New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Nagy forma😀

 twitter.com/Saints/status/1206793673255641092?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1206793673255641092&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Azt gondolom, hogy az idei szezon arra jó, hogy az NFL belássa, hogy tennie kell valamit. Most nyilván én elfogult vagyok, mert valahogy túl sűrűn vagyunk a szarabbik végén ennek a szabálytalanságnak (ez nyilván lehet azért, mert szarul coacholt a csapat, vagy túl agresszívek a DB-ink, nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani).

Mindegy. Alapvetően most nem volt annyira szar a fújás (dobtak a Coltsra def holdingot, szerintem nagyon régen nem ért ekkora megtiszteltetés minket), de a junk time drive-ban egymásután két teljesen értelmetlen ítélet még a kurva jó meccs ellenére is képes volt elrontani a kedvemet.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Most nézem már megint mi vót...
Amúgy nem a szabály rossz, hanem akik alkalmazzák hülyék.
gabokocka
Igazából amíg ekkora hely van a "judgement call"-nak, addig a szabály nem lesz jó, és mindig lesznek ilyen ítéletek. Hogy a Colts TD előtti szabálytalanságnál mit láttak, ezt még így másodszor megnézve sem értem...

Amíg nem lesz minden PI call, hasonlóan a labdavesztésekhez, automatikusan visszanézve, addig ez szar lesz, bárki bármit mondd. És ugye visszanézve is vannak barom ítéletek TD-nél is, labdavesztésnél is, de talán egy-két baromság ki lenne szűrve.
Gyurma Pappa
A visszanézések is tragikusak, semmivel sem jobb a helyzet, mint az élőben történő megítélésnél.

Kéne egy sztenderd, hogy mi az, amekkora kontakt már szabálytalan, és mi nem. Nyilván ettől még vmennyire szubjektív maradna, de legalább lenne egy irányelv, ami mentén ki lehetne igazodni.

Mert ami most folyik az botrány.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Nem elég, hogy "judgement call", hanem még spot foul is. Ha már ennyire szubjektív elbírálás alá esik, akkor simán differenciálni is kellene, és csak az egyértelmű, "blatant" szabálytalanságokat így büntetni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Most nézem már megint mi vót...
Amúgy nem a szabály rossz, hanem akik alkalmazzák hülyék.
gabokocka
Igazából amíg ekkora hely van a "judgement call"-nak, addig a szabály nem lesz jó, és mindig lesznek ilyen ítéletek. Hogy a Colts TD előtti szabálytalanságnál mit láttak, ezt még így másodszor megnézve sem értem...

Amíg nem lesz minden PI call, hasonlóan a labdavesztésekhez, automatikusan visszanézve, addig ez szar lesz, bárki bármit mondd. És ugye visszanézve is vannak barom ítéletek TD-nél is, labdavesztésnél is, de talán egy-két baromság ki lenne szűrve.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 824 — Bla, bla, bla
Ha annyit pluszt kihoztok Jack Rabbitből, mint Almából, akkor Óriási update lesz Ő a sec.ben!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Most nézem már megint mi vót...
Amúgy nem a szabály rossz, hanem akik alkalmazzák hülyék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Titans ellen az szerintem jó feladat lesz, egy nem rossz csapatot kell megverni idegenben. A Pantherst majd meglátjuk, ha nem nyerünk jövő héten, vagy ha minden többi meccs rosszul alakul nekünk, akkor szerintem nem kizárt, hogy azt tényleg elengedjük. De ne legyen így 😊

A sérülések nagyon nem hiányoznak most már tényleg, nem tudom, hogy ki mennyire komoly, de ez nem lehet igaz...

Mondjuk Jenkinsnek én örülök, a secondaryben még elfér az erősítés, főleg hogy ki tudja, ki mennyire sérült ott is, ő pedig azért jó játékos, főleg a mi secondarynkhez mérve 😊
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Ha valaki megérdemli ezt a teljesítményt, az Drew Brees. Példakép játékosként és emberként.
Bár lehet UFO. 😊
Az a 29/30 passz pontosság mi?!? 😊

Gratula Drew!
kishaszi
Jó az elkapói! ;-😛 😊

Gratula '-)
dande
Mondjuk most tényleg kellett, hogy egy-két nagy játék legyen. Thomas egykezes vagy a Cook visszalépés is csodálatos volt.

Ez egy tökéletes meccs volt.

Ami nagyon bíztató, hogy Brees az előző évekkel ellentétben nem az idény elején, hanem a végén megy nagy meccseket. Lehet a kényszerű pihenés miatt, de azt gondolom ez Payton fejlődése is, tavaly nagyon rosszul mérte ki a csapatot, idén eddig jobban néz ki az idény vége.

Ilyen vagy hasonló játékkal a Titans sem lehet gond, a Grierrel felálló Pantherst is verni kellene. De kemény meccs lesz mindkettő, nem vagyok feltétlenül magabiztos.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha valaki megérdemli ezt a teljesítményt, az Drew Brees. Példakép játékosként és emberként.
Bár lehet UFO. 😊
Az a 29/30 passz pontosság mi?!? 😊

Gratula Drew!
kishaszi
Jó az elkapói! ;-😛 😊

Gratula '-)
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Elképesztó este volt Breestől, elég jó, hogy a szezon ezen részén ilyen formában van, jót tett neki a kényszerpihi, felkészül a rekorddöntésekre:Michael Thomas.

És akkor most lehet szurkolni annak a két csapatnak jövő héten, akikhez nagyon kedves emlékek kötnek az utóbbi két évből:Rams és Vikings...bruh...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha valaki megérdemli ezt a teljesítményt, az Drew Brees. Példakép játékosként és emberként.
Bár lehet UFO. 😊
Az a 29/30 passz pontosság mi?!? 😊

Gratula Drew!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Jó hát nyilván OPI miatt fújtak vissza az 540-et, nem is lehetett volna másként, de csodálatos meccs volt. Valahogy így kell verni egy negatív mérlegű csapatot akit még a sérülések is sújtanak.
Remélem a mieink rendbejonnek, Titans meccs kemény lesz, szerencsétlen Carolina meg ki tudja mit csinál.
Utolsó két meccsre Teddy?

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grat Brees-nek a rekordhoz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
3 PI-t dobtak a meccsen, vajon melyik csapatra? 😊
Gyurma Pappa
Smith TD elkapása durva is volt. Még szerencse hogy az ujja végével hozzáért a védőhöz, mert így lehet a bírói training campben mutogatni illusztrációként mint jó példa. Gyökerek.
Matthew99
Az utolsón már a kommentátorok is röhögtek csak. Lattimore PI jogos volt. Talán.

Mindegy, nem múlott végül semmi most ezen, de nagyon remélem a NFL tényleg újragondolja az egész PI szabályt, mert ez így szörnyű.
Gyurma Pappa
Szerintem 2 dolog van tudatalatt a bírók fejében:
- ezek miatt van ez az egész szarság szivassuk őket nehogy máskor is hangoskodjanak (ezt akartátok, nesztek egyétek)
- ők voltak akik miatt bevezették, nehogy most véletlen jogtalanul előnyt fújjunk nekik mert akkor azt hiszik hogy most meg őket akarjuk nyomni ezért a másik irányba kompenzálnak egy kicsit

Egyik se jó senkinek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
3 PI-t dobtak a meccsen, vajon melyik csapatra? 😊
Gyurma Pappa
Smith TD elkapása durva is volt. Még szerencse hogy az ujja végével hozzáért a védőhöz, mert így lehet a bírói training campben mutogatni illusztrációként mint jó példa. Gyökerek.
Matthew99
Az utolsón már a kommentátorok is röhögtek csak. Lattimore PI jogos volt. Talán.

Mindegy, nem múlott végül semmi most ezen, de nagyon remélem a NFL tényleg újragondolja az egész PI szabályt, mert ez így szörnyű.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
3 PI-t dobtak a meccsen, vajon melyik csapatra? 😊
Gyurma Pappa
Smith TD elkapása durva is volt. Még szerencse hogy az ujja végével hozzáért a védőhöz, mert így lehet a bírói training campben mutogatni illusztrációként mint jó példa. Gyökerek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
3 PI-t dobtak a meccsen, vajon melyik csapatra? 😊

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 618
Ha egy alma elfért nálatok, akkor ő félgőzzel hozza azt a szintet. 😉
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Közben Janoris "retard-part of my culture" Jenkinst leigazoltuk.
Ezek szerint nem kicsi lehet a baj a secben sérüléseket tekintve...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
azert megmutatta mennyire le volt engedve a 2 D mult heten.
es mondom, Kittle megint, hiaba szoltok le.
Goedert-et elnezve tegnap nagyon jo lett volna anno behuzni.
diceman
félreértettél Kittle-lel kapcsolatban: annyit mondtam, hogy nem lehetetlen levédekezni, és csak ő nem fog megverni... és hiába volt a Nagy Play-e ellenünk, a meccs többi részében lényegesen csendesebb volt, ahogy megjósoltam... ha úgy játszik a sec, ahogy játszania kellett volna, és levédekezi Sanders és Samuelt, akkor Kittle lehet bármekkora állat, azt a meccset 46-24-re nyertük volna... de nem sikerült...

a helyzet az, hogy Shanny és Payton is tökéletesen belemásztak a másik DC fejébe... visszanéztem a meccset, és tökéletesen látszik, hogy mindkét DC próbálkozott irányítani a meccset, de egyszerűen mindenre volt válasza a másiknak O-nak... meccs közben azt gondoltam, hogy egyéni hibákon ment el a meccs, de nem egészen... Jimmy azért talált mindig üres embert, mert úgy irányította a védelmünket a felállás stb., hogy mindig pont legyen nekik kedvező matchup... azt hittem, hogy Marcusnak nagyon rossz meccse volt (igen), de erről kevésbé ő tehetett, sokkal inkább az volt a baj, hogy egyszerűen rossz irányba "küldte" az edzője (ugye úgy működik a foci, hogy "szokásokat" nevelnek a játékosokba, hogy minél kevesebbet kelljen gondolkodniuk, és ha látnak A felállást, mozgást, akkor tudják, hogy B irányba kell mozogni... ajánlom a témában a "A szokás hatalma" című könyvet Charles Duhigg tollából, egy egész fejezetet szentel a Dungy féle Tampának)
az fogja nyerni majd a visszavágót, ahol az ellenfél DC-je jobban tudja majd megoldani a felé dobott meglepi csomagokat...

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
azert megmutatta mennyire le volt engedve a 2 D mult heten.
es mondom, Kittle megint, hiaba szoltok le.
Goedert-et elnezve tegnap nagyon jo lett volna anno behuzni.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Nem merek örülni, amíg nincs győzelem este. Nem kisebb trap game ez nekünk, mint a 49ersnek volt a tegnapi...

több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Vicces, de amelyik NFC West csapatot nem tudtuk mi magunk megverni, azokat megverte nekünk a Bucs (LAR) és a Falcons (SF)... 🙂🙂🙂

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Szokásomtól eltérően egy kicsit Falcons drukker leszek......