NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Amiket SP nyilatkozik a sajtónak...Atának volt több bejegyzése itt erről.😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 50
Nem tudom hogy mi bajotok, Lamar jackson szerintem igen is jó játékos megfelelő kézben! Néztem tőle mérkőzéseket és nekem a mozgás kultúrája mindent elárult!
Mayfield-et szerintem esélyünk sincs megszerezni de valószínűleg Lamart se! Manziel-t egy nagyon minimális szerződéssel megpróbálnám de a-hoz nagyon sokat kellene mutatni fejben és viselkedésben! Drafton WR, TE, és ami szerintem nagyon fontos lenne DT választás kell!! QB felejtsük el idén, jó lenne de komoly ára lenne!!
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Payton nyilatkozott pár dolgot, elösszőr is maradva a Jackson témánál, azt nyilatkozta hogy a következő Qb-nak nem kell Brees klónnak lennie, illetve áradozott az interjúról, hogy ha beszélnek vele, akkor mindenki rájön miért ilyen sikeres, továbbá azt mondta hogy még mindig need az edge rusher poszt, illetve hogy biztosan jönni fog WR vagy FA-ról vagy Draftról ez akkor Meredith, Maclin, Kirk, Chark, esetleg Jordan Matthews, lehet szerintem.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Hoppá Ben Watson jön vizitre, igaz idős de szerintem nagyon hasznunkra vállna. Nem beszélve, arról hogy mennyire szimpatikus személyisége van.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Na Payton most Lamar Jackson-ról áradozott, ő szinte biztos benn lesz 1/27-en csak kérdés hogy lehet-e belőle Brees utódja, egyre jobban érik, hogy mindenképp irányító jön az első körben.
nemethbence55
Szinte biztos, hogy ködösít... 😀
Rutin
Ezt én is tudom, amúgy Manziel-rők mi a véleményetek? Szerintem meglehetne próbálni.
nemethbence55
Nem is tudom. Én nem igazán voltam tőle elájulva. Igazi gazdag mindent megtehetek hülyegyerek.
Gézu
Elvileg meg változott, szerintem egy két-három éves kevés pénzes (irányítóhoz képest) szerződést kaphatna, Brees mögött tanulni aztán meglátnánk mi lenne belőle.
nemethbence55
Tavaly ugye volt nàlunk privàt talàlkozón, hogy szeretne itt tanulgatni.
Gondolom a vàltozàs feltételét tàmasztottuk neki. Úgy hírlik meg is tette. Majd SP-ék eldöntik, hogy ténylegesen akarnak-e vele foglalkozni.
Nekem mondjuk nem szimpatikus.
Én inkàbb Hill hívő vagyok tavaly óta. Vele foglalkoznék többet!

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Esetleg Mcnabb?
Ja ő fehér QB csak sokat szolizott

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Nem hiszek a nem fehér irányitokban. Nem emlékszem stabil hosszútávú versenyzőre... Túl sok rövid és gyenge karrier volt. Mostanság főleg.
Kájzerszóze
Wilson ilyen tejeskávé nálad?
Matthew99
A szomszéd Cam meg fehér gyerök.
peach
Newton, régi szép WASP család

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Sosem volt kedvencem Manziel, egyetemen jól tolta tény és való, de nfl-ben sztem belőle nem lesz nagy játékos már, max egy backup. Ha mindenképpen kellene mondani egy QB-t hogy ki legyen Brees utódja akkor Mayfieldet mondanám, nagyon tetszik a vezetői képessége meg hogy igazi clutch játékos, jó lehet hogy nfl-ben nem lesz az annyira de a potenciál benne van rendesen.


több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
Nem hiszek a nem fehér irányitokban. Nem emlékszem stabil hosszútávú versenyzőre... Túl sok rövid és gyenge karrier volt. Mostanság főleg.
Kájzerszóze
Wilson ilyen tejeskávé nálad?
Matthew99
A szomszéd Cam meg fehér gyerök.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Haggyuk már Dzsonit. Semmi értelme.



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Na Payton most Lamar Jackson-ról áradozott, ő szinte biztos benn lesz 1/27-en csak kérdés hogy lehet-e belőle Brees utódja, egyre jobban érik, hogy mindenképp irányító jön az első körben.
nemethbence55
Szinte biztos, hogy ködösít... 😀
Rutin
Ezt én is tudom, amúgy Manziel-rők mi a véleményetek? Szerintem meglehetne próbálni.
nemethbence55
Nem is tudom. Én nem igazán voltam tőle elájulva. Igazi gazdag mindent megtehetek hülyegyerek.
Gézu
Elvileg meg változott, szerintem egy két-három éves kevés pénzes (irányítóhoz képest) szerződést kaphatna, Brees mögött tanulni aztán meglátnánk mi lenne belőle.
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Na Payton most Lamar Jackson-ról áradozott, ő szinte biztos benn lesz 1/27-en csak kérdés hogy lehet-e belőle Brees utódja, egyre jobban érik, hogy mindenképp irányító jön az első körben.
nemethbence55
Szinte biztos, hogy ködösít... 😀
Rutin
Ezt én is tudom, amúgy Manziel-rők mi a véleményetek? Szerintem meglehetne próbálni.
nemethbence55
Nem is tudom. Én nem igazán voltam tőle elájulva. Igazi gazdag mindent megtehetek hülyegyerek.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Na Payton most Lamar Jackson-ról áradozott, ő szinte biztos benn lesz 1/27-en csak kérdés hogy lehet-e belőle Brees utódja, egyre jobban érik, hogy mindenképp irányító jön az első körben.
nemethbence55
Szinte biztos, hogy ködösít... 😀
Rutin
Ezt én is tudom, amúgy Manziel-rők mi a véleményetek? Szerintem meglehetne próbálni.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na Payton most Lamar Jackson-ról áradozott, ő szinte biztos benn lesz 1/27-en csak kérdés hogy lehet-e belőle Brees utódja, egyre jobban érik, hogy mindenképp irányító jön az első körben.
nemethbence55
Szinte biztos, hogy ködösít... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Gyurma: 10 like ot nyomtam vna!
Egyébként nem hiszek a korai QB pickben! Én sem! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Nem hiszek a nem fehér irányitokban. Nem emlékszem stabil hosszútávú versenyzőre... Túl sok rövid és gyenge karrier volt. Mostanság főleg.
Kájzerszóze
Wilson ilyen tejeskávé nálad?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Csak Lamar jacksont ne,valamiért én nem hiszem hogy ő be fog válni..


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
 youtu.be/zUwEIt9ez7M
🎥 Deep Purple - Smoke on the Water - YouTube

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Nem hiszek a nem fehér irányitokban. Nem emlékszem stabil hosszútávú versenyzőre... Túl sok rövid és gyenge karrier volt. Mostanság főleg.



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Na Payton most Lamar Jackson-ról áradozott, ő szinte biztos benn lesz 1/27-en csak kérdés hogy lehet-e belőle Brees utódja, egyre jobban érik, hogy mindenképp irányító jön az első körben.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Furcsa egy szerződés.

Nem várom a Rams elleni meccset.
atapapa
Nem lennék meglepve, ha mondjuk a nyitó fordulóban máris hozzánk jönnének...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Cameron Meredithnek örülnék, jó kis játékos, pont jó lenne WR2-nek.


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Első kör a minimum amivel szóba állnak bárkivel, de egy Thomas- OBJ megállíthatatlan lenne, csak hát most őt nagyon megkell fizetni, ha megtudnánk oldani a fizetést és nem kerülne sok pickbe, elhozhatnánk.
nemethbence55
Hát ha így gondolják akkor nem fognak senkivel szóba állni, mert nem lesz épeszű csapat amelyik felvegye a telefont. Egy headcase, aki sérülésből jön vissza, és helyből meg kell kötni vele egy 18-19 millás csúcs szerződést, különben az is kérdés, hogy pályára lehet-e egyáltalán édesgetni.

Sztem a Giants úgy van vele, hogy vigye bárki aki kínlódni akar az egójával.
peterk2005
Nem akarják ők elengedni. Ha tényleg a Giantstől származik az információ és nem csak kacsa, akkor OBJ-nek szól, hogy szedje össze magát.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Első kör a minimum amivel szóba állnak bárkivel, de egy Thomas- OBJ megállíthatatlan lenne, csak hát most őt nagyon megkell fizetni, ha megtudnánk oldani a fizetést és nem kerülne sok pickbe, elhozhatnánk.
nemethbence55
Hát ha így gondolják akkor nem fognak senkivel szóba állni, mert nem lesz épeszű csapat amelyik felvegye a telefont. Egy headcase, aki sérülésből jön vissza, és helyből meg kell kötni vele egy 18-19 millás csúcs szerződést, különben az is kérdés, hogy pályára lehet-e egyáltalán édesgetni.

Sztem a Giants úgy van vele, hogy vigye bárki aki kínlódni akar az egójával.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Elvileg kint leszünk Manziel pro day-én, a Texas A&M-nél dobál megint, igaz kint lesz mind a 32 csapat, de 26 évesen elvileg megváltozott, ha jó útra tért és komolyan veszi Brees mögött megtudna tanulni mindent.