New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Armstead limitáltan edzegetett már és Line is.
Peat mellett Kiko és Klein akik nem edzettek.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
 mobile.twitter.com/Saints/status/1202218496202952705?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1202218496202952705&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Jól látom hogy Riverát kirúgták?
Gézu
Igen

több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Jól látom hogy Riverát kirúgták?
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 045
Lehet az tényező szerintetek, hogy a Saints miatt van ez az egész visszanézhető DPI dolog?
Matthew99
Hat a testuleti Qva anyazas nem esett jol az biztos, de max tudat alatt van ott, direkt nem akarnak csalni. Viszont a megdonthetetlen bizonyitek egy hulyeseg, mivel azt magyaraz meg amit akar es sok minden nem latszik, de igy sokszor tamad feszko vagy az egyik vagy a masik oldalon. 😕
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Lehet az tényező szerintetek, hogy a Saints miatt van ez az egész visszanézhető DPI dolog?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Abbol mar lehetne hasonlo dolgokra kovetkeztetni, hogy valakit szivattak-e a birok 😊undisputedly
identol tobb a visszanezheto jatek es a challenge, valamint "new york" is beleszolhat - igy a vege elo par hettel mar eleg nagy minta alapjan lehet mondani, hogy nem keves megkerdojelezheto biroi itelet van.
a szurkolok mindig jobban "erzik" de azert van olyan amit nem tudsz magyarazni.
talan pont a niners es ravens meccsen nezte a fospori a visszajatszast, kommentatorok / szakertok letettek a nagyeskut hogy ha ezt nem fujjak be akkor semmit es maradt a hivas.

leteszem a NOLA sapkam es sima NFL rajongokent szeretnem, hogy ilyen ne legyen mar. tudom hogy a biro is ember, de azert van ott X kamera, new york, challenge meg 3 masik szerencsetlen hogy kevesebbet tevedjenek, nem azert hogy egyutt.

de ez mar tenyleg messzire vezet - remelem a zebrak nem lesznek tenyezo es rendes focival eldol a dolog a hetvegen.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Hát nézd már meg kérlek az alábbi kis szemléltető képeket 😊
Gyurma Pappa
Bizonyit amugy valamit ez a lenti kep? Szerintem csak annyit, hogy tobb sargat dobnak ratok, ami konnyen lehet amiatt, hogy tobbet szabalytalankodtok. Nem torvenyszeru, hogy egy merkozesen mindket csapat ugyanannyit szabalytalankodik, szoval nem ertem. 2007-2008 tajekan pont az ellenkezo iranyba nyilt ki az "ollo".
undisputedly
Ha ennél több emojit használok, akkor már átmegyünk Instagramba.

Nem akartam ennél komolyabban foglalkozni a témával, de:
- pl. a illegal use of hands szabálytalanságok mind jogosak voltak
- a DPI-k egy része teljesen jogos volt
- amit mark is írt, hogy az ellenfélre kevesebbet holding-t dobnak, ezt mondjuk szóvátettem már, és a trend nem tetszik, de ez lehet véletlen 3 meccs alatt is akár

Szóval: nem, nem látok bele többet, mint ami benne van. De, hogy petey idejön sírni, amikor mi az elmúlt 4 div meccsen 10 szabálytalanságot átlagoltunk, akkor arra most mit írjak, hogy "jajj ti ellenetek is van egy bolygóközi zebra összeesküvés, sírjunk együtt".

Szóval semmit nem bizonyít, mivel NINCS MIT BIZONYÍTANI. NIncs itt semmilyen összeesküvés, vagy kipécézés. Ezt már többször elmondtam, az ilyen összeesküvések ott buknak meg, ha valamiről 2-nél több ember tud, az már nem titok, szóval előbb-utóbb ez kiderülne, és akkor lenne belőle óriási botrány, ami nagyon nem hiányzik az NFL-nek.

(A Panthers ellen volt egyébként tényleg tragédia a bíráskodás, a többi inkább meh volt, és főleg mi hibáztunk.)
Gyurma Pappa
En csak erdekesnek tartom ezt a statisztikat es azt, hogy mit lehet kiolvasni belole. Az erdekes lenne, hogy ha lenne egy adatbazi, hogy kb. mennyi tenyleges szabalytalansagot kovettel el a csapatok minden meccsen, mondjuk 20 evre visszamenoleg. Nincs ilyen es nem is lesz, mert tul nagy munka lenne, illetve rengeteg szubjektiv dontest igenyelne.

Abbol mar lehetne hasonlo dolgokra kovetkeztetni, hogy valakit szivattak-e a birok 😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 045
A biroktol egy dolgot varok, hogy legyenek konzekvensek. Az jo minden erdekeltnek. Cserebe altalaban nem igy erzem a meccseken, persze elfogult vagyok.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 545 — Csodabogár
te, mutasd már meg hogy hol záporoztak a könnyeim.

csak szimplán arra utaltam, hogy nekem úgy jött le, hogy vasárnap 1000% minket fognak tolni, mivel a zebrák tudják melyik oldalon kell állni...
holott a szezon elején kb összeszedtünk vagy 300 yard büntetést, most vasárnap is könnyen potyogtak a zászlók.
petey
Jajj már, nem bántani akartalak.

Igazából az a gond, hogy egyáltalán erről beszélni kell. A mi előző három meccsünk alapján elég jogosan aggódunk azért, hogy a sárgák tényezők lehetnek, és szándékosan nem bírókat írtam. Mondom, nem láttam egyetlen meccseteket sem végig, készséggel elhiszem, hogy szoptok ezzel ti is.

Nem tudom kinek fognak dobálni a hétvégén, szívből remélem senkinek.
Gyurma Pappa
nincs para 😀

legyen így 😊

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
te, mutasd már meg hogy hol záporoztak a könnyeim.

csak szimplán arra utaltam, hogy nekem úgy jött le, hogy vasárnap 1000% minket fognak tolni, mivel a zebrák tudják melyik oldalon kell állni...
holott a szezon elején kb összeszedtünk vagy 300 yard büntetést, most vasárnap is könnyen potyogtak a zászlók.
petey
Jajj már, nem bántani akartalak.

Igazából az a gond, hogy egyáltalán erről beszélni kell. A mi előző három meccsünk alapján elég jogosan aggódunk azért, hogy a sárgák tényezők lehetnek, és szándékosan nem bírókat írtam. Mondom, nem láttam egyetlen meccseteket sem végig, készséggel elhiszem, hogy szoptok ezzel ti is.

Nem tudom kinek fognak dobálni a hétvégén, szívből remélem senkinek.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 545 — Csodabogár
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Hát nézd már meg kérlek az alábbi kis szemléltető képeket 😊
Gyurma Pappa
Bizonyit amugy valamit ez a lenti kep? Szerintem csak annyit, hogy tobb sargat dobnak ratok, ami konnyen lehet amiatt, hogy tobbet szabalytalankodtok. Nem torvenyszeru, hogy egy merkozesen mindket csapat ugyanannyit szabalytalankodik, szoval nem ertem. 2007-2008 tajekan pont az ellenkezo iranyba nyilt ki az "ollo".
undisputedly
Ha ennél több emojit használok, akkor már átmegyünk Instagramba.

Nem akartam ennél komolyabban foglalkozni a témával, de:
- pl. a illegal use of hands szabálytalanságok mind jogosak voltak
- a DPI-k egy része teljesen jogos volt
- amit mark is írt, hogy az ellenfélre kevesebbet holding-t dobnak, ezt mondjuk szóvátettem már, és a trend nem tetszik, de ez lehet véletlen 3 meccs alatt is akár

Szóval: nem, nem látok bele többet, mint ami benne van. De, hogy petey idejön sírni, amikor mi az elmúlt 4 div meccsen 10 szabálytalanságot átlagoltunk, akkor arra most mit írjak, hogy "jajj ti ellenetek is van egy bolygóközi zebra összeesküvés, sírjunk együtt".

Szóval semmit nem bizonyít, mivel NINCS MIT BIZONYÍTANI. NIncs itt semmilyen összeesküvés, vagy kipécézés. Ezt már többször elmondtam, az ilyen összeesküvések ott buknak meg, ha valamiről 2-nél több ember tud, az már nem titok, szóval előbb-utóbb ez kiderülne, és akkor lenne belőle óriási botrány, ami nagyon nem hiányzik az NFL-nek.

(A Panthers ellen volt egyébként tényleg tragédia a bíráskodás, a többi inkább meh volt, és főleg mi hibáztunk.)
Gyurma Pappa
te, mutasd már meg hogy hol záporoztak a könnyeim.

csak szimplán arra utaltam, hogy nekem úgy jött le, hogy vasárnap 1000% minket fognak tolni, mivel a zebrák tudják melyik oldalon kell állni...
holott a szezon elején kb összeszedtünk vagy 300 yard büntetést, most vasárnap is könnyen potyogtak a zászlók.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Seahawks is besegített egy picit szerencsére, vasárnap nyerni kell, nincs mese ha komolyan gondoljuk az első kiemelést.


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Hát nézd már meg kérlek az alábbi kis szemléltető képeket 😊
Gyurma Pappa
Bizonyit amugy valamit ez a lenti kep? Szerintem csak annyit, hogy tobb sargat dobnak ratok, ami konnyen lehet amiatt, hogy tobbet szabalytalankodtok. Nem torvenyszeru, hogy egy merkozesen mindket csapat ugyanannyit szabalytalankodik, szoval nem ertem. 2007-2008 tajekan pont az ellenkezo iranyba nyilt ki az "ollo".
undisputedly
Ha ennél több emojit használok, akkor már átmegyünk Instagramba.

Nem akartam ennél komolyabban foglalkozni a témával, de:
- pl. a illegal use of hands szabálytalanságok mind jogosak voltak
- a DPI-k egy része teljesen jogos volt
- amit mark is írt, hogy az ellenfélre kevesebbet holding-t dobnak, ezt mondjuk szóvátettem már, és a trend nem tetszik, de ez lehet véletlen 3 meccs alatt is akár

Szóval: nem, nem látok bele többet, mint ami benne van. De, hogy petey idejön sírni, amikor mi az elmúlt 4 div meccsen 10 szabálytalanságot átlagoltunk, akkor arra most mit írjak, hogy "jajj ti ellenetek is van egy bolygóközi zebra összeesküvés, sírjunk együtt".

Szóval semmit nem bizonyít, mivel NINCS MIT BIZONYÍTANI. NIncs itt semmilyen összeesküvés, vagy kipécézés. Ezt már többször elmondtam, az ilyen összeesküvések ott buknak meg, ha valamiről 2-nél több ember tud, az már nem titok, szóval előbb-utóbb ez kiderülne, és akkor lenne belőle óriási botrány, ami nagyon nem hiányzik az NFL-nek.

(A Panthers ellen volt egyébként tényleg tragédia a bíráskodás, a többi inkább meh volt, és főleg mi hibáztunk.)

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Hát nézd már meg kérlek az alábbi kis szemléltető képeket 😊
Gyurma Pappa
Bizonyit amugy valamit ez a lenti kep? Szerintem csak annyit, hogy tobb sargat dobnak ratok, ami konnyen lehet amiatt, hogy tobbet szabalytalankodtok. Nem torvenyszeru, hogy egy merkozesen mindket csapat ugyanannyit szabalytalankodik, szoval nem ertem. 2007-2008 tajekan pont az ellenkezo iranyba nyilt ki az "ollo".
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Hát nézd már meg kérlek az alábbi kis szemléltető képeket 😊

Nem láttam egyetlen meccseteket sem végig, lehet hogy ti is szívtok, de mi elég durván idén. Bár a hsz-ből az jön le, hogy te sem láttad sokat a miénkből 😊 A Panthers meccses eredménykövetőt majd nézd meg 😛

Mostantól kezdve egyébként, ha véletlenül lesz egy a tavalyi Steelershez hasonló reverse swing a bíró ítéletekben, válasz helyett csak ezt a posztot kell újrabemásolni.

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
jo hat veletek sem voltak kedvesek de azert na

több mint 4 éve
mate93 New Orleans Saints 277
Nem tom mikori ez a táblázat, de ez a San Diego gyanús. 😊
empty taxi
Bocsánat, nem írtam forrást:

 twitter.com/Crimealytics/status/1199493743797264384?s=09

és

 twitter.com/Crimealytics/status/1200485863794319360?s=09

Jeff Asher data analyst osztotta meg, őszintén szólva nem ellenőriztem a többi csapat statisztikáját, szóval csak remélni tudom, hogy nem bullshit a többi adat 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 277 — Lájkold a zsűrit!
Nem tom mikori ez a táblázat, de ez a San Diego gyanús. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
mate93 New Orleans Saints 277
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Előre szeretném leszögezni, hogy nem gondolom, hogy a bírók fogják eldönteni a meccset, de a feltételezés, hogy idén tartania kell a Saintsnek a zebráktól sajnos cseppet sem ad okot nevetésre 😞

Two graphics:

1) Offensive/defensive holding, defensive pass interference and illegal use of hands accepted against and by the Saints in 2019 & where each penalty ranks.

2) The combined difference of those 4 penalties against vs for all 32 NFL teams in 2019.





Persze, nagy része ennek coaching, fegyelem és "smart football". De a szakadék az első helyen álló Saints és az őket követő csapat között bántóan nagy. Ennyire nem fegyelmezetlenek, főleg a csapat ellenfelei ellen megítélt büntetések száma az elkepesztően kevés. Pl az offensive holding esetében, évek óta az egyik legjobb O fal van New Orleansban nagyszerű edzői stábbal karöltve, de úgy tűnik idén mindegyikük elfelejtett szabályosan blokkolni, hiszen 2. helyen állnak Offensive Holding büntetésekben - ellenben az egész potens D fal ellen a legkevesebb Holding büntetést fújták a ligában a javukra.



Büntetések a Saints ellen (kék), illetve a Saints javára (narancs). Eléggé jól látható a korreláció 2006 óta, viszont 2019 egy hatalmas statistical outlier.

Nem szeretem az összeesküvés elméleteket, úgy vélem mindenkinek a saját portáján kell jobban körülnéznie. Sok a buta büntetés, a fegyelmezetlenség és ez nagy részben az edzők feladata, megengedhetetlen ennyi penaltyt benyelni meccsenként. De az nem lenne rossz ha 3 meccsenként egyszer az ellenfélre is dobnának pl offensive holdingot, mert a pass rush azért ennyire nem világtalan. 🙂

Szerkesztette: mate93
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 545 — Csodabogár
Neztem a tegnapi meccset - hat ha Kittletol nem is feltek mint TE de blokkolni szepen tud a futasnak.
Ahogy Ingrameket megfogtak, nehezen latom hogy tudunk haladni majd stabilan.
Arra nem szamolhatunk hogy hibaznak - az zebrakrol meg tudjuk hogy melyik oldalon allnak.
Hill-t a heten elohuztuk a kalapbol de remelem maradt meg az SP tarsolyban egy ket ravasz play mert mindenre szukseg lesz.
Nem csoda hogy underdogok vagyunk.
diceman
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
a pályán kell jobbnak lenni.kapitnono
amen

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
3 pontos favoritok vagyunkkapitnono
oddschecker szerint tobb helyen az SF mint mi
diceman
Én csak Bet365 meg bwinen néztem ott mi vagyunk az esélyesebbek. De teljesen mindegy nem ez fog dönteni, a pályán kell jobbnak lenni.


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
3 pontos favoritok vagyunkkapitnono
oddschecker szerint tobb helyen az SF mint mi

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Neztem a tegnapi meccset - hat ha Kittletol nem is feltek mint TE de blokkolni szepen tud a futasnak.
Ahogy Ingrameket megfogtak, nehezen latom hogy tudunk haladni majd stabilan.
Arra nem szamolhatunk hogy hibaznak - az zebrakrol meg tudjuk hogy melyik oldalon allnak.
Hill-t a heten elohuztuk a kalapbol de remelem maradt meg az SP tarsolyban egy ket ravasz play mert mindenre szukseg lesz.
Nem csoda hogy underdogok vagyunk.
diceman
3 pontos favoritok vagyunk