New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Ingram, Snead, Cooks - mintha régi SAINTS edzésen lennénk.

Év elején Brady Brees meccset josoltam SBre, de lehet hogy azt nem néznem meg ahogy ez a Ravens belegyalogol a talajba
diceman
Én mondjuk örülnék ha már ott tartanánk hogy ellenük játszuk a super bowlt 😁
Nyilván eléggé jó most a Ravens, de ez a Rams sem egy topcsapat jelenleg azért, nem hinném hogy ekkora lenne a különbség ha ellenünk nyomnák, aztán ki tudja 😁


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ingram, Snead, Cooks - mintha régi SAINTS edzésen lennénk.

Év elején Brady Brees meccset josoltam SBre, de lehet hogy azt nem néznem meg ahogy ez a Ravens belegyalogol a talajba

több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Úgy nézem, Ingram elég jól érzi magát Baltimore-ban... Sőt, egyre jobban. 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Davis miatt pedig megkövezem magam nagyon sokat jelent a pályán.
TSzabi
Meganagy respect neked!

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 685
Hát sok sikert nektek majd a PO-ba, szerintem ha át álltok egy brusztolos focira akkor megtudtok verni bárkit bárhol talán egy kicsit a vezéreiteken látom hogy ezt még nehezen fogadják el. Fel kell venni a mindegy hogyan csak csináljuk meg a kövi játékot mentalitást, nem kell befosni ha Brees nem szór 300 yardot ha Kamara nem csinál 200 at, ha a D szopja a nagy játékokat és nem csinál azokat. Szerintem bármilyen szitut bármikor megtud oldani ez a csapat,csak minden meccs SB kell hogy legyen. Azt érzem rajtatok mintha derogálna nem PO meccset játszani már. Davis miatt pedig megkövezem magam nagyon sokat jelent a pályán.
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én már Armstead kiesése nélkül is azt mondom, hogy rövid lesz a januári kirándulásunk..., de így meg pláne... Mert most már inkább NFC 3-4. helyre vagyunk esélyesek, mint a konferencia 1. helyére.

És az esélyeink kulcsa már nem elsősorban a kapitány, hanem a D (secondary) és az O-line.

Egyrészt hátul Lattimore és M. Williams mögött hatalmas az űr, ami azt jelenti, hogy a kettő közül gyakorlatilag egyik sem eshet ki, mert különben nagykanállal esszük a yardokat.

AZ O-line pedig pont azért különösen fontos, mert egyre inkább elmosódik a különbség Brees és Teddy között. A kapitány gyengül, és emiatt mellette is olyan koncentrációra lenne szüksége a csapatnak, amellyel Teddy mellett játszott.

Ja, és mivel nem hiszek benne, hogy tökéletes maradék 5 meccset fogunk tudni futni (2-3 esetleg 3-2 lesz a mérlege szerintem), így mondjuk egy Vikings elleni Wild Card meccset követően akár GB-be, akár SF-ba, akár Seattle-be kell majd mennünk januárban... szerintem ott véget fog érni az idei nóta.

Remélem, nem lesz igazam, de az elmúlt 3 meccs alapján ez a véleményem...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Na fasza, Armstead nem játszik csütörtökön, mondjuk ez várható volt, és kb 1 hónap a gyógyulási idő.
Vagyis legközelebb kb a PO ban játszhat, ha nem balfaszkodjuk el persze a bejutást már innen 😁


több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/HunterFelt/status/1198935450670505984

lol 😀
egyébként nagyon örülök neki, h egyre több szerepet kap nálatok 😊 kedvenc prospectem volt az idei draftrol, a ti defetekbe tökéletesen illi, sokszor van úgy is fent 3 S nálatok.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
...
gabokocka
Beszéltünk erről itt is korábban. Én ezt túl egyszerűsítésnek tartom, és szerintem a dolog ennél összetettebb.


Kezdjük a statisztikai résszel. Nehéz következtetéseket levonni: könnyedén nyertünk két meccset, és nehezen nyertünk egyet, illetve ugye egy L, mióta Brees visszatért. Tehát 75%-os teljesítmény mellett, nehéz azt mondani, hogy leengedtünk. Ezen időszak alatt sérült volt: Kamara, Peat, Lattimore, most Armstead, meg egy meccset talán még Cook is kihagyott, de lehet most tévedek, nincs kedvem visszakeresni. Közülük 3 játékos game defining, és Easton hiába volt jó a TB ellen, most azért kevésbé tündökölt, McCoy csúnyán megverte párszor. Szerintem Kamara még mindig nem 100%-os, egyébként.

Második dolog az ellenfelek: az Arizona védelem nem tudott túl sokat felmutatni Brees ellen, igazából értékelhetetlen a meccs. A TB-nál Allen Wintson fejébe mászott, két egymás elleni meccsen is, teljesen szétesett ellenünk Jamies. A Falcons SB-t játszott (és most nem olvadtak le), a Panthers meg igazából nagyon sok ajándékot kapott, és így is képes volt elszórakozni Rivera a meccset. A nagy haladások vagy büntetésből vagy egy-egy PJ hibából következtek be, az hogy CMC meg halad csapatok ellen, az olyan, mintha azt mondanánk, hogy az ég kék, ezt nem lehet kiszűrni. Nem hiszem, hogy rendszerszinten ezt a dolgot túl kéne magyarázni. Drew INT-je ugyanannyira volt Boston érdeme szerintem, mint a Kapitány hibája. De ahogy írta Jake is a Panthers topkiban, ezt a meccset nagyon nehéz objektívan értékelni, két teljes labdabirtoklást vettek el az O-tól egyértelmű bírói hibával (Ginn-re nem dobott DPI és a Cook OPI), mondjuk egyet visszaszereztük, de mentálisan biztos az sem használt, hogy ott is pirost kellett dobni. Viszont az, hogy a bírói hibák háromszor nem adták vissza a labdát a Saintsnek (kamu DPI, nem megadott OPI Olsenre, ami nem volt OPI, de MT-re ugyanazt dobták be, egy nem létező def holding 3éssokra, + kétszer is a semmibe dobta a labdát Allen a fantom CMC-nek), illetve hogy Gaulden hogy nem lett kiálítva, és ment vissza 15 yardot az a támadás a KO után, azt sem értette senki. Azt is nehezen hiszem el, hogy egyetlen O holding nem volt csere Panthers OL-ben... (najó, megígértem, hogy nem bírózok, de ezt most muszáj volt, hogy szemléltetni tudjam az álláspontomat). Ez barátok közt is legalább 12-14 pont. Ha ez nincs, akkor már nem is olyan szoros ez a meccs.

Szóval igen, érzésre ez van, amit Gabo írtál, de ezt tényekkel alátámasztani nagyon nehéz 4 meccs alapján. Most csütörtökön lehet, hogy széttapossuk a Falconst, 34-9-re, de lehet kikapunk ugyanennyrie, és még ez sem biztos hogy igazol bármit. BTW: Saints W lesz, egyszerűen azért, mert szerintem 4 nap nem elég Quinnek, hogy jobban felkészüljön, mint Payton tud 4 nap alatt... de ez csak tipp, simán benne van, hogy tévedek. Ha tévedek, akkor viszont ez egy rövid és szomorú januári szereplés lehet.

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
én is ezt érzem, de sajnos ez várható volt
ettől függetlenül lattimore tényleg nagyon kéne, mert pj a szélen borzalmas
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Annyira nem követtem a meccseiteket, de nincs az az érzés bennetek, hogy amióta Brees visszatért, kevésbé összeszedett a csapat, Bridgewater alatt jobban koncentrált mindenki, tudták, backup QB, többet kell hozzátenni minden egyes játékosnak, most meg amolyan Brees majd úgyis megoldja mentalitás tapasztalható? És annyira már nem érzem jónak Breest, hogy ha ez nem változik, akkor messzire jussatok. Korábban nagyon baszott a D, most meg tőlünk szoptok 30+ pontot, ennyit nem jelenthe Lattimore hiánya. Valahogy ezt kell összeraknia sztem SP-nak, ha nagyot akartok januárban durrantani.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 www.europlayers.com/ViewProfilePlayer.aspx?ProfileId=73123
Kis érdekesség: Khiry Robinson Bolzanoba igazolt. Gondolom pár embernek még rémlik a neve.
sLyNz
Én twitteren követem még. 😀
több mint 4 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
 www.europlayers.com/ViewProfilePlayer.aspx?ProfileId=73123
Kis érdekesség: Khiry Robinson Bolzanoba igazolt. Gondolom pár embernek még rémlik a neve.

......
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Most sikerült csak megnézni, hát ez elég durva bíráskodás volt, és nem a mi javunkra. Volt sok hiba is a részünkről, de csak sikerült behúzni a végén valahogy.
Atlantában jó lenne nyerni és akkor megvan a csoport is kb.
kapitnono
Pffff , dobok egy közhelyt:
Teher alatt nő a pàlma.
Én màr úgy vagyok vele, hogy a zebràk hülye döntése is egy tréning folyamat lesz lassan. Megszokni soha nem lehet, de talàn tulépni rajta, azt lehet gyorsabban 😔😀.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Atlantában jó lenne nyerni és akkor megvan a csoport is kb.
kapitnono
Igazából 5 meccsből 2-t kell nyerni a következő hetekben, ahol egyik sem lesz annyira egyszerű. A Titans és a Colts az életéért küzd, a Falcons és a Panthers a főedzőjéért küzd, a 49ers meg ugye a #1-ért. Szóval nagyon kemény 5 hét elé nézünk.

Szóval nincs már elveszthető meccsünk, és bíznunk kell abban is, hogy a Ravens leszedi a 49erst

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Most sikerült csak megnézni, hát ez elég durva bíráskodás volt, és nem a mi javunkra. Volt sok hiba is a részünkről, de csak sikerült behúzni a végén valahogy.
Atlantában jó lenne nyerni és akkor megvan a csoport is kb.


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
A Főnök is megmondta, azzal kell foglalkozni, amire hatással tud lenni a csapat (mikor lett ekkora gondolkodó Payton? régen többnyire széttrollkodta a post game konfikat, most meg nagyokat mond folyamatosan... mindegy is). PJ talán a legrosszabb meccsét hozta az idényben, pedig "csak" egy Moore-Samuel kettőst kellett megoldania, nem is akarok arra gondolni, mit kezdene Ridley-vel. Apple továbbra is jól játszik egyébként, de Marcus kicsit elveszett volt a meccsen.

Amivel Allennek kezdenie kell valamit, de gyorsan, az a misdirection-ök, reverse-k és hasonló trükközések levédekezése. A 49ers O-nak ez szerves része, és lesz olyan pontja az idénynek, amikor meg kell verni őket.

Easton jó kezdés után, most lényegesen haloványabb képet mutatott, ennyit számít, hogy Terron vagy valaki más játszik a másik oldalán. Sajnos 4 nap szerintem nem lesz elég Armsteadnek hogy összedrótozzák. A futást ez nagyban fogja érinteni sajnos. Jó lenne, ha többet futnánk, de ehhez nagyon kell, hogy stabilizáljuk a passzvédekezést, szóval nagyon kell vissza ML.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Grat, gáz lett volna, ha nyerünk, nekünk is, nektek is.

De azért az aggasztó, hogy ha ellenünk ilyen fújást kaptok, milyet fogtok kapni a PO-ban egy Green Bay, Seattle, Frisco, vagy Cowboys ellen.

Illetve nagyon kell Lattimore, mert tőlünk 30+ pontot szopni nem kis bravúr, bírók ide vagy oda.

És Brees is, bár megvolt a drive a végén, de a pickkel ő hozott vissza minket érdemben, illetve a végén a tök sima TD passz helyett majdnem picket dobott.
gabokocka
Minden ponttal egyetértek.

Utolsóhoz annyit, hogy remélem SB run valahogy összejön, és a Kapitány végre visszavonul...

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Grat, gáz lett volna, ha nyerünk, nekünk is, nektek is.

De azért az aggasztó, hogy ha ellenünk ilyen fújást kaptok, milyet fogtok kapni a PO-ban egy Green Bay, Seattle, Frisco, vagy Cowboys ellen.

Illetve nagyon kell Lattimore, mert tőlünk 30+ pontot szopni nem kis bravúr, bírók ide vagy oda.

És Brees is, bár megvolt a drive a végén, de a pickkel ő hozott vissza minket érdemben, illetve a végén a tök sima TD passz helyett majdnem picket dobott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Nem igazán értem, miért történik mindez, de nagyon idegesítő a sok PI elbaszás ellenünk. Nagyon kíváncsi leszek, hogy az újra kihűlt Falcos ellen mi lesz. Back-to-back div meccsen, 10+ büntetés, hát több mint furcsa, na. Vagy fejekben van gond nálunk, vagy...
Gyurma Pappa
Mennyire szoktál Saints meccsen kívűl mostanában más csapatokat nézni? Én munka miatt elég sok TNF meg MNF-et. Ugyanilyen fos ítéletek születnek mindenhol, persze ez elég szélsőséges volt ezen a meccsen, de szánalom amit idén művelnek a bírók, kíváncsi vagyok mikor pukkan a dolog és jön valami reform dolog, mert a szargolyó elindult lefele szerintem már, csak kérdés mekkorára nő amíg meg nem állítják.
EasyGhost
Szerintem a szargolyó már tavaly pukkant a rams ellen,bár annak még volt állaga...az, hogy ezek után ezt a reformot sikerült elérni - ráadásul hétről-hétre - azzal már érdemes orvoshoz fordulni 😕
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Nem igazán értem, miért történik mindez, de nagyon idegesítő a sok PI elbaszás ellenünk. Nagyon kíváncsi leszek, hogy az újra kihűlt Falcos ellen mi lesz. Back-to-back div meccsen, 10+ büntetés, hát több mint furcsa, na. Vagy fejekben van gond nálunk, vagy...
Gyurma Pappa
Mennyire szoktál Saints meccsen kívűl mostanában más csapatokat nézni? Én munka miatt elég sok TNF meg MNF-et. Ugyanilyen fos ítéletek születnek mindenhol, persze ez elég szélsőséges volt ezen a meccsen, de szánalom amit idén művelnek a bírók, kíváncsi vagyok mikor pukkan a dolog és jön valami reform dolog, mert a szargolyó elindult lefele szerintem már, csak kérdés mekkorára nő amíg meg nem állítják.
EasyGhost
Szerintem 6-7 éve sírok, hogy rossz a PI szabály, szóval semmi meglepő. Nem nagyon nézek mást, de sejtem, hogy ez a helyzet.

Alapvetően az NFL pass happy kísérlete az oka mindennek. Kár volt belenyúlni, a nézettség azért csökkent, mert az emberek kevésbé néznek tv-t. Félreértette a liga a folyamatokat, és megpróbált belenyúlni. Kár volt, ezt a helyzetet nehéz lesz visszacsinálni.

több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nem igazán értem, miért történik mindez, de nagyon idegesítő a sok PI elbaszás ellenünk. Nagyon kíváncsi leszek, hogy az újra kihűlt Falcos ellen mi lesz. Back-to-back div meccsen, 10+ büntetés, hát több mint furcsa, na. Vagy fejekben van gond nálunk, vagy...
Gyurma Pappa
Mennyire szoktál Saints meccsen kívűl mostanában más csapatokat nézni? Én munka miatt elég sok TNF meg MNF-et. Ugyanilyen fos ítéletek születnek mindenhol, persze ez elég szélsőséges volt ezen a meccsen, de szánalom amit idén művelnek a bírók, kíváncsi vagyok mikor pukkan a dolog és jön valami reform dolog, mert a szargolyó elindult lefele szerintem már, csak kérdés mekkorára nő amíg meg nem állítják.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Nem igazán értem, miért történik mindez, de nagyon idegesítő a sok PI elbaszás ellenünk. Nagyon kíváncsi leszek, hogy az újra kihűlt Falcos ellen mi lesz. Back-to-back div meccsen, 10+ büntetés, hát több mint furcsa, na. Vagy fejekben van gond nálunk, vagy...

több mint 4 éve
AteszV2SP2 New Orleans Saints 7
Ooooooooooo yeeeeeeeeeeee
Lutz ban nem csalódsz

Szerkesztette: AteszV2SP2
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
 twitter.com/PFF/status/1198077715578011649/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1198077715578011649&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints
kapitnono
kezd felértékelődni a Vikings-meccs után vett mezem