New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Az elmúlt szezon gyakorlatilag tele volt vérlázító bírói tévedésekkel, a tegnapi fel is tette azt a bizonyos pontot. Kevés az olyan csapat,aki idén nem kapott ki a rossz hívások miatt..Ez már a pofátlanság netovábbja... DE:

Azért ne legyetek már naivak,az NFL kőkemény üzlet, a Los Angelesi meg a legnagyobb piac. Évtizedek óta mindenki leszarja a szurkolókon kívül azt, hogy egy csapat mennyire érdemelne SB wint,csak a pénz számít. Nincs családias csapat,vagy jófej mókusok a Liga élén,csak a dollár,a kőkemény dollár..Egy ilyen miatt abbahagyni a fórumozást tényleg butaság. Annyira nyílt titok már ez,mint az, hogy Lőrincz lopja a pénzem, ne éljünk már álomvilágban..

Persze nem mondom,hogy nem b*sz fel,bírom ezt a csapatot,de nem is csodálkozom rajta, hogy 2019-ban az NFL-ben is felüti a fejét a hátszél. A technika adott lenne a rendes játékvezetéshez, egyszerűen nincs érdek=csalnak.
LeviPoki
Köszi, jó hogy jöttél, eddig teljesen vakok voltunk, hogy ezt nem láttuk. Azt ugyan én szerencsétlen nem nagyon értem, hogy akkor miért nem a Dallast juttatták be (sőt pár éve miért b*sztak ki velük a zebrák a playoffban), hiszen az NFL messze kiemelkedően legnagyobb piaca a Cowboysé. De biztos tudod az okát.

Viszont a javaslatodat már kevésbé értem. Ha jól értem azt javaslod, hogy fogadjuk el, hogy ez egy korrupt liga, és .... lépjünk túl rajta és .... élvezzük így, ahogy van? Nos, én az a maradi fajta vagyok, aki ha rendel egy stake-et, akkor szeretem, ha marhahúsból sütik. Ha pedig megtudom, hogy disznóból készült, akkor felállok, kimegyek az étteremből és az életben nem teszem be oda a lábam többet. Biztos az én hibám. 😊

Biztos vagyok benne, hogy a SB-részvétel ahhoz kell nekik (nekik = liga), hogy megnőjön a hype LA-ben. És ehhez kell a Pecc is, mert így komplett a story, amivel rajongókat lehet ott szerezni az NFL-nek. Brady-t mindenki ismeri. Na, az LA fiúk ellene fognak játszani. Nyerni viszont nem fognak. Az is a hype része, hogy most elbuknak majd a döntőben. Hogy jövőre meglegyen a várakozás a szurkolókban.
Rutin
Tekerd még picit, van ebben még 1-2 kör. 😀
peterk2005
Mondjuk staket kétlem hogy rendelsz bárhol is, max ha high stakes poker asztalnál ülsz és nagy rizikót válalsz 😀

Amúgy valószínűleg nem csak piaci alapon volt itt belenyúlva, de azért az nehezen hihető, hogy nem irányított call volt (legyen ez akármilyen irányelv).
Az meg nem érvelés, hogy biztos nem mert a Dallast nem juttaták be amellett hogy a piaci helyzet is más mivel a Rams frissen költözött oda.

Mondjuk a biztosan nem csalták el mert ha elcsalták volna, sokkal triviálisabban teszik meg ahogy itt sokan mondják is elég furcsa egy érvelés.

Az én elméletem, nem volt kiadva, hogy a Ramst kell továbbjutatni, de volt valami irány elv ami alapján Coleman két DPIját se fújták be, hogy ez a Saints ellen, Rams mellett vagy csak azért hogy ne DPI mentén dőljön el nem tudom, de az nem elfogadható érv nálam, hogy nem látták.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.youtube.com/watch?v=K-q5ANcFGt8
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Pedig Maddenben működik:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Louisiana eye clinic offers free exams to all NFL officials

“After having time to consider things we will GLADLY provide no cost eye exams to all NFL officials prior to next season to prevent the atrocity that occurred tonight. We would hate for someone else to feel our pain.”
😊
zemanla
Óriási 😀

Minden együttérzésem Szentek, szörnyű lehet ezt a nyilvánvaló "csalást" átélni! Remélem nekünk ilyet soha nem kell megtapasztalni egy ilyen kiélezett szituációban!
Stoki
Bocs, de te hülye vagy vagy idén kezdted? Tavaly a jags kb egy ugyanekkora bírói tévedésre volt a superbowltól.
peach
Aham. Kaptak egy ajándék fumble-t, tök szarul jártak (persze azóta is azon megy a rinya, hogy nem volt lent Telvin, pedig százszor lényegesebb, hogy nem volt fumble 😛 )
Wyatt
Myles Jack volt az és meg a faszt nem volt fumble. És az ember nem véletlenül rinyál egy olyan franchise esetében, amely 25 év alatt 3-szor jut el a Super Bowl kapujába (tehát kurva ritkán). Persze ezt egy Pats fannak magyarázhatja az ember, úgyse fogja soha megérteni. #kiscsapatszurkolóblues
iktriad
Jön még kutyára teherautó. 😊

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Louisiana eye clinic offers free exams to all NFL officials

“After having time to consider things we will GLADLY provide no cost eye exams to all NFL officials prior to next season to prevent the atrocity that occurred tonight. We would hate for someone else to feel our pain.”
😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden együttérzésem Szentek, szörnyű lehet ezt a nyilvánvaló "csalást" átélni! Remélem nekünk ilyet soha nem kell megtapasztalni egy ilyen kiélezett szituációban!
Stoki
Bocs, de te hülye vagy vagy idén kezdted? Tavaly a jags kb egy ugyanekkora bírói tévedésre volt a superbowltól.
peach
Aham. Kaptak egy ajándék fumble-t, tök szarul jártak (persze azóta is azon megy a rinya, hogy nem volt lent Telvin, pedig százszor lényegesebb, hogy nem volt fumble 😛 )
Wyatt
Myles Jack volt az és meg a faszt nem volt fumble. És az ember nem véletlenül rinyál egy olyan franchise esetében, amely 25 év alatt 3-szor jut el a Super Bowl kapujába (tehát kurva ritkán). Persze ezt egy Pats fannak magyarázhatja az ember, úgyse fogja soha megérteni. #kiscsapatszurkolóblues
iktriad
Tényleg, Myles Jack volt. De már rég lent volt mindene a futónak, mire elindult a labda. Szóval nem volt fumble és pont.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Minden együttérzésem Szentek, szörnyű lehet ezt a nyilvánvaló "csalást" átélni! Remélem nekünk ilyet soha nem kell megtapasztalni egy ilyen kiélezett szituációban!
Stoki
Bocs, de te hülye vagy vagy idén kezdted? Tavaly a jags kb egy ugyanekkora bírói tévedésre volt a superbowltól.
peach
Nekem átjött az irónia. 😊
PEEtör
Basszus, most esett le. Mea Culpa.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden együttérzésem Szentek, szörnyű lehet ezt a nyilvánvaló "csalást" átélni! Remélem nekünk ilyet soha nem kell megtapasztalni egy ilyen kiélezett szituációban!
Stoki
Bocs, de te hülye vagy vagy idén kezdted? Tavaly a jags kb egy ugyanekkora bírói tévedésre volt a superbowltól.
peach
Aham. Kaptak egy ajándék fumble-t, tök szarul jártak (persze azóta is azon megy a rinya, hogy nem volt lent Telvin, pedig százszor lényegesebb, hogy nem volt fumble 😛 )
Wyatt
Myles Jack volt az és meg a faszt nem volt fumble. És az ember nem véletlenül rinyál egy olyan franchise esetében, amely 25 év alatt 3-szor jut el a Super Bowl kapujába (tehát kurva ritkán). Persze ezt egy Pats fannak magyarázhatja az ember, úgyse fogja soha megérteni. #kiscsapatszurkolóblues

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Minden együttérzésem Szentek, szörnyű lehet ezt a nyilvánvaló "csalást" átélni! Remélem nekünk ilyet soha nem kell megtapasztalni egy ilyen kiélezett szituációban!
Stoki
Bocs, de te hülye vagy vagy idén kezdted? Tavaly a jags kb egy ugyanekkora bírói tévedésre volt a superbowltól.
peach
Nekem átjött az irónia. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden együttérzésem Szentek, szörnyű lehet ezt a nyilvánvaló "csalást" átélni! Remélem nekünk ilyet soha nem kell megtapasztalni egy ilyen kiélezett szituációban!
Stoki
Bocs, de te hülye vagy vagy idén kezdted? Tavaly a jags kb egy ugyanekkora bírói tévedésre volt a superbowltól.
peach
Aham. Kaptak egy ajándék fumble-t, tök szarul jártak (persze azóta is azon megy a rinya, hogy nem volt lent Telvin, pedig százszor lényegesebb, hogy nem volt fumble 😛 )

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Minden együttérzésem Szentek, szörnyű lehet ezt a nyilvánvaló "csalást" átélni! Remélem nekünk ilyet soha nem kell megtapasztalni egy ilyen kiélezett szituációban!
Stoki
Bocs, de te hülye vagy vagy idén kezdted? Tavaly a jags kb egy ugyanekkora bírói tévedésre volt a superbowltól.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Besonné közleménye
 www.neworleanssaints.com/news/statement-from-saints-owner-gayle-benson

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Elvileg az offseasonban át fogják beszélni, hogy visszanézhessék a PI büntetést. Legalább valami jó is származhat a kárunkból....

 bleacherreport.com/articles/2816858-nfl-rumors-league-to-discuss-making-pass-interference-reviewable-at-length


több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az elmúlt szezon gyakorlatilag tele volt vérlázító bírói tévedésekkel, a tegnapi fel is tette azt a bizonyos pontot. Kevés az olyan csapat,aki idén nem kapott ki a rossz hívások miatt..Ez már a pofátlanság netovábbja... DE:

Azért ne legyetek már naivak,az NFL kőkemény üzlet, a Los Angelesi meg a legnagyobb piac. Évtizedek óta mindenki leszarja a szurkolókon kívül azt, hogy egy csapat mennyire érdemelne SB wint,csak a pénz számít. Nincs családias csapat,vagy jófej mókusok a Liga élén,csak a dollár,a kőkemény dollár..Egy ilyen miatt abbahagyni a fórumozást tényleg butaság. Annyira nyílt titok már ez,mint az, hogy Lőrincz lopja a pénzem, ne éljünk már álomvilágban..

Persze nem mondom,hogy nem b*sz fel,bírom ezt a csapatot,de nem is csodálkozom rajta, hogy 2019-ban az NFL-ben is felüti a fejét a hátszél. A technika adott lenne a rendes játékvezetéshez, egyszerűen nincs érdek=csalnak.
LeviPoki
Köszi, jó hogy jöttél, eddig teljesen vakok voltunk, hogy ezt nem láttuk. Azt ugyan én szerencsétlen nem nagyon értem, hogy akkor miért nem a Dallast juttatták be (sőt pár éve miért b*sztak ki velük a zebrák a playoffban), hiszen az NFL messze kiemelkedően legnagyobb piaca a Cowboysé. De biztos tudod az okát.

Viszont a javaslatodat már kevésbé értem. Ha jól értem azt javaslod, hogy fogadjuk el, hogy ez egy korrupt liga, és .... lépjünk túl rajta és .... élvezzük így, ahogy van? Nos, én az a maradi fajta vagyok, aki ha rendel egy stake-et, akkor szeretem, ha marhahúsból sütik. Ha pedig megtudom, hogy disznóból készült, akkor felállok, kimegyek az étteremből és az életben nem teszem be oda a lábam többet. Biztos az én hibám. 😊

Biztos vagyok benne, hogy a SB-részvétel ahhoz kell nekik (nekik = liga), hogy megnőjön a hype LA-ben. És ehhez kell a Pecc is, mert így komplett a story, amivel rajongókat lehet ott szerezni az NFL-nek. Brady-t mindenki ismeri. Na, az LA fiúk ellene fognak játszani. Nyerni viszont nem fognak. Az is a hype része, hogy most elbuknak majd a döntőben. Hogy jövőre meglegyen a várakozás a szurkolókban.
Rutin
Tekerd még picit, van ebben még 1-2 kör. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2019/20:

Fontosabb FA-k:
- Ingram
- Teddy B.
- Lutz
- Bushrod
- Robertson
- Te'o
- Davison

Közel 20 milla helyünk lesz a cap alatt.

Draftpick-eink:
- 2/62
- 5/158
- 6/164, 6/190
- 7/222
Jó kevés... 😀

Ellenfelek:
- 6 meccset fogunk PO-csapatok ellen játszani
- megyünk a Ramshez, Seattle-be, és Chicago-ba is. Kemény lesz.
- jön hozzánk a két erősebb csapat az AFC Délből (Texans, Colts) és Cowboys.

WhoDat!!!

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ami a piacok méretét illeti:
Az NFL-ben van 32 csapat, a 4 major ligában (NFL, MLB, NBA, NHL) pedig összesen 123.
A piacok mérete (metro area population) alapján nézve:
- az NFL-ben a Saints a 30. helyen áll (csak Buffalo és Green Bay kisebb piac, mint NOLA)
- a 4 ligában összesen pedig a 123 csapatból csak 5 (ÖT!!!) működik a miénknél kisebb piacon (Bills, Pacs, Utah Jazz (NBA), Buffalo Sabres és Winnipeg Jets (NHL).
NOLA: 1,3 millió lakos
Los Angeles: 13,3 millió lakos
Ennyi.
Rutin
És így is több néző volt a hazai meccseinken, mint a Ramsén. De hátha ezen segít egy SB-részvétel.
atapapa
Sztem nem....
Pláne ha nem nyernek.
Mert.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ami a piacok méretét illeti:
Az NFL-ben van 32 csapat, a 4 major ligában (NFL, MLB, NBA, NHL) pedig összesen 123.
A piacok mérete (metro area population) alapján nézve:
- az NFL-ben a Saints a 30. helyen áll (csak Buffalo és Green Bay kisebb piac, mint NOLA)
- a 4 ligában összesen pedig a 123 csapatból csak 5 (ÖT!!!) működik a miénknél kisebb piacon (Bills, Pacs, Utah Jazz (NBA), Buffalo Sabres és Winnipeg Jets (NHL).
NOLA: 1,3 millió lakos
Los Angeles: 13,3 millió lakos
Ennyi.
Rutin
És így is több néző volt a hazai meccseinken, mint a Ramsén. De hátha ezen segít egy SB-részvétel.

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Ne már! Ez nem idiótaság! Ott állt a vonalbíró és az elkapót nézte!! És pontosan látta mi történt. Ez nem épphogy ,meg szabad szemmel nem látható kategória volt. Egyszerűen nem akarta bedobni!
Gézu
Ha csalni akartak volna nem egyetlenegy nyilvánvaló szabálytalanságnál teszik azt meg. Pláne hogy utána semmi nem garantálta hogy a Rams egyenlíteni tud. Csak valaki nagyon-nagyon béna próbálna meg így csalni. A végén a FG is simán kimaradhatott volna. Azt hogy csalták volna be?
Nehéz lehet elhinni, de tényleg ennyire fosok és inkonzisztensek a bírók a mai NFL-ben. De kérdezd meg akármelyik másik csapat szurkolóját, mindenki tudna példát mondani az idei szezonból idióta bírói hibákra. Lehet nem ilyen orbitálisat, de valamilyet tuti.
Pizsama
Hát mi tudnánk mesélni, de felesleges.Ezen a meccsen is voltak ordas hibák mindkét oldalra. Kár ezen vitatkozni már úgy sem fújják vissza. (semelyiket) 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 780 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Minden együttérzésem Szentek, szörnyű lehet ezt a nyilvánvaló "csalást" átélni! Remélem nekünk ilyet soha nem kell megtapasztalni egy ilyen kiélezett szituációban!
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ami a piacok méretét illeti:

Az NFL-ben van 32 csapat, a 4 major ligában (NFL, MLB, NBA, NHL) pedig összesen 123.

A piacok mérete (metro area population) alapján nézve:
- az NFL-ben a Saints a 30. helyen áll (csak Buffalo és Green Bay kisebb piac, mint NOLA)
- a 4 ligában összesen pedig a 123 csapatból csak 5 (ÖT!!!) működik a miénknél kisebb piacon (Bills, Pacs, Utah Jazz (NBA), Buffalo Sabres és Winnipeg Jets (NHL).

NOLA: 1,3 millió lakos
Los Angeles: 13,3 millió lakos

Ennyi.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Ne már! Ez nem idiótaság! Ott állt a vonalbíró és az elkapót nézte!! És pontosan látta mi történt. Ez nem épphogy ,meg szabad szemmel nem látható kategória volt. Egyszerűen nem akarta bedobni!
Gézu
Ha csalni akartak volna nem egyetlenegy nyilvánvaló szabálytalanságnál teszik azt meg. Pláne hogy utána semmi nem garantálta hogy a Rams egyenlíteni tud. Csak valaki nagyon-nagyon béna próbálna meg így csalni. A végén a FG is simán kimaradhatott volna. Azt hogy csalták volna be?
Nehéz lehet elhinni, de tényleg ennyire fosok és inkonzisztensek a bírók a mai NFL-ben. De kérdezd meg akármelyik másik csapat szurkolóját, mindenki tudna példát mondani az idei szezonból idióta bírói hibákra. Lehet nem ilyen orbitálisat, de valamilyet tuti.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az elmúlt szezon gyakorlatilag tele volt vérlázító bírói tévedésekkel, a tegnapi fel is tette azt a bizonyos pontot. Kevés az olyan csapat,aki idén nem kapott ki a rossz hívások miatt..Ez már a pofátlanság netovábbja... DE:

Azért ne legyetek már naivak,az NFL kőkemény üzlet, a Los Angelesi meg a legnagyobb piac. Évtizedek óta mindenki leszarja a szurkolókon kívül azt, hogy egy csapat mennyire érdemelne SB wint,csak a pénz számít. Nincs családias csapat,vagy jófej mókusok a Liga élén,csak a dollár,a kőkemény dollár..Egy ilyen miatt abbahagyni a fórumozást tényleg butaság. Annyira nyílt titok már ez,mint az, hogy Lőrincz lopja a pénzem, ne éljünk már álomvilágban..

Persze nem mondom,hogy nem b*sz fel,bírom ezt a csapatot,de nem is csodálkozom rajta, hogy 2019-ban az NFL-ben is felüti a fejét a hátszél. A technika adott lenne a rendes játékvezetéshez, egyszerűen nincs érdek=csalnak.
LeviPoki
Ne kezdjük már megint ezt a csalást. Egy orbitális nagy bírói tévedés volt. Nem kell mindenbe Goodell kezét belelátni. Szimplán idióták voltak a bírók.
Pizsama
Ne már! Ez nem idiótaság! Ott állt a vonalbíró és az elkapót nézte!! És pontosan látta mi történt. Ez nem épphogy ,meg szabad szemmel nem látható kategória volt. Egyszerűen nem akarta bedobni!
Gézu


Nem az első ilyen a történelemben.


És nem is az első PO meccseldöntő ordas DPI.



Szerkesztette: Bazzani

több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Az elmúlt szezon gyakorlatilag tele volt vérlázító bírói tévedésekkel, a tegnapi fel is tette azt a bizonyos pontot. Kevés az olyan csapat,aki idén nem kapott ki a rossz hívások miatt..Ez már a pofátlanság netovábbja... DE:

Azért ne legyetek már naivak,az NFL kőkemény üzlet, a Los Angelesi meg a legnagyobb piac. Évtizedek óta mindenki leszarja a szurkolókon kívül azt, hogy egy csapat mennyire érdemelne SB wint,csak a pénz számít. Nincs családias csapat,vagy jófej mókusok a Liga élén,csak a dollár,a kőkemény dollár..Egy ilyen miatt abbahagyni a fórumozást tényleg butaság. Annyira nyílt titok már ez,mint az, hogy Lőrincz lopja a pénzem, ne éljünk már álomvilágban..

Persze nem mondom,hogy nem b*sz fel,bírom ezt a csapatot,de nem is csodálkozom rajta, hogy 2019-ban az NFL-ben is felüti a fejét a hátszél. A technika adott lenne a rendes játékvezetéshez, egyszerűen nincs érdek=csalnak.
LeviPoki
Ne kezdjük már megint ezt a csalást. Egy orbitális nagy bírói tévedés volt. Nem kell mindenbe Goodell kezét belelátni. Szimplán idióták voltak a bírók.
Pizsama
Ne már! Ez nem idiótaság! Ott állt a vonalbíró és az elkapót nézte!! És pontosan látta mi történt. Ez nem épphogy ,meg szabad szemmel nem látható kategória volt. Egyszerűen nem akarta bedobni!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem meg hagyjuk a bena szerecsenmosdatást és polkorrektkedest. te pedig ezen felül arra, hogy drukkolsz a csapatodnak az sbben.
HajduImre
Én csak annyit szeretnék hogy a teljesen érhető igazságtalanérzetetek ne homályosítsa el a racionális gondolkodásotok. Nincs összeesküvés. Csak barom bírók! Ha lenne igazság, akkor nektek kellett volna nyernetek. Teljesen egyértelmű. De sokszor előfordul a világban - és így a sportokban is - hogy igazságtalanság történik. Amit persze kurva nehéz elfogadni.
2010 foci VB, Uruguay-Ghána. Suarez kézzel ütött ki a gólvonalról egy labdát. Kiállítás, tizenegyes. Ghána kihagyja, kikapnak. Igazságtalan? Az! Csalás? Nem az.
Egyszerűen az élet néha igazságtalan és kegyetlen!
Remélem az élet egyszer majd valahogy visszaadja ezt a Saints-nek! Mert ezt visszacsinálni most már úgyse lehet...
Pizsama
Godellnak lenne rá lehetősége

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az elmúlt szezon gyakorlatilag tele volt vérlázító bírói tévedésekkel, a tegnapi fel is tette azt a bizonyos pontot. Kevés az olyan csapat,aki idén nem kapott ki a rossz hívások miatt..Ez már a pofátlanság netovábbja... DE:

Azért ne legyetek már naivak,az NFL kőkemény üzlet, a Los Angelesi meg a legnagyobb piac. Évtizedek óta mindenki leszarja a szurkolókon kívül azt, hogy egy csapat mennyire érdemelne SB wint,csak a pénz számít. Nincs családias csapat,vagy jófej mókusok a Liga élén,csak a dollár,a kőkemény dollár..Egy ilyen miatt abbahagyni a fórumozást tényleg butaság. Annyira nyílt titok már ez,mint az, hogy Lőrincz lopja a pénzem, ne éljünk már álomvilágban..

Persze nem mondom,hogy nem b*sz fel,bírom ezt a csapatot,de nem is csodálkozom rajta, hogy 2019-ban az NFL-ben is felüti a fejét a hátszél. A technika adott lenne a rendes játékvezetéshez, egyszerűen nincs érdek=csalnak.
LeviPoki
Ne kezdjük már megint ezt a csalást. Egy orbitális nagy bírói tévedés volt. Nem kell mindenbe Goodell kezét belelátni. Szimplán idióták voltak a bírók.