New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Davenport kiesett a szezonra...
Gyurma Pappa
Amúgyis sanyi lett ennek a szezonnak hétvégén, ez csak a föld rá.
PEEtör
Szerintem egyáltalán nincs így, utolsó fordulóban elég ha a hawks otthon legyőzi a ninerst, a Minnesota meg a packerst. És egyáltalán nem lehetetlen feladat. Ha meg nincs meg a kiemelés, akkor is harmadikok vagyunk leghosszabb esetben. Van egy meccsünk itthon, utána meg ha idegenbe kell menni, utóbbi 2 évben jobb az idegenbeli mérleg mint az itthoni. Idén is így van. Ameddig ki nem kapunk a PO ban, én bizakodok. De lehet csak a szurkoló mondatja velem ezt.


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Davenport kiesett a szezonra...
Gyurma Pappa
Amúgyis sanyi lett ennek a szezonnak hétvégén, ez csak a föld rá.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Davenport kiesett a szezonra...

több mint 4 éve
Andris10 37
Egy pozitívumot azonban mindenképpen ki tudok emelni tegnapról, Brees valószínűleg hamarabb dönti meg a td rekordot, mert nem hiszem, hogy Brady a hétvégén 3-nál többet dobna...
Andris10
A hétvégén a Kapitány elővett valamit a régiből, szvsz hosszú ideje legjobb meccsét játszotta. Sajnos az eredmény is olyan lett, mint anno a védelem nélküli, csak dobjunk többet 7-9es szezonokban. 😊
PEEtör
Igen, bár én még mindig hiányolom az ellenfelet demoralizáló nagy játékokat, remélem, a PO-ra tartogatja. 😊
több mint 4 éve
Andris10 37
Szevasztok!

Néha úgy tűnik - nyilván nincs így -, hogy a stáb direkt blamálni akarja Kamarát, annyira életképtelen és lehetetlen játékokat hívnak rá. Egyébként hiába ő deklaráltan is az elsőszámú futó, jelenleg Murrayben sokkal több a potenciál, őt kellene inkább preferálni.

Egy pozitívumot azonban mindenképpen ki tudok emelni tegnapról, Brees valószínűleg hamarabb dönti meg a td rekordot, mert nem hiszem, hogy Brady a hétvégén 3-nál többet dobna...
Andris10
Kamara nyilván nem egészséges azért ilyen a teljesítménye
kapitnono
Ha ez így van, akkor hiba a stáb részéről az erőltetése álláspontom szerint, hiszen ő a csapat egyik ékköve, Murray kiválóan tudná pótolni (ahogy meg is tette korábban), amíg nem lesz teljesen egészséges.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Egy pozitívumot azonban mindenképpen ki tudok emelni tegnapról, Brees valószínűleg hamarabb dönti meg a td rekordot, mert nem hiszem, hogy Brady a hétvégén 3-nál többet dobna...
Andris10
A hétvégén a Kapitány elővett valamit a régiből, szvsz hosszú ideje legjobb meccsét játszotta. Sajnos az eredmény is olyan lett, mint anno a védelem nélküli, csak dobjunk többet 7-9es szezonokban. 😊
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Szevasztok!

Néha úgy tűnik - nyilván nincs így -, hogy a stáb direkt blamálni akarja Kamarát, annyira életképtelen és lehetetlen játékokat hívnak rá. Egyébként hiába ő deklaráltan is az elsőszámú futó, jelenleg Murrayben sokkal több a potenciál, őt kellene inkább preferálni.

Egy pozitívumot azonban mindenképpen ki tudok emelni tegnapról, Brees valószínűleg hamarabb dönti meg a td rekordot, mert nem hiszem, hogy Brady a hétvégén 3-nál többet dobna...
Andris10
Kamara nyilván nem egészséges azért ilyen a teljesítménye


több mint 4 éve
Andris10 37
Szevasztok!

Néha úgy tűnik - nyilván nincs így -, hogy a stáb direkt blamálni akarja Kamarát, annyira életképtelen és lehetetlen játékokat hívnak rá. Egyébként hiába ő deklaráltan is az elsőszámú futó, jelenleg Murrayben sokkal több a potenciál, őt kellene inkább preferálni.

Egy pozitívumot azonban mindenképpen ki tudok emelni tegnapról, Brees valószínűleg hamarabb dönti meg a td rekordot, mert nem hiszem, hogy Brady a hétvégén 3-nál többet dobna...
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Hirtelen rögtön NFC #3 kiemelt lettünk... 😕
Rutin
Nincs para.
A végén meglesz legalàbb a 2. kiemelés.
Fattyu
Ahhoz most már az is kell, hogy a GB bukjon a 16. héten MInneapolisban...
Rutin
Akàr ott!
De csak ismételni tudom magam!
Nincs para....

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szerintem teljesen korrekt bíráskodás volt, egyedül a CJGJ hit volt kamu flag, de ilyet a túloldalon is találnánk valószínűleg. Két jó csapat játszott rajatszas hangulatu meccset, nekünk több volt a hiányzónk, ezt a védelem nagyon megerezte.
Én nem feltenem a csapatot egy esetleges 49ers elleni idegenbeli meccsen, szerintem hasonló ki-ki meccs lenne az is. Ha a két kezdő linebacker és Cook felépül, valamint nem lesz addig más fontos sérült szerintem jó matchup lenne nekünk a SF. Gratula nekik, ma megérdemelt győzelmet arattak és jó csapatuk van.
mate93
Egyedül (?). Kár, hogy abból TD lett egy mezőnygól kísérlet helyett
több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Nagyon jo meccs volt, mi voltunk ma szerencsesebbek. Sztem meglesz a masodik kiemelesetek, es szerintem jatszunk meg a PO-ban. Jo a csapatotok az is ki-ki meccs lesz.
diverdoc
Az biztos hogy punt felállásnál nincs PI, de holding az van és ez az volt!! Mikor nyúlt a labda felé ott már visszafelé húzta és nem blokkolta!! Igen ettől nem lesz jobb, de remélem hasonló jó bíráskodást kaptok ti is a rájátszásban!! Aztán majd nekünk is jó lesz!!
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon jo meccs volt, mi voltunk ma szerencsesebbek. Sztem meglesz a masodik kiemelesetek, es szerintem jatszunk meg a PO-ban. Jo a csapatotok az is ki-ki meccs lesz.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
mate93 New Orleans Saints 277
A Packerst és a Seahawkst mindenképp meg kellene előzni. A Niners a legjobb csapat, de inkább mennék Kaliforniába januárban, mint a hóesésbe. Jól jönne hajnalban egy Rams győzelem.
több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Szerintem teljesen korrekt bíráskodás volt, egyedül a CJGJ hit volt kamu flag, de ilyet a túloldalon is találnánk valószínűleg. Két jó csapat játszott rajatszas hangulatu meccset, nekünk több volt a hiányzónk, ezt a védelem nagyon megerezte.
Én nem feltenem a csapatot egy esetleges 49ers elleni idegenbeli meccsen, szerintem hasonló ki-ki meccs lenne az is. Ha a két kezdő linebacker és Cook felépül, valamint nem lesz addig más fontos sérült szerintem jó matchup lenne nekünk a SF. Gratula nekik, ma megérdemelt győzelmet arattak és jó csapatuk van.
mate93
Hát igen, a lényeg ott van hogy szerinted!! Csak kíváncsi lennék ezt hogy adnád be SP-nek!! 😀 A furcsa az hogy nálunk mindent észrevesznek!! Az ellenfélnél azt sem ha ott van 2méterre tőle és pont oda néz a zebra!!
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hirtelen rögtön NFC #3 kiemelt lettünk... 😕
Rutin
Nincs para.
A végén meglesz legalàbb a 2. kiemelés.
Fattyu
Ahhoz most már az is kell, hogy a GB bukjon a 16. héten MInneapolisban...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Hirtelen rögtön NFC #3 kiemelt lettünk... 😕
Rutin
Nincs para.
A végén meglesz legalàbb a 2. kiemelés.

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
cook egyébként nagyon hiányzott 2. félidőben
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Cook kiutesenel jött a flag a védelemre, ezért 1 yardrol johettunk az extranal, ilyenkor szinte minden csapat ramegy a 2 pontosra (jogosan). A döntés jó volt, a play sajnos nagyon nem.
mate93
Igen, ez jogos lehet... Akkor csak meg kéne tanulnunk normálisan megjátszani a 2-pontosokat.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
mate93 New Orleans Saints 277
Cook kiutesenel jött a flag a védelemre, ezért 1 yardrol johettunk az extranal, ilyenkor szinte minden csapat ramegy a 2 pontosra (jogosan). A döntés jó volt, a play sajnos nagyon nem.

Szerkesztette: mate93
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A kétpontos kísérlet az 1. negyedben nagy öngól volt. Ha az csak egy 1-pontos rúgás, akkor a végén az utolsó TD után is elég lett volna egy 1-pontos, és máris 3 ponttal mentünk volna 1 perccel a vége előtt.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
AteszV2SP2 New Orleans Saints 7
A 2. negyedben szerintem teljesen feleslegesen használtuk és főleg ennyit T.Hillt. Nagyon hasznos adu ászunk de végig Breessel kellett volna menni a félidőig.
Azt kétpontos kísérletet meg abszolút nagyképűnek éreztem.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Kamarát kéne jobban használni, sztem ez a kulcs a po-ra. Egyébként kívülről nem éreztem, hogy megfújták volna a ninerst. 😉
peach
Szerintem meg Murrayt, nem hiába volt nagy sikere a Boom&Zoom-nak, nem ks értem miért hanyagoljuk, pláne, hogy AK nem hiszem, hogy közel lenne a teljesen egészséges státuszhoz.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 544 — Csodabogár
én csak szeretnék gratulálni egy remek meccshez és EK-höz. mindig class act volt ez a topik.
meg minden tiszteletem SP-é, egyik kedvenc edzőm, semmi teátrális viselkedés, de eléggé együtt él mindig. ma is fasza game-plant rakott le, sokszor csak kamilláztunk, de azt tiszta, hogy nem mindenhol van Brees meg Cook meg Kamara, meg Thomas(bazdmeg amit ma csinált).
hát majdnem minden meccsünk ilyen pár éve. nem tudom mi lesz PO-ban, de sanszos hogy összefuthatunk.

a bírókat meg sajnálom, kurvára nem konzisztensek, de ordas nagy kamuk nem voltak imho. szopattuk mi is magunkat, pl. az uccsó drive-otokban amikor Sherm nem volt fent és ott sima 40 yardot adtunk.

szóval pacsi.

több mint 4 éve
mate93 New Orleans Saints 277
Szerintem teljesen korrekt bíráskodás volt, egyedül a CJGJ hit volt kamu flag, de ilyet a túloldalon is találnánk valószínűleg. Két jó csapat játszott rajatszas hangulatu meccset, nekünk több volt a hiányzónk, ezt a védelem nagyon megerezte.
Én nem feltenem a csapatot egy esetleges 49ers elleni idegenbeli meccsen, szerintem hasonló ki-ki meccs lenne az is. Ha a két kezdő linebacker és Cook felépül, valamint nem lesz addig más fontos sérült szerintem jó matchup lenne nekünk a SF. Gratula nekik, ma megérdemelt győzelmet arattak és jó csapatuk van.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 625 — a new hope (again)
Kamarát kéne jobban használni, sztem ez a kulcs a po-ra. Egyébként kívülről nem éreztem, hogy megfújták volna a ninerst. 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...