New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt


több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Egy biztos... A Saints biztosan nem csak 3 pontot rakott volna fel a táblára...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Brady kifújt? Lelép végre? Szerinte korai még, de egy ilyen gyözelem elég beszédes..... Golfról tudtuk, hogy kuka. A 2026-os draft 1/1 és 1/2 eddig leginkább csalódás. McVay meg szörnyen beégett.
Az ismétlést megnézem, most kezdödik. Who Dat!!!
A KC ellen tuti jobb meccset toltunk volna, ezt a Peccet meg veréssel küldtük volna haza szerintem... de ezt már sosem tudjuk meg.



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Dennis Allen legalább 3 évet hosszabbított a csapatnál


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Én meg végigszenvedtem este ezt a fost, bár inkább aludtam volna.... 😀
kapitnono
Mennyivel szívesebben néztem volna én is egy Chiefs-Saints döntőt...
Matthew99
Ne is mondd... Lehet élvezetesebb lett volna, de ezt már nem tudjuk meg sajnos


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Én meg végigszenvedtem este ezt a fost, bár inkább aludtam volna.... 😀
kapitnono
Mennyivel szívesebben néztem volna én is egy Chiefs-Saints döntőt...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Én meg végigszenvedtem este ezt a fost, bár inkább aludtam volna.... 😀


több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 635
most keltem én is. highlights és statok alapján úgy tűnik, bejött a jóslat, hogy mi legalább méltóbb ellenfelei lehettünk volna a patsnek.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Most keltem fel, ránéztem az végeredményre, és lehet mondani, hogy fasz vagyok, de legalább a mai napot jókedvűen kezdem széles mosollyal.
EasyGhost
Jobban jártál. Bár én se csesztem volna el ezzel a mai napom.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Most keltem fel, ránéztem az végeredményre, és lehet mondani, hogy fasz vagyok, de legalább a mai napot jókedvűen kezdem széles mosollyal.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Még egy tartozásom volt. Mivel én írtam ki a tipp versenyt, ezért önkényesen úgy döntöttem, hogy az Art Rooney díj is számít, így meg jött a válasz az utolsó kérdésre is.

A végeredmény:

1. winston 8
2. kijo 7
3. atapapa 7

Ata és kijo között a QB ratingben elért eredményünk döntött. Gratulálok mindenkineki, aki részt vett, a részeletes eredményeket itt meg lehet tekinteni.

Tapasztalatok annak, aki jövőre csinálja:
- több kérdés kell, mert így nagyon szoros
- jó lenne néhány konkrét névre rákérdező kérdés, pl. legtöbb sack vagy INT stb.
- google forms-szal könnyű gyűjteni, értékelni szintén

Ugye nyereményre nem került sor, de Matthew-t szerintem meg lehet kérni egy egyedi aláírásra 😊
Gyurma Pappa
Ahogy nézem, konkrétan mindenki alulbecsülte a kapitány átlagos QB-ratingjét. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Bárki is nyeri a Super Bowlt elvileg a konf. döntő visszavágója lesz a jövő évi kezdőmeccs.

Tehát vagy Rams/Saints vagy Pats/Chiefs


több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Rutinnal megmutattuk mi ketten, hogy kell ezt 😀💪😉😎
Kájzerszóze
És ahogy látom, ugyanazt az egyetlen kérdést találtuk el! 😀 😀 😀
(Lesz-e 2+ győzelem az AFC csapatok ellen?)

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Brees negyedszer lett második az mvp szavazáson úgy, hogy még sose nyert. Új rekord, ez nem a mi évünk 😕


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 345
Köszönöm a lehetőséget, én nagyon örülök a 2. helynek is.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Marad csak a legpontosabb evör cím 😕


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Rutinnal megmutattuk mi ketten, hogy kell ezt 😀💪😉😎



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Még egy tartozásom volt. Mivel én írtam ki a tipp versenyt, ezért önkényesen úgy döntöttem, hogy az Art Rooney díj is számít, így meg jött a válasz az utolsó kérdésre is.

A végeredmény:

1. winston 8
2. kijo 7
3. atapapa 7

Ata és kijo között a QB ratingben elért eredményünk döntött. Gratulálok mindenkineki, aki részt vett, a részeletes eredményeket itt meg lehet tekinteni.

Tapasztalatok annak, aki jövőre csinálja:
- több kérdés kell, mert így nagyon szoros
- jó lenne néhány konkrét névre rákérdező kérdés, pl. legtöbb sack vagy INT stb.
- google forms-szal könnyű gyűjteni, értékelni szintén

Ugye nyereményre nem került sor, de Matthew-t szerintem meg lehet kérni egy egyedi aláírásra 😊

több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Art Rooney Sportsmanship Award: New Orleans Saints QB Drew Brees

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Thanos is csak hatig üldözte (mondjuk abból csak annyi volt 😕 )

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Én úgy közelítek ehhez a meccshez, hogy a Saints szempontjából mi lesz jobb... Ha a Pats lesz "jóllakott" jövőre, vagy ha a Rams...?

Ahogy nézem, a Ramsnak sokkal több fontos játékosa lesz FA idén, úgyhogy nyerjen inkább a Pats.

(meg az NFC döntő miatt amúgyis)
Rutin
Most nem azért de pont a 6. Gyűrű után gondolod hogy a Pats jó lakott lesz ? 😀
Szerintem ilyen szempontból Rams jobb lenne, kicsit melegednek magukkal McVay mennybe megy.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én úgy közelítek ehhez a meccshez, hogy a Saints szempontjából mi lesz jobb... Ha a Pats lesz "jóllakott" jövőre, vagy ha a Rams...?

Ahogy nézem, a Ramsnak sokkal több fontos játékosa lesz FA idén, úgyhogy nyerjen inkább a Pats.

(meg az NFC döntő miatt amúgyis)

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Bar nem valoszinu hogy fennmaradok vasarnap, kicsi meg vagyok love hogy kinek szurkoljak - ha Rams gyoz talan kicsit megnyugszik a lelkem hogy lam milyen ugyesek, viszont a Patriots meg csak elkente a madarak szajat tavalyelott 😉 😀

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
SP úgy látszik trollkodott egy kicsit... 😀 😀 😀

 dailysnark.com/saints-head-coach-sean-payton-wears-roger-goodell-clown-shirt-to-press-conference/?fbclid=IwAR1oLoodYM1Z9heNSargrNdQ1-Y6FG4Ww-JLncjlk9kpPKVXL1ttylT8fRM
Rutin
Goodell tegnapi magánszáma után joggal előlegezte meg neki

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
NOLA kapja az áldást, Anthony Davis cserét kért...
atapapa
Nem meglepő, nem voltak képesek csapatot rakni alá, igazából ő volt a jófej, hogy eddig ott maradt.
PEEtör
Jófej? Ne már... 4+1 éves 128milliós szerződést kapott, amiből még 1,5+1 év hátravan.
Azért én nem sajnálom...
Persze, nagy plaja, jó játékos, de azért hálás nem vagyok neki, amiért kibírt 2,5 évet a 4+1 éves szerződéséből.
Rutin
Engem nem érdekel a szerződése, szerintem őt sem, és nem is erről volt szó, meg nem a sajnálatról. Hetes éve van NO-ban, ennyit húzott le itt, neki a gyűrű számít, amihez ez az inkompetens Pelicans FO nem volt és nem is lesz segítségére.
Nem 2,5 hanem 7 évet bírt ki.
PEEtör
Azért 2016-ban aláírt 4+1 évet. Tehát elkötelezte magát. Ebből a szempontból nem számít, hogy előtte hány éve volt már ott...

MIndegy, el akar menni, el kell engedni.

Szimpatikus figura amúgy, kívánom is neki, hogy gyűrűt nyerjen valahol, de maga a módszer nem tetszik, ahogy most megpróbálták megzsarolni a Pelst. (Amúgy biztos vagyok benne, hogy nem az ő, hanem az ügynöke ötlete volt ez a nyilvános bejelentés.)

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???