New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
beceee New Orleans Saints 10
Arról mi a véleményetek,hogy Brees helyett Teddyt kellett volna játszatni a rájátszásba?Azért az a 5-0-ás sorozat idegenbe Seattle verés stb,az nem volt rossz.Bár én a Vikings ellen is fölényes győzelmet vártam nyilván Brees-el is.De ne szépítsük ő is kellett a vereséghez sajnos.Ha Teddy játtszik nyilván az is elsülhetett volna jól is meg rosszul is,de így biztos kijött volna ,hogy "mi lakozik benne".Én Payton helyébe beraktam volna...És Hill-t is többet játszattam volna.Így együtt a kettőt.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Na mi lesz Breesszel? Még sokáig akar gondolkodni rajta, az meg nekünk nem jó. Ha marad, akkor tudni kellene, hogy mennyiért, hogy lehessen tervezni a csapat többi részét, ha nem, akkor meg azt, hogy Teddyvel tervezzünk-e, vagy QB-t kell keresni és több pénz marad máshova.
Tocy
Ez az FA időszak első napjaiban el fog dőlni szvsz, addig meg hadd gondolkodjon. Én még mindig azt gondolom, hogy Teddy maradni fog.

több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na mi lesz Breesszel? Még sokáig akar gondolkodni rajta, az meg nekünk nem jó. Ha marad, akkor tudni kellene, hogy mennyiért, hogy lehessen tervezni a csapat többi részét, ha nem, akkor meg azt, hogy Teddyvel tervezzünk-e, vagy QB-t kell keresni és több pénz marad máshova.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Zach Line visszavonul. Kisebb hír, én bírtam, megbízható kiegészítő ember volt. Nem egy clutch elkapására emlékszem...

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
CGJ,Harris és McCoy is All rookie team tag lett. Nem is rossz első kör nélkül 😀


több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 682
Megszerezhető Burrow.

2020,2021,2022 1,2 kör
Mississippi delta
Bourbon street
Mardi Gras

Továbbá beüzemelitek a cincinnati metrot, és a meglepetés törvénye alapján egyszer kérhet bármit a Cinci
TSzabi
Megígérni nem elég? (A metrót) 😄😄😄
zemanla
De amíg nincs kész addig Brees gyerekeit ott tartják
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Megszerezhető Burrow.

2020,2021,2022 1,2 kör
Mississippi delta
Bourbon street
Mardi Gras

Továbbá beüzemelitek a cincinnati metrot, és a meglepetés törvénye alapján egyszer kérhet bármit a Cinci
TSzabi
Megígérni nem elég? (A metrót) 😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 682
Megszerezhető Burrow.

2020,2021,2022 1,2 kör
Mississippi delta
Bourbon street
Mardi Gras

Továbbá beüzemelitek a cincinnati metrot, és a meglepetés törvénye alapján egyszer kérhet bármit a Cinci

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
ez nagy szezon volt srácok... semmivel se volt rosszabb végigszurkolni, mint egy Saints-szezont.
itt a rekorddöntögető alapszakasz után a PO-ban is jöttek még az űrszámok. sporttörténelem volt ez a javából

Szerkesztette: atapapa

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Köv három év 1+2. kör és helyben is vagyunk. 😁
PEEtör
Sztem kevés lenne.
gabokocka
Egész idei év + 21. 1-2-3 és talán 22. 1.

Megérné, főleg ha Brees még marad 4 évig 😀

El kell engedni ezt a projektet, Bengals játékos lesz belőle, talán megszakítja a 29es PO vereségsorozatot.

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Eleg nehez a liga aljara kerulni, szegeny delfineknek se sikerult - Burrow meg jojjon hozzank ha mar a Kapitany a kedvence, szarok a szabalyokra

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Köv három év 1+2. kör és helyben is vagyunk. 😁
PEEtör
Sztem kevés lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lila-arany, fekete-arany majdnem ugyanaz 😀 For the great state of Louisiana!

Remélem ebből a csapatból igazolunk végre játékost. Közben azt is remélem hogy nem dobjuk el a következő 2 draftot egy játékosért...
Gyurma Pappa
Burrow? 🤔
PEEtör
Ahhoz le kellet volna menni kutyába a szezonban...
Tetszettek volna sz@rabbul szerepelni! 😀
zemanla
Köv három év 1+2. kör és helyben is vagyunk. 😁

Amelyik csapathoz kerül, az szerintem biztosítva lesz 10+ évre. Kiváncsi lennék, mit tudna vele kezdeni Payton...
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Lila-arany, fekete-arany majdnem ugyanaz 😀 For the great state of Louisiana!

Remélem ebből a csapatból igazolunk végre játékost. Közben azt is remélem hogy nem dobjuk el a következő 2 draftot egy játékosért...
Gyurma Pappa
Burrow? 🤔
PEEtör
Ahhoz le kellet volna menni kutyába a szezonban...
Tetszettek volna sz@rabbul szerepelni! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lila-arany, fekete-arany majdnem ugyanaz 😀 For the great state of Louisiana!

Remélem ebből a csapatból igazolunk végre játékost. Közben azt is remélem hogy nem dobjuk el a következő 2 draftot egy játékosért...
Gyurma Pappa
Burrow? 🤔
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Lila-arany, fekete-arany majdnem ugyanaz 😀 For the great state of Louisiana!

Remélem ebből a csapatból igazolunk végre játékost. Közben azt is remélem hogy nem dobjuk el a következő 2 draftot egy játékosért...

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
ellenkezőleg, ennyi alkalommal inkább már a stáb sara.
PEEtör
Most az elmúlt 3 bukóból az utolsót lehet a stábra fogni, de a Rams ellen Payton nagyon jó meccset hívott, ott Brees nem volt a helyzet magaslatán, a Vikes elleni előzőn úgy hozta vissza, hogy olyat kevesen tudnak, és nem tehetett arról, hogy Marcus bemutatta élete első NFL missed tacklejét. A SEA ellen 2013-ban, a LOB ellen (!) egy labdabirtoklásnyira voltunk a továbbjutástól. 2011-ben Williams 8 emberes blitze adta le a meccset, meg is váltunk tőle. 2010-t egyértelműen Payton rontotta el, hülye ötlet felvenni a Seahawks játékstílusát. 2006-ban meg az a Bears védelem egyértelműen jobb volt, mint az akkori Saints.

A HOF irányító kérdéshez annyit, hogy Brees mielőtt idekerült, még elég messze volt a HOF-tól. Hogy Payton nélkül elérte volna-e ezt, vagy Payton Romoval megcsinálta volna ugyanezt a csapatot... soha nem fogjuk megtudni. 😊

Nyilván torzítja a képet, hogy PC több csapattal is dolgozott. Az is tény, hogy a Wilson húzás nagy volt, de ugye azt sem fogjuk megtudni, hogy mi van ha Wilson nem oda kerül. Nézd meg Tannehillt is, mennyi idő kellett mire NFL irányítónak néz ki, lehet hogy csak rossz csapatokban volt eddig 😀

Összefoglalva: most lehet hogy fáj, hogy így estünk ki b2b években, de azért Payton nem lett sokkal rosszabb edző, mint volt 2009-ben. Voltak rosszabb évei a csapattal, de újraépítették az egészet. Payton sem hibásabb a csapata teljesítményében, mint amennyire PC hibás a SEA teljesítményében. Ennyit akartam mondani.

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
mindig egy nagy erzelmi hullamvasut a szezon, de ide a Kapitany serulese alatti idoszak miatt nagyon biztam egy jobb PO szereplesben.
A hetvegi meccs megmutatta hogy lehet felkeszulni Vikingsbol (foleg hogy nekunk 1-3 a mutato ellenuk, most mar 1-4).
Remelem van meg 1 szezon a csapatban es nem lesz mar "mi lett volna ha".
Elnezve az idei PO husdaralot itt mar semmi se szent.
(szar poen volt)

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én sem értem PC savazását. Ráadásul nemcsak POba vezeti, de meccseket nyer, idegenben is, és most sem volt túl messze a konfdöntő.
Nézzük meg pl a Saintset, rostert és PO szereplésüket...
PEEtör
Szándékosan itt írok és nem SEA topicban:

Payton 13 év, 8 PO, .533-es mutató (15 meccs, 8 győzelem), egy gyűrű
PC 14 év, 10 PO, .579-es mutató (19 meccs, 11 győzelem), egy gyűrű

annyival nem rosszabb azért
Gyurma Pappa
Csak volt még egy SB benne nekik, meg nem végig HOF irányítója volt (szvsz Wilson már az).
És a másik nagy különbség, hogy nem igazán volt nekik olyan vereségük, ahol nyerniük kellett volna, de kikaptak.
Nekünk meg bőven, hogy csak az ideit említsem, vagy épp az ellenük játszott earthquake meccs. Aztán voltak nüanszok, kb 50-50 meccsek, amiket rendre buktunk szoros, és annál fájdalmasabb végjátékban. Ezeket lehet szerencsére fogni, vagy ellenkezőleg, ennyi alkalommal inkább már a stáb sara.

Csípem Paytont és a stábot, rengeteget tettek a csapatért, de...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Én sem értem PC savazását. Ráadásul nemcsak POba vezeti, de meccseket nyer, idegenben is, és most sem volt túl messze a konfdöntő.
Nézzük meg pl a Saintset, rostert és PO szereplésüket...
PEEtör
Szándékosan itt írok és nem SEA topicban:

Payton 13 év, 8 PO, .533-es mutató (15 meccs, 8 győzelem), egy gyűrű
PC 14 év, 10 PO, .579-es mutató (19 meccs, 11 győzelem), egy gyűrű

annyival nem rosszabb azért

több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Ata, Gyurma?
Ki lesz a következő?
🙄
zemanla
Utánam és Gyurma után legyél te 😀
Hullanak a nagyvadak rendesen. Nekem már mindegy, csak a Frisco ne nyerjen SB-t.
atapapa
Hátha egyszer elfogy a topik. Nekem is mindegy, csak a Packers essen még ki.
Matthew99
Na mit történt már, megint kiürül a topic?
kapitnono
Nincs itt semmi látnivaló, csak keressük a következő szinpatikus csapatot 😀
Úgy látszik sokadmagammal a Ravens volt a PO pótlék a Saints után. Sajnos az is tiszavirág életű volt 😕
Nálam is Titans a következő akikért érdemes akár élőben is szorítani...
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Egyébként mivel mindketten csípitek a Ravenst, erre gondoltam, h ki lesz a következő.
Kiesett a Saints, Ravens....
zemanla
Hehe Titans
Gyurma Pappa
😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Egyébként mivel mindketten csípitek a Ravenst, erre gondoltam, h ki lesz a következő.
Kiesett a Saints, Ravens....
zemanla
Hehe Titans

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Egyébként mivel mindketten csípitek a Ravenst, erre gondoltam, h ki lesz a következő.
Kiesett a Saints, Ravens....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 544 — Csodabogár
Ata, Gyurma?
Ki lesz a következő?
🙄
zemanla
Utánam és Gyurma után legyél te 😀
Hullanak a nagyvadak rendesen. Nekem már mindegy, csak a Frisco ne nyerjen SB-t.
atapapa
ki bántott meg ennyire? 😕