New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Tell em McConaughey from r/Saints

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Thomas kapott 30ezret a telefonos ünneplésért, egy SB-t érő hit megvan 27ezerből.
atapapa


Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
káromkodáson kívül nem igazán tudnék mit írni, azzal meg nem terhellek titeket.

ÓÓÓÓÓÓ hogy a mocskos...... na mindegy 😀 😀 😀 😀



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
NFL fined Robey-Coleman the amount of $26,739 for the helmet-to-helmet that was not flagged during the NFC Championship Game, per source.

Aha megbüntetik sisak a sisaknak miatt, de nem ismerik el, hogy szbálytalan volt és hibáztak a bírók. Mindent értek...
kapitnono
És ha elismerik, hogy hiba volt akkor ti játszotok jövő héten?
Bazzani
Nem, csak az, hogy nem ismerik el, hogy hibáztak a bírók, de az eset miatt megbüntetik a játékost, hogy szebálytalan volt. Ez szerintem nem igazán passzol.
Nyilván nem játszhatunk most Super Bowlt ezt tudom én is kivitelezhetetlen lenne, nem is erre céloztam, csak nagyon nem passzol a liga döntése szerintem


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Thomas kapott 30ezret a telefonos ünneplésért, egy SB-t érő hit megvan 27ezerből.
atapapa
Occcó....?
zemanla
AZ 53-as keretre leosztva 500 dolláros jegy a super bowlra? Exkluzív bejárási engedéllyel a pályára? Az, nagyon occcó.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
NFL fined Robey-Coleman the amount of $26,739 for the helmet-to-helmet that was not flagged during the NFC Championship Game, per source.

Aha megbüntetik sisak a sisaknak miatt, de nem ismerik el, hogy szbálytalan volt és hibáztak a bírók. Mindent értek...
kapitnono
És ha elismerik, hogy hiba volt akkor ti játszotok jövő héten?

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
Thomas kapott 30ezret a telefonos ünneplésért, egy SB-t érő hit megvan 27ezerből.
atapapa
Occcó....?
zemanla
És kínai...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Thomas kapott 30ezret a telefonos ünneplésért, egy SB-t érő hit megvan 27ezerből.
atapapa
Occcó....?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Thomas kapott 30ezret a telefonos ünneplésért, egy SB-t érő hit megvan 27ezerből.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
NFL fined Robey-Coleman the amount of $26,739 for the helmet-to-helmet that was not flagged during the NFC Championship Game, per source.

Aha megbüntetik sisak a sisaknak miatt, de nem ismerik el, hogy szbálytalan volt és hibáztak a bírók. Mindent értek...
kapitnono
Mondanám, hogy mire költsék azt a beszedett pénzt...
PEEtör
Bírói továbbképzésre? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
NFL fined Robey-Coleman the amount of $26,739 for the helmet-to-helmet that was not flagged during the NFC Championship Game, per source.

Aha megbüntetik sisak a sisaknak miatt, de nem ismerik el, hogy szbálytalan volt és hibáztak a bírók. Mindent értek...
kapitnono
Mondanám, hogy mire költsék azt a beszedett pénzt...
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
NFL fined Robey-Coleman the amount of $26,739 for the helmet-to-helmet that was not flagged during the NFC Championship Game, per source.

Aha megbüntetik sisak a sisaknak miatt, de nem ismerik el, hogy szbálytalan volt és hibáztak a bírók. Mindent értek...
kapitnono
És ezt hogy számolták ki?
zemanla
+ Áfa? 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
NFL fined Robey-Coleman the amount of $26,739 for the helmet-to-helmet that was not flagged during the NFC Championship Game, per source.

Aha megbüntetik sisak a sisaknak miatt, de nem ismerik el, hogy szbálytalan volt és hibáztak a bírók. Mindent értek...
kapitnono
És ezt hogy számolták ki?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
NFL fined Robey-Coleman the amount of $26,739 for the helmet-to-helmet that was not flagged during the NFC Championship Game, per source.

Aha megbüntetik sisak a sisaknak miatt, de nem ismerik el, hogy szbálytalan volt és hibáztak a bírók. Mindent értek...
kapitnono
Nos hogy teljesen őszinte legyek és közben ne bántsak meg senkit aki máshogy gondolkozik mint én, mégis távolról nézve a dolgot, hogy ne legyen egyoldalúan mérlegelve vagy hogy el legyen túlozva egyetlen szelete a témának egy adott perspektívából nézve, szerintem érdemes lenne elgondolkozni azon a közjó érdekében, hogy elfelejtettem mit akartam mondani 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
NFL fined Robey-Coleman the amount of $26,739 for the helmet-to-helmet that was not flagged during the NFC Championship Game, per source.

Aha megbüntetik sisak a sisaknak miatt, de nem ismerik el, hogy szbálytalan volt és hibáztak a bírók. Mindent értek...


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Benji Watson is pont erröl beszél.
Kájzerszóze
Az a meglàtàsom, hogy SB-ig ez ügyben màr nem fognak nyilatkozni és àllastfoglalni.
Arra vàrnak, hogy ülepedjen a dolog, és reménykednek lesz egy jó SB. Így ez a téma tompul.
Majd utána jönnek az esetleges büntik /bírók/, nyilatkozatok.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Benji Watson is pont erröl beszél.



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Roger meg lapit mint szar a gazban. Ez a furcsa. Érdekelne mit mond...
Kájzerszóze
Biztos tanácsot kért Fecótól, hogy ilyenkor mit is kellene mondani.
Arra vár... 😀 😎😋

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Roger meg lapit mint szar a gazban. Ez a furcsa. Érdekelne mit mond...



több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Engedjétek már el ezt a faszságot hogy újrajátszani, meg a facemasket, annyira unalmas olvasni, és mindig jöttök bezzeg a facemask. Bezzeg 5ezer hülyeség nem volt előtte vagy utána? Ráadásul mindenki azt a szart szajkózza ami eléggé véleményes mivel nem szándékos volt és tizedmásodperc alatt elengedte a maszkot a védőjátékos olvassatok bele a szabálykönyvbe, de gondolom te is egyike vagy aki látta azt a szép 4képes montázst amit valami gyökér összeállított, amiből 2 hatalmas faszság, 1 véleményes és 1 jogos.
EasyGhost
Blandinoék konkrétan azt mondják, hogy helyes ítélet volt nem befújni
 www.youtube.com/watch?v=M3Js3Y8ZEkw

atapapa
Szerintem inkább pont a Goff-on "hiányolt" facemask-ra mondja Blandino, hogy szerinte helyesen nem dobtak zászlót.
Rutin
Tudom 😊 nem véletlenül idéztem Easyt, aki arról beszél hogy baromság amiatt zászlót követelni

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Engedjétek már el ezt a faszságot hogy újrajátszani, meg a facemasket, annyira unalmas olvasni, és mindig jöttök bezzeg a facemask. Bezzeg 5ezer hülyeség nem volt előtte vagy utána? Ráadásul mindenki azt a szart szajkózza ami eléggé véleményes mivel nem szándékos volt és tizedmásodperc alatt elengedte a maszkot a védőjátékos olvassatok bele a szabálykönyvbe, de gondolom te is egyike vagy aki látta azt a szép 4képes montázst amit valami gyökér összeállított, amiből 2 hatalmas faszság, 1 véleményes és 1 jogos.
EasyGhost
Blandinoék konkrétan azt mondják, hogy helyes ítélet volt nem befújni
 www.youtube.com/watch?v=M3Js3Y8ZEkw

atapapa
Szerintem inkább pont a Goff-on "hiányolt" facemask-ra mondja Blandino, hogy szerinte helyesen nem dobtak zászlót.
Konkrétan a Robey-Coleman-féle DPI-re csak úgy utalnak, hogy "Nobody wants the outcome, that occured yesterday." Szerintem ez egyértelmű beismerés.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Funfact!

Számolgattam kicsit.
Tudjátok, hogy az NFC South csapatai közül kinek lesz a legkönnyebb Strength of Schedule-je 2019-ben??? (a 2018-as W-L %-ok alapján)

Nekünk!!!! 😀 😀 😀

NO: 48,83% (a 2019-es ellenfeleink 2018-ban a meccseik 48,83%-át nyerték meg)
CAR: 50,20%
TB: 50,78%
ATL: 51,76%

Sőt, ha külön számolom a hozzánk jövő ellenfelek idegenbeli és az idegenbeli ellenfeleink otthoni mérlegét, és azokat átlagolom, akkor mégnagyobb a különbség a mi ellenfeleink és többiek ellenfeleinek a 2018-as erőssége között.
NO: 48,44%
TB: 51,56%
ATL: 51,56%
CAR: 51,95%
(Szerintem ez reálisabb szám, mert sok csapatnál durva különbség van a hazai és az idegenbeli mérleg között.)

A lényeg: Itt egy újabb érv amellett, hogy optimisták lehessünk a következő szezonnal kapcsolatban, mondjuk ami a csoportgyőzelmet illeti.
Rutin
Nem akarok ünneprontó lenni, de a különbség mindössze kb abból fakad, hogy Ti a 3, idén gyenge mérleggel záró csoporttársatokkal játszotok, ők meg ugye veletek (1 erős) és két gyengével. Sőt, ez még túl is kompenzálja, viszont ettől még a csoporton kívüli schedule nektek a legerősebb.
somoskovig
Köszönjük, Emese. Igazán hasznos, hogy konklúzióként rávilágítottál, hogy a csoport 2., 3., és 4. helyezettje gyengébb (rosszabb 2018 W-L eredményű) ellenfeleket fog kapni jövőre, mint a győztes. Mintha ez a liga scheduling szabályából nem következne. 😀

Egyébként valóban, ha a miértet pontosan ki akarjuk bontani, akkor azt találjuk, hogy összességében azért a miénk a "legkönnyebb" schedule a divízióban, mert 2018 végén jóval nagyobb volt a különbség a mi és a divízió-társaink győzelmeinek száma között, mint akár a Dallas, akár a Bears és az ő divíziótársaik győzelmeinek a száma között.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Hülyék ezek és mentegetöznek. Meg facemask-eznek 😵



több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Engedjétek már el ezt a faszságot hogy újrajátszani, meg a facemasket, annyira unalmas olvasni, és mindig jöttök bezzeg a facemask. Bezzeg 5ezer hülyeség nem volt előtte vagy utána? Ráadásul mindenki azt a szart szajkózza ami eléggé véleményes mivel nem szándékos volt és tizedmásodperc alatt elengedte a maszkot a védőjátékos olvassatok bele a szabálykönyvbe, de gondolom te is egyike vagy aki látta azt a szép 4képes montázst amit valami gyökér összeállított, amiből 2 hatalmas faszság, 1 véleményes és 1 jogos.
EasyGhost
Blandinoék konkrétan azt mondják, hogy helyes ítélet volt nem befújni
 www.youtube.com/watch?v=M3Js3Y8ZEkw

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Kérdés inkább: Ti megtartanátok Ingramet?

Én továbbra is szívesen látnám a csapatnál, tekintve rá hogy szerintem az öltözőben az egyik vezéregyéniség, de erősen alá kéne vágni a fizetésnek, a kettő meg nem fog összejönni egyszerre szerintem.
EasyGhost
Én simán, ő is maradni akar, van is rá bőven keret, szerintem egy 2-3 évre jó lehet még simán,nem hinném hogy olyan sokat kérne így 29 évesen.