NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Nem szokott Loomis és Payton ilyet, de egy letrade a második kör elejére, meg a harmadik kör elejére pl. nem lenne egy rossz opció
Gyurma Pappa
finoman szólva, utoljára azt hiszem 2007-ben cseréltünk a draft napján hátra...😀
Fel viszont majdnem minden évben

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Nem szokott Loomis és Payton ilyet, de egy letrade a második kör elejére, meg a harmadik kör elejére pl. nem lenne egy rossz opció, 2.-3.-3. húzással minden fontosabb pozíciót tölthetnénk szerintem. De ez annyira nem jellemző, hogy kicsi esélyt adok neki, meg ugye partner is kell hozzá.
Gyurma Pappa
Bakker, ez így eszembe sem jutott, de most hogy mondod, ebben szerintem nagyon van ráció még örülnék is neki lehet 😀


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Nem szokott Loomis és Payton ilyet, de egy letrade a második kör elejére, meg a harmadik kör elejére pl. nem lenne egy rossz opció, 2.-3.-3. húzással minden fontosabb pozíciót tölthetnénk szerintem. De ez annyira nem jellemző, hogy kicsi esélyt adok neki, meg ugye partner is kell hozzá.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Hayden Hurst után Mark Andrews is privát edzésen van, továbbá hír hogy nem tervezünk ilyet Mayfield-el. Egyre inkább érik a TE első kör 🤔🤔
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Egyébként nekem a tight endek közül Gesicki tetszik legjobban, de én nem húznék első körben TE-t mert elég mély a class én 3.ban húznám 😊 aztán majd meglátjuk mi lesz én bízok Loomisékban.


több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Oké. Nem fogunk első körben QB-t húzni, főleg hogy nincs második körünk.

2 évre itt van a futball történelem legjobb irányítója, ereje teljében, kapott maga köré végre védelmet, és tényleg ott tartunk, hogy puzzle darabok hiányoznak. Célpontok kellenek, védőfalember kell, OL depth kell. Könyörgöm, ne higyjétek már el Payton smokescreenjeit, ő az egyik legnagyobb füllentő a ligában, még egy sérülést sem képes rendesen bevallani. A mockok meg szakírói maszturbációk, csak néha betalálnak. Ugye, van ilyen...

Hurst, Gesicki, Goedert teljesen reális pickek, vagy egy random csúszó WR, de szerintem a legvalószínűbb, hogy BPA lesz, és kizárt hogy a draft board tetején egy Lamar Jackson álljon.
Gyurma Pappa
Jó én ezt értem. De lassan csak fel kellene építeni valakit a főnök mögé, és az nem egy két nap.....
Gézu
Ha Brees nem lesz, előbb-utóbb várható egy top10-es pick. Ráérünk akkor ezzel foglalkozni. Teljesen agyatlan dolog lenne bedobni két draftot és 8-10 potenciális játékost egy mai trade-ért, amire 1) semmi szükségünk 2) jöhet ennél jobb is. Lamar meg nem ide való.

Szerintem ez a smoke akár szólhat a Panthersnek is, akiknek ugyan nagyon kéne egy jó TE, de egy normális backup sem ártana, és Lamar illene Cam mögé, és ugye ők előttünk választanak. De ez csak fikció, szólhat ez bárkinek. Ha csak egy olyan játékos bennmarad emaitt, aki nekünk need, már megérte.

Egyébként Andrew Luck, Russell Wilson, Cam Newton, Matt Ryan, de Tom Brady, Peyton Manning, Ben Roethlisberger, és még sorolhatnám, akik nem értenek veled egyet. Payton nagy felismerése pont az volt, hogy nem építheti az egész csapatot hosszútávon Breesre, és kell köré csapat. Ha jön még top célpont, és a fal illetve a két futó nem esik vissza nagyon, akkor egy game manager is elviszi a hátán a csapatot. Nem kell itt építgetni senkit.
Gyurma Pappa
Ezzel azért vitatkoznék. Egy game manager szerintem nem igazán hozna ki a csapatból sokat. Èn akkor is hoznék egy ifjú titánt. Ha nem most akkor jövőre.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Az a bajom h idén nagyon nehéz lesz megfogni a Rams/Eagles/Vikings triót, ők is quasi all int tolnak. Feljövőben van a 49ers és a Bears is. Gáz, h a Főnök is már a karrier végén... Kellene a gyűrű, de nehéz lesz ebben a következő két évben.



több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nyomtam néhányat a szimulátoron. Ez jött a "legtöbbször" első 3 körünkben... (4)
27: R1P27 DL TAVEN BRYAN FLORIDA; (DL DA'RON PAYNE ALABAMA) 3-3
91: R3P27 TE HAYDEN HURST SOUTH CAROLINA
127: R4P27 WR DAESEAN HAMILTON PENN STATE

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Mindkét oldal érthető és van benne igazság, mert amit mondott Cam Jordan is, hogy még mindig az a legjobb út, ami volt Rodgers-el hogy ő is 3 évet ült Favre mögött és mi lett belőle, nyilván róla már az egyetemen is látszott, hogy ilyen pályát futhat be
nemethbence55
Rodgers óriásit csúszott a draftján, kb. top 10 tehetség volt abban az évben, ott már el kellett hoznia a GB-nek, függetlenül attól, hogy nem volt need.
Ha nekünk lenne idén ilyenre esélyünk, inkább megpróbálnám egy QB-needes csapatból a legmagasabb ellenértéket kisajtolni a pickért, mint beültetni valakit Brees mögé.
Egyszerűen nem vagyunk abban a helyzetben hogy a padra draftoljunk az első körben.
atapapa
Úgy érted, hogy allint tolunk, és akkor az 1kört is be kell tolni a győzelemért? Ha így akkor szerintem is!
Fattyu
Szerintem meg talán idén vagyunk a leginkább ilyen helyzetben, mert azért nyilván kéne egy egy TE, DL se lenne rossz de egyik sem olyan need mint pl tavaly a CB volt, mert ha egyikre se húzunk úgy is simán tudunk csinálni egy erős szezont, Fleener-nek volt 1-2 bíztató meccse, nem azt mondom hogy jó volt, de pl a Redskins meccs utolsó drive-ja, ott is Brees megtaláta azért, a DE poszt megvan oldva, a DT-t tavaly is így oldottuk meg és nem volt rossz, WR simán jöhetne későbbi körökben Brees-nél ez amúgy is mindegy, más need igazából nincs is, szóval ezt talán leginkább idén tehetnénk meg, jövőre amúgy is több need lehet azért.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Mindkét oldal érthető és van benne igazság, mert amit mondott Cam Jordan is, hogy még mindig az a legjobb út, ami volt Rodgers-el hogy ő is 3 évet ült Favre mögött és mi lett belőle, nyilván róla már az egyetemen is látszott, hogy ilyen pályát futhat be
nemethbence55
Rodgers óriásit csúszott a draftján, kb. top 10 tehetség volt abban az évben, ott már el kellett hoznia a GB-nek, függetlenül attól, hogy nem volt need.
Ha nekünk lenne idén ilyenre esélyünk, inkább megpróbálnám egy QB-needes csapatból a legmagasabb ellenértéket kisajtolni a pickért, mint beültetni valakit Brees mögé.
Egyszerűen nem vagyunk abban a helyzetben hogy a padra draftoljunk az első körben.
atapapa
Úgy érted, hogy allint tolunk, és akkor az 1kört is be kell tolni a győzelemért? Ha így akkor szerintem is!

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Mindkét oldal érthető és van benne igazság, mert amit mondott Cam Jordan is, hogy még mindig az a legjobb út, ami volt Rodgers-el hogy ő is 3 évet ült Favre mögött és mi lett belőle, nyilván róla már az egyetemen is látszott, hogy ilyen pályát futhat be
nemethbence55
Rodgers óriásit csúszott a draftján, kb. top 10 tehetség volt abban az évben, ott már el kellett hoznia a GB-nek, függetlenül attól, hogy nem volt need.
Ha nekünk lenne idén ilyenre esélyünk, inkább megpróbálnám egy QB-needes csapatból a legmagasabb ellenértéket kisajtolni a pickért, mint beültetni valakit Brees mögé.
Egyszerűen nem vagyunk abban a helyzetben hogy a padra draftoljunk az első körben.

Szerkesztette: atapapa

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Mindkét oldal érthető és van benne igazság, mert amit mondott Cam Jordan is, hogy még mindig az a legjobb út, ami volt Rodgers-el hogy ő is 3 évet ült Favre mögött és mi lett belőle, nyilván róla már az egyetemen is látszott, hogy ilyen pályát futhat be, de nyilván az a 3 év nagyon sokat számított neki és ha ezt megcsinálnák egy Mayfield-el (azért őt mondom mert az a legvalószínűbb hogy a 4 top prospect közül őt tudjuk kihúzni, bár erre is kicsi az esély) akkor lenne egy erős kezdő Qb-nk, ha Jackson-al, az szerintem is necces mert eléggé nehéz megjósolni az ő jövőjét, mert nagyon sokszor belemegy abba hogy menekül aztán kap egy brutális tarolást (pl. idén Rodgers), és megsérűl durvábban akkor vége mindennek, viszont vannak a 2-3. körben is olyan irányítók ( Falk, Rudolph, Lauletta) akik Brees mögötti tanulással akár lehetnénenk kezdő szintűek, akik simán beviszik a csapatot Po-ba, és akár SB-t is nyerhetünk vele.
A másik oldal pedig az is igaz, ha erről a draft irányító nélkül érne véget számunkra, de pl. egy Kirk és Gesicki/Goedert/Andrews közül valaki csúszik 3. körig (vagy felmegyünk 2.-ba), akkor itt már Kizer is csinálhatna egy pozitív szezont ez azt jelenti hogy akkor igazából talán az egész NFL legerősebb elkapói lennének itt, illetve nem tudjuk milyen lesz a jövő évi QB class, lehet hogy ott is találhatunk valakit akit elég 1 évig tanítani.
Egyébként az a véleményem, ha csak Jacksont tudjuk kihúzni akkor én az FO helyében végig nézném a TE/WR/DL sort és ezek közül csinálnék egy BPA-t, ezek közül is inkább a WR/DL, mert azért a korábbi 3 TE + még Hurst (igaz ő azért már idősebb) közül valaki tuti csúszni fog a 3. körig és ott ki lehetne húzni akár egy 3. kör elején ha oda felmennénk.
Az elírásokért bocsi nem nézem át az egészet mégegyszer. 😊
nemethbence55
Szerintem nem fognak csúszni a 3. körig az àltalad felsorolt TE közzűl egy sem sajnos. Az àlomszerű ha a 3. kőr végéig eljutna egy is. Carolina, Jags, talàn az Atlanta is, Pats, így hirtelen utàna gondolàs nélkűl ezek a csapatok jutottak eszembe, akik TE vadàszhatnak! Biztos van több is!
Szélsőséges esetben màr az első kőrben kettő is!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Szerintem is amíg itt van Brees a lehető legerősebb keretet kell köré rakni. Igaz hogy jó irányító Mayfield és örülnék én is ha jönne, de szerintem nagy butaság lenne a jövőnket feladni érte most, és akkor 1-2 évig nem is lenne első körünk és nem nagyon tudnánk csapatot építeni Brees köré.
Én is a BPA híve vagyok idén, mindegy, hogy az TE,WR vagy DL játékos lesz, mert szerintem ezek a jelenlegi legnagyobb needjeink.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Mindkét oldal érthető és van benne igazság, mert amit mondott Cam Jordan is, hogy még mindig az a legjobb út, ami volt Rodgers-el hogy ő is 3 évet ült Favre mögött és mi lett belőle, nyilván róla már az egyetemen is látszott, hogy ilyen pályát futhat be, de nyilván az a 3 év nagyon sokat számított neki és ha ezt megcsinálnák egy Mayfield-el (azért őt mondom mert az a legvalószínűbb hogy a 4 top prospect közül őt tudjuk kihúzni, bár erre is kicsi az esély) akkor lenne egy erős kezdő Qb-nk, ha Jackson-al, az szerintem is necces mert eléggé nehéz megjósolni az ő jövőjét, mert nagyon sokszor belemegy abba hogy menekül aztán kap egy brutális tarolást (pl. idén Rodgers), és megsérűl durvábban akkor vége mindennek, viszont vannak a 2-3. körben is olyan irányítók ( Falk, Rudolph, Lauletta) akik Brees mögötti tanulással akár lehetnénenk kezdő szintűek, akik simán beviszik a csapatot Po-ba, és akár SB-t is nyerhetünk vele.
A másik oldal pedig az is igaz, ha erről a draft irányító nélkül érne véget számunkra, de pl. egy Kirk és Gesicki/Goedert/Andrews közül valaki csúszik 3. körig (vagy felmegyünk 2.-ba), akkor itt már Kizer is csinálhatna egy pozitív szezont ez azt jelenti hogy akkor igazából talán az egész NFL legerősebb elkapói lennének itt, illetve nem tudjuk milyen lesz a jövő évi QB class, lehet hogy ott is találhatunk valakit akit elég 1 évig tanítani.
Egyébként az a véleményem, ha csak Jacksont tudjuk kihúzni akkor én az FO helyében végig nézném a TE/WR/DL sort és ezek közül csinálnék egy BPA-t, ezek közül is inkább a WR/DL, mert azért a korábbi 3 TE + még Hurst (igaz ő azért már idősebb) közül valaki tuti csúszni fog a 3. körig és ott ki lehetne húzni akár egy 3. kör elején ha oda felmennénk.
Az elírásokért bocsi nem nézem át az egészet mégegyszer. 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Egyébként Andrew Luck, Russell Wilson, Cam Newton, Matt Ryan, de Tom Brady, Paeyton Manning, Ben Roethlisberger, és még sorolhatnám, akik nem értenek veled egyet. Paeyton nagy felismerése pont az volt, hogy nem építheti az egész csapatot hosszútávon Breesre, és kell köré csapat. Ha jön még top célpont, és a fal illetve a két futó nem esik vissza nagyon, akkor egy game manager is elviszi a hátán a csapatot. Nem kell itt építgetni senkit.
Gyurma Pappa
Egyetértek, a javítások csak a flame elkerülése végett vannak.

Én ugyan nem vagyok szakértő csak mezei drukker, de egy jó célpontnak (mint pl a linkelt Gesicki) nagyon örülnék.
Matthew99
A második Payton a miénk, azt jól írtam 😀

Pedig még ott is van a baloldali menüben a neve. nem tudom leírni...
Gyurma Pappa
Bakker azt nem is akartam javítani. Na mindegy csak összehozzuk 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Egyébként Andrew Luck, Russell Wilson, Cam Newton, Matt Ryan, de Tom Brady, Paeyton Manning, Ben Roethlisberger, és még sorolhatnám, akik nem értenek veled egyet. Paeyton nagy felismerése pont az volt, hogy nem építheti az egész csapatot hosszútávon Breesre, és kell köré csapat. Ha jön még top célpont, és a fal illetve a két futó nem esik vissza nagyon, akkor egy game manager is elviszi a hátán a csapatot. Nem kell itt építgetni senkit.
Gyurma Pappa
Egyetértek, a javítások csak a flame elkerülése végett vannak.

Én ugyan nem vagyok szakértő csak mezei drukker, de egy jó célpontnak (mint pl a linkelt Gesicki) nagyon örülnék.
Matthew99
A második Payton a miénk, azt jól írtam 😀

Pedig még ott is van a baloldali menüben a neve. nem tudom leírni...

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Egyébként Andrew Luck, Russell Wilson, Cam Newton, Matt Ryan, de Tom Brady, Paeyton Manning, Ben Roethlisberger, és még sorolhatnám, akik nem értenek veled egyet. Paeyton nagy felismerése pont az volt, hogy nem építheti az egész csapatot hosszútávon Breesre, és kell köré csapat. Ha jön még top célpont, és a fal illetve a két futó nem esik vissza nagyon, akkor egy game manager is elviszi a hátán a csapatot. Nem kell itt építgetni senkit.
Gyurma Pappa
Egyetértek, a javítások csak a flame elkerülése végett vannak.

Én ugyan nem vagyok szakértő csak mezei drukker, de egy jó célpontnak (mint pl a linkelt Gesicki) nagyon örülnék.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Oké. Nem fogunk első körben QB-t húzni, főleg hogy nincs második körünk.

2 évre itt van a futball történelem legjobb irányítója, ereje teljében, kapott maga köré végre védelmet, és tényleg ott tartunk, hogy puzzle darabok hiányoznak. Célpontok kellenek, védőfalember kell, OL depth kell. Könyörgöm, ne higyjétek már el Payton smokescreenjeit, ő az egyik legnagyobb füllentő a ligában, még egy sérülést sem képes rendesen bevallani. A mockok meg szakírói maszturbációk, csak néha betalálnak. Ugye, van ilyen...

Hurst, Gesicki, Goedert teljesen reális pickek, vagy egy random csúszó WR, de szerintem a legvalószínűbb, hogy BPA lesz, és kizárt hogy a draft board tetején egy Lamar Jackson álljon.
Gyurma Pappa
Jó én ezt értem. De lassan csak fel kellene építeni valakit a főnök mögé, és az nem egy két nap.....
Gézu
Ha Brees nem lesz, előbb-utóbb várható egy top10-es pick. Ráérünk akkor ezzel foglalkozni. Teljesen agyatlan dolog lenne bedobni két draftot és 8-10 potenciális játékost egy mai trade-ért, amire 1) semmi szükségünk 2) jöhet ennél jobb is. Lamar meg nem ide való.

Szerintem ez a smoke akár szólhat a Panthersnek is, akiknek ugyan nagyon kéne egy jó TE, de egy normális backup sem ártana, és Lamar illene Cam mögé, és ugye ők előttünk választanak. De ez csak fikció, szólhat ez bárkinek. Ha csak egy olyan játékos bennmarad emaitt, aki nekünk need, már megérte.

Egyébként Andrew Luck, Russell Wilson, Cam Newton, Matt Ryan, de Tom Brady, Peyton Manning, Ben Roethlisberger, és még sorolhatnám, akik nem értenek veled egyet. Payton nagy felismerése pont az volt, hogy nem építheti az egész csapatot hosszútávon Breesre, és kell köré csapat. Ha jön még top célpont, és a fal illetve a két futó nem esik vissza nagyon, akkor egy game manager is elviszi a hátán a csapatot. Nem kell itt építgetni senkit.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Oké. Nem fogunk első körben QB-t húzni, főleg hogy nincs második körünk.

2 évre itt van a futball történelem legjobb irányítója, ereje teljében, kapott maga köré végre védelmet, és tényleg ott tartunk, hogy puzzle darabok hiányoznak. Célpontok kellenek, védőfalember kell, OL depth kell. Könyörgöm, ne higyjétek már el Payton smokescreenjeit, ő az egyik legnagyobb füllentő a ligában, még egy sérülést sem képes rendesen bevallani. A mockok meg szakírói maszturbációk, csak néha betalálnak. Ugye, van ilyen...

Hurst, Gesicki, Goedert teljesen reális pickek, vagy egy random csúszó WR, de szerintem a legvalószínűbb, hogy BPA lesz, és kizárt hogy a draft board tetején egy Lamar Jackson álljon.
Gyurma Pappa
Jó én ezt értem. De lassan csak fel kellene építeni valakit a főnök mögé, és az nem egy két nap.....
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Oké. Nem fogunk első körben QB-t húzni, főleg hogy nincs második körünk.

2 évre itt van a futball történelem legjobb irányítója, ereje teljében, kapott maga köré végre védelmet, és tényleg ott tartunk, hogy puzzle darabok hiányoznak. Célpontok kellenek, védőfalember kell, OL depth kell. Könyörgöm, ne higyjétek már el Payton smokescreenjeit, ő az egyik legnagyobb füllentő a ligában, még egy sérülést sem képes rendesen bevallani. A mockok meg szakírói maszturbációk, csak néha betalálnak. Ugye, van ilyen...

Hurst, Gesicki, Goedert teljesen reális pickek, vagy egy random csúszó WR, de szerintem a legvalószínűbb, hogy BPA lesz, és kizárt hogy a draft board tetején egy Lamar Jackson álljon.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Ő jó lenne?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Most olvastam mock draft:
9. Mayfield Buffalo
27.Saints Lamar Jackson
Hihető?
Gézu
Van benne realitás, főleg az alapján ami megy a médiában, egyrészt az hogy Paytonék nagyon kedvelik Jacksont, a Buffalo meg elvileg fel akar menni egy irányítóért, de én nem örülnék neki, ha QB akkor vagy Mayfield vagy akik előtte vannak prospectek (de ők úgy se csúsznak addig szóval Mayfield), de ha csak Jackson marad, akkor inkább TE, WR, DL közül valamelyik.
nemethbence55
Egyetértek!!


több mint 6 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 50
Jacksont már halottam összeboronálni a Chargers-el, meg a Panthers is élénken érdeklődik iránta!! Ja és megtaláltam Suh méltó ellenfelét is  www.youtube.com/watch?v=bYaZI0JMkUU brutál a gyerek !! 😊
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Rudolph is jöhet, mert nem ropi. ☺☺☺



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Most olvastam mock draft:
9. Mayfield Buffalo
27.Saints Lamar Jackson
Hihető?
Gézu
Itt van egy pár friss összegyűjtött a hivatalos honlapon, itt mondjuk Jacksont nem láttam:
 www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/New-Orleans-Saints-Mock-Draft-Monday-presented-by-Dixie-Light/97b53e5c-18ce-4978-90fa-2f489b412f93