New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hirtelen rögtön NFC #3 kiemelt lettünk... 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem ez a meccs a realitást mutatta... A 49ers jobb csapat, mint a miénk. Sokmindent megtettünk, sok szempontból felülmúltuk önmagunkat (én már az utolsó TD-drive-ot is annak tekintem), de sajnos nem volt elég.
Nem a bírókon múlott, és valszeg nem is a két hiányzó LB-ünk miatt... Náluk kiesett a kezdő C, és Sherman is "egy lábbal" játszott a meccs jelentős részében...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Hát ez egy igen nagy szartalicska volt, amit a védelem lerakott az asztalra. A független nézők erre verhetik hetekig, én meg idén a PO-ig nem nézek meccset, mert csak felbaszom magam feleslegesen. Hol a bírókon, hol a secondaryn, hol egyszerre a kettőn.

Ja, és azon a kétpontoson múlott, mert ha az bent van, és megint PAT, akkor most még OT 😊 Nem baj, legalább láttuk, hogy nem sebezhetetlen a 49ers D sem.

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A másik legelszomorítóbb, hogy képtelenek vagyunk 3rd -vagy adott esetben 4th- downos kulcsszitukat kivédekezni. Vagy penalty (kamu vagy sem), vagy egy nagy játék, évek óta, hello minny miracle, hello most, hello mindig.
Most sem lesz SB, meg még jó sokáig.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Iratkozzunk ki a picsába az nflből. Egyszerűen hihetetlen, hogy kulcs szituációkban basznak minket szájba sorozatosan, rádásul hazai pályán a nyomorult kamu zászlókkal.
Takarodjanak már a faszba
PEEtör
Az a baj, hogy ez nem teljesen igaz. Szar bíráskodást kapunk, de az a helyzet, hogy nem is teszünk ellene.
Gyurma Pappa
Nem is tudom hova tenni ezt a kommentet. Szar biráskodást kapunk, mit kéne ellene tenni?
Vagy pontosabban, mégis hogy kellett volna szerelni annál a 3rd down szitunál, mégis mit hibázott a védő? Ahh, mindegy is.
PEEtör
Nem úgy játszunk, hogy ne lehessen bedobni a random d holdingokat vagy egyéb baromságokat. És ezeket bedobálják szépen, ahogy a sorminta mutatja. Az, hogy CGJ mit csinálhatott volna másképp én sem tudom, szerintem azt mindig be fogják dobni.

Mindegy, én már nagyon sokat dühöngtem ezen, szerintem kezdek beletörődni

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Iratkozzunk ki a picsába az nflből. Egyszerűen hihetetlen, hogy kulcs szituációkban basznak minket szájba sorozatosan, rádásul hazai pályán a nyomorult kamu zászlókkal.
Takarodjanak már a faszba
PEEtör
Az a baj, hogy ez nem teljesen igaz. Szar bíráskodást kapunk, de az a helyzet, hogy nem is teszünk ellene.
Gyurma Pappa
Nem is tudom hova tenni ezt a kommentet. Szar biráskodást kapunk, mit kéne ellene tenni?
Vagy pontosabban, mégis hogy kellett volna szerelni annál a 3rd down szitunál, mégis mit hibázott a védő? Ahh, mindegy is.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Mesélje már el valaki mi volt a különbség a Cook és Juszczyk eset között?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Iratkozzunk ki a picsába az nflből. Egyszerűen hihetetlen, hogy kulcs szituációkban basznak minket szájba sorozatosan, rádásul hazai pályán a nyomorult kamu zászlókkal.
Takarodjanak már a faszba
PEEtör
Az a baj, hogy ez nem teljesen igaz. Szar bíráskodást kapunk, de az a helyzet, hogy nem is teszünk ellene.

több mint 4 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Sziasztok!

Rendeltem a testvéremnek egy XXL-es New Orleans Saint pulcsit a Fanatics.com-ról és érkezett helyette egy S-es Drew Brees 9-es, fekete arany, Nike mez... A honlapon a pulcsi olcsóbb, mint a mez, de így is 36 ezer forint volt. Én 30 ezerért eladom, ha kell valakinek. Még a csomagból sem bontottam ki.
Budapestiek előnyben! 😊

Üdv.

Hotty Toddy!
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Iratkozzunk ki a picsába az nflből. Egyszerűen hihetetlen, hogy kulcs szituációkban basznak minket szájba sorozatosan, rádásul hazai pályán a nyomorult kamu zászlókkal.
Takarodjanak már a faszba
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Armstead aktív.
Fattyu
Nem tudom mennyire jó hír ez, lehet még nem 100 as szerintem. Nyilván jól jönne a jelenléte, de ha komolyabban megsérül akkor szarban vagyunk szerintem.
kapitnono
Én is ezen gondolkoztam.
De merem remélni, hogy a stàb ezt jól megfontoltan, mert tényleg nem éri meg kockáztatni.
Vagy csak hülyítették a jó népet a sérült listával...

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Armstead aktív.
Fattyu
Nem tudom mennyire jó hír ez, lehet még nem 100 as szerintem. Nyilván jól jönne a jelenléte, de ha komolyabban megsérül akkor szarban vagyunk szerintem.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Armstead aktív.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Apropó 2. :
A sportv-s Kovács Sándor szokta emlegetni a 49es kezdő DL-t, hogy elsőkörös fal. Vagy első körös tehetségek fala.

Vicces mert a mi kezdő DL, is csupa first round. 😀 😀 😀

Na de nem a körök játszanak.
És mindkét fal elég jó teszi a dolgát. Kb szerintem az lesz a döntő, melyik OL tudja jobban semlegesíteni Őket.
Fattyu
Nem aggódnék annyira ha Omameh helyett egy egészséges Armstead lenne ott 😁
Kíváncsi leszek fogják e játszatni mert már limitáltan edzett, vagy inkább hagyják még pihenni mert a PO ra jobban fog kelleni.
kapitnono
Úgy néz ki nem játszik.
Valószínű 8 játékos nem lesz ott a meccs keretben sérülés miatt.
A fájósabb az OL és LB sérültek. Mondjuk Line is jó lenne a blokkolás miatt.
Ez van, ezzel kell főzi.
Kemény meccs lesz, ezt is túl kell élni.
2. Kiemelésre tippelek az alapszakasz végén.
Fattyu
Bármi lehet szerintem így is, mi leszünk hazai pályán, a dome nagy előnyt tud adni szerintem. Ettől a meccstől függetlenül a 49 ers még megy a hawks hoz idegenbe is. Nekünk meg ezen kívül a hátralevő három meccsen ha nem bénázzuk el, akkor szerintem mi vagyunk az esélyesebbek.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Apropó 2. :
A sportv-s Kovács Sándor szokta emlegetni a 49es kezdő DL-t, hogy elsőkörös fal. Vagy első körös tehetségek fala.

Vicces mert a mi kezdő DL, is csupa first round. 😀 😀 😀

Na de nem a körök játszanak.
És mindkét fal elég jó teszi a dolgát. Kb szerintem az lesz a döntő, melyik OL tudja jobban semlegesíteni Őket.
Fattyu
Nem aggódnék annyira ha Omameh helyett egy egészséges Armstead lenne ott 😁
Kíváncsi leszek fogják e játszatni mert már limitáltan edzett, vagy inkább hagyják még pihenni mert a PO ra jobban fog kelleni.
kapitnono
Úgy néz ki nem játszik.
Valószínű 8 játékos nem lesz ott a meccs keretben sérülés miatt.
A fájósabb az OL és LB sérültek. Mondjuk Line is jó lenne a blokkolás miatt.
Ez van, ezzel kell főzi.
Kemény meccs lesz, ezt is túl kell élni.
2. Kiemelésre tippelek az alapszakasz végén.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72751002_500723097208349_5757702025034467877_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ahrvAnPusbAQ7kNvgHLnERh&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCGRfvXSUaiF4IK8di4rQ1ShLM8_mUBSgn6t__gl_vh8g&oe=66F6387A
New Orleans Saints on Instagram: "🚨NFC Offensive Player of the Month 🚨⁠ ⁠ @CantGuardMike 🙌⁠ ⁠ ⁠ #Saints #NFL"
44K likes, 272 comments - saints on December 5, 2019: "🚨NFC Offensive Player of the Month 🚨⁠ ⁠ @CantGuardMike 🙌⁠ ⁠ ⁠ #Saints #NFL".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
 mobile.twitter.com/PFF_Saints/status/1202441857386590209?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1202441857386590209&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints
kapitnono
Átlagos, középszerű csapat. Semmi extra nincs benne.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Apropó 2. :
A sportv-s Kovács Sándor szokta emlegetni a 49es kezdő DL-t, hogy elsőkörös fal. Vagy első körös tehetségek fala.

Vicces mert a mi kezdő DL, is csupa first round. 😀 😀 😀

Na de nem a körök játszanak.
És mindkét fal elég jó teszi a dolgát. Kb szerintem az lesz a döntő, melyik OL tudja jobban semlegesíteni Őket.
Fattyu
Nem aggódnék annyira ha Omameh helyett egy egészséges Armstead lenne ott 😁
Kíváncsi leszek fogják e játszatni mert már limitáltan edzett, vagy inkább hagyják még pihenni mert a PO ra jobban fog kelleni.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Apropó 2. :
A sportv-s Kovács Sándor szokta emlegetni a 49es kezdő DL-t, hogy elsőkörös fal. Vagy első körös tehetségek fala.

Vicces mert a mi kezdő DL, is csupa first round. 😀 😀 😀

Na de nem a körök játszanak.
És mindkét fal elég jó teszi a dolgát. Kb szerintem az lesz a döntő, melyik OL tudja jobban semlegesíteni Őket.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Nem mintha számítana, de jelenleg Thomas, Marcus Williams, Bell, Morstead és Lutz is vezeti a Pro Bowl szavazást az NFC ben a saját posztján.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Apropó 1:
Visszatérős IR még nem került vissza rosterrel senki ha jól emlékszem.
Max Kirkwoodot említette valaki, hogy edzésbe állt. Mondjuk Ő kellene is a vékony WR sorba.
Másról hallott valaki? Mert Én nem nagyon találtam.
Fattyu
Én is őt tudom csak. Anzalonet mondták még hogy talán, de eddig nem jött róla hír.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Apropó 1:
Visszatérős IR még nem került vissza rosterrel senki ha jól emlékszem.
Max Kirkwoodot említette valaki, hogy edzésbe állt. Mondjuk Ő kellene is a vékony WR sorba.
Másról hallott valaki? Mert Én nem nagyon találtam.

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Armstead limitáltan edzegetett már és Line is.
Peat mellett Kiko és Klein akik nem edzettek.
Fattyu
Le is igazoltuk Teot mert lb sor kicsit megcsappant
kapitnono
Nem tudom mire ez a kapkodàs, hiszen itt van rosteren Stephone, az első körös tehetségük. 😀 😀 😀 😀

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
 mobile.twitter.com/PFF_Saints/status/1202441857386590209?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1202441857386590209&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Armstead limitáltan edzegetett már és Line is.
Peat mellett Kiko és Klein akik nem edzettek.
Fattyu
Le is igazoltuk Teot mert lb sor kicsit megcsappant