New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Suh-val kapcsolatban valami hír?
Kájzerszóze
Tegnap este NOLA-ban vacsorázott Loomissal, elvileg ma lesz döntés. De eddig semmi konkrétum.
kapitnono
Ma még reggel megnézi a létesítményt, ha szerződés nélkül megy el akkor kétlem, hogy lesz belőle valami.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk
Kájzerszóze
hát ha azt nézzük, hogy mennyire nem kapkodnak az idei FA-n a safetyk után, akkor igen
majd kiderül, Coleman melyik formáját veszi elő nálunk.
atapapa
Én azt hittem ilyenkor Vaccaro-nak már hűlt helye lesz. Ha Suh mégsem jön, értelmes FA nem maradt már, kíváncsi vagyok akkor mi lesz Vaccaro-val. Na meg ott van még Reid is a piacon, miért ne?...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Suh-val kapcsolatban valami hír?
Kájzerszóze
Tegnap este NOLA-ban vacsorázott Loomissal, elvileg ma lesz döntés. De eddig semmi konkrétum.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk
Kájzerszóze
hát ha azt nézzük, hogy mennyire nem kapkodnak az idei FA-n a safetyk után, akkor igen
majd kiderül, Coleman melyik formáját veszi elő nálunk.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Suh-val kapcsolatban valami hír?



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk, ráadásul ez a név eddig sem vált be. De ha a név miatt további pénzt sporolunk, mert már van felirat, akkor na jó 😀



több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Matyö egy évre Texans... Szép.
Kájzerszóze
Most már ki lehet jelenteni hogy elkapkodtuk Colemanel, Mathieu 1 évre összesen 7 millióért írt alá Coleman pedig 6-ot keres évente ha jól tudom és azért vannak tudásbeli különbségek, nem azért szerintem jó lesz Coleman is csak azért Mathieu mégis jobb lett volna, mondjuk az hogy csak 1 évre írt alá, talán akkor jövőre elhozzuk.
nemethbence55
Coleman idei cap száma 3,3, Mathieu 7-t visz. Ennyivel nem jobb TM.
TM valamennyire rizikósabb is a szarrá ment lábaival, na meg....
Mathieu La-ban járt egyetemre, ahol az utolsó évére beintettek neki, mert szerette a drogot, amiről aztán úgy néz ki, elég jól lemászott, de ha hazajönne, nem lennék biztos abban, hogy a régi környezet jót tenne neki és nem esne megint vissza.
LSU-sként imádtam a játékát, de lehet hogy nekünk és neki is jobb, ha távol marad a várostól.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Matyö egy évre Texans... Szép.
Kájzerszóze
Most már ki lehet jelenteni hogy elkapkodtuk Colemanel, Mathieu 1 évre összesen 7 millióért írt alá Coleman pedig 6-ot keres évente ha jól tudom és azért vannak tudásbeli különbségek, nem azért szerintem jó lesz Coleman is csak azért Mathieu mégis jobb lett volna, mondjuk az hogy csak 1 évre írt alá, talán akkor jövőre elhozzuk.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Matyö egy évre Texans... Szép.



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Elvileg még mindig nálunk van és ma reggel megnézi a főhadiszállást (másképp nem tudtam fogalmazni).
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Matyi is elkelt, kell az all-in Suh-ert.

Vacsizni is elvitték Loomisék, de gyanús ez a nagy csend...
PEEtör
Puhítják. De szerintem sikerülni fog.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Matyi is elkelt, kell az all-in Suh-ert.

Vacsizni is elvitték Loomisék, de gyanús ez a nagy csend...
több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Gayle Benson nyílt levele a szurkolóknak.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2018/03/gayle_benson_letter_saints_fan.html#incart_river_index
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Suh-ról valakinek nincs infója?
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Morstead 5 évvel hosszabbított!
kapitnono
Az összegről nincs valamint infó? Kinézem Loomisból hogy ezzel szabadított fel pénzt.
nemethbence55
Nincs csak annyi még, hogy ugye idén 4,85-öt foglalt volna a sapkából és ez a szám csökken valamivel
kapitnono
Én egy amerikai szurkoló kommentjét láttam, ő azt írta hogy évente 1 misit fog keresni, ha ezt megteszi a csapatért akkor hatalmas respect, igaz 3 misi szabadulnak de már az is nagy segítség.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
 www.si.com/nfl/2018/03/16/sean-payton-tom-benson-new-orleans-saints
Payton Bensonról. Megható.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Okafor meg 2év 10 millió, garantáltról még nincs infó egyelőre


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Tetszik eddig a FO munkája amit a FA-n csinálunk eddig, jó játékosok hiányposztra, olcsóért eddig. Ha még Suh-t is sikerülne megszerezni valahogy akkor bőven A+ lenne az eddigi FA tevékenység legalábbis nálam. Bár azért így sem panaszkodok eddig, de azért Suh fel tudná tenni a koronát a FO eddigi munkájára.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Morstead 5 évvel hosszabbított!
kapitnono
Az összegről nincs valamint infó? Kinézem Loomisból hogy ezzel szabadított fel pénzt.
nemethbence55
Nincs csak annyi még, hogy ugye idén 4,85-öt foglalt volna a sapkából és ez a szám csökken valamivel


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Morstead 5 évvel hosszabbított!
kapitnono
Az összegről nincs valamint infó? Kinézem Loomisból hogy ezzel szabadított fel pénzt.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Morstead 5 évvel hosszabbított!


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Okafor is back!!!
Rutin
Ez nagyon jó hír, csak kérdés hogy marad-e pénz Suh-ra, mert az lenne tökéletes ha ő is jönne és akkor meglenne minden ami kellett FA-n.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Okafor is back!!!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tegnap utánaolvastam... Tavaly született végleges megállapodás Benson bácsi és az őt perlő mostohalánya között, hogy a lány az anyja nevét viselő Benson alapot megkapja (ez kb. az öreg vagyonának 40%-a), de a Saints és a Pelicans kikerül ebből. A többi vagyon örököse pedig Gayle, a mostani feleség, aki tényleg jó kapcsolatot ápol a klubokkal.

A jó hír, hogy ez nem egy bírósági döntés volt, hanem közös megállapodás, ergo biztosan az is benne van, hogy mindkét fél vállalja, hogy később soha nem fogja megtámadni.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Ha jól láttam meg van Okafor

Szerkesztette: Gézu