New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Nem lepődnék meg 😀

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/49903421_379944512571743_6123712543266439168_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=chphkIDxrmMQ7kNvgFmz4zz&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=ACnRhpLfC77BXLYgoUyLhmK&oh=00_AYChOfByG6oRHghqCgUX_O5bvSnNCq4rTgd78X0PDSBNdg&oe=66F753F2
11 Mio. Aufrufe · 85.122 Reaktionen | The Saints first play next season... | By NFL Memes | Facebook


Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Katalizátor volt, barátság lesz is!
😊

Egyébként Sobrit ritkán olvasok...túl hosszú. (nincs más dolga? Családja? Munkája?..mondjuk nem is érdekel különösebben. Mi tizenéve, néhányan, tudjuk ki-, mit csinál, mi van a családdal, gyerekkel, ki költözött, vált, született gyermeke.
Ezt a barátságot a Csapatunknak is köszönhetjük, különben talán sosem találkoztunk volna.)
zemanla
Klasszikust csak hosszú verzióban van értelme olvasni.
Amadeus
😀😀😀😀😀
Klasszikus, reneszánsz ember!
(Mindenhez is (!) ért)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Katalizátor volt, barátság lesz is!
😊

Egyébként Sobrit ritkán olvasok...túl hosszú. (nincs más dolga? Családja? Munkája?..mondjuk nem is érdekel különösebben. Mi tizenéve, néhányan, tudjuk ki-, mit csinál, mi van a családdal, gyerekkel, ki költözött, vált, született gyermeke.
Ezt a barátságot a Csapatunknak is köszönhetjük, különben talán sosem találkoztunk volna.)
zemanla
Klasszikust csak hosszú verzióban van értelme olvasni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Katalizátor volt, barátság lesz is!
😊

Egyébként Sobrit ritkán olvasok...túl hosszú. (nincs más dolga? Családja? Munkája?..mondjuk nem is érdekel különösebben. Mi tizenéve, néhányan, tudjuk ki-, mit csinál, mi van a családdal, gyerekkel, ki költözött, vált, született gyermeke.
Ezt a barátságot a Csapatunknak is köszönhetjük, különben talán sosem találkoztunk volna.)

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Én sose síelek, nem szórakoztatna, nem kapcsolna ki. De ezt nem írom be a síforum.hu-ra vagy nem ezzel ismerkedek a sítárs.com-on. Paradox lenne.
Sobri Jóska
A premisszádból kihagyod, hogy egy olyan közösség oldalára írsz, amelynek nem vagy része, amelyet legfeljebb a bounty idején látogattál utoljára, és ez a közösség több, mint Saints, több mint foci, több mint NFL.
Az idelátogató userek nem kis részét az NFL-en kívül is évtizedes, a való életben gyökeret vert barátság köti össze, még ha ennek a barátságnak a katalizátora egy közös klub szeretete is volt. Az, hogy ennek a baráti társaságnak miként változik a focihoz, a ligához vagy a Saints-hez a viszonya, szerintem messze nem offtopik, de ha az is, annyira biztos nem témán kívüli, mint az, ahogy te ideböfögöd hogy akkor most az itteni társaságnak miről is kéne vitáznia és miről kéne kussban maradnia.
Ha nem gond, derékszögben szarom le, hogy mennyire zavar téged, az offolás világbajnokát az, ha az ötévenkénti topicba történő becsekkolásod alkalmával olyat olvasol, ami szerinted nem ide való.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
 m.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-vb-a-horvatok-videoval-tiltakoznak-megszolaltak-a-dan-birok-2680181
😁😁😁😁
Jó úton van a sport! Is!
zemanla
Hát mint játékvezető láttam érdekes itéleteket a vb-n... Hajrááá Magyarok!



több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
 m.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-vb-a-horvatok-videoval-tiltakoznak-megszolaltak-a-dan-birok-2680181
😁😁😁😁
Jó úton van a sport! Is!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 118 — Patriots GM
A hatalmas bírói hiba elfedi azt a tényt, amit nehéz nekem is, mint Breest nagyon kedvelő embernek is elfogadni, hogy december óta igencsak inkonzisztens teljesítményt nyújt. Most is, szerintem ez zavar titeket is, bár le volt törve, csalódott volt, de a hosszabbításban a pénzfeldobás neki kedvezett, nem tudta megcsinálni, sőt eladta! Pár órával később a másik kolléga (akit nem annyira kedvelek), viszont megcsinálta. Nekem ezt a legnehezebb feldolgozni, ráadásul Paytonban is csalódtam valamennyire.
Ha pucsít az ellenfél (első két drive), akkor meg kell b@szni, nem maszatolni.....
csi77
Sajnos igaz, Brees látványosan leeresztett a hálaadás óta, a mélyebb labdái semmi veszélyt nem jelentenek, leszámítva a labdaeladás veszélyét.
Mondjuk pont ezt az interceptiont szerintem vissza kellett volna fújni, mivel Fowler sisakrácson baszta Breest az esetnél (jobb alsó kép)

de ez se változtat azon hogy most először bizonytalanodtam el azt illetően, hogy a soron következő szezonban a Kilences hasznára lehet-e még a csapatnak.
atapapa
Az interceptionnel raadasus dpi is volt Thomason
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Sosem lesz ujrajatszas, precedenst teremtene.
undisputedly
Ooo micsoda érvelés 😂😂😂
Kájzerszóze
egy olyan országban, ami a precedensjogra épít. (...)
Amadeus
Pontosan 😂😂😂



több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Sosem lesz ujrajatszas, precedenst teremtene.
undisputedly
Ooo micsoda érvelés 😂😂😂
Kájzerszóze
egy olyan országban, ami a precedensjogra épít. (...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Sobri Jóska
Nyugodtan mehet PMben is ez tovább.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem bírom ki.
Gyurma Pappa
És pont ez a lényeg.
Ha nem bírod ki, akkor mennyire legitim az ignorálást transzparensre író és azt lobogtató deklaráció?
Semennyire.
Tehát nem csak nem valós, de értelmetlen, és szükségtelen is.
A sport nézése az egyfajta szórakozás, kikapcsolódás - és ennyi.


Mi meg az oviban úgy döntötünk, hogy....
Sobri Jóska
aha
Miért kéne éjszakáznom egy olyan meccs miatt, amelynél elfogultan minden elrontott Rams-playnél arra gondolnék, hogy ezt mi jobban megoldottuk volna? Miért kéne egy szabadnapot ellőnöm másnap, amikor az járna a meccs során a fejemben hogy nekünk lenne ott a helyünk?
Nem vonz ez a meccs függetlenként, vagyis nem, elfogultként
Másrészt tudom hogy nem tőlem fog fejreállni az NFL, de nem akarom ennek a meccsnek a nézettségét emelni. Az NFL-nek mindig magas nézettséget adó New Orleans pl. Boycott Bowl néven a meccs napján fesztivált szervez a belvárosban, jelenleg az esemény facebook oldalán 43 ezer érdeklődővel, abból a célból hogy a meccs nézettségét ne emeljék, ott fogják meg a Ligát, ahol neki a legjobban fáj: a pénztárcájánál.
Ahogy nekem is a hó elején leadott rendelésem lesz az utolsó sokáig NFL-produktomokat illetően (és nem, nem a csapatomat büntetem, a hat termékből összesen egy volt Saints-es...).
atapapa
Azt csinálsz amit akarsz, azt gondolsz, azt mondasz, azt írsz, azt nyilatkoztatsz ki, amit akarsz.
Én meg azt gondolok, írok, mondok róla, amit én akarok.
Ez a konszenzus gondolom akceptálható.
A sport nézése az egyfajta szórakozás, kikapcsolódás - és ennyi.
Ha téged nem kapcsol ki, nem nézed.
De ezt fennhangom demonstrálni paradox.
Én sose síelek, nem szórakoztatna, nem kapcsolna ki. De ezt nem írom be a síforum.hu-ra vagy nem ezzel ismerkedek a sítárs.com-on. Paradox lenne.
Én jobban szeretem a feloldott ellentmondásokat, mint a nagy rössel, érzelemből, indulatból felharákolt nekifeszüléseket.
Te meg nem. Ennyi a konszenzus.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Sosem lesz ujrajatszas, precedenst teremtene.
undisputedly
Ooo micsoda érvelés 😂😂😂



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Na, PJ legalább dolgozik azon, hogy a fan base figyelmét elterelje végre erről a szégyenteljes non-call-ról, és a vasárnapi meccsről...
Thanks, PJ... 😀
Rutin
Még jó, hogy tegnap nyilatkozta, hogy szeretne maradni, de ha mégsem akkor szerinte az idei telesítményével könnyen talál csapatot 😀


több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
úgyérzem PJ nem lesz újraszerződtetve.

 twitter.com/RVargasAdvocate/status/1088068752510468097
EasyGhost
Ilyen kiesést nem lehet józanon bírni, érthető. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, PJ legalább dolgozik azon, hogy a fan base figyelmét elterelje végre erről a szégyenteljes non-call-ról, és a vasárnapi meccsről...
Thanks, PJ... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
úgyérzem PJ nem lesz újraszerződtetve.

 twitter.com/RVargasAdvocate/status/1088068752510468097
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Nem bírom ki.

Érdekes olvasni ezeket a nem nézek többet NFL-t dolgokat
Tavaly nem volt ekkora a megbotránkozás.
Édes Istenem, vajon milyen hosszú thread lesz a "grounding-nem-grounding-bírókelcsalták" vitában.

De: ¯\_(ツ)_/¯

Megyünk északra, ennyi számít!

WHODAT
Gyurma Pappa
Nem azt mondom, hogy ugyanaz a két szitu, mert itt most egy nagy nyilvánvaló tévedés volt, tavaly meg sok kétes döntés, de mind egy oldalra. De mégis, amikor kétes esetekben nekünk ítélnek akkor who cares, ha ellenünk akkor rohadjon meg a liga? C'mon man
gabokocka
Semmi időm és kedvem nincs visszakeresni, hogy tényleg grounding volt-e vagy sem, de legyen igazad.

Baszki, elolvastad, amit írtam arról, hogy miért nem nézek NFL-t?

Nem ez a döntés változtatta meg egycsapásra a véleményem nfl-ről, és nem emiatt nincs kedvem hozzá. A shrug nem az ítéletnek szólt, hanem a vitának, és most sem folytam vele, és eddig nem is írtam semmit. (Tudtam volna mit, de nem érdekel annyira, hogy írogassak.)

Csak most megszólítottál (és téged tisztellek annyira, hogy válaszoljak). Azt el tudom fogadni, ha kétes esetben szubjektíven ítélnek. Azt nem tudom elfogadni, és ezt nem most találtam ki, keresd vissza azokat a HSZ-ket is, amiket írtam, hogy teljesen inkozisztens a liga a PI megítélésében, és ez most csúcsosodott ki. Azt is visszakeresheted, hogy leírtam, hogy annyira nem vagyok boldog, ha a bírók mellettünk ítélnek, kétes szituban, sőt olyan disszonanciát okoz, amit nehezen viselek. Most is sziszegtem a TV előtt, hogy amikor Goffon elengedték a facemaskot, de ahogy a berakott képek is mutatják, ez divat volt ezen a meccsen. És az is idegesít, hogy pl. az alapszakasz és a PO közöt ekkora ítélkezési különbségek vannak.

Ha kikapunk az Eaglestől, akkor sem néznék több NFL-t, és akkor is korlátoznám a fórumozásomat. Ha SB után vagyunk, akkor is. Most drámaibb volt az egész, de ha csak simán kiesünk az Eagles ellen, és akkor írom le, hogy elég volt, akkor senkit nem érdekelt volna. Most hogy van mihez kötni, mehet a dráma.

A liga 2012 óta rohadjon meg, elég konzisztensen gyűlölöm Goodellt és az egész képmutató, szararcú bandát. Még egyszer elmondom: ne emiatt az ítélet miatt bassza meg az NFL, hanem amúgy is. Nem szórakoztat annyira, amennyi energiát, idő felemészt.

Így már oké? Vagy szórjak több hamut a fejemre, és rendeljek egy Newton mezt?

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Petíciót nyújtottak be, hogy játsszák újra a meccs végét. Valószínűleg nem lesz semmi, de eddig több mint 1 millióan aláírták

 dailysnark.com/breaking-attorney-files-lawsuit-to-force-rams-saints-to-replay-end-of-game-due-to-missed-call/?fbclid=IwAR3inbuTi9oMYU_58ncdwExjw7UmU31LIWgpbHafTMFe2tNsrxtlJKcebeM
kapitnono
Akkor én kérném, hogy előbb a Saints-Steelers végét játsszák újra. Ha már így fellobogott az igazságérzet NO-ban. 😊
Jan
Komolyan? Akkor a Steelers-Hawks SB-t is pls, ha mar igy fellobogott az igazsagerzet nalatok is.
undisputedly
Amikor Big Ben bekúszott a labdával TD-re? Na onnantól vagyok Seahawks szurkoló. Bocs az offért srácok, nektek szurkoltam és k...va ideges lettem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A hatalmas bírói hiba elfedi azt a tényt, amit nehéz nekem is, mint Breest nagyon kedvelő embernek is elfogadni, hogy december óta igencsak inkonzisztens teljesítményt nyújt. Most is, szerintem ez zavar titeket is, bár le volt törve, csalódott volt, de a hosszabbításban a pénzfeldobás neki kedvezett, nem tudta megcsinálni, sőt eladta! Pár órával később a másik kolléga (akit nem annyira kedvelek), viszont megcsinálta. Nekem ezt a legnehezebb feldolgozni, ráadásul Paytonban is csalódtam valamennyire.
Ha pucsít az ellenfél (első két drive), akkor meg kell b@szni, nem maszatolni.....
csi77
Sajnos igaz, Brees látványosan leeresztett a hálaadás óta, a mélyebb labdái semmi veszélyt nem jelentenek, leszámítva a labdaeladás veszélyét.
Mondjuk pont ezt az interceptiont szerintem vissza kellett volna fújni, mivel Fowler sisakrácson baszta Breest az esetnél (jobb alsó kép)

de ez se változtat azon hogy most először bizonytalanodtam el azt illetően, hogy a soron következő szezonban a Kilences hasznára lehet-e még a csapatnak.

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
A hatalmas bírói hiba elfedi azt a tényt, amit nehéz nekem is, mint Breest nagyon kedvelő embernek is elfogadni, hogy december óta igencsak inkonzisztens teljesítményt nyújt. Most is, szerintem ez zavar titeket is, bár le volt törve, csalódott volt, de a hosszabbításban a pénzfeldobás neki kedvezett, nem tudta megcsinálni, sőt eladta! Pár órával később a másik kolléga (akit nem annyira kedvelek), viszont megcsinálta. Nekem ezt a legnehezebb feldolgozni, ráadásul Paytonban is csalódtam valamennyire.
Ha pucsít az ellenfél (első két drive), akkor meg kell b@szni, nem maszatolni.....

Egy Brees szintű irányító meg csinálja meg a GWD-t, de legalább a FG távba vigye el, erre eladta, meg múlt héten is.....

Szóval ezért vagyok szomorú, mert örültem volna egy NO-KC döntőnek, erre a másik jön létre, ahol az LAR közömbös, a NE meg a várható nyáladzás miatt nem érdekel.
Egyedül otthon nem nézném meg én sem, de úgy néz ki többen egy bárban leszünk, így a sport iránti szeretetem felülkerekedik. Mindenesetre megértem, hogy nem nézitek meg.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 256 — Keep pounding
Érdekes olvasni ezeket a nem nézek többet NFL-t dolgokat
Tavaly nem volt ekkora a megbotránkozás.
Édes Istenem, vajon milyen hosszú thread lesz a "grounding-nem-grounding-bírókelcsalták" vitában.

De: ¯\_(ツ)_/¯

Megyünk északra, ennyi számít!

WHODAT
Gyurma Pappa
Nem azt mondom, hogy ugyanaz a két szitu, mert itt most egy nagy nyilvánvaló tévedés volt, tavaly meg sok kétes döntés, de mind egy oldalra. De mégis, amikor kétes esetekben nekünk ítélnek akkor who cares, ha ellenünk akkor rohadjon meg a liga? C'mon man

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Mi meg az oviban úgy döntötünk, hogy....
Sobri Jóska
aha
Miért kéne éjszakáznom egy olyan meccs miatt, amelynél elfogultan minden elrontott Rams-playnél arra gondolnék, hogy ezt mi jobban megoldottuk volna? Miért kéne egy szabadnapot ellőnöm másnap, amikor az járna a meccs során a fejemben hogy nekünk lenne ott a helyünk?
Nem vonz ez a meccs függetlenként, vagyis nem, elfogultként
Másrészt tudom hogy nem tőlem fog fejreállni az NFL, de nem akarom ennek a meccsnek a nézettségét emelni. Az NFL-nek mindig magas nézettséget adó New Orleans pl. Boycott Bowl néven a meccs napján fesztivált szervez a belvárosban, jelenleg az esemény facebook oldalán 43 ezer érdeklődővel, abból a célból hogy a meccs nézettségét ne emeljék, ott fogják meg a Ligát, ahol neki a legjobban fáj: a pénztárcájánál.
Ahogy nekem is a hó elején leadott rendelésem lesz az utolsó sokáig NFL-produktomokat illetően (és nem, nem a csapatomat büntetem, a hat termékből összesen egy volt Saints-es...).

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Sajnálom a Saints-t és főleg Brees-t. De nem fogok bocsánatot kérni vagy szarul érezni magam azért, mert a kedvenc csapatom kihasznált egy ölébe pottyant lehetőséget. Hasonló esetben a többi 31 NFL csapat ugyanígy tett volna.
Pizsama
Hasonló esetben a többi 31 csapat ugyanilyen szarul érezné magát mint mi. Nyilván vesztettek már el 1 yardról SB-t mert nem futást hívtak, de én azért kíváncsi lettem volna mihez kezdenek kedvenceim a lehetőséggel. Továbbra is tartom, hogy ez nem a ti hibátok, csak ti profitáltatok belőle. Ezen felül teljesen megérdemelten nyertetek, mert visszajöttetek és minden lehetőséget kihasználtatok. Sok sikert a továbbiakban.

Más: Jól hangzik az is, hogy miért nem nyertük meg már addigra a meccset és utána is volt lehetőségünk. Illetve az is szimpatikus, hogy bezzeg amikor nekünk kedveztek a bírók akkor nem hangoskodtunk. Örülök, hogy a többi csapattal soha nem esett meg ilyen, sose csaltak. De ha majd ők is belelépnek abba amibe mi akkor majd én is megyek és emlékeztetem őket a 20 évvel azelőtti dolgaikra illetve megkérdezem őket miért nem vezettek addigra már 30 ponttal, mikor egyébként is szarul érzik magukat. És igen, érzékeny a lelkem.
Matthew99
Teljesen igazad van. Mivel most nem mi vagyunk a szenvedő fél, ezért fogalmam sincs mit éreznék akkor, ha ez fordított esetben történt volna. Talán végtelenül csalódott lennék, és mérhetetlen dühöt éreznék a tehetetlenség miatt. És lehet én is megpróbálnám megmagyarázni a megmagyarázhatatlant, hogy ilyen gyalázatos bírói hiba, és ilyen igazságtalanság előfordulhat ebben a sportban.
De azt is tudom, hogy idővel elkezdenék racionálisan gondolkozni.
És elvetném a lehetőségét a szándékos csalásnak, vagy hogy szimplán piaci érdekek miatt befolyásolták volna a mérkőzés kimenetelét.
És nem haragudnék a csapatra, akik a nyilvánvaló szerencséjük ellenére is valamilyen szinten ugyanúgy áldozatai is egy rajtuk kívül álló sajnálatos és gyalázatos esetnek.
A Rams soha nem mossa le magáról hogy a bírói hiba miatt is(!) tudta megnyerni a meccset. Mert ez mindig be fogja árnyékolni a kiharcolt(!) győzelmüket.
De ezért elítélni őket, vagy éveken keresztül számonkérni rajtuk ugyanúgy igazságtalan volna mint maga a bírói hiba, ami végül a Saints vereségéhez vezetett.
Ez a hiba mindkét csapat sorsát megváltoztatta. Egy ilyen hibának nincs és nem is lehet nyertese. Vesztett a Saints, vesztett a Rams, és vesztett a sport maga.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Szerintem hagyjuk.
Sokan nem veszik észre itt a fórumon, h nem őket győzködjük, csak magunkat nyugtatjuk.
Ezek a bejegyzések nem más csapatok szurkolóinak "szólnak", inkább csak kibeszéljük a keserűségünket....😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞