New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Bell nem edzett a héten és nem is játszik a meccsen, Kiko, Peat, PatRob, Bademosi sem fog küzdeni ezen a hétfő esti rangadó.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 294 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2801843699878995/?type=3&source=48
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ha Ata aktív lenne, már leírta volna, így viszont rám marad: 57 évesen elhunyt #53 Vaughan Johnson, a Dome Patrol középső linebackere.

Itt egy rövid videó róla:  youtu.be/nZDa4EqHHuk

Nyugodjon békében
Gyurma Pappa
Az a legendás hit 0:50-nél....

Durva hogy a Dome Patrol fele már az örök vadászmezőkön kergeti a támadókat, és még egyik sincs 60, plusz RJ-t is rák miatt műtötték már.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Ha Ata aktív lenne, már leírta volna, így viszont rám marad: 57 évesen elhunyt #53 Vaughan Johnson, a Dome Patrol középső linebackere.

Itt egy rövid videó róla:  youtu.be/nZDa4EqHHuk

Nyugodjon békében

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Kapitány az injury reporton...nem bánom hogy csak hétfőn van a meccs

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Armstead és Ramczyk 0 sack-t engedett a SF ellen. És Terron nem 100%-os...
Gyurma Pappa
Az O line mindig js legendás volt az SP érában, a védelem volt most is a gond csak.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Armstead és Ramczyk 0 sack-t engedett a SF ellen. És Terron nem 100%-os...

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
a Falcons kezdi az éledezést
diverdoc
meg is sérült rögtön a WR2 meg a CB1, ha kaparni fog a csapat, azt max Quinnért teszik, h ne b@sszák ki az év végén
empty taxi
kellett nekem megszólalni 😕

ettől függetlenül fentartom, hogy a 49ers a hátralévő 3 meccsen simán bukhat még egynél több meccset is akár, tehát a szezont temetni felesleges...

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
a Falcons kezdi az éledezést
diverdoc
meg is sérült rögtön a WR2 meg a CB1, ha kaparni fog a csapat, azt max Quinnért teszik, h ne b@sszák ki az év végén


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Számomra a pozitív szezon az NFC bajnoki címmel kezdődik.

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
PO-ban vagyunk, így szàmomra a szezon pozitív. Ott meg bàrmi lehet.
Volt egy vereség egy nagyon jó csapat ellen, egy mezőnygóllal, na és, volt màr fordítva is ebben a szezonban. És még lesz is.
Tovàbbra is azt mondom miénk lehet/lesz a 2. kiemelés.
Így lesz bőven idő, hogy a LB-k felépűljenek.
A fal közepe Rankins nélkül is működött. Mondjuk kàr, hogy nem volt ideje formàba lendülni, még nem volt az igazi.
Davenport potlàsa fàjósabb, de bízom abban hogy a stàb megoldja.
Kamaràt meg fel kell " pofozni " valahogyan.
A csapat jó, Én bízok bennük. Kaparni kell amíg van szusz, aztàn lesz ami lesz...
Földeléssel vàrjuk meg a 45 perc/ek végét, mert amíg az le nem ketyeg bàrmi megtörténhet. Ezt pont Nekünk kell tudni a legjobban az elmúlt 2 PO vereségünkből!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Davenportnak lisfranc sérülése van, és ennek a gyógyulási ideje legrövidebb esetben, 6-10 hónap. Elvileg az is benne van hogy a következő szezon első néhány meccsét is kihagyja.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Noah Spence jött

 mobile.twitter.com/MikeGarafolo/status/1204788091912888321?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
Gyurma Pappa
Hátha a többi Buckeye csapattárssal ismét szárnynra kap


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Noah Spence jött

 mobile.twitter.com/MikeGarafolo/status/1204788091912888321?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én sem értem a pesszimizmusotokat. Ugyan nyertünk egy utolsó másodperces FG-al, de ez még nem jelenti, hogy kuka a szezonotok. Még az egy kieső játékos ellenére sem.
Nálunk van egy rakat sérült, és mind a Falcons, mind a Rams kezdi az éledezést, a hóksz pedig a mi kriptonitunk, mint pl nekik a Rams. Sajnos nekünk bőven benne van hogy a divisio se lesz meg és 5th seed. Hóksz ha minket meg is ver, náluk benne van, hogy bárkitől kikap. Packers egyáltalán nem verhetetlen, Vikings otthon simán verheti őket. Bőven meg lehet a az első-két hely bármelyike, de lehet, hogy harmadik. És akkor mi van? jó a csapatotok, idegenben is simán hozhatjátok a meccset bárki ellen. Hazai pálya mit jelent? Sokat jelentett pl a Rams ellen tavaly. Nem ezen fog múlni.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Lófasszal se kell foglalkozni, sztem a no1 seed meglesz (Ti nyertek hármat, a Frisco bukik Seattleben, a Vikes veri a Packerst) utána kell kettőt nyerni otthon, a SB meg úgyis lutri.

A mostani Frisco meccs is igazából egy elbaszott védekezésen múlt negyedikre, a védelem ennél rosszabb nem lesz, az offense Kamara nélkül is fingatott, nem kell parázni. Aztán lehet kiszívtok, de senkit nem mondanék, akinek több esélye van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Fasza, Rankins sem játszik idén...
kapitnono
Forrás?
PEEtör
Rapoport

 twitter.com/RapSheet/status/1204751196214452224?s=20

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Fasza, Rankins sem játszik idén...
kapitnono
mondjuk idén nem volt akkora impact és Brown+Tuttle nagyot játszanak, szóval ez kisebb baj


Davenport kiesett a szezonra...
Gyurma Pappa
Amúgyis sanyi lett ennek a szezonnak hétvégén, ez csak a föld rá.
PEEtör
Ez hülyeség. Ott vagyunk a PO-ban. A SF-től 2011-ben, shoutout-n, az utolsó drive-ban egy TE miatt kaptunk ki (kísérteties nem?). Ez egy legenda, amit szeretnek a médiában, hogy a Saints szar idegenben, még 2013 végén láttam egy statisztika, hogy a Payton era-nál jobb idegenbeli rátával csak a Patriots rendelkezik (nyilván a három 7-9-es szezon ezen rontott).

Egy playen ment el a Vikes elleni meccs, egy playen a Rams elleni. Az egyik itthon volt, a másik idegenben. 2009-ben egy sorsdöntő playen (Porter INT a negyedik negyedben) vesztett a Vikes. A sokkal esélyesebb Seahawks ellen egy drive-ra voltunk az egyenlítéstől, amikor is nyertünk a Philly ellen.

Nem értem a letörtséget. 2009-ben is volt olyan kedves a Vikes és kikapott egy gyengébb csapattól, amikor mi kikapunk a Dallastól. Honnan tudjuk, hogy nem lesz ez most is? Ne rohanjunk ennyire előre. A Packers pl. annyira nem volt meggyőző a Skins ellen, ahogy a 49ersnél is látszanak a problémák, de a Seahawks sem tökéletes.

Nem vagyok én sem optimista. Nem tetszik, hogy a secondary jó csapatok ellen rendre összeszarja magát, nagyon utálom ezt a sok sárgát, amit kapunk, a futás hiánya sem megnyugtató, most ezek a kiesők is zavarnak, főleg Davenport, de ettől még nem látom a világ végét. Ha mondjuk a Coltstól vagy a Titanstől kikapunk, majd akkor morgok. A Panthers ellen szerintem már nem fog számítani, addig tiszta lesz a kép talán.

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Fasza, Rankins sem játszik idén...
kapitnono
Forrás?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Fasza, Rankins sem játszik idén...


több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hát Davenport kiesése nagyon nagy csapás, ez fix. De a vészaharangokat nem kell kongatni, meg tudunk mi verni bárkit, az O, a D és az ST is megmutatta már idén, hogy ha a legjobb formát veszi elő, akkor dominálni tud. Egyetlen ellenfelünk sincs jobb passzban, a Niners valóban húzós, de ez a meccs fordítva is elsülhetett volna, most ha a végén nem csúszik ki a tackle-ből Kittle és nyerünk, akkor az összkép más lenne? Azon felül persze, hogy akkor kézben lenne a 1st seed, így meg valszeg nem lesz meg.

A Hawks és a Packers is nagyon messze van a verhetetlentől, nekem pont hogy inkább bizakodásra ad okot, hogy Brees ilyen szinten van decemberben. Megéghetünk bárki ellen, meg nyilván már ne legyen több sérülés, de én nem félteném a csapatot sehol, senki ellen, illetve úgy mondom, hogy egyik ellenfél helyében sem örülnék, ha a Saints ellen kellene készülni.

Most szedjük szét a Coltsot, hogy nyerjek fantasyben, aztán a Titans ellen játszhatunk egy remek meccset, ők most top3-as formát mutatnak ligaszinten, idegenben játszunk, az jó lesz egy felmérőnek. Azt meg meglátjuk, hogy a Panthers-meccs mennyire fontos.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Davenport kiesett a szezonra...
Gyurma Pappa
Amúgyis sanyi lett ennek a szezonnak hétvégén, ez csak a föld rá.
PEEtör
Szerintem egyáltalán nincs így, utolsó fordulóban elég ha a hawks otthon legyőzi a ninerst, a Minnesota meg a packerst. És egyáltalán nem lehetetlen feladat. Ha meg nincs meg a kiemelés, akkor is harmadikok vagyunk leghosszabb esetben. Van egy meccsünk itthon, utána meg ha idegenbe kell menni, utóbbi 2 évben jobb az idegenbeli mérleg mint az itthoni. Idén is így van. Ameddig ki nem kapunk a PO ban, én bizakodok. De lehet csak a szurkoló mondatja velem ezt.
kapitnono
Őszintén nem értem, hogy minek köszönhető a pesszimizmus, minden adott egy meneteléshez, ráadásul nem látni egyértelműen kiemelkedő csapatot a mezőnyben.
empty taxi
A 9ers az NFC legerosebb rosterevel most verte meg oket hazai palyan. Velhetoen a PO-ban talalkozik ismet a ket egyuttes, de ugy, hogy akkor a Saintsnek kell utaznia.

Kiesett az egyik legjobb DE-juk.

Azert ez eleg ok a parara.
undisputedly
1. Az NFC "legerősebb" rosterétől éppen h csak kikaptak. Játszottak olyan színvonalon, amit ha idegenben is tudnak hozni bőven benne van a W.
2. Az NFC "legerősebb" rosteréről az alábbi játékosoknak van vmi nyavalyája (így fejből): George Kittle, Dee Ford, Richard Sherman. A playoffban bőven kijöhet az a hátrány, hogy ők nem 100%-osak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Davenport kiesett a szezonra...
Gyurma Pappa
Amúgyis sanyi lett ennek a szezonnak hétvégén, ez csak a föld rá.
PEEtör
Szerintem egyáltalán nincs így, utolsó fordulóban elég ha a hawks otthon legyőzi a ninerst, a Minnesota meg a packerst. És egyáltalán nem lehetetlen feladat. Ha meg nincs meg a kiemelés, akkor is harmadikok vagyunk leghosszabb esetben. Van egy meccsünk itthon, utána meg ha idegenbe kell menni, utóbbi 2 évben jobb az idegenbeli mérleg mint az itthoni. Idén is így van. Ameddig ki nem kapunk a PO ban, én bizakodok. De lehet csak a szurkoló mondatja velem ezt.
kapitnono
Őszintén nem értem, hogy minek köszönhető a pesszimizmus, minden adott egy meneteléshez, ráadásul nem látni egyértelműen kiemelkedő csapatot a mezőnyben.
empty taxi
Előző években is max a Rams vagy a Vikinga volt annyira kiemelkedő NFC-ben, mint most a Niners. Ismerjük a végét, túl sokszor láttam már ezt a filmet.
Ráadásul akkor vagy első, vagy második kiemeltek voltunk, most még ez sincs meg. Aztán persze lehet, hogy pont ez kell most.

Kiesett egy nagyon fontos láncszem a Dline-ról, akit lövésem nincs, kivel pótolhatunk, az LB sorban sérülések vannak, a védelem egyik (ha nem a ) legfontosabb tagja, Lattimore is sérüléssel küzd, ráadásul hamstring, amivel mindig problémái voltak egyetemen, a támadósorban Armstead sérülten játszik, ami egy időzített bomba, hogy mikor válik nála season endinggé, Kamara hetek óta sérült, Cook most szenvedett agyrázkódást, ami sosem jó.

Nem akarom senkinek elvenni a kedvét, de én így látom.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014
Davenport kiesett a szezonra...
Gyurma Pappa
Amúgyis sanyi lett ennek a szezonnak hétvégén, ez csak a föld rá.
PEEtör
Szerintem egyáltalán nincs így, utolsó fordulóban elég ha a hawks otthon legyőzi a ninerst, a Minnesota meg a packerst. És egyáltalán nem lehetetlen feladat. Ha meg nincs meg a kiemelés, akkor is harmadikok vagyunk leghosszabb esetben. Van egy meccsünk itthon, utána meg ha idegenbe kell menni, utóbbi 2 évben jobb az idegenbeli mérleg mint az itthoni. Idén is így van. Ameddig ki nem kapunk a PO ban, én bizakodok. De lehet csak a szurkoló mondatja velem ezt.
kapitnono
Őszintén nem értem, hogy minek köszönhető a pesszimizmus, minden adott egy meneteléshez, ráadásul nem látni egyértelműen kiemelkedő csapatot a mezőnyben.
empty taxi
A 9ers az NFC legerosebb rosterevel most verte meg oket hazai palyan. Velhetoen a PO-ban talalkozik ismet a ket egyuttes, de ugy, hogy akkor a Saintsnek kell utaznia.

Kiesett az egyik legjobb DE-juk.

Azert ez eleg ok a parara.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Davenport kiesett a szezonra...
Gyurma Pappa
Amúgyis sanyi lett ennek a szezonnak hétvégén, ez csak a föld rá.
PEEtör
Szerintem egyáltalán nincs így, utolsó fordulóban elég ha a hawks otthon legyőzi a ninerst, a Minnesota meg a packerst. És egyáltalán nem lehetetlen feladat. Ha meg nincs meg a kiemelés, akkor is harmadikok vagyunk leghosszabb esetben. Van egy meccsünk itthon, utána meg ha idegenbe kell menni, utóbbi 2 évben jobb az idegenbeli mérleg mint az itthoni. Idén is így van. Ameddig ki nem kapunk a PO ban, én bizakodok. De lehet csak a szurkoló mondatja velem ezt.
kapitnono
Őszintén nem értem, hogy minek köszönhető a pesszimizmus, minden adott egy meneteléshez, ráadásul nem látni egyértelműen kiemelkedő csapatot a mezőnyben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...