New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Sajnálom a Saints-t és főleg Brees-t. De nem fogok bocsánatot kérni vagy szarul érezni magam azért, mert a kedvenc csapatom kihasznált egy ölébe pottyant lehetőséget. Hasonló esetben a többi 31 NFL csapat ugyanígy tett volna.
Pizsama
Hasonló esetben a többi 31 csapat ugyanilyen szarul érezné magát mint mi. Nyilván vesztettek már el 1 yardról SB-t mert nem futást hívtak, de én azért kíváncsi lettem volna mihez kezdenek kedvenceim a lehetőséggel. Továbbra is tartom, hogy ez nem a ti hibátok, csak ti profitáltatok belőle. Ezen felül teljesen megérdemelten nyertetek, mert visszajöttetek és minden lehetőséget kihasználtatok. Sok sikert a továbbiakban.

Más: Jól hangzik az is, hogy miért nem nyertük meg már addigra a meccset és utána is volt lehetőségünk. Illetve az is szimpatikus, hogy bezzeg amikor nekünk kedveztek a bírók akkor nem hangoskodtunk. Örülök, hogy a többi csapattal soha nem esett meg ilyen, sose csaltak. De ha majd ők is belelépnek abba amibe mi akkor majd én is megyek és emlékeztetem őket a 20 évvel azelőtti dolgaikra illetve megkérdezem őket miért nem vezettek addigra már 30 ponttal, mikor egyébként is szarul érzik magukat. És igen, érzékeny a lelkem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Az én elméletem, nem volt kiadva, hogy a Ramst kell továbbjutatni, de volt valami irány elv ami alapján Coleman két DPIját se fújták be, hogy ez a Saints ellen, Rams mellett vagy csak azért hogy ne DPI mentén dőljön el nem tudom, de az nem elfogadható érv nálam, hogy nem látták.
Toca
Ott a gif, 2 bíró 2 szögből néhány méteres távolságból nézi. Nincs olyan hogy nem látták. A legjobb indulattal azt lehet mondani hogy rosszul ítélték meg a helyzetet.

Ezt meg csak úgy a játékvezetői brigádból
Gary Cavaletto: kaliforniai fickó, Santa Barbarán él, két órára Los Angelestől
Todd Prukop: valaha a California State University Fullerton diákja, a Ladera Ranch-en él, ami nagyjából ugyanakkora távolságra van Los Angelestől, mint Santa Barbara
Patrick Turner (a fekete fickó az oldalvonalon), lakóhelye Lakewood, Kalifornia, fél óra kocsiút Los Angelestől.
atapapa
Bahramov pedig (a szovjet partjelző, aki több, mint vitatott gólt intett a 66-os angol-németen az angoloknak) amikor a halálos ágyán megkérdezték, hogy mitől volt olyan biztos abban, hogy bent volt a labda, csak annyit felelt: "Sztálingrád."


A 2007-es szezon óta minden SB-t megnéztem élőben. Ezt nem fogom.
A vasárnap történtek után jó lesz nekem az ismétlés is...
Rutin
Csodállak is ezért.
Én beérem majd a meccs összefoglalójával.
Najó, a reklámokat is meglesem majd a YT-n.
atapapa
Mi meg az oviban úgy döntötünk, hogy jól megverjük Johannát, amúgyis liliom a jele, nem eszünk tojást, nem kelünk át többet zebrán, megverjük a katolikusokat is, hiszen Vatikán jut róluk az eszünkbe a hülye sárga zászlajával, örülünk Andy bácsi halálának, hiszen tudjuk hol van Hollywood, Robit is megverjük, pláne, ha megint ipszilonnal írja le a levét, de főleg sosetöbbet nem nézünk tévét, mert mi mást tehetünk, hisz ott bármi megtörténhet, és azt a mi kis ovis lelkünk nem bírja feldolgozni!

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A 2007-es szezon óta minden SB-t megnéztem élőben. Ezt nem fogom.
A vasárnap történtek után jó lesz nekem az ismétlés is...
Rutin
Csodállak is ezért.
Én beérem majd a meccs összefoglalójával.
Najó, a reklámokat is meglesem majd a YT-n.

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A 2007-es szezon óta minden SB-t megnéztem élőben. Ezt nem fogom.
A vasárnap történtek után jó lesz nekem az ismétlés is...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Az NFL hivatalosan még egy szót se ejtett a fiaskóról, viszont szerencsére fontosabb témában nyomozás lesz, valaki lézerpöttyöt nyomot Brady sisakjára, remélhetőleg hamar meglesz az elkövető és komoly konzekvenciái lesznek a gaztettnek.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor már játsszuk újra az egész idényt, hogy senki ne panaszkodhasson. És hívjuk 2019-es szezonnak!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 255 — Tyrone Creek


Amúgy ennyi a megoldás srácok. Just claim it.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 066 — Steelers fan
Petíciót nyújtottak be, hogy játsszák újra a meccs végét. Valószínűleg nem lesz semmi, de eddig több mint 1 millióan aláírták

 dailysnark.com/breaking-attorney-files-lawsuit-to-force-rams-saints-to-replay-end-of-game-due-to-missed-call/?fbclid=IwAR3inbuTi9oMYU_58ncdwExjw7UmU31LIWgpbHafTMFe2tNsrxtlJKcebeM
kapitnono
Akkor én kérném, hogy előbb a Saints-Steelers végét játsszák újra. Ha már így fellobogott az igazságérzet NO-ban. 😊
Jan
Komolyan? Akkor a Steelers-Hawks SB-t is pls, ha mar igy fellobogott az igazsagerzet nalatok is.
undisputedly
Nálunk ugyan nem. Én az után a meccs után csak annyit írtam ide hogy gratulálok, jó meccs volt. (vagy valami ilyesmit, most nem keresem vissza)
Jan
Mi meg azt, hogy nem érdemeltünk meg!
Rutin szó szerint így kezdte:
"Annyira lejtett a hazai pàlya, hogy màr Én éreztem magam kényelmetlenűl.... Nem értem miért kellett ezt."

Akkor Én is azt mondtam, hogy nem érdemeltünk meg...
De ez is teljesen mindegy màr...
Fattyu
Pontosan így van, én is emlékeztem ezekre a reakciókra, tehát mondhatjuk hogy konszenzus van abban, hogy azt a meccset megtolták nektek a bírók. Így tietek lett a 1st seed, mi meg nem jutottunk PO-ba. De ennyi volt, elmúlt. Szerintem ezt korrekten kezelte mindenki.

Most a másik végére kerültetek, és az ellenfelet tolták meg a bírók. Ezt sem vitatja senki. De ez a sport ilyen, és amíg nem gépek fognak bíráskodni, addig benne is lesz a hibalehetőség. Elhiszem hogy ebben a szituban ez nagyon szarul esik, de ez nem csalás, összeesküvés meg ilyesmi, hanem sima emberi balf.szság. Ezzel nem nagyon lehet mit csinálni, mert ilyenek mindig lesznek.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Esetleg az 54-es magyar-NSZK-döntőt nem lehetne felülvizsgálni lesgóllal, német doppinggal? 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.washingtonpost.com/sports/2019/01/21/nfl-will-consider-making-pass-interference-calls-reviewable-after-rams-saints-gaffe/

Tudom idénre nem vigasz, de legalább megvizsgálják a kérdést.
vpi
Nem vigasztal ,hogy mi lettünk a precedens. A Super Bowl az vigasztalna.......
Gézu
Engem nem vigasztalna ha Godell azt mondaná, hogy él a jogával és újrajátszák vagy simán a Saints nyert. Én nem fogadnám el és büszke se lennék. Az lenne jó ha ez az egész meg se történt volna.
Matthew99

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Petíciót nyújtottak be, hogy játsszák újra a meccs végét. Valószínűleg nem lesz semmi, de eddig több mint 1 millióan aláírták

 dailysnark.com/breaking-attorney-files-lawsuit-to-force-rams-saints-to-replay-end-of-game-due-to-missed-call/?fbclid=IwAR3inbuTi9oMYU_58ncdwExjw7UmU31LIWgpbHafTMFe2tNsrxtlJKcebeM
kapitnono
Akkor én kérném, hogy előbb a Saints-Steelers végét játsszák újra. Ha már így fellobogott az igazságérzet NO-ban. 😊
Jan
Komolyan? Akkor a Steelers-Hawks SB-t is pls, ha mar igy fellobogott az igazsagerzet nalatok is.
undisputedly
Nálunk ugyan nem. Én az után a meccs után csak annyit írtam ide hogy gratulálok, jó meccs volt. (vagy valami ilyesmit, most nem keresem vissza)
Jan
Mi meg azt, hogy nem érdemeltünk meg!
Rutin szó szerint így kezdte:
"Annyira lejtett a hazai pàlya, hogy màr Én éreztem magam kényelmetlenűl.... Nem értem miért kellett ezt."

Akkor Én is azt mondtam, hogy nem érdemeltünk meg...
De ez is teljesen mindegy màr...

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 066 — Steelers fan
Petíciót nyújtottak be, hogy játsszák újra a meccs végét. Valószínűleg nem lesz semmi, de eddig több mint 1 millióan aláírták

 dailysnark.com/breaking-attorney-files-lawsuit-to-force-rams-saints-to-replay-end-of-game-due-to-missed-call/?fbclid=IwAR3inbuTi9oMYU_58ncdwExjw7UmU31LIWgpbHafTMFe2tNsrxtlJKcebeM
kapitnono
Akkor én kérném, hogy előbb a Saints-Steelers végét játsszák újra. Ha már így fellobogott az igazságérzet NO-ban. 😊
Jan
Komolyan? Akkor a Steelers-Hawks SB-t is pls, ha mar igy fellobogott az igazsagerzet nalatok is.
undisputedly
Nálunk ugyan nem. Én az után a meccs után csak annyit írtam ide hogy gratulálok, jó meccs volt. (vagy valami ilyesmit, most nem keresem vissza)
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Petíciót nyújtottak be, hogy játsszák újra a meccs végét. Valószínűleg nem lesz semmi, de eddig több mint 1 millióan aláírták

 dailysnark.com/breaking-attorney-files-lawsuit-to-force-rams-saints-to-replay-end-of-game-due-to-missed-call/?fbclid=IwAR3inbuTi9oMYU_58ncdwExjw7UmU31LIWgpbHafTMFe2tNsrxtlJKcebeM
kapitnono
Akkor én kérném, hogy előbb a Saints-Steelers végét játsszák újra. Ha már így fellobogott az igazságérzet NO-ban. 😊
Jan
Komolyan? Akkor a Steelers-Hawks SB-t is pls, ha mar igy fellobogott az igazsagerzet nalatok is.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 066 — Steelers fan
Petíciót nyújtottak be, hogy játsszák újra a meccs végét. Valószínűleg nem lesz semmi, de eddig több mint 1 millióan aláírták

 dailysnark.com/breaking-attorney-files-lawsuit-to-force-rams-saints-to-replay-end-of-game-due-to-missed-call/?fbclid=IwAR3inbuTi9oMYU_58ncdwExjw7UmU31LIWgpbHafTMFe2tNsrxtlJKcebeM
kapitnono
Akkor én kérném, hogy előbb a Saints-Steelers végét játsszák újra. Ha már így fellobogott az igazságérzet NO-ban. 😊
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sosem lesz ujrajatszas, precedenst teremtene.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Petíciót nyújtottak be, hogy játsszák újra a meccs végét. Valószínűleg nem lesz semmi, de eddig több mint 1 millióan aláírták

 dailysnark.com/breaking-attorney-files-lawsuit-to-force-rams-saints-to-replay-end-of-game-due-to-missed-call/?fbclid=IwAR3inbuTi9oMYU_58ncdwExjw7UmU31LIWgpbHafTMFe2tNsrxtlJKcebeM
kapitnono
több mint félmillióan, bár az se semmi.
sok értelme nincs ennek a keresetnek (se), viszont az NFL hivatalosan továbbra is lapít, az ilyen akciók talán kényelmetlenebbé teszik számukra a szitut és állást kell foglalniuk előbb-utóbb.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Petíciót nyújtottak be, hogy játsszák újra a meccs végét. Valószínűleg nem lesz semmi, de eddig több mint 1 millióan aláírták

 dailysnark.com/breaking-attorney-files-lawsuit-to-force-rams-saints-to-replay-end-of-game-due-to-missed-call/?fbclid=IwAR3inbuTi9oMYU_58ncdwExjw7UmU31LIWgpbHafTMFe2tNsrxtlJKcebeM
kapitnono
Fú de jó lesz amikor minden elfújt/ elcsalt meccset újrajatszanak.
Nekünk mindjárt lenne vagy 10.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Petíciót nyújtottak be, hogy játsszák újra a meccs végét. Valószínűleg nem lesz semmi, de eddig több mint 1 millióan aláírták

 dailysnark.com/breaking-attorney-files-lawsuit-to-force-rams-saints-to-replay-end-of-game-due-to-missed-call/?fbclid=IwAR3inbuTi9oMYU_58ncdwExjw7UmU31LIWgpbHafTMFe2tNsrxtlJKcebeM


több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Kamara, Peat es Warford mennek a ProBowl-ra - elvileg CamJordan is.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
 www.washingtonpost.com/sports/2019/01/21/nfl-will-consider-making-pass-interference-calls-reviewable-after-rams-saints-gaffe/

Tudom idénre nem vigasz, de legalább megvizsgálják a kérdést.
vpi
Nem vigasztal ,hogy mi lettünk a precedens. A Super Bowl az vigasztalna.......
Gézu
Engem nem vigasztalna ha Godell azt mondaná, hogy él a jogával és újrajátszák vagy simán a Saints nyert. Én nem fogadnám el és büszke se lennék. Az lenne jó ha ez az egész meg se történt volna.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
 www.washingtonpost.com/sports/2019/01/21/nfl-will-consider-making-pass-interference-calls-reviewable-after-rams-saints-gaffe/

Tudom idénre nem vigasz, de legalább megvizsgálják a kérdést.
vpi
Nem vigasztal ,hogy mi lettünk a precedens. A Super Bowl az vigasztalna.......
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 818 — Patriot
 www.washingtonpost.com/sports/2019/01/21/nfl-will-consider-making-pass-interference-calls-reviewable-after-rams-saints-gaffe/

Tudom idénre nem vigasz, de legalább megvizsgálják a kérdést.

Szerkesztette: vpi
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Pedig Maddenben működik:
 streamable.com/s8i7w?fbclid=IwAR2qSZDNoOyfaZPlfQsdw5KdZ5yyoOM6TDr5F00xExWIRN3xkJ_M9KzOvi4
Matthew99
Az már nagyon csúnya, amikor az élő NFL-nél reálisabb egy Madden 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az elmúlt szezon gyakorlatilag tele volt vérlázító bírói tévedésekkel, a tegnapi fel is tette azt a bizonyos pontot. Kevés az olyan csapat,aki idén nem kapott ki a rossz hívások miatt..Ez már a pofátlanság netovábbja... DE:

Azért ne legyetek már naivak,az NFL kőkemény üzlet, a Los Angelesi meg a legnagyobb piac. Évtizedek óta mindenki leszarja a szurkolókon kívül azt, hogy egy csapat mennyire érdemelne SB wint,csak a pénz számít. Nincs családias csapat,vagy jófej mókusok a Liga élén,csak a dollár,a kőkemény dollár..Egy ilyen miatt abbahagyni a fórumozást tényleg butaság. Annyira nyílt titok már ez,mint az, hogy Lőrincz lopja a pénzem, ne éljünk már álomvilágban..

Persze nem mondom,hogy nem b*sz fel,bírom ezt a csapatot,de nem is csodálkozom rajta, hogy 2019-ban az NFL-ben is felüti a fejét a hátszél. A technika adott lenne a rendes játékvezetéshez, egyszerűen nincs érdek=csalnak.
LeviPoki
Köszi, jó hogy jöttél, eddig teljesen vakok voltunk, hogy ezt nem láttuk. Azt ugyan én szerencsétlen nem nagyon értem, hogy akkor miért nem a Dallast juttatták be (sőt pár éve miért b*sztak ki velük a zebrák a playoffban), hiszen az NFL messze kiemelkedően legnagyobb piaca a Cowboysé. De biztos tudod az okát.

Viszont a javaslatodat már kevésbé értem. Ha jól értem azt javaslod, hogy fogadjuk el, hogy ez egy korrupt liga, és .... lépjünk túl rajta és .... élvezzük így, ahogy van? Nos, én az a maradi fajta vagyok, aki ha rendel egy stake-et, akkor szeretem, ha marhahúsból sütik. Ha pedig megtudom, hogy disznóból készült, akkor felállok, kimegyek az étteremből és az életben nem teszem be oda a lábam többet. Biztos az én hibám. 😊

Biztos vagyok benne, hogy a SB-részvétel ahhoz kell nekik (nekik = liga), hogy megnőjön a hype LA-ben. És ehhez kell a Pecc is, mert így komplett a story, amivel rajongókat lehet ott szerezni az NFL-nek. Brady-t mindenki ismeri. Na, az LA fiúk ellene fognak játszani. Nyerni viszont nem fognak. Az is a hype része, hogy most elbuknak majd a döntőben. Hogy jövőre meglegyen a várakozás a szurkolókban.
Rutin
Tekerd még picit, van ebben még 1-2 kör. 😀
peterk2005
Mondjuk staket kétlem hogy rendelsz bárhol is, max ha high stakes poker asztalnál ülsz és nagy rizikót válalsz 😀

Amúgy valószínűleg nem csak piaci alapon volt itt belenyúlva, de azért az nehezen hihető, hogy nem irányított call volt (legyen ez akármilyen irányelv).
Az meg nem érvelés, hogy biztos nem mert a Dallast nem juttaták be amellett hogy a piaci helyzet is más mivel a Rams frissen költözött oda.

Mondjuk a biztosan nem csalták el mert ha elcsalták volna, sokkal triviálisabban teszik meg ahogy itt sokan mondják is elég furcsa egy érvelés.

Az én elméletem, nem volt kiadva, hogy a Ramst kell továbbjutatni, de volt valami irány elv ami alapján Coleman két DPIját se fújták be, hogy ez a Saints ellen, Rams mellett vagy csak azért hogy ne DPI mentén dőljön el nem tudom, de az nem elfogadható érv nálam, hogy nem látták.
Toca
Hazai pályát semmiképpen nem kaptuk meg a bíróktól, azt hiszem ebben mindenki egyetérthet. Nekem speciel végig az volt az érzésem, hogy nemcsak hogy ezt nem, hanem a Rams felé hajlik a kezük.

Szinte végig csak a bíráskodásról esett szó itt, én nagyon szomorú vagyok amiatt is, hogy Brees nem játszott jól, sőt.
A sarokba elhibázott TD nagyon csúnya volt, Ginn felé is volt egy olyan labdája, amin ha vezeti akkor óriási gain, ehelyett madjnem INT, (és 40 yardos passz is inkább szerencse volt, rossz dobás és INT helyett) a végén az első kísérletes passzhívásnál sima TD lehetett volna megint Thomasnak, erre a földbe dobja és lezárásnak az INT, amikor nem is értettem miért erőltette azt a dobást.

Áhh. nagyon szar ez így.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Az én elméletem, nem volt kiadva, hogy a Ramst kell továbbjutatni, de volt valami irány elv ami alapján Coleman két DPIját se fújták be, hogy ez a Saints ellen, Rams mellett vagy csak azért hogy ne DPI mentén dőljön el nem tudom, de az nem elfogadható érv nálam, hogy nem látták.
Toca
Ott a gif, 2 bíró 2 szögből néhány méteres távolságból nézi. Nincs olyan hogy nem látták. A legjobb indulattal azt lehet mondani hogy rosszul ítélték meg a helyzetet.

Ezt meg csak úgy a játékvezetői brigádból
Gary Cavaletto: kaliforniai fickó, Santa Barbarán él, két órára Los Angelestől
Todd Prukop: valaha a California State University Fullerton diákja, a Ladera Ranch-en él, ami nagyjából ugyanakkora távolságra van Los Angelestől, mint Santa Barbara
Patrick Turner (a fekete fickó az oldalvonalon), lakóhelye Lakewood, Kalifornia, fél óra kocsiút Los Angelestől.