NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Most olvastam mock draft:
9. Mayfield Buffalo
27.Saints Lamar Jackson
Hihető?
Gézu
Van benne realitás, főleg az alapján ami megy a médiában, egyrészt az hogy Paytonék nagyon kedvelik Jacksont, a Buffalo meg elvileg fel akar menni egy irányítóért, de én nem örülnék neki, ha QB akkor vagy Mayfield vagy akik előtte vannak prospectek (de ők úgy se csúsznak addig szóval Mayfield), de ha csak Jackson marad, akkor inkább TE, WR, DL közül valamelyik.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Most olvastam mock draft:
9. Mayfield Buffalo
27.Saints Lamar Jackson
Hihető?
Gézu
Hát szerintem a mock csak játék!
Én is olvasgatom Őket, csak mert ìgy könnyebb projekteket szemészeti!

több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Most olvastam mock draft:
9. Mayfield Buffalo
27.Saints Lamar Jackson
Hihető?
több mint 6 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 50
Ek: Christian Kirk WR
Hk: Hercules Mata'afa DE/OLB
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Ek: Mayfield
HK: Shaquem Griffin
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Ek - James Washington WR OSU
Hk - Genard Avery LB Memphis


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Tipp vagy kívànsàglista:
Kàjzerszóze:
Elsőkör- csere fel 1\8ra Mayfield QB
Hàtsó körökből - Hercules Mata'afa DE/OLB
ackrisz:
Ek - Christian Kirk WR
Hk - Shaquem Griffin LB
Kapitnono:
Ek - Courtland Sutton WR
Hk - Sh. Griffin LB
Nemethbence55:
Ek - csere 1\8ra Mayfield QB
Hk - Sh. Griffin LB
Clbass:
Ek - Da'Ron Payne DT, Alabamai
Hk- Parry Nickerson CB, Tulane
Sutianap:
Ek - James Washington WR OSU
Hk - Genard Avery LB Memphis
Gézu:
Ek: Mayfield QB /gondolom csere keretében/
HK: Shaquem Griffin LB
mrxxl77:
Ek: Christian Kirk WR
Hk: Hercules Mata'afa DE/OLB
Fattyu:
Ek- L. V. Esch LB
Hk - Nathan Shepherd DT

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Kellemes Húsvéti Ünnepeket 😉
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Első: DT Da'Ron Payne, Alabama
hátsó: CB Parry Nickerson, Tulane
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Első kör: csere 1/8 abból Mayfield, Hátsó kör: Shaqem Griffin
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Első kör: Courtland Sutton
Hátsókör: Shaqem Griffin Tetszik nagyon az akarata, örülnék neki ha mi lennénk azok akik adnak neki egy esélyt, akár még jól is elsülhet..


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
😀 Első kör: Christian Kirk, Hátsókör: Shaquem Griffin 😀


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Én tolok egy vagányat:
Cserélünk a CHI-val, elhozzuk Mayfieldet, a harmadik körös pickünk is ugrik. Akit még húzunk, Hercules Mata'afa DE/OLB 😀



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Nincs nagyon needünk, ahol mélyíteni kellene még Dl, Ol, WR /talàn TE/. Nem tudom, hogy a PS jàtékosok között van-e olyan tehetség akik erre alkalmasak, asszem igen.
Így a drafton BPA vàrható szerintem. Én nem hiszem hogy feltradelnénk!
Minden évben amióta draftot+prospekteket nézegetem, kivälasztok 2 jàtékost akire tippelek hogy jön vagy szeretném hogy jöjjön 😁😁. Az elsőkörös pickre és a hàtsó körökből egyre!
Idén az első körrel bajban vagyok, így most a szívemre hallgattam: L.V. Esch LB
Hàtsókör: Shepherd DT
Lehet csatlakozni 😀😀
De csak szigorúan 2 jàtékost.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Szerintem egy olyan laza, agilis futó, mint Kamara sohasem lesz three-down back... Ha megpakolnák izommal, hogy lehessen workhorse, akkor pont ezek a képességei fognak kopni...
Rutin
Hát, 5'10 magas és 214-es súllyal mérlegelt a combine-on.
Néhány jobb feature back felépítése:
Tomlinson: 5'10, 215, McCoy 5'10, 204 (combine érték), Peterson 6'1, 217, Chris Johnson 5'11, 191.

Kamara akkor is 5 yard felett átlagolt futásban, ha legfeljebb két elkapóval álltunk fel és az ellenfél a boxba legalább 7 embert tett.
Már újoncként minden dimenzióban kitűnő volt, de ahogy korábban utaltam rá, én se preferálom hogy 300 labdaérintést kapjon szezononként... de alkalmas lenne rá.
atapapa
Egyetértek, minek zsigerelnénk ki, mikor lehet rotàlni és működött is tavaly.
Amúgy szerintem jön egy hàtsókörös RB. Szinte minden drafton jön egy 😁😁

több mint 6 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/29401996_2050291661960394_2237804039980974080_n.jpg?stp=c121.0.366.365a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=107&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=pXMgiwgrMZ0Q7kNvgHMR_s6&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBVZMCtVVKgeDI_mdiRa1doLBFPaWHBeib1_XQu7bO4QA&oe=66FEE383
PFF on Instagram: "Mark Ingram is consistently underrated!"
3,036 likes, 51 comments - profootballfocus on March 30, 2018: "Mark Ingram is consistently underrated!".
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Szerintem egy olyan laza, agilis futó, mint Kamara sohasem lesz three-down back... Ha megpakolnák izommal, hogy lehessen workhorse, akkor pont ezek a képességei fognak kopni...
Rutin
Hát, 5'10 magas és 214-es súllyal mérlegelt a combine-on.
Néhány jobb feature back felépítése:
Tomlinson: 5'10, 215, McCoy 5'10, 204 (combine érték), Peterson 6'1, 217, Chris Johnson 5'11, 191.

Kamara akkor is 5 yard felett átlagolt futásban, ha legfeljebb két elkapóval álltunk fel és az ellenfél a boxba legalább 7 embert tett.
Már újoncként minden dimenzióban kitűnő volt, de ahogy korábban utaltam rá, én se preferálom hogy 300 labdaérintést kapjon szezononként... de alkalmas lenne rá.

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem egy olyan laza, agilis futó, mint Kamara sohasem lesz three-down back... Ha megpakolnák izommal, hogy lehessen workhorse, akkor pont ezek a képességei fognak kopni...

És amúgy ne is legyen szerintem three-down futónk. Túl nagy kockázat, egy személyben, ha megsérül...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Igaz hogy nem vagyok szakértő, de a két srác futásai teljesen mások. Kamara légiesen könnyedén fut, csúszik le a szerelésekről. Ingram meg igazi faltörő kos. Ketten együtt jók, kiegészítik egymást. Szerintetek?
Gézu
Részben egyetértek, de Kamara nekem az első éve alapján olyan backnek tűnt, akit nem kell kiegészíteni, tackle közti futásnál is hozta amit kellett,
atapapa
Hasonlóan látom, de jelen pillanatban tökéletes, hogy itt van még Ingram neki, ahogy írtátok, hogy ne törjön szét, illetve még mindig csak a második évét kezdi majd meg, bőven jó, hogy leveszik a terhet még róla. Aztán mjad a harmadik évében dobbanthat majd egy nagyot, és akkor talán már Ingram sem lesz a képben, ki tudja.
PEEtör
Végülis igazak ezek az érvek, jövőre azért sokkal jobban fognak készülni rá, de én a 3. évére egyedül hagynám amúgy is Ingram-nak most jár le a szerződése, és akkor egy 3-4. körben hoznék valakit mögé aki hasonlóan hozzá elkapásokban és futásokban is jó, Ingram pedig utolsó évében nyerjen egy SB-t aztán elmehet valahova pénzt keresni, mert ha hasonló szezonja lesz mint az utóbbi kettő akkor valószínűleg nagyon megkell majd fizetni, ami ha azt nézzük hogy mennyi szabadügynökünk lesz, lehet hogy nem lenne túl okos döntés.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Igaz hogy nem vagyok szakértő, de a két srác futásai teljesen mások. Kamara légiesen könnyedén fut, csúszik le a szerelésekről. Ingram meg igazi faltörő kos. Ketten együtt jók, kiegészítik egymást. Szerintetek?
Gézu
Részben egyetértek, de Kamara nekem az első éve alapján olyan backnek tűnt, akit nem kell kiegészíteni, tackle közti futásnál is hozta amit kellett,
atapapa
Hasonlóan látom, de jelen pillanatban tökéletes, hogy itt van még Ingram neki, ahogy írtátok, hogy ne törjön szét, illetve még mindig csak a második évét kezdi majd meg, bőven jó, hogy leveszik a terhet még róla. Aztán mjad a harmadik évében dobbanthat majd egy nagyot, és akkor talán már Ingram sem lesz a képben, ki tudja.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Igaz hogy nem vagyok szakértő, de a két srác futásai teljesen mások. Kamara légiesen könnyedén fut, csúszik le a szerelésekről. Ingram meg igazi faltörő kos. Ketten együtt jók, kiegészítik egymást. Szerintetek?
Gézu
Részben egyetértek, de Kamara nekem az első éve alapján olyan backnek tűnt, akit nem kell kiegészíteni, tackle közti futásnál is hozta amit kellett,
Amugy vicces régen mennyire akarta Ingram fejét itt a nagytöbbség, de SP önfejű kitartársa beérett mostmár pár szezon óta.
EasyGhost
Szerintem ha Ingramot nem két első kör árán hozzuk el, hanem mondjuk a 3. körben, nem biztos hogy lett volna hozzá ennyi türelem és nem kapott volna megannyi lehetőséget a bizonyításra.
Ami érdekes nála, hogy mintha a végsebessége a korral javult volna. Az utolsó szezonban volt 11 olyan futása, mit 20 yard felett hozott (az azt megelőző 6 évben volt összesen 23) és 3 olyan, ami legalább 40-t. 40 yardos futása az első 4 szezonjában nem volt egy sem, az utolsó háromban meg összesen 7.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Ha Darnold, Rosen, Allen az első három pick, akkor ha nincs feltrade a Miami elé kell menni, ami nagyon drága lesz. Ez majd ha sikerül is, csak draft közbeni move lehet, elötte kár kijátszani a kártyát. Jol draftoltunk tavaly és idén is jok leszünk, csak ne Lamart húzzuk, mert a srác egy ropi és összetörik rögtön. Tysom Hillt amúgy is megnézném már...
Kájzerszóze
Jackson nekem egy Griffin klónnak néz ki, hasonló "karrierrel".
PEEtör
Ez meglehet, de ugyanúgy lehet Wilson karrier is belőle, bár én sem támogatnám ha első körben húznánk ki, ha esetleg másodikban benn marad és felmegyünk érte talán még az, de szerintem annyira még nem vagyunk rá szorulva irányítóra, hogy ő kihúzzuk, igaz az lenne az ideális ha idén szereznénk valakit és két évig tanulhatna Brees mögött, de szerintem ráérnénk jövőre is ha Mayfield-ről lecsúszunk, azért őt mondom mert a többi prospect valószínűleg előtte megy ki, viszont akkor jövőre remélem 1/32-ről fel kell Tradelnünk valakiért.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ha Darnold, Rosen, Allen az első három pick, akkor ha nincs feltrade a Miami elé kell menni, ami nagyon drága lesz. Ez majd ha sikerül is, csak draft közbeni move lehet, elötte kár kijátszani a kártyát. Jol draftoltunk tavaly és idén is jok leszünk, csak ne Lamart húzzuk, mert a srác egy ropi és összetörik rögtön. Tysom Hillt amúgy is megnézném már...
Kájzerszóze
Jackson nekem egy Griffin klónnak néz ki, hasonló "karrierrel".
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Ha Darnold, Rosen, Allen az első három pick, akkor ha nincs feltrade a Miami elé kell menni, ami nagyon drága lesz. Ez majd ha sikerül is, csak draft közbeni move lehet, elötte kár kijátszani a kártyát. Jol draftoltunk tavaly és idén is jok leszünk, csak ne Lamart húzzuk, mert a srác egy ropi és összetörik rögtön. Tysom Hillt amúgy is megnézném már...



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Az egyik NFL insider potenciális Tradek-ről írt, ezeknek semmi valóság alapja sincs, csak ő gondolja úgy hogy, ezek megvalósúlhatnak, az első ezek közül az hogy felmegyünk 1/8-ra ha még bent lesz Mayfield, elvileg a Bears nyitott egy hátra mozgásra és ott a GM itt volt assistant GM és amúgy is jóban van Loomis-al, tavaly ugye a Kansas szintén 1/27-ről ment fel 1/10-re ami két első kör és egy harmadik volt, nyilván tudom hogy ez valamivel magasabb, de kitudja.