, valószínűleg nagyon kevés pénzért aláírna, mert kB senki mást nem érdekel mi meg contender vagyunk. A Thomas + AB + Brees trió hatalmas lenne a PO-ra. Jövőre már nem kéne mert draftról lehetne valakit hozni de erre az évre nekem nagyon tetszene. Az már világos hogy winnow mód van, mert Jenkins se fog szerintem maradni jövőre a 11 milliós fizetésével csak idén amíg alig keres 1 milliót, Brown is ha jön ő is tuti hogy csak 1 szezonra kap szerződést, nyilván mindkét játékos eléggé öltöző romboló, de ha ez kell ahhoz hogy Brees kapjon még egy gyűrűt akkor hajrá.
nemethbence55
Idén nem fog játszani.
Amadeus
Igen most jöttem rá én is, mert lesz még a liga részéről eljárás meg bünti is valószínűleg ha valaki leigazolja. Vagy lehet Sean tud valamit ezzel kapcsolatban ha idehozza


több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 647
Tudom sok mindenki mondta már ezt korábban, de AB folyamatosan azt tolja hogy mennyire megbánt már mindent és vissza akar térni. Szerintem az idei évre nagyon megérné, valószínűleg nagyon kevés pénzért aláírna, mert kB senki mást nem érdekel mi meg contender vagyunk. A Thomas + AB + Brees trió hatalmas lenne a PO-ra. Jövőre már nem kéne mert draftról lehetne valakit hozni de erre az évre nekem nagyon tetszene. Az már világos hogy winnow mód van, mert Jenkins se fog szerintem maradni jövőre a 11 milliós fizetésével csak idén amíg alig keres 1 milliót, Brown is ha jön ő is tuti hogy csak 1 szezonra kap szerződést, nyilván mindkét játékos eléggé öltöző romboló, de ha ez kell ahhoz hogy Brees kapjon még egy gyűrűt akkor hajrá.
nemethbence55
Idén nem fog játszani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Tudom sok mindenki mondta már ezt korábban, de AB folyamatosan azt tolja hogy mennyire megbánt már mindent és vissza akar térni. Szerintem az idei évre nagyon megérné, valószínűleg nagyon kevés pénzért aláírna, mert kB senki mást nem érdekel mi meg contender vagyunk. A Thomas + AB + Brees trió hatalmas lenne a PO-ra. Jövőre már nem kéne mert draftról lehetne valakit hozni de erre az évre nekem nagyon tetszene. Az már világos hogy winnow mód van, mert Jenkins se fog szerintem maradni jövőre a 11 milliós fizetésével csak idén amíg alig keres 1 milliót, Brown is ha jön ő is tuti hogy csak 1 szezonra kap szerződést, nyilván mindkét játékos eléggé öltöző romboló, de ha ez kell ahhoz hogy Brees kapjon még egy gyűrűt akkor hajrá.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Antonio Brown workouton jar ma nalatok.
Beki
Úgy látszik Super Bowl or nothing Brees utolsó(?) évében ha Brownt is leigazoljuk.


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Hú de nem örülnék neki. Nem kell se méreg se primadonna az öltözőbe.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Thomas és AB együtt? GULP mindenkinek az NFC-ben.
 twitter.com/Kat_Terrell/status/1210556075646304258
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Antonio Brown workouton jar ma nalatok.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Vannak sérültek bőven.
Viszont csak 3-an nem edzettek:
Apple, M. Williams, Hogan.
Brees is limitáltan edzett...

Gondolom nem fogunk kockáztatni az utolsó meccsen senkit, mégha van is valami tétje.
A Panthers-től őszintén nem tudom mit várjak. Vajon összekapják magukat erre a meccsre?
Fattyu
Legalább Bell talán már lesz,
kapitnono
Ő szerintem még nem. Tegnap megint nem edzett.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Vannak sérültek bőven.
Viszont csak 3-an nem edzettek:
Apple, M. Williams, Hogan.
Brees is limitáltan edzett...

Gondolom nem fogunk kockáztatni az utolsó meccsen senkit, mégha van is valami tétje.
A Panthers-től őszintén nem tudom mit várjak. Vajon összekapják magukat erre a meccsre?
Fattyu
Akkor csak jól láttam hogy Williams nem volt a 2. Félidőben. Legalább Bell talán már lesz, meg van nekünk egy bárhol bevethető CGJ is szerencsére


több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Vannak sérültek bőven.
Viszont csak 3-an nem edzettek:
Apple, M. Williams, Hogan.
Brees is limitáltan edzett...

Gondolom nem fogunk kockáztatni az utolsó meccsen senkit, mégha van is valami tétje.
A Panthers-től őszintén nem tudom mit várjak. Vajon összekapják magukat erre a meccsre?
Fattyu
Kizárt, annyi a cél, hogy CMC elérje az 1000 elkapott yardot. Sztem már a szünetre minimum 3 TD lesz közte.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Vannak sérültek bőven.
Viszont csak 3-an nem edzettek:
Apple, M. Williams, Hogan.
Brees is limitáltan edzett...

Gondolom nem fogunk kockáztatni az utolsó meccsen senkit, mégha van is valami tétje.
A Panthers-től őszintén nem tudom mit várjak. Vajon összekapják magukat erre a meccsre?

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Azért az elmúlt évek bebizonyították hogy a PO az PO, bármi megtörténhet.
NFC-t nyerjük aztán jöhet a Ravens

több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 354
Szerintem kizárt, h nyerjen a Hawks jövhéten, nincs O line meg futók sem. Elég balszerencsésen alakultak a számunkra fontos meccsek (Cook meg a backup RB off volt a mai meccsen...).
Lionson is nagyon meglepodnek, ha nyernének.
A tundrán meg nem sok esélyt adok magunknak, de remélem legalább a Vikingson törlesztünk majd, ha még az se jönne össze...
PEEtör
Azért ennyire ne legyünk negatívak kérem 😀
Két játékost leszámítva szerintem a nagyobb sérülések elkerültek, és szinte a kezdőcsapattal tudunk kiállni. ÉS szerintem az eredmények ellenére a GB mutatott játéka is hagy némi kívánni valót maga után...
kapitnono
Én jelen pillanatban a 49ers, Saints sorrendet érzem a játékerő alapján az NFC élén. Utána pedig most még korai lenne nyilatkozni...

Szerkesztette: gbol
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Szerintem kizárt, h nyerjen a Hawks jövhéten, nincs O line meg futók sem. Elég balszerencsésen alakultak a számunkra fontos meccsek (Cook meg a backup RB off volt a mai meccsen...).
Lionson is nagyon meglepodnek, ha nyernének.
A tundrán meg nem sok esélyt adok magunknak, de remélem legalább a Vikingson törlesztünk majd, ha még az se jönne össze...
PEEtör
Azért ennyire ne legyünk negatívak kérem 😀
Két játékost leszámítva szerintem a nagyobb sérülések elkerültek, és szinte a kezdőcsapattal tudunk kiállni. ÉS szerintem az eredmények ellenére a GB mutatott játéka is hagy némi kívánni valót maga után...


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szerintem kizárt, h nyerjen a Hawks jövhéten, nincs O line meg futók sem. Elég balszerencsésen alakultak a számunkra fontos meccsek (Cook meg a backup RB off volt a mai meccsen...).
Lionson is nagyon meglepodnek, ha nyernének.
A tundrán meg nem sok esélyt adok magunknak, de remélem legalább a Vikingson törlesztünk majd, ha még az se jönne össze...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
 saintswire.usatoday.com/gallery/2020-nfl-schedule-saints-opponents-eagles-vs-cowboys-seahawks-vs-49ers/

Jövő évi ellenfelek. Azért a hazai elég brutálul néz ki, még az idegenbeli vállalható is...


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Nagy szükségünk van így a Seattle győzelmére, mert ha veszítenek, 3. kiemeltként mehetünk majd a tundrára konferencia-elődöntőzni... Brrr... 😕

Viszont, ha nyernek Wilsonék, akkor GB-SF és NO-SEA/MIN elődöntők adódnak, ahol a Frisco akár nyerhet is, és akkor NO-SF NFC döntő következhet. A Dome-ban.
Rutin
Nyilván jó lenne a bye, meg a hazi pálya a PO-ban, de nem tragédia szerintem ha menni kell bárhová is. Azért mostanában GB-nek sem olyan nagy előny a Lambeu a PO-ban. A Tenesse meccsünkön volt egy kiírás, hogy 2000 óta 2-7 -el állnak otthon a PO-ban, nem tudom mennyire valós nem néztem utána. Meg egyáltalán nem érzem verhetetlennek őket sem. Ha Super bowlba akarunk jutni akkor bárki ellen bárhol illene nyerni. Nyilván előny lenne itthon játszani nem mondom.


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagy szükségünk van így a Seattle győzelmére, mert ha veszítenek, 3. kiemeltként mehetünk majd a tundrára konferencia-elődöntőzni... Brrr... 😕

Viszont, ha nyernek Wilsonék, akkor GB-SF és NO-SEA/MIN elődöntők adódnak, ahol a Frisco akár nyerhet is, és akkor NO-SF NFC döntő következhet. A Dome-ban.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Nos, az eredmények eddig nem úgy alakultak, hogy szabad hét lesz.
De így mi is érdekeltek vagyunk az évtized utolsó, vagy nem utolsó, /erről még vita van😀/ meccse miatt.
Bízzunk a Detroit feltàmadàsàban és a Wilsoni màgiàban. 😁😁

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Szerintetek Brees bekerül az NFL top 100-ba? És mivel indokolják majd hogy nem?
Matthew99
Nálunk szurkolóknál biztosan. 😀

Annál az x embernél akik választják, NEM.
Ironikus Indoklás:
- mert alacsony...
- pontosabb mint egy íjász...
- egy gyűrű nem gyűrű....
- elit elkapók...
- SP zsenije...
- Még játszik, majd a köv 100-ban lesz.

Komoly:
Ebből az évezredből ritkábban választanak. Így pl TB nem kérdés, de még pl ott van P Manning, vagy Favre. Így kevés az esély.
Fattyu
De legalabb dontos - Brees, Rodgers, Brady, P.Manning a hazban

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Ez most irónia?

Elég kemény hazai meccsek lesznek😁:

2020 home opponents:
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Tampa Bay Buccaneers
Green Bay Packers
Minnesota Vikings
Kansas City Chiefs
Los Angeles Chargers
NFC West winner

2020 road opponents:
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Tampa Bay Buccaneers
Denver Broncos
Las Vegas Raiders
Detroit Lions
Chicago Bears
NFC East winner
Fattyu
Thomas80
Nem.
A mosoly a jó meccsek miatt van!

több mint 4 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Ez most irónia?

Elég kemény hazai meccsek lesznek😁:

2020 home opponents:
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Tampa Bay Buccaneers
Green Bay Packers
Minnesota Vikings
Kansas City Chiefs
Los Angeles Chargers
NFC West winner

2020 road opponents:
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Tampa Bay Buccaneers
Denver Broncos
Las Vegas Raiders
Detroit Lions
Chicago Bears
NFC East winner
Fattyu
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Elég kemény hazai meccsek lesznek😁:

2020 home opponents:
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Tampa Bay Buccaneers
Green Bay Packers
Minnesota Vikings
Kansas City Chiefs
Los Angeles Chargers
NFC West winner

2020 road opponents:
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Tampa Bay Buccaneers
Denver Broncos
Las Vegas Raiders
Detroit Lions
Chicago Bears
NFC East winner