New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
SP úgy látszik trollkodott egy kicsit... 😀 😀 😀

 dailysnark.com/saints-head-coach-sean-payton-wears-roger-goodell-clown-shirt-to-press-conference/?fbclid=IwAR1oLoodYM1Z9heNSargrNdQ1-Y6FG4Ww-JLncjlk9kpPKVXL1ttylT8fRM

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Ezt nem is tudtam kemény 😀

Most #Browns story ever: In the 2011 draft, the #Saints drafted Cameron Jordan in the first round. The next day, the #Browns called Jordan to tell him they're picking him. 🤦‍♂️
kapitnono
Magyarázat: a Browns pont akkor draftolta Jordan Cameront.

De így is vicces sztori volt.
atapapa
Túl gyors vagy. Igen, a Jordan, Cameron és a Cameron, Jordan volt a probléma ott
Wyatt
Okés nem tudtam, köszi az infót, de akkor is vicces hogy őt hívták fel, mondjuk ezek után nem meglepő hogy összekeverték a neveket 😀


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt nem is tudtam kemény 😀

Most #Browns story ever: In the 2011 draft, the #Saints drafted Cameron Jordan in the first round. The next day, the #Browns called Jordan to tell him they're picking him. 🤦‍♂️
kapitnono
Magyarázat: a Browns pont akkor draftolta Jordan Cameront.

De így is vicces sztori volt.
atapapa
Túl gyors vagy. Igen, a Jordan, Cameron és a Cameron, Jordan volt a probléma ott

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ezt nem is tudtam kemény 😀

Most #Browns story ever: In the 2011 draft, the #Saints drafted Cameron Jordan in the first round. The next day, the #Browns called Jordan to tell him they're picking him. 🤦‍♂️
kapitnono
Magyarázat: a Browns pont akkor draftolta Jordan Cameront.

De így is vicces sztori volt.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Ezt nem is tudtam kemény 😀

Most #Browns story ever: In the 2011 draft, the #Saints drafted Cameron Jordan in the first round. The next day, the #Browns called Jordan to tell him they're picking him. 🤦‍♂️
kapitnono
Remélem mondta nekik, hogy oké és utalják a fizetését majd érkezik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Ezt nem is tudtam kemény 😀

Most #Browns story ever: In the 2011 draft, the #Saints drafted Cameron Jordan in the first round. The next day, the #Browns called Jordan to tell him they're picking him. 🤦‍♂️


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Nem mondom hogy ez a tökéletes FO, volt pár szar döntés, pech is bőven, de azért valamit jelez az NBA-ről, hogy a Hornets/Pelicans háromszor választott top 5-ben, és abból mind a három játékos valamelyik kaliforniai nagy piacra sírta magát idővel (Baron Davis Golden State, Chris Paul LA Clip, és prejudikálom, hogy Davis is a Lakersbe megy).
Főleg itt a nyugati öldöklő küzdelemben nehéz szezonokon át potens csapatot építeni, ráadásul mind a három síró szupersztárunk sérülékeny is volt nálunk, úgy meg nehéz egy franchise-ból kihozni a legjobbat, ha a legjobb játékosra nem lehet biztosan építeni.
Biztos vagyok abban, hogy másképpen festene a NOLA-s kosárlabda elmúlt közel 20 éve, ha anno nem teszik át a csapatot Nyugatra, ott is talán a létező legdurvább divízióba.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
NOLA kapja az áldást, Anthony Davis cserét kért...
atapapa
Nem meglepő, nem voltak képesek csapatot rakni alá, igazából ő volt a jófej, hogy eddig ott maradt.
PEEtör
Jófej? Ne már... 4+1 éves 128milliós szerződést kapott, amiből még 1,5+1 év hátravan.
Azért én nem sajnálom...
Persze, nagy plaja, jó játékos, de azért hálás nem vagyok neki, amiért kibírt 2,5 évet a 4+1 éves szerződéséből.
Rutin
Engem nem érdekel a szerződése, szerintem őt sem, és nem is erről volt szó, meg nem a sajnálatról. Hetes éve van NO-ban, ennyit húzott le itt, neki a gyűrű számít, amihez ez az inkompetens Pelicans FO nem volt és nem is lesz segítségére.
Nem 2,5 hanem 7 évet bírt ki.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
NOLA kapja az áldást, Anthony Davis cserét kért...
atapapa
Nem meglepő, nem voltak képesek csapatot rakni alá, igazából ő volt a jófej, hogy eddig ott maradt.
PEEtör
Jófej? Ne már... 4+1 éves 128milliós szerződést kapott, amiből még 1,5+1 év hátravan.
Azért én nem sajnálom...
Persze, nagy plaja, jó játékos, de azért hálás nem vagyok neki, amiért kibírt 2,5 évet a 4+1 éves szerződéséből.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sajnos az NBA -t nem követem, sok nekem az a meccs mennyiség, az időeltolódással.
(Nem mintha a magyar bajnokságot figyelemmel kísérném...pedig, annak idején a szolnoki ( akkor még Alföldi) Olajbányász játékosa is voltam. Serdülő, ifi... Nem jártak még annyian meccsre sem Szolnokon, mi voltunk a "kemény mag" 😉
Igaz, akkor még az NBII ben.)
Rashid Abeljanov, Kmézic Zoran, Farkas "Kutya", "Kis" Tóthzoli, és a jelenlegi polgármester úr: Szalay Feri... Acsay Attila...
Nah, ennyit a nosztalgiáról! 😀
Jah, és a régi Tisza Kupák a Ligetben...
(Öreg vagyok? 😀)
zemanla
Rezák László volt az edző+volt még Tyubin, Berkics, Hosszú Pista(Katinka apja) ifjabb Crézy Jenő...
ThundersNFL
Tyubin! Tényleg! 😉
Bár, Hosszú és Jenő az NBII ben talán még nem voltak... Lehet egy-ket év különbséggel. De igen, kb az az időszak




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
Sajnos az NBA -t nem követem, sok nekem az a meccs mennyiség, az időeltolódással.
(Nem mintha a magyar bajnokságot figyelemmel kísérném...pedig, annak idején a szolnoki ( akkor még Alföldi) Olajbányász játékosa is voltam. Serdülő, ifi... Nem jártak még annyian meccsre sem Szolnokon, mi voltunk a "kemény mag" 😉
Igaz, akkor még az NBII ben.)
Rashid Abeljanov, Kmézic Zoran, Farkas "Kutya", "Kis" Tóthzoli, és a jelenlegi polgármester úr: Szalay Feri... Acsay Attila...
Nah, ennyit a nosztalgiáról! 😀
Jah, és a régi Tisza Kupák a Ligetben...
(Öreg vagyok? 😀)
zemanla
Rezák László volt az edző+volt még Tyubin, Berkics, Hosszú Pista(Katinka apja) ifjabb Crézy Jenő...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
NOLA kapja az áldást, Anthony Davis cserét kért...
atapapa
Nem meglepő, nem voltak képesek csapatot rakni alá, igazából ő volt a jófej, hogy eddig ott maradt.
több mint 5 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Valamiről lemaradtam? Van ilyen nevű játékosunk?
Thomas80
Nagyjából az történik így a kosárcsapattal (New Orleans Pelicans), mintha mondjuk Thomas, Kamara és Lattimore egyszerre benyögné a Saintsnek, hogy el akarnak menni, és nem akarnak NOLA-ban játszani.
Kb. ez a nagyságrend...
Rutin
Értem, bevallom az NBA egyáltalán nem köt le, ezért fogalmam sem volt erről az egészről.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sajnos az NBA -t nem követem, sok nekem az a meccs mennyiség, az időeltolódással.
(Nem mintha a magyar bajnokságot figyelemmel kísérném...pedig, annak idején a szolnoki ( akkor még Alföldi) Olajbányász játékosa is voltam. Serdülő, ifi... Nem jártak még annyian meccsre sem Szolnokon, mi voltunk a "kemény mag" 😉
Igaz, akkor még az NBII ben.)
Rashid Abeljanov, Kmézic Zoran, Farkas "Kutya", "Kis" Tóthzoli, és a jelenlegi polgármester úr: Szalay Feri... Acsay Attila...
Nah, ennyit a nosztalgiáról! 😀
Jah, és a régi Tisza Kupák a Ligetben...
(Öreg vagyok? 😀)

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Valamiről lemaradtam? Van ilyen nevű játékosunk?
Thomas80
Nagyjából az történik így a kosárcsapattal (New Orleans Pelicans), mintha mondjuk Thomas, Kamara és Lattimore egyszerre benyögné a Saintsnek, hogy el akarnak menni, és nem akarnak NOLA-ban játszani.
Kb. ez a nagyságrend...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
"I embrace the challenge."

Még egy évig láthatjuk dobàlni a Kapitányt.

Csakazértis!

"I’ve spent this last week navigating the heartache and disappointment from the game. Some things within our control and some outside our control that caused us to fall short. So much of our motivation is to represent the Who Dat Nation with determination and resiliency. We want to play for you, fight for you, and win for you. You deserve that.
The longer I play I realize that we truly are one heartbeat with our fans. Our success is your success. Our disappointment is your disappointment. We are inspired by one another to accomplish things far greater than what we could ever do on our own.
Everything that has ever happened to this community, we have bonded together, galvanized and leaped forward every time.
The frustration we feel now can be channeled in the same way. Pour that passion and emotion into your families and communities. Inspire others with your focus & determination and positive outlook. This will make us stronger, this will bond us tighter, this will be a source for our success in the future.
There is no place like New Orleans. There is no community like ours. No fans like the Who Dat Nation. I refuse to let this hold us down. I refuse to let this create any negativity or resentment. I embrace the challenge.
So keep your chin up, hold your head high, puff your chest out because WE are the Who Dat Nation and WE will always persevere."

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Valamiről lemaradtam? Van ilyen nevű játékosunk?
Thomas80
NBA kosarassztár
dande
Köszi, NBA-t nem követem.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valamiről lemaradtam? Van ilyen nevű játékosunk?
Thomas80
NBA kosarassztár
több mint 5 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Valamiről lemaradtam? Van ilyen nevű játékosunk?
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A Dome mellett, a Championship Square bejáratánál két ember fotója van kirakva, mint a város sportjának ikonjai:
Brees és AD...

😕 😕 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
NOLA kapja az áldást, Anthony Davis cserét kért...
atapapa
Két gyászos vasárnap egymás után... 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
NOLA kapja az áldást, Anthony Davis cserét kért...

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Nem is nézem azt a szar pb-t.



több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Egy hét alatt csak leesett az ESPN-nek is hogy 4 bíró is Dél-Kaliforniában él, köztük a két legfőbb érintett

https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0121%2Fr491587_1296x729_16-9.jpg
Sources: 4 officials in Rams win have SoCal ties
There is concern in NFL circles about how the league allowed four game officials who live in Southern California, including referee Bill Vinovich, to officiate a conference title game involving the Rams.


Jordan laza pólóval üzent a Pro Bowl előtt


Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
NFL fined Robey-Coleman the amount of $26,739 for the helmet-to-helmet that was not flagged during the NFC Championship Game, per source.

Aha megbüntetik sisak a sisaknak miatt, de nem ismerik el, hogy szbálytalan volt és hibáztak a bírók. Mindent értek...
kapitnono
És ha elismerik, hogy hiba volt akkor ti játszotok jövő héten?
Bazzani
Mégis miről beszélnénk? 😁😁😁

Nekünk Saints szurkolóknak ezzel a bírói döntéssel ért véget a szezon!
Legközelebb a WEEK 2 utàn beszélhetünk valami érdemlegeset.

FA piac idén sem lesz érdekes szàmunkra. Max Lutz és Ingram visszhozatala. Szerintem Teddy sorsa sem fog nagy zajt csapni. Néhàny kiegészítő jàtékos igazolàsa. Egy trade mondjuk lesz szerintem.

Draft alatt böngészhetjük a hàtsóköröket és az UDFA jelölteket. Itt sem lesz nagy izgalom. 😁 Az biztos hogy a hàtsó körökből húzunk egy RB-t és egy OL emberkét. 😎😎

Előszezon mindig langyos.
WEEK 1 szokàsos kuka 😀😀😀
Így a WEEK 2-ig pihi van igazàból.

Szerkesztette: Fattyu