New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Leeszi a fizetését és az aláírási pénzt!😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
... ja és hiszek abban, hogy idén is húzunk legalább egy tutit a drafton.
Rutin
Kettő tuti lesz! Suh meg jöhet, nem hiszem, hogy ártana.
Mennyit ehet egy nap? Én úgy olvastam, hogy dinner-re is maradt... 😉



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Gyakorlatilag tegnap délután óta gyűrik a nagy benga fejét.

Én egyébként kibírnám, ha nem jönne. Valahogy se a balhés, se a blockbusternek tűnő plajákat nem csipázom már.
Rutin
Ő tipikusan az a játékos akit mindenki utál kivéve a csapatának a szurkolói, mert annyira hasznos játékos és csak képzeljük el ha lesz egy Jordan - Suh duó kire fognak nagyobb hangsúlyt fektetni mert jelenleg mindeki tudja hogy a fő nyomás Jordan részéről fog jönni, de ha lesz Suh akkor már nehéz lesz ezt eldönteni
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
... ja és inkább hiszek abban, hogy idén is húzunk legalább egy tutit a drafton.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Gyakorlatilag tegnap délután óta gyűrik a nagy benga fejét.

Én egyébként kibírnám, ha nem jönne. Valahogy se a balhés, se a blockbusternek tűnő plajákat nem csipázom már.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
hayden New Orleans Saints 124
Az a kutya zseniális. Én nagyon bírom. Egyébként George Rodrigue, egy lousianai művész alkotása.
Jah és gyere Suh gyere!!! (megvolt az évi 1 kommentem 😀)

Szerkesztette: hayden
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Reggeli megvolt, de már ebédidő van NOLA ban...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Hát mint látjuk elég nagy benga a srác.... A szék egy iparművészeti remekmű, a kutya nem annyira...



több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Bakker jó lenne ha valaki szivárogtatna már. Nem bírom én ezt a stresszt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Csak nehogy a kutya már lássa szerződésszámait 😊
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Elég nyitott a képzőművészeti ízlésem, de enyhén tájidegen az a kutya ott a falon 😀
Kivéve persze ha nem a csoportriválisok arcát hívatott szimbolizálni.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758


Suh és Payton reggel.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Minimum egy ajánlatot kap a fontosabb számokkal és kondíciókkal, ami ha tetszik neki vagy alkuképes, rögtön szerződésbe önthető.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
azon dolgozik az FO hogy mielőtt elhagyhatná NOLA-t és menne Tennesseebe vizitre, azelőtt letegyünk elé egy szerződést.
nemethbence55
még jó 😀
reméltem is hogy nem csak a helyi gasztronómia és éjszakai élet megismerése a cél 😀
atapapa
Hát csak ilyenkor nem mindig szokott szerződés lenni a végén, ott van pl Wilkerson
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
azon dolgozik az FO hogy mielőtt elhagyhatná NOLA-t és menne Tennesseebe vizitre, azelőtt letegyünk elé egy szerződést.
nemethbence55
még jó 😀
reméltem is hogy nem csak a helyi gasztronómia és éjszakai élet megismerése a cél 😀

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Mi ez itt kérem? Suh percről percre 😁😜
Nyugalom emberek, Ő is egy játékos mint a többiek!
Fattyu
Aki hatalmas upgrade lenne ezt tegyük hozzá.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Mi ez itt kérem? Suh percről percre 😁😜
Nyugalom emberek, Ő is egy játékos mint a többiek!

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Már ott is reggel tiz óra van...
Kájzerszóze
Gondom 1-2 órán belül jönni fog a hír, hogy mi lett.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Már ott is reggel tiz óra van...



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Suh-val kapcsolatban valami hír?
Kájzerszóze
Tegnap este NOLA-ban vacsorázott Loomissal, elvileg ma lesz döntés. De eddig semmi konkrétum.
kapitnono
Ma még reggel megnézi a létesítményt, ha szerződés nélkül megy el akkor kétlem, hogy lesz belőle valami.
nemethbence55
Valami nagyon nagy összeget kell ma bemondanunk, hogy Suh ne menjen tovább a városból.
Inkább az a reális, hogy megszondáz pár csapatot, majd ennek tudatában dönt.
Szerk: Wilkerson is a Packersnél járt először, majd további pár vizit után végül ott kötött ki.
atapapa
Elvileg, miután reggel megnézi a létesítményt, leteszünk elé egy szerződést, legalábbis azt írják szinte minden amerikai oldalon (amit én néztem), hogy azon dolgozik az FO hogy mielőtt elhagyhatná NOLA-t és menne Tennesseebe vizitre, azelőtt letegyünk elé egy szerződést.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk
Kájzerszóze
hát ha azt nézzük, hogy mennyire nem kapkodnak az idei FA-n a safetyk után, akkor igen
majd kiderül, Coleman melyik formáját veszi elő nálunk.
atapapa
Én azt hittem ilyenkor Vaccaro-nak már hűlt helye lesz. Ha Suh mégsem jön, értelmes FA nem maradt már, kíváncsi vagyok akkor mi lesz Vaccaro-val. Na meg ott van még Reid is a piacon, miért ne?...
PEEtör
Azért van még egy-két jobb név, pl. most legutóbb Decker-t olvastam, hogy valószínűleg cutolva lesz és akkor nálunk köthet ki, slot elkapóként, de ott van Dominique Easly szintén DT, Jeremy Maclin WR, Derrick Johnson LB, Kony Ealy DE, Martellus Bennett TE, ezek még viszonylag nagyobb nevek, de igazán egyikre sincs szükség, Suh kéne nagyon.
nemethbence55
Decker es Maclinnek szerintem teljesen lefőtt az NFL-ben, Bennett nagy kerdojel a serulesek es hozzaallas miatt.
PEEtör
Ezért is írtam, hogy egyikükre sincs igazán nagy szükség, mondjuk Maclint azért nem temetném, mert valószínűleg mindenki ezt mondta Ginn-re is,de Brees képes bárkiből jó elkapót csinálni, egy 1 év kevés pénzt megérne szerintem, mert Philadelphiában jó elkapó volt aztán azután hogy onnan távozott tönkre ment, de nálunk Brees-el jó lenne, de most minden pénz mehet Suh-ra.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk
Kájzerszóze
hát ha azt nézzük, hogy mennyire nem kapkodnak az idei FA-n a safetyk után, akkor igen
majd kiderül, Coleman melyik formáját veszi elő nálunk.
atapapa
Én azt hittem ilyenkor Vaccaro-nak már hűlt helye lesz. Ha Suh mégsem jön, értelmes FA nem maradt már, kíváncsi vagyok akkor mi lesz Vaccaro-val. Na meg ott van még Reid is a piacon, miért ne?...
PEEtör
Azért van még egy-két jobb név, pl. most legutóbb Decker-t olvastam, hogy valószínűleg cutolva lesz és akkor nálunk köthet ki, slot elkapóként, de ott van Dominique Easly szintén DT, Jeremy Maclin WR, Derrick Johnson LB, Kony Ealy DE, Martellus Bennett TE, ezek még viszonylag nagyobb nevek, de igazán egyikre sincs szükség, Suh kéne nagyon.
nemethbence55
Decker es Maclinnek szerintem teljesen lefőtt az NFL-ben, Bennett nagy kerdojel a serulesek es hozzaallas miatt.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Suh-val kapcsolatban valami hír?
Kájzerszóze
Tegnap este NOLA-ban vacsorázott Loomissal, elvileg ma lesz döntés. De eddig semmi konkrétum.
kapitnono
Ma még reggel megnézi a létesítményt, ha szerződés nélkül megy el akkor kétlem, hogy lesz belőle valami.
nemethbence55
Valami nagyon nagy összeget kell ma bemondanunk, hogy Suh ne menjen tovább a városból.
Inkább az a reális, hogy megszondáz pár csapatot, majd ennek tudatában dönt.
Szerk: Wilkerson is a Packersnél járt először, majd további pár vizit után végül ott kötött ki.
atapapa
Végülis igaz, de a legideálisabb az lenne, ha már ma megtudnánk állapodni. Akkor a D totálisan kész lenne.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk
Kájzerszóze
hát ha azt nézzük, hogy mennyire nem kapkodnak az idei FA-n a safetyk után, akkor igen
majd kiderül, Coleman melyik formáját veszi elő nálunk.
atapapa
Én azt hittem ilyenkor Vaccaro-nak már hűlt helye lesz. Ha Suh mégsem jön, értelmes FA nem maradt már, kíváncsi vagyok akkor mi lesz Vaccaro-val. Na meg ott van még Reid is a piacon, miért ne?...
PEEtör
Azért van még egy-két jobb név, pl. most legutóbb Decker-t olvastam, hogy valószínűleg cutolva lesz és akkor nálunk köthet ki, slot elkapóként, de ott van Dominique Easly szintén DT, Jeremy Maclin WR, Derrick Johnson LB, Kony Ealy DE, Martellus Bennett TE, ezek még viszonylag nagyobb nevek, de igazán egyikre sincs szükség, Suh kéne nagyon.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Suh-val kapcsolatban valami hír?
Kájzerszóze
Tegnap este NOLA-ban vacsorázott Loomissal, elvileg ma lesz döntés. De eddig semmi konkrétum.
kapitnono
Ma még reggel megnézi a létesítményt, ha szerződés nélkül megy el akkor kétlem, hogy lesz belőle valami.
nemethbence55
Valami nagyon nagy összeget kell ma bemondanunk, hogy Suh ne menjen tovább a városból.
Inkább az a reális, hogy megszondáz pár csapatot, majd ennek tudatában dönt.
Szerk: Wilkerson is a Packersnél járt először, majd további pár vizit után végül ott kötött ki.

Szerkesztette: atapapa