New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Az elmúlt szezon gyakorlatilag tele volt vérlázító bírói tévedésekkel, a tegnapi fel is tette azt a bizonyos pontot. Kevés az olyan csapat,aki idén nem kapott ki a rossz hívások miatt..Ez már a pofátlanság netovábbja... DE:

Azért ne legyetek már naivak,az NFL kőkemény üzlet, a Los Angelesi meg a legnagyobb piac. Évtizedek óta mindenki leszarja a szurkolókon kívül azt, hogy egy csapat mennyire érdemelne SB wint,csak a pénz számít. Nincs családias csapat,vagy jófej mókusok a Liga élén,csak a dollár,a kőkemény dollár..Egy ilyen miatt abbahagyni a fórumozást tényleg butaság. Annyira nyílt titok már ez,mint az, hogy Lőrincz lopja a pénzem, ne éljünk már álomvilágban..

Persze nem mondom,hogy nem b*sz fel,bírom ezt a csapatot,de nem is csodálkozom rajta, hogy 2019-ban az NFL-ben is felüti a fejét a hátszél. A technika adott lenne a rendes játékvezetéshez, egyszerűen nincs érdek=csalnak.
LeviPoki
Sajnos igazad van. Eddig álomvilágban éltem azt hittem az NFL-ben nincs ilyen. De sajnos bilibe lógott a kezem és felébredtem. De ez akkor is KURVÁRA FÁJ!!!!
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Az elmúlt szezon gyakorlatilag tele volt vérlázító bírói tévedésekkel, a tegnapi fel is tette azt a bizonyos pontot. Kevés az olyan csapat,aki idén nem kapott ki a rossz hívások miatt..Ez már a pofátlanság netovábbja... DE:

Azért ne legyetek már naivak,az NFL kőkemény üzlet, a Los Angelesi meg a legnagyobb piac. Évtizedek óta mindenki leszarja a szurkolókon kívül azt, hogy egy csapat mennyire érdemelne SB wint,csak a pénz számít. Nincs családias csapat,vagy jófej mókusok a Liga élén,csak a dollár,a kőkemény dollár..Egy ilyen miatt abbahagyni a fórumozást tényleg butaság. Annyira nyílt titok már ez,mint az, hogy Lőrincz lopja a pénzem, ne éljünk már álomvilágban..

Persze nem mondom,hogy nem b*sz fel,bírom ezt a csapatot,de nem is csodálkozom rajta, hogy 2019-ban az NFL-ben is felüti a fejét a hátszél. A technika adott lenne a rendes játékvezetéshez, egyszerűen nincs érdek=csalnak.
több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 635
én anno azért kezdtem el követni a saints-t, mert nagyon szimpatikus volt a sztori ahogy a katrinától kapott nagy pofonból áll fel nola közössége és ennek ez a csapat az egyik szimbóluma.
ez egy újabb komoly gyomros. szerintem azonban lesz miből meríteni és sikerül jól visszatérni.
azt meg remélem, hogy a liga okul a tapsztalatokból és az egész offseasont a bíráskodás minőségének növelésére szenteli.
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Minél többször nézem annál jobban bosszant! Egyszerűen nem tudom megbocsájtani! Nem csak a csapat évét tették tönkre, hanem a szurkolók, köztük a miénket is. HIHETETLEN!!!!!! És szerintem a Rams nyer ha már idáig eltolták. Én maradok a fórumon, bár velem nem nyertek annyit mint amennyit a távozókkal veszítetek.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Bízom benne, hogy sokan, akik most elköszöntök a fórumtól, az elkövetkező hetekben, hónapokban talán mégis meggondoljátok magatokat, és szeptemberben újra együtt fogunk bosszankodni a csapat első heti veresége miatt. Mert akkor biztosan újra ki fogunk kapni, ez már évek óta hagyomány, ugyebár... 😀

Ami a tegnapot illeti, én sem hiszek a véletlenekben, abban hogy ennyi bíró egyszerre, egy ennyire nyilvánvaló szabálytalanságot (DPI, H2H, stb.) nem vesz észre. Hogy erre bármilyen "központi" utasításuk volt, vagy csak "önszorgalomból" csinálták, az nekem tökmindegy, már nem is érdekel.

Köszönöm azoknak a nem-Saints szurkereknek a hozzászólásait, akik fel bírták fogni, és hangot is adtak annak, hogy ebben a témában bőven sokadlagos kérdés az, hogy melyik csapat mennyire érdemelte meg a tegnapi győzelmet, vagy hogy éppen kinél volt a momentum, vagy hogy a csapatunkban bárki hányszor és hogyan hibázott a be nem dobott orbitális DPI előtt vagy után, vagy hogy melyik csapatnak meccs közben hány "12-egy-tucat" ítéletet néztek be a zebrák.

Itt kizárólag ez az egy ítélet a fontos, mégpedig azért, mert egy olyan ítéletről van szó, amelynek hibásságát rögtön a meccs után már az NFL-központ is elismerte (nem tudom jelentett-e ki már a központ hasonlót bármikor egy ítéletről), és ez az ítélet konkrétan megóvta a Ramst a biztos (mondjuk 99%-os valószínűségű) vereségtől. Mondom ezt a 99%-ot úgy, hogy Wil Lutz eddigi NFL-karrierje alatt 0 db 30yardnál rövidebb FG-t hagyott ki (24db/24db).

Ugyanakkor azt is gondolom, hogy ezzel a Rams egyúttal keresztet is vethet az idei SB-álmaira, mert ha tegnap esetleg nem is volt központi utasítás arra vonatkozóan, hogy tolják őket a sporik, a liga valszeg az SB-n most már oda fog hatni, hogy nehogy egy olyan csapat nyerjen, amelyik egy ilyen ítélettel úszta meg a vereséget a konferencia-döntőben. Szóval, 1000%-ra veszem a Pecc következő gyűrűjét.

Ami minket illet, és a következő évet, én óvatos optimizmussal várom. Ritka, hogy egy csapat ennyire kevés lejáró szerződésű játékossal zárjon le egy szezont, mint mi most. De erről majd inkább írok egy másik posztot valamikor...

Who Dat!!!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Sajnálom aki elmegy, remélem később esetleg átgondolják és nem végleges a döntés, jó volt itt veletek fórumozni.

Én kitartok a csapat mellett, és maradok remélem nem egyedül fogok írogatni ide....


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Viszlát urak,jó volt benneteket olvasgatni, neha hozzászólni. Visszavonulok én is.
HajduImre
@Gyurma Pappa @atapapa @zemanla @clbass @krixtofer @igazából a teljes Saints topik

kösz mindent, kiváló visszavonulást kívánok! szeptemberben találkozunk! 😀
shawnka
<3 hiányozni fogsz.
Gyurma Pappa
Nehogymár ne nézzük együtt a következő Falcons-Saints meccset 😀
Kenny
Mondtam már, Pécsen intézek helyet.
Gyurma Pappa
Hány éve mondjuk!
Pedig Pécs Bp -től, pont olyan messze van, mint Bp Pécstől... 😕
Látjátok, Imihez sem tudtunk elmenni Battára, egy jó pizzára.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Szerintem meg hagyjuk a bena szerecsenmosdatást és polkorrektkedest. te pedig ezen felül arra, hogy drukkolsz a csapatodnak az sbben.
HajduImre
Én csak annyit szeretnék hogy a teljesen érhető igazságtalanérzetetek ne homályosítsa el a racionális gondolkodásotok. Nincs összeesküvés. Csak barom bírók! Ha lenne igazság, akkor nektek kellett volna nyernetek. Teljesen egyértelmű. De sokszor előfordul a világban - és így a sportokban is - hogy igazságtalanság történik. Amit persze kurva nehéz elfogadni.
2010 foci VB, Uruguay-Ghána. Suarez kézzel ütött ki a gólvonalról egy labdát. Kiállítás, tizenegyes. Ghána kihagyja, kikapnak. Igazságtalan? Az! Csalás? Nem az.
Egyszerűen az élet néha igazságtalan és kegyetlen!
Remélem az élet egyszer majd valahogy visszaadja ezt a Saints-nek! Mert ezt visszacsinálni most már úgyse lehet...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Ezt csak úgy bedobom, hogy lehet ilyet engedni?

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50240882_2326239210756087_3704948504469176320_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=cca3823d7c5a6066d9d21a584fd80f2d&oe=5CBCA9ED


több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
De ha minden áron csalni akartak miért nem dobtak 10 dpi-t a saintsre meg 10 OL holdingot a labda túloldalán? Sokkal simábban elérték volna amit akartak.
peach
Nem hiszem, hogy csalni akartak volna. A "koncepciózis megvakulást" viszont el tudom képzelni, mert a liga elismerten ad ki előszezonra, alapszakaszra és playoffra is irányelveket a zebráknak. Alapszakaszra többet is. A playoffra pedig nem nehéz feltételezni - látva a bíráskodást az eddigi összes meccsen -, hogy olyan irányelvet adtak ki, hogy lehetőleg csökkentsék a sárgák számát, engedjék a fizikális játékot, legyen kevesebb a befújt holding, DPI, OPI, stb. És, egyáltalán nem zárom ki, hogy azt is elvárták, hogy a meccsek végébe ha lehet "ne nyúljanak bele". Éppen az elmúlt évek történései miatt, éppen azért, nehogy, meccset döntsenek el, az volt az ukáz, hogy meccs végén csak nagyon indokoltan. És a zebrák próbáltak is nem belenyúlni, csak éppen jól elcseszték. Mert nyilvánvaló, hogy ilyen blatant, egyértelmű szabálytalanságot be kellett volna fújni, EZT biztos, hogy senki nem adta ukázba, ezt az a két zebra nézte be így.

Ami nem vígasztal, hanem elkeserítő. Az NFL az egyik olyan bírói közreműködést igénylő sport, amelyik hajlandó a folyamatos önkontrollra, fejleszti a saját bíráskodását, és ennek ELLENÉRE megtörténnek ilyen esetek.

Azt meg fejezzük be már egyszer, s mindenkorra, hogy "volt még X eset amit be lehetett volna dobni", meg, hogy "meg lehetett volna nyerni előtte és utána is még a meccset". Ez semmit nem változtat a hibán. Ha alapszakaszban fordul elő, az is rossz, de az teljesen más kontextus. Az sem jó persze. Az is kiemelésekről dönthet, sőt playoff befolyása is lehet, de sokkal kisebb a jelentősége. A Steelerstől pl. nem a Saints vereség vette el a playoffba jutást, hanem az, hogy elbuktak egy csomó, kötelezően hozandó meccsüket. Körülbelül ugyanaz a különbség, mint amikor Hajtós Bertalant fosztották meg Barcelonában az aranyéremtől. Minden bizonnyal az olimpiai válogató versenyeken is voltak bírói hibák, volt amikor emiatt rosszabbul szerepelt, máskor szerencsésebb volt, de mivel sok verseny volt, sok lehetőséggel, aki felkészült, annak volt esélye kompenzálni a peches meccseit. Az olimpiai döntőben, a hosszabbítás után viszont semmi esélye nem volt. Ott az volt az esélye, hogy fair módon bíráskodnak ellene vagy sem. Függetlenül attól, hogy mi történt a megelőző egy év X válogató versenyén. Ott ha jól bíráskodnak, ma olimpiai bajnok, benne van a hallhatatlanok között, és kapja az olimpiai bajnokok életjáradékát. Elcsalták a meccsét (az ő meccsét elcsalták, nem elhibázták), és nem olimpiai bajnok, nincs bennt a hallhatatlanok csarnokában, és nincs életjáradéka sem. Egy ember életét alapvetően befolyásolta egy rossz döntés.

Ezek a rossz döntések szomorúak, tragikusak. Még szomorúbb látni, hogy alig van olyan év, hogy ne legyen ilyen kihatású hiba. Ezek a hibák rombolják a sport élményt, elveszik a semleges néző kedvét is a sporttól. ILYEN MÉRTÉKŰ hiba meg végképp. Én ekkora bakit még nem láttam playoffban, pedig 25+ éve nézem. Döntően vitás itéletekre - tuck rule, vitatható DPI-k, catch volt vagy nem volt catch, fújtak vagy nem fújtak holdingot - emlékszem döntően. És azok is milyen keserű szájízt hagytak az emberben, pedig azok EHHEZ képest jóval véleményesebbek voltak. Ez a durva hiba 30 év múlva is fekete pötty lesz az NFL történelemkönyvekben. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Bocs, nem bírom ki (elfelejtettem kikapcsolni az értesítéseket): hagyjuk az összeesküvés elméleteket. Fos az egész bírói gárda, úgy ahogy van. A technológia adott lenne, hogy computer vision lecserélje a bírókat, drónokkal meg mindennel. Csak ahogy a gurulósban nem szeretnék a videóbírót, itt sem szeretnék, mert most akkor nem lenne miről beszélgetni.

több mint 5 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Viszlát urak,jó volt benneteket olvasgatni, neha hozzászólni. Visszavonulok én is.
HajduImre
@Gyurma Pappa @atapapa @zemanla @clbass @krixtofer @igazából a teljes Saints topik

kösz mindent, kiváló visszavonulást kívánok! szeptemberben találkozunk! 😀
shawnka
<3 hiányozni fogsz.
Gyurma Pappa
Nehogymár ne nézzük együtt a következő Falcons-Saints meccset 😀
Kenny
Mondtam már, Pécsen intézek helyet.
Gyurma Pappa
Pont útbaesik az éttermem: www.facebook.com/pizzadelfiore
gyertek, gyertek.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Viszlát urak,jó volt benneteket olvasgatni, neha hozzászólni. Visszavonulok én is.
HajduImre
@Gyurma Pappa @atapapa @zemanla @clbass @krixtofer @igazából a teljes Saints topik

kösz mindent, kiváló visszavonulást kívánok! szeptemberben találkozunk! 😀
shawnka
<3 hiányozni fogsz.
Gyurma Pappa
Nehogymár ne nézzük együtt a következő Falcons-Saints meccset 😀
Kenny
Mondtam már, Pécsen intézek helyet.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 852 — Omar's Coming Yo!
Viszlát urak,jó volt benneteket olvasgatni, neha hozzászólni. Visszavonulok én is.
HajduImre
@Gyurma Pappa @atapapa @zemanla @clbass @krixtofer @igazából a teljes Saints topik

kösz mindent, kiváló visszavonulást kívánok! szeptemberben találkozunk! 😀
shawnka
<3 hiányozni fogsz.
Gyurma Pappa
Nehogymár ne nézzük együtt a következő Falcons-Saints meccset 😀

több mint 5 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Bill Vinovich azt nyilatkozta, hogy nem látta az esetet (DPI+Helmet to Helmet). Akkor pontosan mi a túrót nézett? Semlegesként is nagyon nehezen emésztem meg a dolgot. Szurkoltam Breesnek, meg hát a Rams NFC West. Lehet mégsem voltam semleges? Mindenesetre aludnom kell még rá párat.
garrett27
A refereenek nem feladata a passzjátékoknál a labdát néznie. Az ő kulcsa a QB és az OT-k követése, és ahogy befejeződött a dropback, szinte kizárólag a QB figyelése a passz után is. Ha Vinovich Robey-Colemant nézi, akkor rosszul végzi a munkáját.
KGYM_FK
Kockázd ki, hogy az ütközés pillanatában mit néz a fehér sapkás. Látszik. Nem Breest az tuti. Szerintem éppen odapillant. De inkább hagyjuk, ez már elment. A labda most a főnökség oldalán pattog. Ha ez a szabály (nem lehet visszanézni) így marad az súlyos károkat fog okozni a szurkolók körében is.
garrett27
Itt egy szurkolói videó az esetről...

Az egy dolog hogy a bíró mit néz, de az, hogy másik 2 bíró az esettől 3-3 méterre áll....
Nem tudom elhinni hogy ezt el lehetett nézni...
atapapa
nem lehetett elnézni. világos hogy szándékosan nem. dobtak zászlót. mármint olyan értelemben szándékosan, hogy koncepcionálisan.
HajduImre
Nem értem a koncepciót imre! Szóval a bírók felsőbb utasításra egész meccsen azt várták, hogy a végén, természetesen nyerőnek tűnő saints állásnál egy meccset feltehetőleg lezáró játéknál jöjjön egy egy ütemet tévesztő rams védő és bassza telibe a routot futó elkapót és erre ne dobjanak dpi-t? Ha el akarták direkt csalni ettől szvsz csak hatékonyabb és sokkal több esélyt kínáló módszerekhez folyamodtak volna.
peach
Ez volt kéznél, ez jött. A konceptualitas lényege a rögtönzés.
HajduImre
Jah, és utána a bírók még FG távra vitték a Rams offense-t, berúgták Zuerlin helyett az egyenlítő mezőnygólt. A coin toss-nál cselesen úgy dobták a pénzt, hogy a Saints kezdhessen, aztán INT-et dobattak Brees-zel, végül még befújták rejtett ventillátorokkal és lézerirányzékkal 57 yardról a győztes mezőnygólt!
Legyetek már racionálisak. Bődületesen nagy bírói hiba történt, nem pedig összeesküvés!
Pizsama
ha helyesen döntenek, a ramsnak nem marad esélye semmire. ezt pedig nem vállalhatták. nem bírói hiba akkor ha hirtelen egyszerre hárman vakulnak meg. ez a koncepcionalitas iskolapéldája.
HajduImre
Igen, így lett még egy esélye a Ramsnek. Ez nem is vitás. Amit aztán simán elbukhattak volna, mert semmi garancia nem volt arra hogy egyenlíteni is tudnak.
Ahogy a Saints-nek is megvolt az esélye megállítani őket. Meg aztán a hosszabbításban is megvolt az esélyük elsőként TD-t szeretni és nyerni. Ahogy esélyes volt 57 yardról kihagyni a mezőnygólt. Egy csomó esély volt még vagy 10-féle eltérő végkimenetelre, mégis ez lett a vége. Amit kizárt hogy bármelyik bíró végig kontrollálni tudott volna. Szóval hagyjuk a béna összeesküvés-elméleteket és koncentráljunk a problémára: a bírói tévedésekre!
Pizsama
Szerintem meg hagyjuk a bena szerecsenmosdatást és polkorrektkedest. te pedig ezen felül arra, hogy drukkolsz a csapatodnak az sbben.
több mint 5 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Bill Vinovich azt nyilatkozta, hogy nem látta az esetet (DPI+Helmet to Helmet). Akkor pontosan mi a túrót nézett? Semlegesként is nagyon nehezen emésztem meg a dolgot. Szurkoltam Breesnek, meg hát a Rams NFC West. Lehet mégsem voltam semleges? Mindenesetre aludnom kell még rá párat.
garrett27
A refereenek nem feladata a passzjátékoknál a labdát néznie. Az ő kulcsa a QB és az OT-k követése, és ahogy befejeződött a dropback, szinte kizárólag a QB figyelése a passz után is. Ha Vinovich Robey-Colemant nézi, akkor rosszul végzi a munkáját.
KGYM_FK
Kockázd ki, hogy az ütközés pillanatában mit néz a fehér sapkás. Látszik. Nem Breest az tuti. Szerintem éppen odapillant. De inkább hagyjuk, ez már elment. A labda most a főnökség oldalán pattog. Ha ez a szabály (nem lehet visszanézni) így marad az súlyos károkat fog okozni a szurkolók körében is.
garrett27
Itt egy szurkolói videó az esetről...

Az egy dolog hogy a bíró mit néz, de az, hogy másik 2 bíró az esettől 3-3 méterre áll....
Nem tudom elhinni hogy ezt el lehetett nézni...
atapapa
nem lehetett elnézni. világos hogy szándékosan nem. dobtak zászlót. mármint olyan értelemben szándékosan, hogy koncepcionálisan.
HajduImre
Nem értem a koncepciót imre! Szóval a bírók felsőbb utasításra egész meccsen azt várták, hogy a végén, természetesen nyerőnek tűnő saints állásnál egy meccset feltehetőleg lezáró játéknál jöjjön egy egy ütemet tévesztő rams védő és bassza telibe a routot futó elkapót és erre ne dobjanak dpi-t? Ha el akarták direkt csalni ettől szvsz csak hatékonyabb és sokkal több esélyt kínáló módszerekhez folyamodtak volna.
peach
Ez volt kéznél, ez jött. A konceptualitas lényege a rögtönzés.
HajduImre
Jah, és utána a bírók még FG távra vitték a Rams offense-t, berúgták Zuerlin helyett az egyenlítő mezőnygólt. A coin toss-nál cselesen úgy dobták a pénzt, hogy a Saints kezdhessen, aztán INT-et dobattak Brees-zel, végül még befújták rejtett ventillátorokkal és lézerirányzékkal 57 yardról a győztes mezőnygólt!
Legyetek már racionálisak. Bődületesen nagy bírói hiba történt, nem pedig összeesküvés!
Pizsama
ha helyesen döntenek, a ramsnak nem marad esélye semmire. ezt pedig nem vállalhatták. nem bírói hiba akkor ha hirtelen egyszerre hárman vakulnak meg. ez a koncepcionalitas iskolapéldája.
HajduImre
De ha minden áron csalni akartak miért nem dobtak 10 dpi-t a saintsre meg 10 OL holdingot a labda túloldalán? Sokkal simábban elérték volna amit akartak.
peach
Ginnre is járt volna egy pass interf korábban. Valószínűleg ez volt a megbeszélés lényege hogy meghatározó pillanatokban nincs passz if.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Bill Vinovich azt nyilatkozta, hogy nem látta az esetet (DPI+Helmet to Helmet). Akkor pontosan mi a túrót nézett? Semlegesként is nagyon nehezen emésztem meg a dolgot. Szurkoltam Breesnek, meg hát a Rams NFC West. Lehet mégsem voltam semleges? Mindenesetre aludnom kell még rá párat.
garrett27
A refereenek nem feladata a passzjátékoknál a labdát néznie. Az ő kulcsa a QB és az OT-k követése, és ahogy befejeződött a dropback, szinte kizárólag a QB figyelése a passz után is. Ha Vinovich Robey-Colemant nézi, akkor rosszul végzi a munkáját.
KGYM_FK
Kockázd ki, hogy az ütközés pillanatában mit néz a fehér sapkás. Látszik. Nem Breest az tuti. Szerintem éppen odapillant. De inkább hagyjuk, ez már elment. A labda most a főnökség oldalán pattog. Ha ez a szabály (nem lehet visszanézni) így marad az súlyos károkat fog okozni a szurkolók körében is.
garrett27
Itt egy szurkolói videó az esetről...

Az egy dolog hogy a bíró mit néz, de az, hogy másik 2 bíró az esettől 3-3 méterre áll....
Nem tudom elhinni hogy ezt el lehetett nézni...
atapapa
nem lehetett elnézni. világos hogy szándékosan nem. dobtak zászlót. mármint olyan értelemben szándékosan, hogy koncepcionálisan.
HajduImre
Nem értem a koncepciót imre! Szóval a bírók felsőbb utasításra egész meccsen azt várták, hogy a végén, természetesen nyerőnek tűnő saints állásnál egy meccset feltehetőleg lezáró játéknál jöjjön egy egy ütemet tévesztő rams védő és bassza telibe a routot futó elkapót és erre ne dobjanak dpi-t? Ha el akarták direkt csalni ettől szvsz csak hatékonyabb és sokkal több esélyt kínáló módszerekhez folyamodtak volna.
peach
Ez volt kéznél, ez jött. A konceptualitas lényege a rögtönzés.
HajduImre
Jah, és utána a bírók még FG távra vitték a Rams offense-t, berúgták Zuerlin helyett az egyenlítő mezőnygólt. A coin toss-nál cselesen úgy dobták a pénzt, hogy a Saints kezdhessen, aztán INT-et dobattak Brees-zel, végül még befújták rejtett ventillátorokkal és lézerirányzékkal 57 yardról a győztes mezőnygólt!
Legyetek már racionálisak. Bődületesen nagy bírói hiba történt, nem pedig összeesküvés!
Pizsama
ha helyesen döntenek, a ramsnak nem marad esélye semmire. ezt pedig nem vállalhatták. nem bírói hiba akkor ha hirtelen egyszerre hárman vakulnak meg. ez a koncepcionalitas iskolapéldája.
HajduImre
Igen, így lett még egy esélye a Ramsnek. Ez nem is vitás. Amit aztán simán elbukhattak volna, mert semmi garancia nem volt arra hogy egyenlíteni is tudnak.
Ahogy a Saints-nek is megvolt az esélye megállítani őket. Meg aztán a hosszabbításban is megvolt az esélyük elsőként TD-t szeretni és nyerni. Ahogy esélyes volt 57 yardról kihagyni a mezőnygólt. Egy csomó esély volt még vagy 10-féle eltérő végkimenetelre, mégis ez lett a vége. Amit kizárt hogy bármelyik bíró végig kontrollálni tudott volna. Szóval hagyjuk a béna összeesküvés-elméleteket és koncentráljunk a problémára: a bírói tévedésekre!
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszi Gabo, épp kérni akartam.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 256 — Keep pounding


Telesírtátok már a kis párnácskáitokat? 😀
Marko16
1 hét pihi, hátha okosodsz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
13.Rulez 25
Kár hogy a bírók a faszságukkal eldöntötték mindkét meccset annak a csapatnak a javára amelyik nem érdemelte meg.
Saints - Chiefs Superbowl lenne az idióta és vak bírók nélkül.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Bill Vinovich azt nyilatkozta, hogy nem látta az esetet (DPI+Helmet to Helmet). Akkor pontosan mi a túrót nézett? Semlegesként is nagyon nehezen emésztem meg a dolgot. Szurkoltam Breesnek, meg hát a Rams NFC West. Lehet mégsem voltam semleges? Mindenesetre aludnom kell még rá párat.
garrett27
A refereenek nem feladata a passzjátékoknál a labdát néznie. Az ő kulcsa a QB és az OT-k követése, és ahogy befejeződött a dropback, szinte kizárólag a QB figyelése a passz után is. Ha Vinovich Robey-Colemant nézi, akkor rosszul végzi a munkáját.
KGYM_FK
Kockázd ki, hogy az ütközés pillanatában mit néz a fehér sapkás. Látszik. Nem Breest az tuti. Szerintem éppen odapillant. De inkább hagyjuk, ez már elment. A labda most a főnökség oldalán pattog. Ha ez a szabály (nem lehet visszanézni) így marad az súlyos károkat fog okozni a szurkolók körében is.
garrett27
Itt egy szurkolói videó az esetről...

Az egy dolog hogy a bíró mit néz, de az, hogy másik 2 bíró az esettől 3-3 méterre áll....
Nem tudom elhinni hogy ezt el lehetett nézni...
atapapa
nem lehetett elnézni. világos hogy szándékosan nem. dobtak zászlót. mármint olyan értelemben szándékosan, hogy koncepcionálisan.
HajduImre
Nem értem a koncepciót imre! Szóval a bírók felsőbb utasításra egész meccsen azt várták, hogy a végén, természetesen nyerőnek tűnő saints állásnál egy meccset feltehetőleg lezáró játéknál jöjjön egy egy ütemet tévesztő rams védő és bassza telibe a routot futó elkapót és erre ne dobjanak dpi-t? Ha el akarták direkt csalni ettől szvsz csak hatékonyabb és sokkal több esélyt kínáló módszerekhez folyamodtak volna.
peach
Ez volt kéznél, ez jött. A konceptualitas lényege a rögtönzés.
HajduImre
Jah, és utána a bírók még FG távra vitték a Rams offense-t, berúgták Zuerlin helyett az egyenlítő mezőnygólt. A coin toss-nál cselesen úgy dobták a pénzt, hogy a Saints kezdhessen, aztán INT-et dobattak Brees-zel, végül még befújták rejtett ventillátorokkal és lézerirányzékkal 57 yardról a győztes mezőnygólt!
Legyetek már racionálisak. Bődületesen nagy bírói hiba történt, nem pedig összeesküvés!
Pizsama
ha helyesen döntenek, a ramsnak nem marad esélye semmire. ezt pedig nem vállalhatták. nem bírói hiba akkor ha hirtelen egyszerre hárman vakulnak meg. ez a koncepcionalitas iskolapéldája.
HajduImre
De ha minden áron csalni akartak miért nem dobtak 10 dpi-t a saintsre meg 10 OL holdingot a labda túloldalán? Sokkal simábban elérték volna amit akartak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Bill Vinovich azt nyilatkozta, hogy nem látta az esetet (DPI+Helmet to Helmet). Akkor pontosan mi a túrót nézett? Semlegesként is nagyon nehezen emésztem meg a dolgot. Szurkoltam Breesnek, meg hát a Rams NFC West. Lehet mégsem voltam semleges? Mindenesetre aludnom kell még rá párat.
garrett27
A refereenek nem feladata a passzjátékoknál a labdát néznie. Az ő kulcsa a QB és az OT-k követése, és ahogy befejeződött a dropback, szinte kizárólag a QB figyelése a passz után is. Ha Vinovich Robey-Colemant nézi, akkor rosszul végzi a munkáját.
KGYM_FK
Kockázd ki, hogy az ütközés pillanatában mit néz a fehér sapkás. Látszik. Nem Breest az tuti. Szerintem éppen odapillant. De inkább hagyjuk, ez már elment. A labda most a főnökség oldalán pattog. Ha ez a szabály (nem lehet visszanézni) így marad az súlyos károkat fog okozni a szurkolók körében is.
garrett27
Itt egy szurkolói videó az esetről...

Az egy dolog hogy a bíró mit néz, de az, hogy másik 2 bíró az esettől 3-3 méterre áll....
Nem tudom elhinni hogy ezt el lehetett nézni...
atapapa
nem lehetett elnézni. világos hogy szándékosan nem. dobtak zászlót. mármint olyan értelemben szándékosan, hogy koncepcionálisan.
HajduImre
Nem értem a koncepciót imre! Szóval a bírók felsőbb utasításra egész meccsen azt várták, hogy a végén, természetesen nyerőnek tűnő saints állásnál egy meccset feltehetőleg lezáró játéknál jöjjön egy egy ütemet tévesztő rams védő és bassza telibe a routot futó elkapót és erre ne dobjanak dpi-t? Ha el akarták direkt csalni ettől szvsz csak hatékonyabb és sokkal több esélyt kínáló módszerekhez folyamodtak volna.
peach
Ez volt kéznél, ez jött. A konceptualitas lényege a rögtönzés.
HajduImre
Jah, és utána a bírók még FG távra vitték a Rams offense-t, berúgták Zuerlin helyett az egyenlítő mezőnygólt. A coin toss-nál cselesen úgy dobták a pénzt, hogy a Saints kezdhessen, aztán INT-et dobattak Brees-zel, végül még befújták rejtett ventillátorokkal és lézerirányzékkal 57 yardról a győztes mezőnygólt!
Legyetek már racionálisak. Bődületesen nagy bírói hiba történt, nem pedig összeesküvés!
Pizsama
ha helyesen döntenek, a ramsnak nem marad esélye semmire. ezt pedig nem vállalhatták. nem bírói hiba akkor ha hirtelen egyszerre hárman vakulnak meg. ez a koncepcionalitas iskolapéldája.
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Sziasztok!
Nem vagyok egy aktív irogató, de a tegnapit nem tudom megemészteni. Sokan mondják hogy korábban is megnyerhettük volna, de ez egy nagyon kiélezett meccs volt, borzasztóan jó elemzésekkel, felkészüléssel. Egy ilyen Hatalmas bírói hiba egyszerűen nem fér bele az ilyen csatákba. Nem a refere hibája volt hanem azé a vonalbíróé aki az elkapót figyelte a játék alatt. Egy ilyen bajnokságban ahol ennyi pénz forog, ennyi kamera működik, megengedhetetlen az ilyen hiba. Úgy érzem, ne legyen igazam, hogy az elkövetkező éveket figyelembe véve most voltunk legközelebb a gyűrűhöz. Jövőre nem jutunk eddig. A döntőt pedig A Rams nyeri mert LA-nek kell egy bajnok csapat, és ezt most megoldották ahogy a döntőben is meg fogják. És itt nem a játékosokra gondolok.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Bill Vinovich azt nyilatkozta, hogy nem látta az esetet (DPI+Helmet to Helmet). Akkor pontosan mi a túrót nézett? Semlegesként is nagyon nehezen emésztem meg a dolgot. Szurkoltam Breesnek, meg hát a Rams NFC West. Lehet mégsem voltam semleges? Mindenesetre aludnom kell még rá párat.
garrett27
A refereenek nem feladata a passzjátékoknál a labdát néznie. Az ő kulcsa a QB és az OT-k követése, és ahogy befejeződött a dropback, szinte kizárólag a QB figyelése a passz után is. Ha Vinovich Robey-Colemant nézi, akkor rosszul végzi a munkáját.
KGYM_FK
Kockázd ki, hogy az ütközés pillanatában mit néz a fehér sapkás. Látszik. Nem Breest az tuti. Szerintem éppen odapillant. De inkább hagyjuk, ez már elment. A labda most a főnökség oldalán pattog. Ha ez a szabály (nem lehet visszanézni) így marad az súlyos károkat fog okozni a szurkolók körében is.
garrett27
Itt egy szurkolói videó az esetről...

Az egy dolog hogy a bíró mit néz, de az, hogy másik 2 bíró az esettől 3-3 méterre áll....
Nem tudom elhinni hogy ezt el lehetett nézni...
atapapa
nem lehetett elnézni. világos hogy szándékosan nem. dobtak zászlót. mármint olyan értelemben szándékosan, hogy koncepcionálisan.
HajduImre
Nem értem a koncepciót imre! Szóval a bírók felsőbb utasításra egész meccsen azt várták, hogy a végén, természetesen nyerőnek tűnő saints állásnál egy meccset feltehetőleg lezáró játéknál jöjjön egy egy ütemet tévesztő rams védő és bassza telibe a routot futó elkapót és erre ne dobjanak dpi-t? Ha el akarták direkt csalni ettől szvsz csak hatékonyabb és sokkal több esélyt kínáló módszerekhez folyamodtak volna.
peach
Ez volt kéznél, ez jött. A konceptualitas lényege a rögtönzés.
HajduImre
Jah, és utána a bírók még FG távra vitték a Rams offense-t, berúgták Zuerlin helyett az egyenlítő mezőnygólt. A coin toss-nál cselesen úgy dobták a pénzt, hogy a Saints kezdhessen, aztán INT-et dobattak Brees-zel, végül még befújták rejtett ventillátorokkal és lézerirányzékkal 57 yardról a győztes mezőnygólt!
Legyetek már racionálisak. Bődületesen nagy bírói hiba történt, nem pedig összeesküvés!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Bár nehéz lesz elfelejteni a tegnapi eseményeket egy darabig, de reméljük jövőre összejön a Super Bowl, WHO DAT!!
kapitnono
Csak szalljunk ki a sormintabol es nyerjuk meg.