New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Szerintetek Brees bekerül az NFL top 100-ba? És mivel indokolják majd hogy nem?
Matthew99
Nálunk szurkolóknál biztosan. 😀

Annál az x embernél akik választják, NEM.
Ironikus Indoklás:
- mert alacsony...
- pontosabb mint egy íjász...
- egy gyűrű nem gyűrű....
- elit elkapók...
- SP zsenije...
- Még játszik, majd a köv 100-ban lesz.

Komoly:
Ebből az évezredből ritkábban választanak. Így pl TB nem kérdés, de még pl ott van P Manning, vagy Favre. Így kevés az esély.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Szerintetek Brees bekerül az NFL top 100-ba? És mivel indokolják majd hogy nem?
Matthew99
"PI" !!!! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Szerintetek Brees bekerül az NFL top 100-ba? És mivel indokolják majd hogy nem?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Ha nyerünk a Panthers ellen és a GB VAGY a 49ers kikap, akkor meg van az első körös bye. Ha mindkét csapat kikap, akkor #1, ha csak az egyik akkor #2.

több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
A Seattle veresége mit változtat a playoff képen pontosan?
Thomas80
Mi szempontunkból szerintem semmit. De erős kétségeim vannak, hogy meg tudják verni a 49ers jövőhéten. Szóval szurkoljunk a Vikingsnak, hogy megverjék a Packerst, és akkor jövőhéten ha nyerünk a 2nd seed biztos.
több mint 4 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
A Seattle veresége mit változtat a playoff képen pontosan?
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A Five THirty Eight szerint:
65% esélye van a MIN-nek holnap a GB ellen,
55%-a van a SEA-nak jövő héten a SF ellen,
és 83% nekünk, hogy megverjük majd a CAR-t.

Tehát mindhárom meccsen "elég", ha az esélyes csapat nyer.
Mármint elég nekünk az NFC #1 helyhez.

(Ha a SF nem kap ki, de a GB igen, akkor #2 kiemeltek leszünk.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Jó meccs volt, de egyértelmű, hogy a Saints jobb csapat. Gratula a győzelemhez és a rekordhoz!

Music City Miracle
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 294 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/75676759_2495724217340818_7001572629764607386_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=AHDNkIHoDfQQ7kNvgGOp0a2&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBvBBTniEBl6zC1jCH0-TLAZIK2Sn_uuop_UjlIdamNsg&oe=66F74226
NFL on Instagram: "1️⃣4️⃣4️⃣ Michael Thomas (@cantguardmike) sets a NEW single-season receptions record! (via @thecheckdown)"
444K likes, 2,211 comments - nfl on December 22, 2019: "1️⃣4️⃣4️⃣ Michael Thomas (@cantguardmike) sets a NEW single-season receptions record! (via @thecheckdown)".
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Nagyon küzdött a Titans, meg is lepték a csapatot, de azért tényleg jobbik csapat nyert. Le a kalappal az edzői stáb előtt, összeszedték mindkét csapatrészt.

Thomasra nincsenek szavak.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 294 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/79578277_624862588318888_6555778985921009361_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=yQESFxXNnJ0Q7kNvgEE8jat&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBNDVUKBjEPrTurmmd9-iYiwfx7XGlS167mSCh5iyhWNg&oe=66F74217
The Checkdown on Instagram: "Brees could fill all those pages with the records he’s broken. 😳"
88K likes, 742 comments - thecheckdown on December 22, 2019: "Brees could fill all those pages with the records he’s broken. 😳".
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Titans’ RB Derrick Henry, downgraded to questionable on Saturday due to a hamstring injury, is not expected to play today vs. Saints, per source.

Henry elvileg nem lesz, ez előnyt jelenthet. Mindenképpen jó volna nyerni Tennesseben, de persze a Titansnek is nagyon kellene a győzelem. Jó meccs lesz, remélem behúzzuk valahogy


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sproles visszavonul, köszönjük, hogy hozzánk engedtétek 😊 😉
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Ma csak Bell és Warford nem edzettek. CGJ már limitált volt legalább
kapitnono
Bell és Warford nem játszik, és Kiko sem.
+ hárman kérdőjelesek, Peat, CGJ aki ugyan ma fullba nyomta az edzést, de kérdéses, illetve PatRob.

több mint 4 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/79835838_3318521961555195_7251068242158944256_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3b1b4a&_nc_ohc=0PALkdKx0EEQ7kNvgGl23yL&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AtGFLUjgCvKq_w8Z0-wOCsj&oh=00_AYDe9ihi_Dt4LxY45VyaTVDoB5vVhlBfDup6QUoeYVgH5w&oe=6717DEA7
Fehérvár Enthroners
‼️‼️GIGABRÉKING! ‼️‼️ 11 éves NFL tapasztalattal rendelkező edzőlegenda Székesfehérváron!🏈😮🎉 Óriási örömmel és izgalommal osztjuk meg veletek a hírt: az Atlanta Falcons, Detroit Lions, Cleveland...

Korábbi Saints edző Magyarországon

......
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Ma csak Bell és Warford nem edzettek. CGJ már limitált volt legalább


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Volt egy remek öltöző, erre idehozzák ezt a két jómadarat, remélem nem lesz gáz.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Amennyire szeretik sárgázni ezt a csapatot, egy eszetlen ütközőgép safety pont hiányzott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Érkezik D. J. Swearinger!! Nem rossz, nem rossz!  www.youtube.com/watch?v=3cV0vDkl6Hk
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Bell, Warford, CGJ nem edzett ma.
Peat már legalább limitált volt


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Mit gondoltok Jenkins érkezéséről? Szerintem nagy upgrade lesz a poszton, remélem hogy vagy ő vagy Apple bemozog nickel posztra és nem nyomjuk tovább Pj-t. A csapat formája nekem nagyon tetszik, remélem idén végre a szezon végére pörgünk fel igazán. A Thomas és Brees duó megállíthatatlan, Cook is elkapta a fonalat, remélem AK is követi. A védelem részéről talán már elkerülnek a sérülések. A colts ellen kik sérültek meg, mert sajnos lemaradtam a meccsről és nem hallottam senkiről.
nemethbence55
Gardner - Johnson agyrázkódás, Warford térdsérülés. Gondolom a mai napon már több infó is lesz róluk.

több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Mit gondoltok Jenkins érkezéséről? Szerintem nagy upgrade lesz a poszton, remélem hogy vagy ő vagy Apple bemozog nickel posztra és nem nyomjuk tovább Pj-t. A csapat formája nekem nagyon tetszik, remélem idén végre a szezon végére pörgünk fel igazán. A Thomas és Brees duó megállíthatatlan, Cook is elkapta a fonalat, remélem AK is követi. A védelem részéről talán már elkerülnek a sérülések. A colts ellen kik sérültek meg, mert sajnos lemaradtam a meccsről és nem hallottam senkiről.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Azt gondolom, hogy az idei szezon arra jó, hogy az NFL belássa, hogy tennie kell valamit. Most nyilván én elfogult vagyok, mert valahogy túl sűrűn vagyunk a szarabbik végén ennek a szabálytalanságnak (ez nyilván lehet azért, mert szarul coacholt a csapat, vagy túl agresszívek a DB-ink, nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani).

Mindegy. Alapvetően most nem volt annyira szar a fújás (dobtak a Coltsra def holdingot, szerintem nagyon régen nem ért ekkora megtiszteltetés minket), de a junk time drive-ban egymásután két teljesen értelmetlen ítélet még a kurva jó meccs ellenére is képes volt elrontani a kedvemet.
Gyurma Pappa
Én a legnagyobb hibának az overturn dolgot érzem. Mindjárt kifejtem miért. Szóval a lényeg, hogy megdönthetetlen bizonyíték kell ahhoz, hogy a pályán hozott döntést megváltoztassák. Ez faszság. Ha már odáig jutunk, hogy videózni kell, akkor hagyjuk a pályán hozott döntést a faszba, és döntsenek a felvételek alapján. Ha mondjuk a képek szerint inkább elkapás mint nem, de a pályán a hülye vak zebra incomplete passzt ítélt, akkor legyen catch, ne pedig egy kibaszott call stands. Ha ezen sikerülne változtatni, máris könnyebb lenne a PI büntik visszanézése, nem 90%-ban call stands bullshiteket kéne puffogtatni. Igenis döntsenek a felvételek alapján.

Mondjuk ez már itt erősen off 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
7 Saint került be a Pro Bowl keretbe. Mondjuk azt nehezen értem Ramczyk hogy maradt ki megint, de majd lesz helyette All Pro megint 😁

 mobile.twitter.com/Saints/status/1207103833110958080